Darba piedāvājums ASV – karantīnas padomnieks 2019. gada novembrī?

Nu ko – visiem priecīgas Lieldienas🙂 Nekad vēl vēsturiski šajā teritorijā nav bijusi tāda situācija, ka cilvēkiem ir aizliegts pat apciemot savus tuvos un par to pienākas sods. Uz visa tā fona, kad WHO ir paziņojusi par nepieciešamību ielauzties cilvēku mājās un ar varu izvest cilvēkus piespiedu ārstēšanai, viss šis jau vēl ir tikai ziediņi.
https://www.youtube.com/watch…

Iznāk, ka vispirms cilvēkus sadzina mājās, tad paziņoja, ka tagad arī šīs ieslēgtās ģimenes ir vīrusu perēklis un vajag izolēt vispār katru atsevišķi savā krātiņā. Vārdu sakot, nekur nav glābiņa no šiem apsēstajiem varas pārstāvjiem un jaunās pasaules kārtības ieviesējiem, ja šis plāns realizējas. Tas, ir ja cilvēce to patiešām pieļaus.

Arī planētas galvenais vakcinators Bils ir licis noprast, ka nekādas normālas dzīves un cilvēku saiešanas nebūs, iekams viņš nebūs visus vakcinējis.
https://twitter.com/Inevitable_ET/status/1246810441218736130

Tāpēc visiem tiem sūdzētājiem, kas aizvien kuplākā skaitā rodas soctīklos un ziņo par saviem tautiešiem, kuri divatā pagalmā spēlē basketbolu vai pienākuši tuvāk viens otram par 2m- neviens par cītīgu ziņošanu ātrāk ārā jūs nelaidīs😞 Redziet – šai varai jūsu pakalpojumi nav vajadzīgi un šeit uzkalpoties augstāk ar to nevarēs.

Tāpēc es ierosinu visu šo pasākumu dēvēt nevis par pandēmiju, bet par plān-dēmiju. Vēl jo vairāk tāpēc, ka ir vēl kāds amizants fakts, kas apstiprina šo versiju, kuru var ierindot pie visiem citiem iepriekš aprakstītajiem.

Proti, CDC – ASV Slimību un epidēmiju kontroles centrs 2019. gada novembrī visās ASV lielākājās pilsētas publicēja interesantu darba piedāvājumu – Public Health Advisor (Quarantine Program) Respektīvi – Sabiedriskās veselības padomnieks karantīnas programmas ietvaros. Bet pagaidiet – 2019. gada novembrī? Tas ir mēnesi pirms oficiāli sākās vīrusa epopeja Ķīnā, nerunājot par pārējo pasauli un ASV?
https://jobs.cdc.gov/…/public-health-advisor-q…/250/14136286

Un ja tagad paskatās, kurās pilsētās tad šobrīd ir tā saucamā vīrusa epidēmija, tad šīs arī ir tās pašas pilsētas. Interesanti, kas tad apmācīja darbā šos speciālistus, ja tāda mēroga pasākumi Rietumu pilsētās nekad nav tikuši īstenoti un pat Ķīnā vēl nekas nebija sācies?

Varbūt kāds gribēs apgalvot, ka visi šie speciālisti tika gatavoti, izejot no iespējas, ka tur Ķīnā kāds apēdīs to sikspārni, kā mums stāsta ‘vienīgā pareizā versija’?😄

Man gan izskatās, ka visi vajadzīgie visu zināja un visam sagatavojās, bet mēs te esam tie muļķīši, kam ‘negaidīti’ uzbruka briesmigs vīruss.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s