Plāndemijas falsifikācijas nākošais līmenis- nāves sertifikāti un izmaiņas valstu likumdošanā.

Vakar mēs aplūkojām to, kā tiek falsificēta statistika, izmantojot nepilnības pašos testos. Bet šodien apskatīsim to, kādas mahinācijas tiek veiktas, veidojot mirušo statistiku no nāves sertifikātiem. Un šeit jau ir plān-dēmijas mistifikācijas nākošais līmenis, turklāt, kā redzēsim tālāk, ar to nodarbojas pat valstu valdības, mainot likumdošanu tā, lai varētu pēc iespējas palielināt mirstības statistiku tieši no šī vīrusa. To varētu nosaukt par spēlītēm ar nāvi.

Pirms vairākām nedēļām bija lasāms pētījums par to, ka Itālijā tikai 12% no mirušajiem covid-19 ticis fiksēts kā nāves iemesls.
https://off-guardian.org/…/italy-only-12-of-covid19-deaths…/

Turklāt ņemot vērā to, ka 99% no tiem bija vēl vismaz viena akūta kaite, bet 80% pat vairākas, tas rada ļoti nopietnus jautājumus par Itālijas miršanas histērijas pamatotību.

Profesrors Walter Riciardi, Itālijas Veselības ministra padomnieks, izskaidro to ar ‘dāsno’ pieeju, kādā Itālijas valdība izdala nāves sertifikātus. Respektīvi – visi tie, kas nomirst slimnīcās un kuriem ir fiksēts šis vīruss, tiek atzīmēti kā miruši NO šī vīrusa. Nāves reģistrācijas process neparedz atšķirību starp tiem, kuriem vienkārši ir vīrusa klātbūtne un tiem, kurus tas patiešām ir nogalinājis.

Varētu taču domāt, ka ņemot vērā šos faktus un tādu Itālijas pieredzi, citas valstis cenšas no tā izvairīties? Lika pagaidīt.

Izrādās, ka citās valstīs ne tikai nemācās no šīs kļūdas, bet iet pat vēl tālāk. Piemēram, Vācijā tiek pielietota tieši tāda pati prakse. 20. martā Roberta Koha institūta priekšsēdis apstiprināja to, ka arī šeit nāves iemesls tiek atzīmēts covid-19 tikai tāpēc, ka tas ir uzrādīts testā, neatkarīgi no tā, kas ir patiesais nāves iemesls.
https://swprs.org/rki-relativiert-corona-todesfaelle/

Tas pilnībā ignorē to, ko ir rakstījis Dr. Sucharit Bakhti savā vēstulē kanclerei Merkelei, norādot to, ka ir ārkārtīgi būtiska atšķirība starp vīrusa infekciju un slimību. Tā kā šī atšķirība tiek igrnorēta un nāves iemesls skaitās covid-19 visiem, kam tas tikai ir fiksēts, tad mēs nekādi nevaram uzzināt patiesos datus par to, cik tad patiešām ir miruši tieši no tā.
https://off-guardian.org/…/open-letter-from-prof-sucharit-…/

Taču Vācijā vismaz ir vajadzīgs šis pozitīvais tests. Toties ASV Simību kontroles centra CDC ziņojumā, vispār ir norādīts, ka gadījumos, kad precīza covid-19 diagnoze nevar tikt uzstādīta, bet ir aizdomas par tādu, ir pieņemams atzīmēt nāves sertifikātā covid-19 kā nāves iemeslu kā iespējamo un pašiem ārstiem jānosaka, vai tas ir iemesls. Vai tiek ievērota šī atšķirība starp pozitīvu testu un aizdomām? It nemaz.
https://www.cdc.gov/nchs/data/nvss/vsrg/vsrg03-508.pdf

Valdības aģentūras Apvienotajā Karalistē dara tieši to pašu. Ziemeļīrijas Veselības aģentūra HSC izdotajos ziņojumos mēs lasam sekojošo:

“Covid-19 kā nāves iemesls tiek piemērots visiem tiem, kas miruši 28 dienu laikā no pirmā pozitīvā testa, neatkarīgi no tā, vai tas ir vai nav bijis nāves iemesls” Opā.
https://www.publichealth.hscni.net/…/COVID-19%20Survellance…

Britu mediķiem dotās instrukcijas nāves sertifikātu aizpildīšanā ir tikpat interesantas:

“Ja pirms nāves pacientam ir bijuši sipmtomi, kas ir tipiski Covid-19 infekcijai, bet testa rezultāts nav saņemts, ir apmierinoši rakstīt covid-19 kā nāves iemeslu un tad pievienot testa rezultātus, ja tas ir pieejams. Ja tas nav pieejams, tad pietiek ar ārsta redzējumu”
https://assets.publishing.service.gov.uk/…/guidance-for-doc…

Tātad arī šeit ārstiem tiek dotas vadlīnijas droši rakstīt vīrusu kā nāves iemeslu pat tad, ja nav nekādu tiešu pierādījumu pašai infekcijai, ne vēl jo vairāk tam, ka tā ir bijusi nāves iemesls.

Anglijā ir tāda interesanta un specifiska iestāde, kas saucas Chief coroner un covid-19 līdz šim britu likumdošanā skaitījās kā nozīmīga slimība, par kuru kā par nāves iemeslu ārstiem vajadzēja šai iestādei un tās piesēdētājiem ziņot.
https://www.judiciary.uk/…/Chief-Coroners-Office-Summary-of…

Taču tagad ir pieņemti grozījumi likumdošanā, kas covid-19 izsīvtro no nozīmīgo slimību saraksta un līdz ar to vairs nav nepieciešamības informēt šo iestādi.
http://www.legislation.gov.uk/ukpga/2020/7/section/30…

Un tagad ikviens medicīnas praktiķis var droši parakstīt nāves sertifikātu, minot šo vīrusu kā nāves iemeslu, pat neredzot un neapskatot mirušo personu, bet vadoties no savas labās ticības. Vai tas nav brīnišķīgi? Tas arī izslēdz jebkādu iespēju kaut kad nākotnē veikt izmeklēšanu, lai noskaidrotu to, kas tad ir bijis patiesais iemesls, lai labotu šo statistiku.

Tagad mēs redzam, ka nevien visi oficiālie mēdiji nodarbojas ar šīs histērijas uzkurināšanu, bet to dara arī attiecīgās veselības institūcijas ar savām instrukcijām un pat valstu valdības veic tīšas izmaiņas savā likumdošanā, lai tikai būtu iespējams palielināt šo vīrusa mirstības statistiku🙀

Kā jūs domājat, kāpēc viņi to dara? Nu labi, kas par stulbu jautājumu😄Bet nopietni ir tas, ka šitā jau mēs aizspēlēsimies ļoti tālu. Pie šādas situācijas ir izslēgta jebkāda iespēja šai ‘pandēmijai’ beigties dabiski – tas var notikt tikai tad, kad tiks dota komanda to pārtraukt. Lūk, kas ir jāsaprot.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s