Kā Itālijā genderistu problēmu atrisināja.

Uz vispārējās panikas un drūmo noskaņu fona ir arī kādas visai amizantas ziņas. Tas gan atkarīgs no katra uztveres un pasaules redzējuma – man personiski tas šķiet ļoti uzjautrinoši.

Runa ir par Itālijas Bergamo reģiona vienas no pilsētām Canonica d’Adda mēra nupat iznākušo paziņojumu. Tajā ir norādīts, ka lai samazinātu cilvēku skaitu uz ielām totālās karantīnas apstākļos, turpmāk būs atsevišķas dienas, kad uz veikaliem var iet vīrieši – pirmdienās, trešdienās, piektdienās un svētdienās. Sievietēm atliek par dienu mazāk.
To tepat FB var atrast.
https://www.facebook.com/…/Comune-di-Canonica-dAdda-943412…/

Un jā, protams, ka šim visam ir arī ļoti nopietnas un negatīvas sekas, ja saprot to, ka šeit pēc būtības atkal notiek visas sociālās sabiedrības struktūras ārdīšana un kastu sistēmas ieviešana – šāda pati sistēma joprojām daudz kur darbojas Indijā – kurš ir bijis, tas to zina – tur arī ir zēnu un meiteņu skolas, garīgos pasākumos dzimumi sēž atsevišķi, uz veikalu ašramos arī noteiktās stundās iet vieni, tad otri – to es visu pats esmu savos ceļojumos tur piedzīvojis. Tagad tas sāk realizēties arī Evropā, kas to būtu domājis.

Bet uzjautrinošais aspekts šajā gadījumā ir cits – kur tad paliek pārējie dzimumi😄? Nu tie 70 vai cik tur? Loģiski, ka tas ir izsaucis sašutuma vētru visiem tiem, kuri sevi neuzskata par normālu kādu no šiem abiem dzimumiem un tad viņiem nav nevienas dienas, kad izlīst ārā no karantīnas. Vai nu arī jātiek skaidrībā par to, kas tad kurš īsti ir un jābeidz māžoties. Gribēsiet izbāzt degunu saulītē vai paēst – tieciet skaidrībā ar savu dzimumu. Ha.

Nu vismaz vienā aspektā tādā ziņā varētu ieviest kārtību. Un vispār man ir vēl viena laba ideja – tad, kad tiks izziņotas kaut kādas zāles pret šo tā saucamo vīrusu vai tā pati ilgi gaidītā vakcīna – arī tad vajag ieviest šo pašu sistēmu- vajag paziņot, ka ārstē tikai vīriešus un tikai sievietes. Katru dzimumu savā noteiktā dienā. Viss.

Tas vienā mirklī atrisinātu visu liberālisma un genderastu savārīto putru un visiem ātri prātiņš nostātos savā vietā, vai ne tā? Visā šajā jezgā jau var atrast arī kādu pozitīvu aspektu🙂

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s