ASV veselības departaments un vakcīnu bizness.

Vai jūs zinat, kas ir CDC? Center for disease control and prevention? Tas ir ASV Veselības departamenta paspārnē esošs nacionālās veselības institūts, kurš bieži figurē arī manos rakstos, tāpēc ka tam ir ļoti liela loma arī visā kopējā Rietumu globālajā veselības aprūpē. Tas sadarbojas ar Pasaules Veselības organizāciju un citām institūcijām un piedalās visos lielajos projektos.
Respektīvi, tā ir ASV Federālās valdības aģentūra, kura nodibināta 1946. gadā un kuras ikgadējais budžets ir 11 miljardi dolāru.

Oficiāli tās misija ir rūpēties par pilsoņu veselību, seko līdzi slimību un infekciju izplatībai, veikt pasākumus to ierobežošanai. Turklāt atzīmējiet to, ka arī šim institūtam ir piešķirtas tiesības cīnīties ar slimībām visā pasaulē, ja tās apdraud ASV ‘nacionālās intereses’ – šī īpatnība ir raksturīga daudziem ASV institūtiem jeb sev piešķirtās tiesības jaukties visas pasaules lietās visos iespējamos veidos. Tieši tāpēc Pentagonam ir desmitiem dažādas slepenās bioloģiskās laboratorijas visā pasaulē.

Tieši tāpēc šis institūts darbojas arī globālā vakcinēšanas projekta ietvaros un tas viss attiecas nebūt ne tikai uz amerikāņiem.
Viņu mājas lapā ar patosu rakstīts – mūsu uzdevums ir mērīt nācijas pulsu 24/7.
https://www.cdc.gov/about/organization/mission.htm

Līdz ar to, gan ASV, gan visā pasaulē par šo institūtu ir radies priekšstats, ka tas ir neatkarīga valdības institūcija, kas izvērtē veselības riskus, pārbauda medikamentu, tai skaitā vakcīnu, drošību un tad rekomendē vai nepieļauj to lietošanu. Tīri formāli un uz papīra tā tas patiešām izskatās.

Taču velns slēpjas detaļās, kuras it kā neviens īpaši neslēpj, bet katrā ziņā arī neafišē un par to nerunā. Vienā no iepriekšējiem rakstiem es biju minējis to, ka prezidenta Trampa vēlēšanu kampaņas laikā viens no aspektiem bija solījums izveidot vakcīnu drošības pārbaudes komiteju, kuru vadītu Roberts Kenedijs Jr- tā paša slavenā Džona F. Kenedija brālēns.

Taču tas tā nenotika. Bet tieši viņš pirmo reizi vienā no intervijām nāca klajā ar šokējošu paziņojumu. Proti, ka šis CDC ir nevis kaut kāds zāļu vai vakcīnu kvalitātes regulators un neatkarīga institūcija, kā visi pieraduši domāt, bet tā ir vakcīnu industrija pati par sevi. Respektīvi, tieši šim institūtam pieder patenta tiesības uz kopskaitā 56 dažādām vakcīnām un tehnoloģijām!

Padomājiet uz brītiņu, ko tas nozīmē.

Varētu domāt, ka tas ir tikai apgalvojums un kārtējā konspirācijas teorija, taču ikviens par pārliecināties par to pats. Šeit ir tas saraksts ar vakcīnām, kuru ‘asignee’ jeb īpašnieks uz doto brīdi ir šis te ‘neatkarīgais’ regulators. un līdz ar to ASV valdība kā tāda. Un tur ir ne tikai vakcīnas, bet visa veida metodes un tehnoloģijas, kas saistītas ar šo vakcīnu pielietošanu. Un pat kaut kādi vīrusi paši par sevi- kā vispār tos var patentēt un tie kādam var piederēt? Un tomēr – ASV valdība var visu.
https://www.google.com/search…

Respektīvi, šis institūts nav nekāda neatkarīga institūcija, tas ir privāts biznesa kantoris, kurš jau šobrīd pelna vismaz 4 miljardus gadā no šīm vakcīnām un ir tiešā veidā ieinteresēts panākt visu ASV un planētas iedzīvotāju piespiedu vakcināciju. Tieši tāpēc šobrīd izstrādē atrodas ap 300(!) dažādām vakcīnām, bet pats galvenais peļnas avots un Svētais Grāls, protams, ir topošās vakcīnas pret covid-19.
Protams, tas nav jāsaprot tā, ka tirgošana notiek tiešā veidā zem letes, taču attiecīgās amatpersonas saņem finansiālu labumu no savām rekomendācijām par labu tai vai citai vakcīnai.

