Rečekistu viltus ziņas. Vai covid patiešām ietekmē kopējo mirstības statistiku?

Daudzi no jums jau ir informēti par to slaveno Deivida Aika London Real video, kuru cītīgi dzēš no visām sociālām platformām un tiem, kuri šeit FB ar to dalās, Re-čekisti ložņā pa profiliem un kabina savas birkas par to, ka tas esot viltus info. It kā cilvēkiem pašiem nebūtu tiesības izvēlēties, kas viņus interesē, kas ne.

Vēl vairāk, Re-čekisti uzcepa veselu rakstu par šo video ar nolūku to atmaskot. Dīvaini gan ir tas, ka viss raksts balstās tikai uz vienu Deivida izteikumu par to, ka šis vīruss neietekmē kopējo mirstības statistiku valstīs un tas ir viens no iemesliem, kapēc tā ir fake histērija.

Tam tad ir veltīts šis raksts, apgalvojot, ka mirstība tomēr lido debesīs, īpaši, protams, Itālijā. Bet par visām citām lietām laikam taču nekas viņiem īsti sakāms nebija, tāpēc to video var droši skatīties😉
https://rebaltica.lv/…/statistika-nemelo-covid-19-ir-pali…/…

Turklāt rakstā pat nav dota atsauce uz konkrēto Itālijas statistiku, bet ir tikai atsauce uz atsauci – kāds Reuters žurnālists esot sazinājies ar Istat un tur ir kaut kādi šķērsgriezuma dati, kas apliecinot strauju mirstības pieaugumu tieši šobrīd. Nu labi, Dievs ar to. Tādi dati, protams, kaut kur ir un neviens nešaubās par to, ka šobrīd mirstības līkne pieaug.

Bet kā jau parasti, velns slēpjas detaļās. Lieta tāda – lai saprastu kopējo ainu, ir jāskatās kopējā bilde. Un šajā gadījumā ir jāskatās kopējais cikls visa gada ietvaros un jāsalīdzina ar iepriekšējiem pilniem cikliem. Bet dati par šo gadu pilnībā var tikt apkopoti tikai nākošgad. Un tikai tad atkal izveidosies kārtējā parabola, kuru varēs salīdzināt ar iepriekšējām. Lai saprastu par ko es runāju, ieskatieties šeit.
https://www.euromomo.eu/index.html

Un te atklājas brīnumu lietas🙂Izrādās, ka mirstības līkne Eiropas valstīs daudz maz regulāri kāpj uz augšu un tad krītas visu laiku -tas ir vecais labais parastās gripas uzliesmojums, par kuru visi kroņa sektas adepti ir vispār aizmirsuši. Bet to neviens nav atcēlis. Tāpēc loģiski, ka šobrīd ir mirstības līknes kāpums, jo tajā skaitās iekšā visi parastās gripas upuri no šī gada sākuma.

Atcerēsimies to, ka Itālijā jau janvārī tika ziņots par spēcīgu gripas uzliesmojumu – tad, kad šīs covid vēl bija tikai tālās Ķīnas problēma, Itālijā jau bija saslimuši 3 miljoni. Jau tad slimnīcas bija pārpildītas un veselības sistēma knapi tika ar to galā. Un kur tas viss palika?
https://www.thelocal.it/…/flu-outbreak-in-italy-half-a-mill…

Nekur nepalika, tas viss tur ir un mirstība no tā visa arī bez šī mistiskā vīrusa ir ļoti augsta – kā jau esmu rakstījis ne reizi, ja par nāves iemeslu ieskaita covid, tas nebūt nenozīmē, ka šīs ir kaut kādas ekstra nāves – tas ir viss tas pats, kas parasti un tā pati veco cilvēku riska grupa, kas parasti.

