Kā pretoties globālai tirānijai?

Daudz ir rakstīts par to, kādā veidā notiek manipulācijas ap šo pandēmiju, kādi plāni zem tā visa tiek realizēti. Tagad ir pienācis laiks mazliet parunāt par to, ko tad ar šo visu iesākt, kā tam pretoties un neļaut īstenot visus šos varas lolotos pasākumus cilvēku tiesību un brīvību atņemšanā un piespiedu pasākumu ieviešanā.

Bet lai saprastu to, ko darīt, vajag mazliet saprast to, kā darbojas visa šī sistēma. No pirmā acu uzmetiena var šķist dīvaini, bet tam, lai realizētu absolūtu varu pār cilvēci, nav nepieciešamas nekādas bagātības, ietekme un pat slava. Tam ir nepieciešama tikai izpratne par objektīvām likumsakarībām, kādam ir pakļauta katra cilvēka dzīve, katras ģimenes, sociālās grupas, sabiedrības un cilvēces dzīve kopumā.

Konceptuālā vara nav ierobežota ne laikā, ne telpā. Tā nebalstās uz struktūrām, to nevar ieraudzīt un aptaustīt. To nevar nopirkt vai tajā iekļūt par blatu. Tā ir savā būtībā autokrātiska un tur nav nekādu demokrātisku procesu.

Konceptuālā vara ir vērsta tieši uz cilvēku masu prātiem, veidojot viņu pasaules redzējumu tā, kā iecerējis konceptuālās pārvaldes subjekts. Šo pārvaldes veidu nevar iemācīties, to var tikai saprast, apgūstot objektīvo likumsakarību metodoloģiju.

Lai sasniegtu uzstādītos mērķus izdomātās cilvēces arhitektūras izveidē, konceptuālās varas grupējumam ir nepieciešams formēt tādu informatīvo telpu, kurā sabiedrība vadīsies jau pati vajadzīgā režīmā, neievērojot procesa subjektivitāti un domājot, ka tas viss notiek pats no sevis, dabiski. Konceptuālā pārvalde ir informatīvās plūsmas. Tas savukārt sabiedrībā veido struktūras, kuras pašas virzās uz nospraustā mērķa sasniegšanu.

Nu lūk, tieši tā strādā šis grupējums, ko mēs pazīstam kā globālo eliti – nestrukturālo planetāro pārvaldi.

Vienkāršiem vārdiem sakot, lai tas sasniegtu savus nolūkus cilvēku apziņas pārveidošanā, tiek veidoti noteikti informatīvie moduļi, tiek palaista kaut kāda informācija un jau iepriekš ir zināma pūļa reakcija uz to. Tieši tam kalpo visi oficiālie mediji – ja agrāk sabiedrības apziņu ietekmēt varēja lēnu un bieži vairākās paaudzēs, tad šodien tas notiek zibenīgi – informatīvais lauks ir kļuvis globāls.

Šeit var minēt ļoti daudzus piemērus, kādi ir stabili iesakņoti mīti mūsdienu sabiedrībā – klasiskais mīts par to, ka tur Rietumos visur ir piena upes ķīseļa krastos, demokrātija un cilvēka tiesības, bet Austrumos viss ir slikti. Holivuda gadu desmitiem štancēja mītus par to, ka labā Amerika vienmēr glābj planētu gan no vīrusiem, gan no citplanētiešu uzbrukumiem – bet tikko sākās reālas problēmas, tā ASV zog, konfiscē un pārpērk turpat lidostās citām valstīm domātus testu un masku sūtījumus – ar to šodien pilnas visas ziņas. ES izrādās nespējīga un sabrukusi.

Par to var rakstīt daudz – bet šajā gadījumā mūs interesē konkrētā situācija ar šo vīrusu un tas, kā informatīvais lauks tiek intensīvi piepildīts ar histēriju – tas savukārt rada paredzamu pūļa reakciju- bailes. Un šīs bailes ir tā vajadzīgā enerģija jeb dzinējspēks, kas ļauj realizēt visus tos jaunās pasaules kārtības paredzētos pasākumus stingras kontroles ieviešanā. Cilvēki tam ne tikai nepretojas, bet bieži vien prasa to paši. Šī teātra pirmā daļa bija 9/11 – jau tad cilvēku tiesības tika pamatīgi ierobežotas un valdībām piešķirtas pilnvaras izsekot savus pilsoņus. Tagad ir otra daļa.

Lai varētu realizēt kādu plānu, vienmēr ir vajadzīgas 3 sastāvdaļas – ideja, resurss un rīcība. Tas viss izskatās gana vienkārši parasta cilvēka dzīvē – ir ideja uzbūvēt māju, tad ir sagādāti būvmateriāli, vieta, tad seko praktiskā būvēšana.

Bet tieši tāpat tas darbojas arī kolektīvajā apziņā. Ir ideja ieviest jauno pasaules kārtību -ir uzskicēti plāni jau sen iepriekš, par kuriem esmu jau daudz rakstījis. Un tad ir resurss – nobiedēto cilvēku bailes, uz kā pamata tad ļoti vienkārši ir realizēt praktisko daļu. Tā tas viss arī notiek šobrīd. Tāds ir patreizējais scenārijs.

Un tagad rodas jautājums – ja tāds ir scenārijs, tad kā to izmainīt vai izdzēst? Ko likt vietā?

