GHSA projekts un globālais ‘lockdown’

Tiem, kas seko globālajai imunizācijas programmai un tās īstenošanai dažādos kontinentos, paziņojums par šo tā saukto pandēmiju nebija pārsteigums. “Pandemic preparedness” jeb „Gatavība Pandēmijai” bija labi finansēts un ļoti populārs brends, jau pirms tas kļuva par prioritāti pēdējās G7 augstākā līmeņa sanāksmēs, Davosas pasaules ekonomikas forumā un citās globālās pārvaldības sanāksmēs.

Pēdējā šīs sagatavotības simulācija bija Event 201 jeb koronavīrusa pandēmijas scenārija izspēle, ko 2019. gada oktobrī organizēja Džona Hopkinsa universitāte, Geitsa fonds un Pasaules ekonomikas forums.

Prezidenta vēlēšanu kampaņa Amerikas Savienotajās Valstīs un pretrunīgi vērtētais obligātais masalu vakcinācijas likums Vācijā ir radījis perfektu apstākļu sakritību. Kas varētu būt labāks par šo pandēmiju un bailēm no vīrusa, lai ietekmētu sabiedrības viedokli par veselības politiku un vakcīnu cīņām, kas plosās abās Atlantijas okeāna pusēs?

Tiem, kuri par to nekad nav dzirdējuši un stipri šaubos, vai par to kāds šeit pie mums ir dzirdējis, būtu jāzina, ka 2014. gadā Baltajā namā notika pirmā Globālās veselības drošības programmas (GHSA) sanāksme, dažus mēnešus pēc tam, kad ziņotājs Viljams Tompsons nāca klajā ar savu trauksmes ziņojumu par krāpšanu, ko veicis ASV slimību kontroles centrs – CDC – masalu vakcīnu drošības pētījumos.

Tur bija runa par to saistību ar autismu, ko līdz šai dienai rūpīgi un kategoriski noliedz visa ‘oficiālā’ zinātne. Tad lūk- šī atklāsme sabiedrībā izraisīja krietnu neuzticēšanos vakcinācijai un sabiedrības veselības iestādēm. Vajadzēja kaut ko darīt.

Šajā GHSA sanāksmē ASV Veselības departaments, Pasaules Veselības organizācija, Bila un Melindas Geitsu fonds, Globālā vakcinācijas un imunizācijas alianse (GAVI) un desmitiem citu valstu veselības aizsardzības amatpersonas nolēma izveidot “Veselības drošības” darba kārtību visai pasaulei.

Tās galvenais mērķis ir vakcinēt visus planētas iedzīvotājus un šajā sakarā rosināt izmaiņas nacionālajās likumdošanās, lai to izdarītu. Viņi vienojās par prioritāti vispirms panākt masalu vakcināciju 90% apjomā visā pasaulē un izmantot “veselības ārkārtas situāciju” un “drošības draudu” argumentus, lai apietu vietējos esošos likumus un cilvēku konstitucionālās tiesības.
https://www.researchgate.net/…/266153192_Legal_and_Regulato…

Drīz pēc šīs sanāksmes 2014. gada decembrī Disnejlendā sākās lielā “masalu biedēšanas” kampaņa, kuras rezultātā Kalifornijā tika atceltas tiesības uz atbrīvojumu no vakcīnām.

Tikmēr Itālijā, kas tika izraudzīta par šīs darba kārtības priekšteci Eiropā, sākās priekšdarbi, par obligātām padarītu vēl 6 bērnu vakcīnas, kas arī tika ieviestas 2017. gadā nacionālajā likumdošanā.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6607737/

Tad, 2016. gada aprīlī, prezidenta vēlēšanu kampaņas laikā iznāca filma Vaxxed. Arī tā stāsta par masalu vakcīnu saistību ar autisma straujo izplatību. Daudzas amerikāņu ģimenes nobalsoja par Donaldu Trampu, cerot, ka viņš izveidos komisiju vakcīnu drošības izmeklēšanai, jo šķita, ka tajā viņam ir personiska ieinteresētība. Savukārt Hilarija Klintone visas savas kampaņas laikā atkārtoja, ka zinātnei ir jātic, zeme ir apaļa, debesis ir zilas un vakcīnas strādā. 2016. gada novembrī toreizējais prezidents Obama parakstīja dokumentus par pamatīgu ASV finansējumu šim GHSA, kopā ar Bila un Melindas fondu.

