Pandēmija un elektromagnētiskais starojums.

Kopš es iztulkoju starptautisko petīciju pret 5G, sadarbībā ar tās autoru Arturu Firstenbergu, kuras latviskā versija tagad tur ir ielikta, ik pa laikam no viņa atnāk kāds e-pasts par to, kādi jaunumi šajā frontē notiek un kāds ir viņa skatījums uz lietām no šī aspekta.
https://www.5gspaceappeal.org/the-appeal

Tas, ko viņš raksta tagad, ir par elektromagnētisko viļņu ietekmi šīs pandēmijas sakarā un tas ir viņa viedoklis, kuru es iztulkoju – jo kaut kas tajā visā ļoti sasaucas ar manu izpratni par to, kas patiesībā ir 5G un kāda tam ir saistība ar imunitātes pazemināšanu. Lasiet un domājiet paši.

Uz šo brīdi liela pasaules daļa atrodas zem kara laika likuma. Lai aizsargātos no pasniegtā ienaidnieka, kas nosaukts par Covid-19, ir slēgtas skolas, atcelti avio reisi, teātri un restorāni nedarbojas, aizliegtas cilvēku pulcēšanās, aizvērtas robežas, cilvēkiem aizliegts pat savstarpēji tuvoties, katrs durvju rokturis tiek apsmidzināts ar toksiskiem dezinfekcijas līdzekļiem un ļaudis ir spiesti vienkārši sēdēt mājās.

Un dīvaini ir tas, ka izteikti lielākā daļa visu šo pieņem ne ar protestiem, bet pat ar entuziasmu. Jo neviens no viņiem neredz kopējo ainu un neuzdod jautājumus, kāpēc ir tik lielas atšķīrības dažādās valstīs.

Šī nav pirmā reize, kad pasaule ir nobijusies no globālas epidēmijas. Mēs esam dzirdējuši daudzus pravietojumus, kas tā arī nepiepildījās – par cūku, putnu gripām, SARS, MERS, Zika un Ebola –katrai no šīm epidēmijām vajadzēja nogalināt miljonus – tā viņi teica. Bet visa šī baidīšana izplatījās internetā, kas globālā mērogā ir aizvietojis cilvēku saskarsmi – bildītes un video blogi ir aizvietojuši realitāti. Lai arī es neņemos apgalvot, ka visām tām histērijām nebija nekāda pamata, taču visu to pamatā ir tā sauktā spāņu gripa 1918-1921 – toreiz tomēr saslima gandrīz 1/3 pasaules iedzīvotāju un nomira ap 50 miljoniem – tādi vismaz ir pieejamie dati.

Bet ir lietas, kuras par šo spāņu gripu nav zināmas. Pirmkārt, to neizraisīja vīruss. Otrkārt, tā nebija lipīga un neizplatījās saskarsmes rezultātā. Treškārt, tā sākās ASV militārajās bāzēs, kur armijnieki tika apmācīti bezvadu telegrāfa lietošanā. Izplatījās tā ar ASV flotes kuģiem, kuri tika aprīkoti ar šo tehnoloģiju. Tā kļuva nāvējoša 1918. gada beigās, kad Ņūdžersijas štatā Brunsvikā tika palaista pirmais globālā mēroga radio raidītājs, kuru varēja uztvert lielā pasaules daļā – ar to sākās modernā radio ēra.

Vēl vairāk – ASV Veselības departamenta ārsti visādi centās pierādīt šīs tā sauktās gripas infekciozo dabu, bet šie mēģinājumi izrādījās neveiksmīgi. 1918. gada beigās un 1919. gada sākumā viņi centās inficēt ar to simtiem dažādus veselus brīvprātīgos dažādos veidos. Kā piemēram, ar siekalu nodošanu asins pārliešanu, no slima uz veselu, caur tuviem kontaktiem, rokasspiedieniem, klepošanu uz otru cilvēku un citos zināmos veidos, taču izrādījās, ka tādā veidā infekciju nav iespējams nodot.

