Viena amatpersona, divas pretējas pandēmijas prognozes. Dr. Fauci gadījums.

Kas ir Dr. Anthony Fauci? Viņš ir ASV Nacionālā alerģiju un infekciju centra direktors. The National Institute of Allergy and Infectious Diseases (NIAID) Tieši viņš ir galvenais Rietumu runasvīrs vīrusa epidēmijas jautājumos.

Tas ir viņš, kurš 11. martā uzstājās Kongresā un apliecināja, ka šis vīruss esot ’10 reizes nāvējošāks’ nekā parastā gripa. Tieši viņš savos izteikumos nemitīgi uzbrūk ASV prezidentam Trampam un vaino viņu melos, tāpēc ka pēdējais cenšas nomierināt savus pilsoņus. Bet doktors sola Amerikai te 100.000, te 200.000 letālu iznākumu – viņa izteikumi ir visur pirmajās lappusēs Rietumu medijos un tie ceļ paniku okeāna abās pusēs. Īsts Mengele😕

Vārdu sakot, viss ir slikti un būs vēl sliktāk, cerību nav nekādu.
https://www.theguardian.com/…/anthony-fauci-coronavirus-dea…

Bet tai pašā laikā viņš kā viens no autoriem 26. martā ir publicējis rakstu izdevumā New England Journal of Medicine. Šis ir viens no autoratīvākajiem medicīnas speciālistu žurnāliem, kurš domāts tieši nozares profesionāļiem.

Un šajā rakstā paveras pavisam cita aina. Tur tiek teikts, ka covid-19 var izrādīties nekas vairāk kā slikta gripas sezona, ko varētu salīdzināt ar divām nelielām gripas epidēmijām 1957. un 1968. gadā. Ir aprēķināts, ka parastā sezonālā gripa nogalina vismaz 500.000 cilvēkus katru gadu, bet šajās abās epidēmijās katrā aizgāja bojā pa miljonam.

Izvilkums no raksta.

Balstoties uz datiem, kur diagnoze ir bijusi pneimonija, letālo iznākumu skaits ir 2% Citā publikācijā (atsauce 5) minēta mirstība 1.4% no 1099 laboratoriski apstiprinātiem inficēšanās gadījumiem ar šo vīrusu – visiem šiem cilvēkiem bija plašs bojājumu spektrs.

Ja mēs pieņemam, ka pacientu skaits ar asimptomātiskām vai minimāli simptomātiskām diagnozēm ir vairākas reizes lielāks, nekā ziņotie gadījumi, tad patiesais mirstības procents ir daudz mazāks kā 1%.Tas norāda uz to, ka kopējās klīniskās sekas šim vīrusam ir jāsalīdzina ar smagāku gripas sezonu, kur mirstība sastāda 0.1%, vai ar tām nelielajām pandēmijām 1957/1968 gadā, nevis ar SARS vai MERS, kam mirstības procents bija 9-10% vai 36% attiecīgi.
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMe2002387

Kā mēs redzam, tad šeit ir diametrāli pretējs apgalvojums tam, kas tiek sludināts masu histērijas ietvaros visos masu medijos, turklāt šis pilnīgi pretējais apgalvojums izskan no viena un tā paša cilvēka. Nu kā tad tā? No parastas vai pat sliktas gripas sezonas nekad nav slēgta visa planēta.

Iznāk, ka publikai tīšām tiek dotas vismelnākās un pesimistiskākās prognozes vai pat atklāti meli, bet profesionāļu aprindām domāti pavisam citi dati un situācijas vērtējums. Tad kāpēc tas tiek darīts un ar kādu nolūku tīšām tiek tracināti cilvēki un celta panika?

Nupat CBS news uzrāvās uz to, ka izmantoja Itālijas slimnīcas attēlu, ziņojot par situāciju ASV.
https://www.washingtontimes.com/…/cbs-news-airs-footage-of…/

Jautājums, protams, ir retorisks – panika ir jāsēj un jāturpina uzturēt katru dienu, lai nedotu cilvēkiem atelpas brīdi– katrs solis kontroles žņaugu ieviešanā tiek īstenots bez iespējas apstāties un apjēgt sekas vienam ierobežojumam, kā jau seko nākamais.

Un jocīgākais ir tas, ka līdz šim taču ‘sazvērestības teoriju’ paudēji skaitījās tie, kuri ceļ paniku un brīdina par globālās elites plāniem, bet tagad viss ir tieši otrādi – paniku tīšām ceļ oficālās amatpersonas un oficiālie mediji, kamēr ‘sazvērnieki’ cenšas cilvēkus nomierināt un parāda to, kā šīs amatpersonas melo un nonāk pretrunās pašas ar sevi🙂

Jā, nekas vairs nav tā, kā bija līdz šim.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s