Šeit ir vajadzīgs saprast to, ka tieši kolektīvā apziņa jeb informatīvais lauks ir tas, kas virza katras valsts vai planetārās attīstības scenārijus. To formē visu iesaistīto cilvēku apziņas, tas, ko viņi ir pieņēmuši par realitāti, kam tic un uz ko paļaujas. Ja tur šobrīd dominē ideja par to, ka vīruss ir briesmīgs un tāpēc vajag visus ieslodzīt un atņemt visas tiesības, bet pēc tam vēl piespiedu kārtā vakcinēt, tad notikumi tieši tā arī virzīsies.

Taču ja pietiekoši liels skaits cilvēku sāk izteikt nodomus, ka tas nav pieņemams, ka šāds scenārijs planētai neder un ka mēs gribam paturēt tiesības dzīvot un izvēlēties paši – tad tas rada citu ideju, kas ir pretēja iepriekšminētajai. Tieši tāpēc arī visi mediji kopā ar varu tik intensīvi strādā, lai sašķeltu cilvēkus, neļautu apvienoties, uzpiestu tikai šo, baiļu scenāriju un visu to, kas aiz tā stāv.

Bet domu spēkam un gara brīvībai ierobežojumu nav un tieši šis spēks ir vienīgais, no kā viņiem ir bail un kas spēj izmainīt visu kolektīvo domāšanu. To var darīt katrs jebkurā vietā un laikā -viss savienojas tur, kolektīvajā apziņā.

Šajā sakarā ir kāda ļoti laba grāmata par domu un ticības spēku -Gregs Bradens “Dievišķā Matrica”. Tur ir ļoti daudz visādu piemēru, kā šādi var gan ārstēt cilvēkus, gan ietekmēt notikumus. Tas būtu pats pamats tiem, kuri vēlas saprast smalko pasauli, dziedināšanas pamatus – tas viss balstās uz kvantu fiziku, kurā novērotājs ietekmē realitāti. Tieši tāpēc šo globālo elišu simbols ir visuredzošā acs. Tā ir viņu realitāte- bet ja cilvēks to sev neveido pats, tad to viņa vietā dara citi. Viss ir vienkārši.

Bet cik no jums vispār ir izteikuši nodomus mainīt savu realitāti, vai vēl jo vairāk – kopējo valsts vai planetāro scenāriju, kāds šobrīd tiek īstenots? Bet šāds kolektīvs nodoms, tas ir milzīgs un neapjausts spēks – ir tie, kas to saprot un dara, pretojoties šai sistēmai, bet jo vairāk to darīs, jo labāk. Par cik tas netiek darīts, tad arī veidojas situācija, ka saujiņa tirānu spēj pārvaldīt milzu masas, jo viņu rīcībā ir galvenais pakļaušanas ierocis – tās ir bailes. Bailes, kas rodas, esot atkarīgiem no viņu izveidotās sistēmas.
http://www.lietusdarzs.lv/lv/lapa/43/Dieviska_matrice

Un var sākt ar mazumiņu -šobrīd izšķirošais brīdis ir ES cilvēktiesību tiesa, kurā tiks izskatītas lietas par to, vai piespiedu vakcinācija ir cilvēktiesību pārkāpums. Tas bija paredzēts 30. aprīlī, šobrīd ir atcelts – lai vai kad tas būtu, bet šis ir svarīgs pagrieziena punkts – ja tiek pieņemts lēmums, ka tas nav pārkāpums, tad visai šai globālai programmai tiek dota zaļā gaisma un tad visas cilvēka tiesības un izvēles tiek automātiski atņemtas.

Tāpēc tieši uz šīm lietām arī ir jāvirza tas nodoma spēks, visiem kopā. Nekā cita, lai to apturētu, nav – agresīvas demonstrācijas arī tikai rada negatīvu enerģiju un tas tieši papildina visu to uzkrājumu, ko vajag viņiem.

Ir jāsaprot vienkārša lieta – es neslimoju tāpēc, ka man ir gadiem izstrādāta iekšēja imunitāte un veselīgs dzīvesveids – ja tas tā ir, tad man nevajag uzbrukt cilvēkiem un bļaut uz viņiem, lai netuvojas tuvāk par 2m, man nevajag ieslēgties istabā un man nevajag sevi indēt ar kaut kādām vakcīnām piespiedu kārtā. Ja man nav tādas imunitātes, tad agresija pret līdzcilvēkiem un bēgšana pašam no savas nesakārtotības man neko nevar palīdzēt, tieši otrādi – tad es saņemu to, ko pats esmu sējis iepriekš.

Tas arī ir viss. Protams, šī tēma ir tik plaša, ka par to varētu rakstīt veselu grāmatu. Bet īsumā viss darbojas tieši tā – viņu nodomi un plāni pret mūsējiem – cīņa notiek tieši par cilvēku apziņām un informatīvo lauku. Un ja Tu to saproti, tad Tu arī esi pretošanās kustība🙂

Nu un konkrēti šis nodoms ir tāds, ka mēs visi apvienojamies – tie, kas vēlas mainīt šo scenāriju – domās – un izsakam to, ka tas tiek dzēsts pilnībā, kopā ar visiem resursiem un matricēm, plāniem un nodomiem – tā vietā mēs radam savu scenāriju, kurā Zeme ir tīra, brīva no šiem parazītiem, visām postošajām sistēmām un cilvēkiem ir pašiem izvēle, kā dzīvot, nevis viņus vajā vara un liek pildīt savas intstrukcijas. Tāds vienkāršs nodoms – bet tas rada jau citu ideju, piešķir tai resursu – enerģija plūst tur, kur ir doma – baidoties no sistēmas, mēs to uzturam – šādā veidā mēs to jau sākam graut. 🙂

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s