Diemžēl pēc vēlēšanām paredzētā vakcīnu drošības komisija, kuru vajadzēja vadīt Robertam F. Kenedijam, Jr, nekad netika nodibināta. Tieši pretēji –vairākos štatos tika ieviesti drakoniski tiesību akti. Piemēram, Kalifornijā, kas jau bija atcēlusi personiskās pārliecības izņēmumus vakcinēšanas sakarā, 2019. gadā atcēla gandrīz visus šādus medicīniskos izņēmumus, uzsākot burtisku inkvizīciju pret ārstiem, kuri savā darbā centās ievērot pacientu intereses. Daudzi kalifornieši, saprotot, ka viņu Eldorado ir kļuvis par apzeltītu būri, pārcēlās uz brīvākiem štatiem, kur vēl šādas izvēles pastāv, piemēram, Teksasā vai Aidaho.
https://www.latimes.com/…/california-vaccine-bill-exemption…

Vakcīnu karš turpinās – daudzi citi štati cenšas ieviest līdzīgus noteikumus, kā Kalifornijā, bet arī cilvēka izvēles tiesību brīvības pārstāvji kļūst labāk organizēti un bieži tiem izdodas šos prettiesiskos lēmumus nepieļaut.

Arī Eiropā izplatās līdzīgs piespiedu likumdošanas un vakcinatoru spiediena vilnis. Vācijā obligātā vakcīna pret masalām tikko stājās spēkā marta sākumā, kaut arī valstī jau tāpat ir viens no augstākajiem masalu vakcinācijas rādītājiem – 97% ir saņēmuši vienu devu, 93% divas devas, un šīs slimības vai nāves gadījumu no tās praktiski nav. Bet tikai pirms diviem gadiem kanclere Angela Merkele paziņoja, ka Vācijā obligātās vakcīnas netiks veiktas.

Diemžēl pacienta piekrišana un Nirnbergas kodekss tagad var pastāvēt tikai demokrātisko vērtību muzejā. Jaunais Vācijas likums ir īpaši ierobežojošs. Mājas izglītība netiek pieļauta un masalu vakcīnas obligātums attiecas arī uz pieaugušajiem, kas strādā veselības un izglītības nozarē. Ir paredzēti arī vairākus tūkstošus eiro lieli naudas sodi. Bet Vācijas pilsoņi tomēr ir gatavi cīnīties. Ģimenes un ārsti sniedz pieteikumu tiesās un visā valstī 21. martā tika plānoti protesti, tostarp nozīmīgs notikums Minhenē, kurā piedalītos Roberts F. Kenedijs, Jr un aktīvisti no visas Eiropas – bet tad sākās vīrusa tracis.

Visur Eiropā – Lielbritānijā, Austrijā, Beļģijā, Rumānijā, Slovēnijā, no Ukrainas līdz Spānijai – tiek ieviesti obligātie vakcinācijas pasākumi. Saskaroties ar cilvēktiesību pārkāpumiem, kuras taču garantē viņu valstu konstitūcijas, cilvēki ir iesnieguši sūdzības Eiropas Cilvēktiesību tiesā. Tiesa, kuras jurisdikcijā ir 49 valstis visā Eiropā un Eirāzijā, 2020. gada 30. aprīlī izskatīs pret Čehijas Republiku iesniegtās lietas par obligātās vakcinācijas uzspiešanu.

Ir acīmredzami, ka koronavīrusa epidēmija ir uznākusi uz skatuves tieši tajā izšķirošajā brīdī, kad cilvēki visur saceļas pret starptautisko finanšu institūciju un transnacionālo farmācijas korporāciju varu, kuru ietekmi uz valdībām sen nav iespējams vairs noslēpt. Daudzi skandāli ir satricinājuši uzticību šai koruptīvai sistēmai. Neveiksmīgas ekonomiskās sistēmas bankrots arī ir acīmredzams un neizbēgams.