Vēsturiski gripa vienmēr bija neparedzama un tā uzliesmoja bez brīdinājuma un tieši tāpat arī pazuda uz gadiem vai pat desmitgadēm. Tā nekad nebija sezonāla rakstura, pirms pasaulē neparādījās maiņstrāvas elektrība 19. gs beigās. Retais ārsts, kam nācās cīnīties ar šāds gripas uzliesmojumu 1889. gadā, bija sastapies ar šo slimību iepriekš. Taču kopš tā laika gripa pasaulē ir kļuvusi regulāra viešņa.

Visgrūtāk cilvēkiem ir atbrīvoties no dziļi iepotētās domas par to, ka slimība ir baktērija vai vīruss. Jā, ir vīruss, kas saistīts ar gripu- taču tas nerada slimību.Pati slimība ir neiroloģiska problēma, kas var skart jebkuru orgānu, ar vai bez plaušu karsoņa pazīmēm. Un to izsauc elektrība. Ja mēs saprotam, ka spāņu gripu izraisīja nevis vīruss un tā neizplatījās caur kontaktiem, bet tāpēc, ka tajā laikā strauji izplatījās radio viļņi, histērijai vairs nav pamata, bet ir jāatgriežas pie tā pašas nepieciešamības ierobežot bezvadu tehnoloģiju ierobežošanu.

Radio viļņi ir padarījuši slimus un nogalinājuši daudz vairāk cilvēku pēdējā gadsimtā, kā visi vīrusi un baktērijas kopā. Tāpat arī sirds un asinsvadu slimiības, onkoloģija un daudzas citas mūsdienu kaites izraisa viss šis kombinētais starojums no mobilajiem tālruņiem, sakaru torņiem, radaru sistēmām, bezvadu ierīcēm, ar kurām burtiski pārpludināta mūsu pasaule.

Man bieži jautā, vai šo jauno vīrusu izraisa 5G. Un mana atbilde ir – ne tiešā veidā. Bet paralēles ar 1918. gadu ir acīmredzamas. Toreiz pirmais, vēl maigais vilnis 1918. gada pirmajā pusē sākās kopā ar tūkstošiem telegrāfa staciju izplatību –tad tām vēl bija ierobežots radiuss un tās darbojās tikai vairākas stundas dienā. Otrais vilnis, kas ilga 3 gadus, sakrita ar radio viļņu izplatību, kad sākās regulāras radio pārraides balss režīmā un to diapazons kļuva globāls.

Un tāpat notiek šobrīd- eskalējas 5G tīklojums, kas elektromagnētisko piesārņojumu paceļ vēl nebijušā intensitātē. Un atkal tas sakrīt ar vīrusa izplatību tajās vietās, kur šobrīd ir instalētas pagaidām ierobežotas distances sistēmas- taču ir paredzēts, ka tas aizies globālā mērogā līdz ar tūkstošiem satelītu palaišanu orbītā tuvākajos gados.

Interesanta pazīme šis pandēmijas elektromagnētiskajai izcelsme ir tas, ka gandrīz 2/3 pozitīvi testēto ar šo vīrusu ziņo par ožas zudumu, kas bieži ir vienīgais simptoms.

https://www.entuk.org/…/Loss%20of%20sense%20of%20smell%20as…

Bet tieši šī pazīme ir klasisks un izpētīts radio viļņu slimības indikators, kā to sauca PSRS laikos – šodien to sauc par elektromagnētisko sensitivitāti. Tas bieži vien ir vienīgā pazīme tiem, kuri tikuši pakļauti šādam starojumam. Par to ir bijuši pētījumi jau 20.gs 60tajos

(Investigation of the Olfactory Sensitivity in Persons Subjected to the Influence of UHF,” Ye. A. Lobanova and Z. V. Gordon, in The Biological Action of Ultrahigh Frequencies, A. A. Letavet and Z. V. Gordon, eds., Moscow 1960, JPRS 12471, pp. 50-56).

