Praktiskais darbs globālās baiļu matrices dzēšanā.

Lai mēs varētu kaut ko izmainīt esošajā realitātē, ir nepieciešama izpratne par to, kā tā darbojas un kāda nozīme tajā ir mūsu katra un īpaši kolektīvās apziņas spēkam. Par to biju uzrakstījis pirms vairākām dienām, paskaidrojot to, ka visi šie patreizējās histērijas un tās aizsegā realizētā globālā terorisma scenāriji tieši tur ir ieprogrammēti un ka paši mēs ar savām bailēm un domām par to – ja kādam ir tādas sajūtas – to arī uzturam un realizējam.

Jo enerģija seko domai – baiļu un stresa pārņemts cilvēks nemitīgi ģenerē šādu psihisko enerģiju, kura tiek izmantota kā dzinējspēks visu šo plānu realizācijai. Un šī metode taču ir tikpat veca, cik pasaule – visa cilvēces kontrole vienmēr balstās uz pašu bailēm, reliģijas taču dara tieši to pašu- jocīgi, ka cilvēki to nesaprot un katru reizi kāpj uz tā paša grābekļa.

Diemžēl situācija ir tāda, kāda tā ir un šie cilvēki neko tur nevēlas mainīt un saprast, ka paši uztur to, no kā baidās.
Taču starp mums ir tie, kas to spēj saprast un vēlas arī mainīt.

Šajā sakarā ir mazliet jāparunā par kolektīvo apziņu kā tādu. Un šeit ir ārkārtīgi svarīgi saprast būtisku lietu – tas, pret ko mēs esam atdūrušies un kas realizē šos plānus, tas ir visa šī globālā kontroles un varas sistēma. Tas ir segments kolektīvajā planētas apziņā, pie tam ļoti blīvs, monolīts un apņēmīgs savā darbībā. Fiziskajā plānā tās ir visas šīs organizācijas, policejiskās varas struktūras, valstu valdības un tie instrumenti, kas cilvēku veidolā tam kalpo.

Nākošajā līmenī tas ir arī visas masonu ložas, ordeņi, brālības un okultās biedrības – tā ir papildus melnās maģijas spēka sadaļa. Tas viss veido šo ārkārtīgi blīvo enerģijas cietoksni, pret kuru viens pats katrs cilvēks nav spējīgs izdarīt neko, ne ar dakšām pret to skriet, ne arī izlūgties kādu žēlastību – ja kādam gadās nostāties pret visu to fiziski vai enerģētiski, tad sistēma viņu samaļ miltos. Tas ir apmēram tas pats, kas mēģināt panākt taisnību tur, kur visa policija, iekšlietu sistēma un ministrija piesedz noziegumus, savējos un cietumā tad ātri vien nonāk tas, kurš iedrošinājies kaut ko pret to pateikt. Tā tas arī reāli bieži notiek praksē Jo īpaši tajās valstis, kuras tiek slavinātas kā demokrātijas paraugi.

Tieši tāpēc šīs sistēmas moto ir “skaldi un valdi”. Un ja arī ir cilvēki, kur to saprot un gribētu stāties pretī tam visam, tad viņi nezina, kā to vispār izdarīt. Pa vienam visus saskalda un neļauj neko iesākt – tieši tāpēc šobrīd notiek šī drakoniskā sabiedrības, skaldīšana un atdalīšana, mājas aresti un karantīnas, iekams Bils nebūs sagatavojis masveida vakcināciju, ārā nevienu nelaidīs -to viņš ir skaidri devis saprast savās pēdējās intervijās.

Un tāpēc tas, uz ko es aicinu, ir saprast šo sistēmu kā kolektīvo apziņu un nostāties pret to nevis katram atsevišķi, kas neko nedod, bet visiem kopā. Tas nozīmē to, ka izsakot attiecīgus nodomus, mēs radam paši savu kolektīvās apziņas segmentu, mēs piešķiram tam enerģētisko resursu, uzturam to un tas veido jau daudzkārt jaudīgāku apziņu un spēku, kurš var stāvēt pretī šai tumsas sistēmai. Un jo vairāk cilvēku tajā piedalās, jo lielāka ticība un pārliecība šo nodomu izteikšanā, jo lielāks spēks šeit veidojas un tas spēj izsist caurumus un likt sprunguļus šīs elites plānos, lai sistēma sāk buksēt un arī fiziski kaut kas sāk nojukt un nesanākt. Tas ir vienīgais ceļš, kā to izdarīt, bet tas ir jādara mums pašiem.

Ne vien tas, bet šāds kolektīvais spēks rada arī vienotības apziņu un zināmā mērā arī kolektīvo aizsardzību. Jo tieši tā darbojas viņu sistēma -tur viens otru piesedz, bet mēs ikdienā esam saskaldīti tik dažādos politiskās, reliģiskās, etniskās un citās uzskatu sistēmās, ka nespējam apvienoties nevienā jautājumā un kolektīvā spēka mums nav. Bet mūsu senči gāja kopējās talkās no sētas uz sētu – tāpēc, ka zināja šīs vienkāršās patiesības, ka tikai kopībā ir spēks.