Attiecībā uz Itāliju to vēl labāk var redzēt pievienotajā attēlā. Tur ir redzami mirstības uzliesmojumi iepriekšējos gados. Itālijā bija divi spēcīgi gripas uzliesmojumi 2013/2014 – 2016/2017 gada sezonās. Tad tajā laikā kopā no gripas nomira 68.000 itāļu. Vai bija panika, komandantstunda? Tiek atzīts, ka šis mirstības leciens ir pilnīgi normāls, ņemot vērā Itālijas veco ļaužu īpatsvaru. Nu kā tad tā, kāpēc nebija panikas? Turklāt var labi redzēt, ka šī brīža līknes kāpums pat nav sasniedzis 2017. gada pīķi. Ko nu?
https://www.sciencedirect.com/…/artic…/pii/S1201971219303285

Vēl vairāk – ja paskatās Itālijas mirstības statistiku pa iepriekšējiem gadiem, tad tā izskatās šādi.

2014 – 598 364
2015 – 647 571
2016 – 615 261
2017 – 649 061
2018 – 633 133
2019 – 647 000

Tātad šeit ir uzskatāmi redzams, ka mirušo skaits ir ar lecieniem un kritumiem – 2015. gadā parādījās +50000 nāves vairāk. Un ko tad rakstīja pētījumos par šo tēmu, kā tika izskaidrots šis lēciens ? To centās skaidrot ar gaisa piesārņojumu, ar demogrāfijas ciklu īpatnībām, meteroloģiskiem apstākļiem un iepriekšējā gada gripas uzliesmojuma sekām. Tad kāpēc šodien tāds skaidrojums vairs neder, bet ir jābļauj par vīrusu🙂? Kas ir mainījies, visi tie faktori vairs neesksistē?
https://www.bmj.com/content/347/bmj.f5568/rr

Ko no tā var secināt? To, ka kroņa sektas adepti izrauj no konteksta šībrīža mirstības līknes pieaugumu no kopējā cikla un pasludina par iemeslu savai histērijai. Un otrs – pat, ja visus tos tagad 20.000 mirušos itāļus pieskaita tikai un vienīgi kā 100% ekstra upurus tieši no šī vīrusa, kas protams, tā nav, pat tad tas mierīgi iekļaujas tajos ciklos, kādi ir bijuši iepriekš.

Ja 2015. gadā mierīgi sagremoja +50.000 mirstības pieaugumu, tad kāpēc tagad jāceļ tracis par šiem? Ja līdz gada beigām Itālijā saskaitīs vēl 30.000 vīrusa upurus, pat tad tas nekādi nepārsniegs 2015. gada statistiku. Ceru, ka saprotat šo domu un paskatoties kopējos ciklus, var atkal redzēt to, ka nekāda tur 3-5-10 reizes lielāka mirstība nekur neparādās, viss iekļaujas ierastajos ciklos un nekāda pamata nav bļaustīties. Ja vien jūs neesat kroņa sekts adepts😄

Vēl vairāk -demogrāfijas līknē var redzēt arī to, ka Itālijai vispār tiek prognozēts ievērojams iedzīvotāju skaita kritums arī bez visa covid – arī tas apliecina to, ka šībrīža mirstība tur ir pilnīgi normāla un nācija novecojas. Bet to visu taču arī var skaitīt iekšā pie vīrusa upuriem un uzturēt pandēmijas ilūziju vēl 5 gadus, ja vajag.

Vienīgās ekstra nāves, ko patiešām varētu pieskaitīt klāt, ir tieši tās, kas rodas no panikas, histērijas, atceltiem citiem medicīnas pakalpojumiem – tam var piekrist, ka būs zināms pieaugums – bet ne jau vīrusa dēļ. Tas ir varas apzināts lēmums, ļaut tiem cilvēkiem iet bojā. Jo ir valstis, kuras tā nedara un tur nav nekādas īpašas atšķirības notiekošajā.

Tā kā domājiet, analizējiet un vērtējiet kopējo skatu uz dzīvi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s