Sabiedrības transformācija.

Ir pagājušas tikai dažas nedēļas kopš planetārās masveida histērijas sākuma, bet jau ir manāmas sabiedrības transformācijas tendences, kuras nav visai patīkamas.

Viss šis projekts ar tā saukto ‘pandēmiju’ risina daudzus uzdevumus vienlaicīgi, tas nav tikai ekonomikas sagraušana un ģeopolitisko attiecību vektoru izmaiņas – tas ir arī sociālā inženierija un sabiedrības pārveidošana par kaut ko citu.

Ko es ar to domāju? Pirmā tendence ir saistīta ar vienveidīgās un ‘pareizās’ versijas nemitīgu uztiepšanu par notiekošo un tam sekojošo ‘faktu pārbaudi’, pieņemot mērus pret tiem, kuru viedoklis ir citādāks. Kaut arī formāli Satversmes 100. pantu neviens vēl atcēlis nav, bet cenzūra jau darbojas pilnā sparā un ne jau tikai Latvijā.

Tas izpaužas kā prasība visu teikto pamatot ar ‘atsaucēm’ un ‘linkiem’ uz kaut kādiem avotiem, kas atbilst ‘oficiālai’ versijai – viss pārējais var tikt uzskatīts kā ‘viltus ziņas’

Un ne tikai tas, bet daudziem cilvēkiem vispār jau ir izstrādājies paradums visu pārbaudīt caur google vai wikipedia un tā formējas viņu uzskati par lietām, par kurām tie nekad nav neko dzirdējuši pirms tam – jo tur tā ir rakstīts un kāds tā ir teicis.

Jā, es arī lieku tās atsauces uz kaut kādiem faktiem – bet ne jau tāpēc, ka es citādāk nesaprastu, par ko es runāju – tas diemžēl ir tieši šī jaunā laikmeta nosacījums. Ja Tu nevari atrast atsauci internetā uz to, ko Tu saki, tātad tas neeksistē un nav vērts tam pievērst uzmanību. Tāda ir šodienas uztvere un tas kļūst aizvien uzkrītošāk.

Bet tas, ka cilvēks var būt dzīvē izlasījis simtiem dažādu grāmatu, piedzīvojis un izpratis lietas caur savu kaut kādu garīgo attīstību vai dzīves pieredzi – tas nav googlē un tātad cilvēks izplata viltus ziņas.

Tas nozīmē to, ka tiek formēta totalitāra sabiedrība, kurā ir viens informācijas avots un autoritāte, bet savs radošais un brīvais pasaules skatījums tajā nedrīkst būt. Un ļaudis tiek dresēti balstīties uz šīm atsaucēm, autoritātēm, priekšā noliktām programmām un instrukcijām, kā domāt, kā uzvesties, ko just un ko darīt. Vai tad cilvēces vēsturē šādas iekārtas nav bijušas? Tai pašā Ķīnā šobrīd tāda sabiedrība arī ir izveidota un tas ir paraugs Rietumiem. Ir viena partija un ir viena programma.

Taču cilvēkam piemīt vai vismaz vajadzētu būt citām maņām, pēc kā vadīties – tas ir paša organisms, intuīcija, gars – tā visa izpausmes, kuras tik ļoti cenšas nobloķēt šī sistēma.

Paņemot tās pašas vakcīnas – par tām rakstu tāpēc, ka pietiekoši attīrīts organisms ar labu imūnsistēmu vienkārši atsakās pieņemt kaut kādas indes, visas šūnas tam pretojas un intuīcija zvana trauksmes zvanus – tādai būtu jābūt reakcijai uz to. Bet zīdainis to nevar pateikt un saprast – tieši tāpēc piesaistīšana pie šīs sistēmas notiek jau pirmajos dzīves mēnešos un tad cilvēks jau ir salauzts, bieži vien tā arī uztur šo Farmas industriju ar savu dzīvības enerģiju, turpmāk pērkot visa veida medikamentus, ja neprot no tā atbrīvoties un uzsākt citu, visa veselā un kopējā organisma attīrīšanas ceļu.

Fundamentālā medicīnas kļūda ir uzskats, ka jāārstē ir slimība, bet holistiskās bioenerģētikas princips nosaka to, ka jāārstē ir viss cilvēks kā kopēja, noslēgta sistēma un viņa dzīvesveids.
Pie dzīves sistēmā, protams, var pierast un dzīvi nodzīvot, bet no tādas dzīves ir maza jēga – tad Tu esi tikai skrūvīte lielajā mehānismā.

Tas ir tāpat, kā ar pirmo cigareti vai glāzīti -ļoti labi atceros, cik slikti bija tajās reizēs, kad jaunībā to pamēģināju, kā uz to reaģēja tad vēl tīrais organisms. Taču ar laiku tas tika piespiests apklust un pamazām pie tā visa pierada līdz pat tam, ka jau izveidojās atkarība un mākslīgā eiforija. Taču tad, kad pietika spēka to visu atmest un uzsākt pavisam citu dzīvesveidu, tagad organisms ir atkal pilnībā tīrs un brīvs no tā visa un ir dabisks, iekšējs pretīgums no tādas domas vien, ka būtu atkal jāpagaršo vai jāuzpīpē.

