Kā ‘sabiedrotie’ Itāliju uzmeta.

Es pilnīgi noteikti zinu, ka joprojām vēl ir ļoti daudz tautiešu, kuri svēti tic tam, ka Brisele un Vašingtona ir mūsu labākie sabiedrotie un palīdzēs arī tikt galā ar vīrusa epidēmiju😑

Paskatīsimies, kā tad šie ‘sabiedrotie’ palīdz Itālijai, kuru šis vadāmais haoss ir skāris vissmagāk.

Tā vieni sabiedrotie, amerikāņi, ir pa kluso izveduši 500.000 testus no Itālijas. Sākotnēji tam pat bija grūti noticēt, bet vēlāk šī ziņa tika apstiprināta pašā Pentagonā –tā pārstāvja Džonatana Hofmana personā. Portāls Defense One ziņo, ka viņš ir apliecinājis faktu, ka uz ASV Nacionālās gvardes lidmašīnas borta atradās īpašie ‘tamponi’, kas tiek izmantoti Covid-19 testos.
https://www.defenseone.com/…/us-air-force-flew-half…/163879/

Ir vairākas šī testa daļas – šie tamponi, kurus izmanto parauga noņemšanai no cilvēka, tad ir šķidrums, kurā to iemērc. Tas viss arī bija šajā kravā, ko mēs atvedām no Itālijas – tā Gaisa spēku ģenerālis Pols Fridrihs tajā pašā brīfingā. Tas esot lielisks piemērs tam, kā valstis savā starpā sadarbojas.

Jūs ko, nopietni? Lai vai kā tas vīruss tur radās un lai cik efektīvi vai neefektīvi tie testi būtu, bet šis vienkārši ir izcili cinisks solis attiecībā pret Itāliju tīri humanitārā un cilvēciskā ziņā- kamēr tā ir vissmagāk skartā valsts Eiropā un tur ārsti cīnās slimnīcās, tikmēr aizokeāna ‘sabiedrotais’ vienkārši paņem viņiem testus un aizved sev – turklāt paziņo par sadarbību.
Tā prot tikai amerikāņi.

Nu un ko tad otri ‘sabiedrotie’ jeb Eiropas kolhozs? Brisele vispār nupat vienkārši aptašķīja Itāliju ar šķidriem mēsliem. No Briseles piešķirtiem 37 miljardiem eiro veselības pasākumu īstenošanai Savienības valstīm Itālija saņēmusi pliķi tieši sejā – Polija ir saņēmusi 7 miljardus, kamēr Itālija – mazāk kā 1/3 no šīs summas. Acīmredzot, ka Itālijā viss ir kārtībā, bet visvairāk naudiņas ir vajadzīgs tieši poļiem, kuri jau tāpat ir visvairāk dotētā valsts visā Eiropā.
https://www.politico.eu/…/poland-hungary-and-spain-big-win…/

Dīvaini uzvedas arī Vācija, kas grasās nosūtīt miljons masku Itālijai – no šīm maskām nav pilnīgi nekādas jēgas.

Un atkal kārtējā likteņa ironija- reālā palīdzība nāk no Krievijas, kuru pašas ES un ASV ir apkrāmējušas ar sankcijām. Tiek sūtītas armijas virusologu brigādes, iekārtas, dezinfekcijas automašīnas.

Tā nu bēdā iepazīstam, kas ir draugs un kas par tādu tikai izliekas.

Tā arī ir tā ‘krievu pasaule’, kas ienāk Itālijā, no kā tik ļoti visi Rietumos tā baidās un bruņojas🙂

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s