Viens no tādiem piemēriem bija Rota vīrusa vakcīna, kuru nācās izņemt 1999. gadā tikai gadu kopš palaišanas- tās blakusefektu dēļ. Toreiz tika atklāts, ka 4 amatpersonas tiešā veidā guva finansiālu labumu no sava balsojuma par labu tai. Pašās ASV ir dokumentētas daudzas tādas lietas- taču koruptīvo sistēmu uzvarēt bez visu līmeņu izpurināšanas nav iespējams.
https://www.lawfirms.com/…/cdc-members-own-more-50-patents-…

Interesanti, vai cilvēki atcerēsies to, ka Ķīna tika galā bez nekādām vakcīnām un 80% saslimušo vispār bez nekādiem medikamentiem? Pūļa atmiņa ir 2 nedēļas…Un mēs jau varam iedomāties, ko rekomendēs CDC un tamlīdzīgas korupcijas saēstas iestādes, kuru vienīgā interese ir raust miljardus pāri līķiem.
https://phrma-docs.phrma.org/…/…/files/pdf/Vaccines_2013.pdf

Kā to redz ASV valdība, katram zīdainim pie dzimšanas ir obligāti jāsaņem vismaz pārdesmit potes ar nenosakāmas izcelsmes vielām, neirotoksīniem un smagajiem metāliem tā, lai tur vispār nepaliek nekāda dabiskā imunitāte.

Uz doto brīdi vakcīnu industrijai ir 30+ miljardu dolāru apgrozījums gadā, kas tiek prognozēts līdz pat 100 miljardiem ap 2025. gadu.

Un tapēc tas, kas tur notiek, ir prātam neaptverams – lielā farma faktiski kontrolē visu un visus – katru gadu tā samaksā miljardus dolāru soda naudas par ārstu ietekmēšanu un kukuļošanu, lai tie reklamētu tieši viņu medikamentus un vakcīnas, taču tas tik un tā neietekmē viņu peļņu. Tai ir milzīgs lobijs valdībā un pati valdība galu galā ir nekas cits, kā vakcīnu tirgotājs.
https://projects.propublica.org/graphics/bigpharma

Tāpat ik pa laikam gaismā nāk visādi skandāli par to, kas vispār ir tajās vakcīnās – tā 2009. gadā vakcīnu ražotājs Baxter tika pieķerts tajā, ka vakcīnu sastāvā patiesībā bija aktīvs putnu gripas vīruss.
https://www.ctvnews.ca/baxter-admits-flu-product-contained-…

Kas būs šajās, jaunajās vakcīnās, atliek tikai minēt.

Šis pats CDC jau ir bijis iesaistīts vairākos skandālos. Nupat 2018. gadā tā vadītāja Brenda Fitzgerald bija spiesta atkāpties no amata, jo atklājās, ka viņa ir iegādājusies ne tikai Merck vakcīnu ražotāja, bet arī dažādu tabakas kompāniju ražotāju akcijas. Tikai iedomājieties – vadošais valdības veselības ierēdnis pērk tabakas kompāniju akcijas, kamēr pati organizācija runā par tabakas kaitīgumu un iesaka nesmēķēt😀 https://www.politico.com/…/cdc-director-tobacco-stocks-afte…

Tā darbojas visa šī sistēma, kad āzis ir par dārznieku, CDC ‘regulators’ ir vakcīnu šeptmanis, bet re-čekisti ir faktu pārbaudītāji – ar cilvēka veselību un patiesību tur sakara nav it nemaz. Un tāpat arī FB platforma ir nekas cits, kā šīs pašas sistēmas propaganda – pats Cukurbergs aktīvi iegulda šajā vakcīnu projektā😷. Tad nu varat paši spriest, par kādām diskusijām vai viedokļu brīvību šajā sakarā vispār var būt runa.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s