2012. gada pandēmijas scenārijs Vācijas Bundestāgam.

Attiecībā uz to, ka šī krīze ir aprakstīta un izspēlēta jau daudzas reizes iepriekš, ir vēl kāds visai interesants dokuments. Tas ir atrodams Vācijas Bundestāga oficiālajā lapā. Kā to pareizāk nosaukt – scenārijs vai rīcības plāns pandēmijas gadījumā. Tas ir sastādīts 2012. gadā un tas sākas ar citu risku analīzi, bet sākot ar 55to lappusi tur ir globālas pandēmijas scenārija apraksts.

Tā kā tas ir vācu valodā un ar to man īsti labi neiet, tad nācās iztikt ar to, ko es varēju saprast no ātrā tulkojuma un tā, kas tika runāts par šo dokumentu šajā te video.
https://www.youtube.com/watch…

Cik noprotams, tad tur ļoti pārsteidzoši un detalizēti ir aprakstīts viss notiekošais šodien. Tur ir teikts, ka vīruss sāk izplatīties no Āzijas februārī, tieši no dzīvnieku tirgiem, ka tas aptver visas valstis, Vāciju ieskaitot.

Ir pateikts viss par to, kādi drošības mēri tiks pieņemti – karantīna, sociālā distancēšanās, bet dokuments aiziet daudz dziļākā analīzē par to, kādas tieši personiskās brīvības tiks atņemtas. Tas, ka dabiskās cilvēka tiesības faktiski tiks atceltas un valdībām būs visas iespējas pielietot jebkādus mērus, kādus tās vēlas – tās būs astronomiskas izmaiņas tieši šajā sfērā un nevis uz mēnesi vai gadu, bet pavisam.

Viss tas, ko mēs esam pieraduši uzskatīt par pašsaprotamu, pārtikas pārpilnība, dažādu luksus preču iegāde, ceļojumi pa pasauli -tas viss tiek drastiski ierobežots vai atcelts. Līdz pat tiesu sistēmas reformai, kur tiek atstāts tikai viens tiesnesis un visi piesēdētāju institūti pārtrauc darboties. Nu kur tik smalkas detaļas?

Tāpat tur ir uzskaitīts, kuras tautsaimniecības sfēras cietīs visvairāk, kuras mazāk. Paskaidrots, kādi sociālie, ekonomiskie un psiholoģiskie faktori ietekmēs cilvēkus un kādas sekas katram no tiem būs. Arī tas, ka valstis rīkosies katra atsevišķi, nevis kopēja ES plāna.

Ir teikts, ka šim vīrusam būs trīs uzliesmojumu viļņi un process aizņems apmēram trīs gadus, kamēr tas viss kaut cik nomierināsies.

Ir minēts tas, ka bērni to pārcieš ļoti viegli, bet problēmas ir senioriem un vēl ļoti daudz interesantas un specifiskas lietas.
Ja kāds prot vācu valodu, tad varat izlasīt šo sadaļu un pakomentēt, kas tur vēl ir tāds, kas sasaucas ar šodien notiekošo.

Ja jau reiz viss notiekošais ir teātris, tad skaidrs, ka tas notiek pēc iepriekš iestudēta scenārija- ja Rokfellera fonda 2010. gadā izdotais Lock Step globālais scenārijs ir kopējā koncepcija, tad šis te varētu būt atsevišķām valstīm izdotās, daudz detalizētākās instrukcijas, ko darīt, lai īstenotu vajadzīgo totālo kontroli. Vācija, kā zināms, ir faktiski galvenā ES valsts.

Tādā gadījumā taču arī mēs varam to izlasīt un saprast, kas ir nākošais solis😷

Saite uz dokumentu.
https://dipbt.bundestag.de/dip21/btd/17/120/1712051.pdf

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s