Loti interesants ir fakts, ka vislielākās problēmas ir radušās tieši Itālijas ziemeļos- Lombardijā un Veneto. Tas ir reģions, kur cilvēki visvairāk protestē pret vakcīnām. Tur ir vislielākais šādu cilvēku % visā Eiropā. Veneto ir ieņēmusi stingru pozīciju attiecībā pret obligāto vakcinēšanos un tur mēnešiem notika demonstrācijas desmitiem tūkstošu cilvēku kopskaitā. Tā rezultātā vietējā pašvaldība vērsās pie valdības ar prasību atzīt tādu likumu par prettiesisku un pieprasīja autonomiju šajā jautājumā.

Un lūdzu, še jums vīrusa histērija. Gluži loģiski, ka tam vajag radīt cilvēku prātos sajūtu, ka vakcinēties tomēr vajadzēs.
Taču viss šis bardaks un Itālijas nespēja tikt galā ar situāciju nav radusies vienā brīdī un tikai šī vīrusa dēļ.

Itālijas veselības sistēmā problēmas ir jau sen, publiskajās slimnīcās krīze bija jau pirms šīs epidēmijas sākuma, tāpēc ka pēdējo 20 gadu laikā aprūpes vietu skaits ir ievērojami samazinājies un šobrīd uz 1000 iedzīvotājiem ir tikai 3.2 šādas vietas – tas ir zems rādītājs. Pat mums ir daudz vairāk – 5.6 vietas. Intensīvās aprūpes vietu skaits ir vēl daudz mazāks. Nu lūk, kur ir patiesā problēma. Bet šādai statistikai reti kurš pievērš uzmanību. Jo viss haoss ir jānoraksta uz šausmīgo vīrusu. Bet izgaismojas vēl vairāki iemesli, kāpēc tieši Itālija tika izvēlēta par ES bardaka epicentru.
https://www.businessinsider.com/coronavirus-hospital-beds-p…

Daudz jautājumus izraisa arī pretrunīgā to cilvēku uzskaite, kuru nāves iemesls vispār ir tieši šis vīruss. Testēšana nav īpaši uzticama un tai ir daudz iespējamo kļūdu. Daudzi eksperti nepiekrīt tam, ka WHO noteiktā 3.4% mirstība patiešām ir tik liela un argumentē, ka tā patiesībā ir daudz mazāka, līdz pat 0.125% – par to raksta epidemiologs John Ioannidis.
Un tas nav nekāds iemesls, lai ieviestu šādus drakoniskus ierobežojumus.
https://www.statnews.com/…/a-fiasco-in-the-making-as-the-c…/

Vēl vairāk, ir skaidri izgaismojušās pretrunas starp oficiālo WHO nostāju un tiem speciālistiem, kuri vēlas patiešām cilvēkiem palīdzēt. Tā profesors Didier Raoult, viens no pasaules TOP-5 zinātniekiem, kas pēta infekciju slimības, ir izteicis viedokli par to, ka masveida karantīna ir neefektīva un ka daudz labākus rezultātus dotu masveida testēšana un tieši atklāto gadījumu ārstēšana.

Viņš arī ir ieteicis Chloroquine lietošanu šajos gadījumos – tas ir labi zināms un lēts preparāts, kura efektivitāte ir pierādīta iepriekšējo SARS epidēmiju laikā. Arī Ķīnā veiktie testi apstiprināja, ka tas sniedz ievērojamus uzlabojumus. Taču kad viņš, būdams Francijas Veselības komitejas biedrs, šos lieliskos jaunumus darīja tai zināmus, tā paziņoja, ka neesot pietiekošu zinātnisku pierādījumu šai efektivitātei un vektors ir jāvirza uz jaunas vakcīnas izstrādi.
https://www.cbs19news.com/…/prof-didier-raoult-discusses-co…

Un tikai fakts, ka zinātnieks kopā ar 600 sava institūta darbiniekiem turpināja testus un rezultātus regulāri publicēja, veidojot dienas video, kuriem dažu dienu laikā bija 0.5 miljoni skatījumi, ir panācis to, ka valdība ir beidzot atzinusi šo preparātu par recepšu medikamentu un nemitīgā ārstu un mediju spiediena dēļ ir bijusi spiesta pieļaut eksperimentu turpināšanu šī vīrusa ārstēšanā ar šīm zālēm.

