Agenda ID2020 – bīstamāka par vīrusu.

Kamēr Epidēmiskās gatavības koalīcija- CEPI- Davosas pasaules ekonomikas forumā šīs gada janvārī paziņoja par globālās vakcīnas plāna ieviešanu, tika iniciēts vēl viens svarīgs un ar šo scenāriju saistīts projekts.

Tā ir ID2020 agenda jeb darba kārtība, kas pēc būtības ir elektroniska ID programma, kas izmantos vispārinātu vakcināciju kā platformu digitālās identitātes izveidošanai. Ir izveidota arī mājas lapa un tajā ir karte ar virsrakstu, ka pasaulē 1.1 miljards cilvēku dzīvojot bez elektroniskās identitātes. Respektīvi – tie vēl ir brīvi cilvēki un acīmredzot kaut kas ar to ir jādara – mesidžs ir nepārprotams.
https://id2020.org/…

Programma izmantos esošās dzimšanas reģistrācijas un topošās vakcinācijas operācijas, lai jaundzimušajiem nodrošinātu pārnēsājamu un noturīgu biometriski saistītu digitālo identitāti.

ID2020 dibinātāji ir Microsoft, Rokfellera fonds un Vispasaules vakcīnu un imunizācijas alianse (GAVI). Nu bet protams – kas gan cits🤑

Ir vērts atzīmēt hronoloģiju – pirmā ID2020 alianses sanāksme Ņujorkā notika zem nosaukuma “Rising to Good ID Challenge” 20/09/19, tieši mēnesi pirms globālās pandēmijas simulācijas scenārija ar nosaukumu Event 201, kuru esmu minējis jau vairākas reizes.

Kā tad nākas, ka šis ID2020 projekts tika ieviests vēl pirms sākās pati pandēmija? Vai arī ir nepieciešama pandēmija, lai izvērstu visas šīs ID2020 postošās programmas?

ID2020 ir daļa no pasaules pārvaldības projekta, kuras piemērošanas gadījumā veidosies tas, ko daudzi analītiķi raksturo kā globālu policejisku valsti un kas, izmantojot vakcināciju, sevī ietvertu vairāku miljardu cilvēku personisko informāciju visā pasaulē.

Tagad atgriezīsimies 11 gadus senā pagātnē. Droši vien, ka visi sen ir aizmirsuši vai arī nav interesējušies par to, ka 2009. gadā tika izsludināta H1N1 jeb cūku gripas pandēmija.

Toreiz Obamas zinātnes un tehnoloģiju koncila padomnieki salīdzināja to ar 1918. gada spāņu gripu. Bet Pasaules veselības organizācija nāca klajā ar pravietojumu, ka nākamos 2 gados var tikt inficēti 2 miljardi cilvēku.
https://abcnews.go.com/Health/SwineFlu/story…

Tas bija kā medusmaize Lielajai Farmai – toreizējā WHO direktore Margaret Chan nāca klajā ar nākošo paziņojumu šajā sakarā, ka vakcīnu ražotāji varot saražot gandrīz 5 miljardus vakcīnu. To tie arī sāka darīt.
https://www.reuters.com/…/who-sees-4-9-billion-pandemic-flu…

Taču nekāda 2 miljardu pandēmija nesanāca – pēc būtības viss pasākums nebija nekas vairāk, kā parastā sezonālā gripa. Taču visas valstis metās pasūtīt šīs vakcīnas un farmācijas kompānijas nopelnīja savus miljardus- taču pēc tam miljonus šo vakcīnu nācās vienkārši iznīcināt, nesot zaudējumus tām valdībām, kuras tās bija iepirkušas.

Jūs tikai paskatieties, kāds globāls lohotrons tad tika īstenots – viena pati Holande sapirkās un tad iznīcināja gandrīz 18(!) miljonus vakcīnu – tur ar šo gripu inficējās tikai 2156 cilvēki. Ostaps Benders atpūšas.
https://www.independent.co.uk/…/netherlands-destroying-17-m…

Toreiz arī Eiropas Padome gribēja uzsākt izmeklēšanu par to, ka WHO ir cēlusi veltīgu paniku un tas ir radījis pamatīgus zaudējumus – daudzi eksperti paziņoja, ka toreizējā pandēmija ir nekas cits, kā liela mēroga afēra. Kas tā, saprotams, arī bija.
https://www.forbes.com/…/world-health-organization-swine-fl…

Nu lūk- tagad, zinot šos faktus, atgriežamies atpakaļ šodien. Un mēs redzam, ka šodien faktiski tiek īstenots tāds pats lohotrons, atkal ir pasludināta pandēmija – turklāt tas tika izdarīts jau tad, kad saslimušo skaits ārpus Ķīnas bija tikai kādi 150 cilvēki.

Un atkal desmitiem kompāniju metas ražot miljoniem vakcīnu, ignorējot to, ka sen jau eksistē normālas, pārbaudītas zāles un ka 80% saslimušo tās vispār nevajag, pietiek ar dabisko imunitāti. Tikai šoreiz atšķirība ir tāda, ka globālā lohotrona organizatori ir kļuvuši mazliet gudrāki un ir mācījušies no pirmās sērijas – šodien informatīvais lauks ir kļuvis globāls un histēriju uzturēt ir daudz vienkāršāk –tāpēc tas tiks darīts intensīvi un bez apstājas, jo šoreiz tie inficēto miljardi ir jāsasniedz – ja ne reāli, tad vismaz internetā.

Protams, paralēli notiek arī centieni panākt obligāto vakcinēšanu un totālu digitālo kontroli – kaut kur taču tās vakcīnas būs jāizlieto.

Bet katrs pats sev var uzdot jautājumu, vai viņš tiešām ir gatavs atkal uzticēties šīm organizācijām, šiem ‘ekspertiem’ un veselības ierēdņiem, vakcinatoriem, lielajām transnacionālajām kompānijām, Rokfelleriem vai savām valdībām, kas pilda šo saimnieku iedotos scenārijus. Man tādas vēlmes nav – taču daudziem patīk kāpt uz tā paša grābekļa atkal un vēlreiz, pat ja tas stāv acu priekšā😑

Ja jūs gribat saprast šīs elites domu gājienu, tad atcerieties, ko teica Anglijas karalienes Elizabetes II dzīvesbiedrs Princis Filips – ja man nāktos reinkarnēties, tad es vēlos atgriezties uz planētas kā nāvējošs vīruss, lai palīdzētu tikt galā ar lieko cilvēku populāciju. Tas bija jau 1988. gads.
Lūk, šie ir tie cilvēki, kuri veido visus šos projektus. Tie ir viņi, kas runā caur mūsu vietējās varas mutēm. Padomājiet par to.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s