WHO norādes vīrusa identifikācijā – mahinācijas paraugstunda.

No vienas puses sāk šķist, ka rakstīt par šo pandēmiju jau ir apnicis – it kā viss jau ir pateikts un jo dienas jo vairāk kļūst acīmredzams tas, cik šī histērija ir nedabiska, mākslīga un kā notiek manipulācijas ar cilvēku apziņām caur masu medijiem. Bet no otras puses, nekas cits jau pasaulē šobrīd neeksistē un mediji bazūnē tikai par to.

Tas savukārt nozīmē to, ka gribot negribot jāturpina vien ievākt pretējo faktu materiāls par šo tēmu un jāliek manis vakardienas raksta minētā informatīvā lauka kādā no plauktiņiem. Ziniet – man ir vīzija, ka kaut kad nākotnē būs starptautiska izmeklēšana par šo tēmu un attiecīgās organizācijas, kā WHO, Geitsu fonds, visi šie vakcinatori, CDC, GAVI, ID2020 ieviesēji tiks saukti pie atbildības par noziegumiem pret cilvēci. Tādu scenāriju vismaz mēs varam radīt, izejot no tā, par ko runājām vakar, vai ne?😉

Tos nodomus var izteikt trešdienās ap 18.00 un svētdienās ap 9.00 – tie ir laiki, kad es pats personīgi to daru un vēl grupa man zināmo cilvēku – tad notiek šis darbs. Ikviens var pievienoties ar domām un pastiprināt kolektīvo spēku.

Bet šodien mēs apskatīsim vēl vienu piemēru, kā notiek konkrēta mahinācija un krāpšanās ar statistiku, uzturot pandēmijas histēriju. WHO -Pasaules veselības organizācija ir publicējusi vadlīnijas savā mājas lapā, kurā noteikti kodi, kā apzīmēt vīrusa identifikāciju.

ICD-10 code of ‘U07.1 COVID-19 – tas ir kods, kad vīruss ir identificēts un laboratoriski apstiprināts.

ICD-10 code of ‘U07.2 COVID-19 – tas ir kods, kad ir tikai aizdomas par vīrusu, bet tas nav apstiprināts vai nav pieejami līdzekļi, kā to izdarīt.

Un tagad seko galvenā mahinācija – tiek norādīts, ka abi šie kodi var tikt izmantoti, lai apzīmētu nāves iemeslu. Say what?

Tas nozīmē to, ka WHO pilnīgi konkrēti dod norādes visām institūcijām un slimnīcām fiksēt covid-19 kā nāves iemeslu arī tad, ja ir tikai aizdomas par to, bet nav veikti nekādi testi.
https://www.who.int/classifications/icd/covid19/en/

ASV veselības statistikas aģentūra NVVS šo norādi jau ir tiešā veidā ieviesusi un CDC lapā mēs skaidri redzam to pašu – tur ir skaidri uzdots jautājums – vai nāves sertifikātā covid-19 jāraksta tikai tad, ja ir apstiprināts tests? Atbilde ir – nē, to var rakstīt arī tad, ja ir tikai pieņēmums par to. Skaidri un gaiši.
https://www.cdc.gov/…/Alert-2-New-ICD-code-introduced-for-C…

Vai tagad visiem ir saprotams, kāpēc šī statistika vienkārši lido debesīs un miroņu skaitītāji griežas kūpēdami? Tak jau tāpēc, ka tur skaita iekšā pilnīgi visus, kam tikai bijušas kaut kādas iesnas🙀Tieši tāpēc arī mūsu prese izbazūnēja par pirmo mirušo no vīrusa, kur tas taču nebija nekāds iemesls – 99 gadīga sieviete ar ilgstošām akūtām problēmām – lai nu katrs mēs nodzīvotu līdz tādam vecumam pie pilna saprāta. Taču miroņu skaitītājā tas ir ieskaitīts tieši kā vīrusa upuris.

Vai nu patiešām attiecīgām institūcijām nebūtu jāpārliecinās, no kā īsti cilvēks ir miris? Izrādās, ka nē – nošķaudījās un mierīgi var rakstīt iekšā statistikā kā vīrusa slimieku vai tā upuri. Prieks, kur tu rodies.

Šeit jau vairs īsti pat nav, ko komentēt – ar katru dienu aizvien vairāk varam pārliecināties par to, ka šī ir planetāra mēroga afēra un noziegums pret cilvēci. Tas ir tas pats britu ieviestais higly likely princips – ja mums liekas un mums tā gribas, tad mēs izdomājām, ka visi šogad mirušie vienkārši būs no vīrusa un visas citas slimības tiek atceltas😄

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s