Kaut arī šīs zāles tika minētas pašas WHO iespējamo preparātu cīņā pret vīrusu sarakstā un šī organizācija ļoti slavē Ķīnas pieņemtos drakoniskos karantīnas mērus, tā nekur nepiemin, ka tur un Dienvidkorejā tiek lietotas arī šīs zāles un tas ir tikpat svarīgs iemesls, kāpēc tur izdevās tikt ar to galā, ja ne svarīgāks.

Interesanti, ka jau 26. februārī UK ielika šīs zāles sarakstā, kuras nedrīkst izvest no valsts.
ASV 13. martā tika publicēts raksts, kur Nacionālās zinātņu akadēmijas pētnieki izsaka piedāvājumu nekavējoties visām valstīm autorizēt ārstus izrakstīt un izsniegt šīs zāles, lai ārstētu Covid-19
https://wattsupwiththat.com/…/an-effective-treatment-for-c…/

Bet no WHO un valstu valdību puses mēs dzirdam tikai par drakonisku karantīnu un strauju jaunu vakcīnu testēšanu. Acīmredzami, ka nav nekādas intereses pielietot lētu un zināmu preparātu, kurš var izārstēt šo vīrusu par 5 dolāriem. Vai tad šāda terapija, kas nenes miljonu peļņu un neuzdzen kompānijas akcijas debesīs, ir kādam vajadzīga?

Loģiski, ka tas neiekļaujas GHSA agendā, kas tika pieņemta ilgi pirms sākās šis haoss. Un tāpēc oficiālā vara mums stāsta, ka ir jāgaida jaunās vakcīnas, bet ir jāsagaida arī vajadzīgie spriedumi cilvēktiesību lietās, kur piespiedu vakcinācija netiek atzīta par pārkāpumu.

Un tāpēc jums ir iedoti daži āķīši – viens ir ECB pandēmijas programma, kurā norādīts, ka šie pasākumi darbosies vismaz līdz šī gada beigām.
https://www.nbb.be/…/ecb-announces-eu750-billion-pandemic-e…

Bet otrs āķītis ir tepat no vietējās varas –Viņķeles izteikums par paklausīgu sēdēšanu mājās, citādi būs jāliek čipi zem ādas.
https://drive.google.com/…/1ZCZlrL9P5gVJ0IpRrrC3FusQp…/view…

Nu lūk, atkal viss saliekas kopā un viss darbojas pēc sen izplānotas shēmas, kurā iekļaujas gan Bila aktivitātes, gan visu attiecīgo korporatīvo klanu spiediens uz valstu valdībām.

Bet īstā panika pasaulē sāksies tad, kad miljoni cilvēku pēkšņi sapratīs, ka šīs grandiozās afēras dēļ ir palikuši bez darba, bez atalgojuma, bez pensiju fondiem, bez cilvēktiesībām bet ar kredītiem un valdības droniem pie pakaļas – tad sāksies tāds haoss, kāds pasaulē vēl nebūs piedzīvots😉

Un tās pašas WHO mājas lapā ir skaidri rakstīts, ka 80% ar šo vīrusu saslimušo tiek galā vispār bez nekādas medicīniskas iejaukšanās. Tam taču būtu jābūt visu ziņu pirmajās lappusēs, bet nekā – meklējiet paši, ja varat. Šis vīruss ir kā slikta prece, ko vajag reklamēt katru dienu, lai cilvēki nedabū atjēgties un saprast, cik smieklīga ir visa šī histērija.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s