Tieši tāpat tas ir ar farmaceitisko atkarību, medikamentiem un vakcīnām – reakcijai jābūt tieši tādai pašai, arī uz nekvalitatīvu pārtiku un manā gadījumā arī uz dzīvnieku izcelsmes produktiem – visi vīrusi un slimības dzīvo tikai šajās, zemajās vibrāciju frekvencēs, pie kā pieder arī bailes, agresija un stress – tā ir vide, kur tas viss mīt un attīstās.

Iedomājieties, ka jums ir akvārijs, tur ir netīrs ūdens un tajā dzīvo zivs, kura saslimst. Ko darīs muļķis? Vakcinēs zivi. Ko darīs gudrais? Nomainīs ūdeni pret svaigu un tīru. Tieši tāpat ir ar cilvēka organismu. Visu nosaka tā tīrības vai piesārņojuma līmenis. Un tāpēc man var nolikt priekšā kaut tūkstoti pērkamo zinātnieku apgalvojumus par to, ka vakcīnas ir labas un zāles vispār kaut ko ārstē vai 5G ir nekaitīgs – ja manas šūnas, kurās ir visa informācija par visu Kosmosu, brēc un reaģē uz to kā uz apdraudējumu, tad es uzticos tām. Tas ir pavisam cits informatīvais lauks, no kā nāk šāda informācija un to jūs google neatradīsiet.

Bet tas ir jums iekšā ielikts, tā ir saikne ar Māti Zemi, ar Visumu – Z-amerikas indiāņi to sauca par Lielo Māti – un dažas to ciltis nekad nesēdēja uz rietumnieku krēsliem, bet tikai uz dzīvās zemes – tad šī saikne vēl darbojās. Tagad to spēj sajust tikai retais. Bet tas viss nekur nav pazudis -tie ir paši cilvēki, kas vairs nedzird Zemes balsi, kas brīdina par visu to, kas organismam ir kaitīgs. Un Māte ir saviem bērniem sagatavojusi arī visu vajadzīgo, ar ko var sevi dziedināt- tas viss ir dabā, citādi nekad nav bijis. Bet mums uztiepj ķīmiju, indes un visu pretabisko.

Un tagad tuklie, junk food pārēdušies, no farmas izrakstītajiem opiātiem atkarīgie, depresīvie un savakcinētie rietumnieki panikā ieslēdzas istabās, lai nesaslimtu ar kaut kādu vīrusu, kurš cilvēkam ar normālu imūnsistēmu izraisa ne vairāk kā iesnas vai pat vispār neko. Tas ir tas pats, kas pasūtīt BigMac lielo komplektu ar diētisko kolu un domāt, ka tas palīdz nepieņemties svarā.

Bet visiem autoritāšu piekritējiem var uzdot jautājumu – ja uz sūda sēž tūkstotis dažāda kalibra mušu, vai tad tas nozīmē to, ka tas ir cilvēkam ēdams? Bet tas taču ir absolūtā vairākuma viedoklis -tātad autoritāte. Nu tad uz priekšu, ja reiz savās sajūtās nav jāklausās.

Otra bīstamā tendence ir tas, ka pēdējā laikā parādās tik daudz visādu ‘apzinīgo’ ziņotāju, kuri liek bildes ar cilvēkiem, kuri bijuši kaut kur pie dabas vai sapulcējušies – pie tam paši taču tur arī bijuši, bet jānostučī citi😑 Un izskan aicinājumi varai pēc vēl stingrākas kontroles un personisko brīvību atņemšanas – tas viss ir kā medusmaize šīs afēras organizatoriem.

Pie tam šie paši cilvēciņi līdz šim taču vaimanāja par briesmīgajiem padomju laikiem, slēgtajām robežām un izsūtīšanām- bet vajadzēja tikai dažas nedēļas smadzeņu apstrādes ar dzīvniecisko baiļu serumu un tas viss ir aizmirsts – tā vietā paši skrien uz Stūra māju ar deportējamo un neapzinīgo pilsoņu sarakstiņiem – simboliski, protams, bet fakts taču ir tieši tas pats.

Tad palūdziet varai uzreiz iešūt jums to čipu, lai nav jāmokās ar Overtona logu – jo tieši tas arī ir galējais mērķis visam šim projektam – pilnīgi vadāma sabiedrība, kura izpilda varas instrukcijas un pati pieprasa šādu verga statusu. Tam visam nāk klāt interneta tālmācība, ‘sociālā distancēšanās’ un viss pārējais -tiek pilnībā sagrauti visi normāli funkcionējošās sabiedrības pamati, iesētas šaubu un neuzticības sēklas pēc principa ‘cilvēks cilvēkam vilks’ un svešais, bīstamais.

Gluži loģiski, ka tas ved tikai uz tālāku destrukciju, pasliktinoties vēl arī ekonomiskajai situācijai, visa plānā ‘civilizācijas ‘ kārtiņa nobrūk un atklājas tas, kas kurš patiesībā ir.
Varbūt, ka tas ir labi. Jautājums tikai par to, kāda tad būs šī post-kapitālisma sabiedrība.

Te nekādu linku un atsauču nav, šīs ir tikai cilvēka pārdomas🤫

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s