Tāpēc tas ir jārada. Šajā sakarā es te pacentos šo domu noformulēt tā, lai visiem būtu saprotams, kāds tas nodoms varētu būt. Jo starp mums ir dažādi ļaudis – man, piemēram, ir arī Tradicionālā Reiki skolas sertifikāti, daudzu gadu praktiska pieredze darbā ar domu spēku un praktisko dziedināšanu, šādu nodomu izteikšana tāpēc ir ikdiena un tas viss patiešām strādā gan personiskajā dzīvē, gan uz lielākām lietām. Tāpēc es pilnīgi droši varu apgalvot, ka nekādu slimību nav, ir tikai pašu nesakārtotība smalkajos plānos un sevi veselu var uzturēt bez Farmas indēm un vakcīnām, sakārtojot sevi šajā sfērā. Un nekādi vīrusi nevar pieķerties tīrā vidē, ja darbojas dabiskā imunitāte. Man nekad nav pieķērusies arī neviena ērce mežos un pļavās un netaisos neko vakcinēt – nav man tādas programmas un magnēta un nav tāda notikuma vai slimības.

Ir tie, kuri kaut ko meditē, saprot no šīm lietām pa savam. Bet ir tie, kas nekad nav izteikuši tādus nodomus un nav pat aizdomājušies, ka savu dzīvi vajag pašam kārtot un radīt atbilstošus scenārijus. Ir tie, kas lūdz saviem reliģiskajiem dieviem -bet no lūdzēja ir jākļūst par darītāju. Tāpēc šeit tas viss ir aizstāts ar Kosmisko Saprātu, kas caurstāvo visu – tas ir spēks, kas dod impulsu Sirdij darīt labu un realizēt savu misiju tiem, kas te atnākuši darīt šādus darbus. Un tā ir arī cīņa ar tiem, kuri nāk no pretējās puses – postīt, kontrolēt, paverdzināt un aplaupīt gan Zemi, gan visu saprātīgo Cilvēci.

Saprāts ir tas, kas dod spēku un resursu uzdevuma pildīšanai- bet tam nevajag lūgšanas – tāpēc te esam mēs paši ar savu nodomu – tā ir milzīga atšķirība. Bet šis nodoma spēks ir jāapjauš un jāiedarbina caur ticību, apņēmību un protams, mīlestību – tikai šī enerģijas forma spēj transformēt jebkādu agresiju un melno maģiju.

Saprāts ir kā smadzenes – tas nevar pats darīt darbus, tam vajag rokas, kājas, rīcību – un tie esam mēs paši. Savām smadzenēm taču mēs nelūdzam aiziet uz veikalu – ceļamies un ejam paši, jo smadzenes dod impulsu. Tāpat tas ir ar lūgšanu reliģiju dievam un praktisku nodomu, rīcību savā dzīvē, divas pilnīgi dažādas lietas.

Tas, kāds varētu būt vispārējs nodoms, kuru var izteikt ikviens, neatkarīgi no saviem reliģiskiem uzskatiem, ir te. Tur ir mazliet no tā, kā to daru es pats, bet vienlaicīgi centos maksimāli vienkāršot.
https://drive.google.com/…/18uTuaKLY2aAjsrEm81zrXzj_I…/view…

Protams, to var katrs papildināt ar kaut ko specifisku, lai uz Zemes ātrāk nāk Ūdensvīra jeb Patiesības laikmets. Es personiski un vēl cilvēku grupa, kas mēs šo daram jau sen darbojos tieši 3dienās sākot ar 18.00 un vēl 7dienās 9.00. Tas ir laiks, kad ikviens var pievienoties un veidot šo kopīgo spēku, ar kuru izsist tam cietoksnim durvis🙂

Svarīgi ir saprast to, kā nostādīt sevi tādā situācijā, kur nevis mēs turpinam barot šo sistēmu ar savu enerģiju un bailēm no šīs ilūzijas, ka tas ir kaut kas varens, stiprs un neko mēs nevaram izdarīt, bet mēs sākam tai šo spēku pamazām atņemt un dzēst. Un vienlaicīgi tas pastiprina mūsu kolektīvo apziņu, kas tad veidojas -tas ir tas pats smilšu pulksteņa princips. Viss ir ļoti vienkārši, ja to saprot pietiekošs skaits cilvēku un veidojas vajadzīgā kritiskā masa, kura savukārt jau ir kā lavīna un aizvien pieņemas spēkā, visu savā ceļā noārdot.

Tā ir jārīkojas mums ar savu domu spēku, nevis jāgaida savā alā, kas nu būs un ko ar mums izdarīs😉

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s