Arī citi bieži minētie vīrusa efekti, kas ietekmē sirdsdarbību, ir tādi paši, kādi vērojami saskarsmē ar elektromagnētsko iekārtu starojumu, kurš pārsniedz pieļaujamo normu.

Un trešais aspekts ir dažādais pandēmijas efekts katrā valstī, kas nav atkarīgs no tiem pasākumiem, ko veic valdības. Kāpēc Itālijā ir pāri 80.000 saslimušo, bet Japānā tikai 1300? 80% no Japānā testētajiem nav nodevuši vīrusu tālāk. Turklāt Tokija ir viena no pasaules biezāk apdzīvotajām metropolēm, kur dzīvo 38 miljoni cilvēku, taču tur infekcija ir minimāla. Tur nav karantīnas un publiskais sektors turpina darboties, ir tikai nelieli ierobežojumi. Japān turklāt ir ciešā kontaktā ar Ķīnu, tur ir vēl augstāks vecāko iedzīvotāju skaits, kā Itālijā un arī smēķētāju daudz vairāk – taču tur vīruss faktiski neizplatās, bet Itālijā, par spīti visiem drakoniskajiem mēriem, tas turpina būt un izplesties.

Bet arī šo paradoksu var izskaidrot ar pandēmijas elektromagnētisko dabu. Gandrīz visa Japāna ir vulkāniska un elektriskā vadītspēja zem Japānas ir daudz augstāka, nekā Itālijā. Cilvēki ir labāk sazemēti. Arī Itālijā vulkāniskie apvidi, kā Sicīlija un Kampaņa ir daudz noturīgāki pret šo epidēmiju. Kā man stāstija kāda sieviete, kura dzīvo Japānā – kad viņa atrodas ASV, tad tālruņa izstarojumu viņa jūt jau no 6 metru attāluma, bet esot Japānā to var sajust tikai tuvāk par 3 metriem. Un arī es pats dzīvoju Santa Fe šī paša iemesla dēļ – šeit elektriskā vadītspēja ir daudz augstāka un bezvadu starojums mazāk jūtams.

Tāpēc 5G ieviešana spēlē lielu lomu, neskatoties uz šī vīrusa izcelsmi vai ietekmi – cilvēkiem ir jātiek vaļā no šīs apsēstības visu skaidrot ar vīrusiem un mikroorganismiem un jāsāk saprast to, ka patiesās briesmas draud tieši no šīm bezvadu tehnoloģijām.

/Arturs Firstenbergs/

P.S – Ja mēs paņemam kartes ar 5G izvietojumu un salīdzinam ar infekcijas izplatību, tad jau sakritības ir redzamas ar neapbruņotu aci.

Bet tas, ka šī ir militāra tehnoloģija un bija vajadzīga tāpēc, lai varētu nodrošināt visus tos drakoniskos pasākumus totālas kontroles un izsekošanas ieviešanā, taču šaubas vairs nerada.

Tas viss iet roku rokā kopējā plānā – pārvietošanās fiksācijas programmas, droni, vienotās elektroniskās ID sistēma izveide – tieši tam ir vajadzīgs 5G. Loģiski, ka miljardiem cilvēku iekļaušana šajā bāzē un nemitīga to izsekošana prasa milzīgu datu pārraides ātrumu. Bet daži laikam domāja, ka tas tāpēc, lai varētu spēlītes ātrāk lejupielādēt un uzspēlēt.😕

Bet tikmēr ASV tieslietu departaments ir paklusām iesniedzis prasību Kongresam piešķirt tiesības aizturēt cilvēkus bez tiesas sprieduma uz nenoteiktu laiku – visiem tiem tehnoloģiju un ASV demokrātijas faniem, kas vēl turpina bļaustīties – vai jums vienreiz ir saprotams, kas notiek?

https://www.politico.com/…/doj-coronavirus-emergency-powers…

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s