Bila vakcīnas un Kubas Interferon Alpha 2B zāles.

Aplūkosim, ko pēdējos gados ir darījis planētas galvenais vakcinators Bils Geitss. Neviens nav bijis aktīvāks un ražīgāks dažādu vakcīnu izstrādes finansēšanā, kā Bila un Melindas fonds. Tieši šis fonds sponsorēja korona vīrusa epidēmijas simulāciju burtiski dažas nedēļas pirms tas tika fiksēts Wuhan pilsētā, kā arī nodarbojas ar dažādu projektu apmaksāšanu, kuri tagad izstrādā vakcīnas pret šo pašu vīrusu.

Jāatzīmē, ka šajā ziņā Bils ir vairāk nekā pravietis. Jau gadiem viņš ir stāstījis par to, ka tuvojas globāla pandēmija un ka cilvēce tam nav gatava. 2015. gada 18. martā viņš uzstājās Vankūverā un tajā dienā ierakstīja savā blogā par to, ka lai cik nelāga bija Ebolas epidēmija, nākošā būs daudz briesmīgāka un ka pasaule nav gatava straujai gripas izplatībai, kas var nogalināt 10 miljonus.
https://www.gatesnotes.com/…/We-Are-Not-Ready-for-the-Next-…

Tai pašā gadā viņš uzrakstīja rakstu New England Journal of Medicine, kur tiek runāts par īpašām zālēm, kas balstītas uz RNS struktūrām un palīdz izstrādāt īpašas antivielas. Tā ir pavisam jauna ideja, bet šīm zālēm var ātri organizēt masu produkcijas izlaidi.
https://www.nejm.org/…/NEJMp1502918/suppl_file/nejmp1502918…

2017. gadā Davosas ekonomiskajā forumā, Geitss iniciēja CEPI struktūru – Coalition for Epidemic Preparedness Innovations kopā ar Norvēģijas, Indijas, Japānas un Vācijas valdībām. Tās mērķis ir paātrināt vakcīnu izstrādi, kas kontrolēs epidēmijas.
https://www.gatesnotes.com/…/Preparing-for-the-Next-Epidemic

2019. gadā Geitsa fonds jau uzsāka planetāra mēroga biedēšanas kampaņu ar saviem pandēmijas scenārijiem. Iznāca Netflix video ar ļoti interesantu sižetu –dzīvnieku tirgus Ķīnā, no kura izplatās nāvējošs vīruss. Pats Bils tur parādās kā eksperts ar brīdinājumu, ja nekas netiks darīts, lai sagatavotos pandēmijai, pienāks brīdis, kad mēs skatīsimies pagātnē un nožēlosim, ka neinvestējām vairāk naudas vakcīnu izstrādē.
Kā tu, Bil, to visu zināji? Šis video tika uztaisīts vairākas nedēļas pirms pasaulē izskanēja ziņas par šādu vīrusu Wuhan pilsētas dzīvnieku tirgū.
https://www.dailymail.co.uk/…/Bill-Gates-Predicted-Coronavi…

2019. gada oktobrī Bils sadarbojās ar Džona Hopkinsa Veselības drošības centru, lai izspēlētu simulāciju ar nosaukumu Event 201.
Tas tieši tāpat simulē korona vīrusa transmutāciju no sikspārņiem uz cūkām, tad uz cilvēkiem, kas pēc tam tiek nodots tālāk jau savstarpējos kontaktos. Šis vīruss tiek modelēts pamatā uz SARS bāzes, bet tas ir vairāk lipīgs. Šajā simulācijā tas sākas Brazīlijas cūku fermā, bet pārējais scenārijs ir tieši tāds pats gan izplatības, gan ekonomisko seku ziņā.

Atcerēsimies sikspārņus. Tur ir arī teikts, ka vakcīna pirmajā gadā nebūs pieejama, bet globālā pandēmija var inficēt līdz pat 90% planētas iedzīvotāju.
Vai tas neatgādina britu PM un Vācijas kancleres teikto, ka inficēsies līdz pat 70% šo valstu iedzīvotājiem un kas nu būs, tas būs?
http://www.centerforhealthsecurity.org/event2…/scenario.html

Interesanti ir arī tie cilvēki, kuri piedalās šajā scenārijā- viens no tiem ir George Fu Gao, Ķīnas infekciju centra direktors un profesors.
Cita starpā, viņa vadītās grupas pētījumi lokā ir tieši vīrusu transmisijas iespējas no dzīvniekiem uz cilvēkiem, tai skaitā no sikspārņiem. Jau atkal šie sikspārņi🙂
http://www.centerforhealthsecurity.org/eve…/players/gao.html

Vienlaicīgi ar šo scenāriju modelēšanu Geitsa fonds finansē vakcīnu izstrādes visas frontēs. Inovio Pharmaceuticals of Pennsylvania saņēmis 9 miljonus dolāru, lai izstrādātu vakcīnu INO-4800, kuru paredzēts testēt uz cilvēkiem jau aprīlī – neticami īsā laikā. Vēl 5 miljoni piešķirti vakcīnas ievadīšanas ierīces izstrādei. Tā rezultātā šīs kompānijas akciju vertība vispārējā biržu sabrukuma ietvaros strauji pieaug un tās iet uz izķeršanu. Pasaules varenie taču zina, ko dara, vai ne?
https://www.morningstar.com/…/inovio-stock-rallies-after-co…

Paralēli tam tiek finansēta kompānija ar nosaukumu Moderna Inc. Arī šīs kompānijas izstrādātā vakcīna mRNA-1273 tika izgrudrota burtiski dažu nedēļu laikā un tās testa stadija uz pelēm, kā tas parasti vienmēr notiek, ir vispār izlaista –uzreiz tiks testēti cilvēki. Jo neesot būtiski pat noskaidrot, kā tas darbojas uz dzīvniekiem. Nu šis ir vispār fantastika.
https://www.statnews.com/…/researchers-rush-to-start-moder…/

Šīs pašas kompānijas mājas lapā ir arī skaidra atruna par to, ka nekad vēl nav bijis komerciāls produkts, kurš izmanto šo jauno mRNA tehnoloģiju un tajā ir ļoti daudz nezināmu faktoru. Respektīvi – tas viss ir pilnīgi nepārbaudīts ne tikai uz cilvēkiem, bet pat uz pelēm – taču kāda tam visam nozīme, ja Lielā Farma jau skaita miljardus, ko nopelnīs uz tiem cilvēkiem, kuri būs laboratorijas žurku vietā šajos eksperimentos?
https://investors.modernatx.com/…/moderna-announces-funding…

Vēl viena Geitsu sponsorēta kompānija ir CureVac Vācijā – arī tā izstrādā vakcīnu, balstoties uz šo pašu, nezināmo un efektu ziņā neizpētīto tehnoloģiju. Rodas loģisks jautājums –kāpēc tad ir vajadzīgas tik daudz un dažādas vakcīnas pret vienu un to pašu vīrusu, ja saskaņā ar Ķīnas datiem 87% no tā atveseļojās tāpat vien, bet mirstība no tā sastāda tikai 4%, turklāt praktiski visi mirušie ir vecumā stipri pēc 70 gadiem, turklāt paralēli slimojuši ar vēl kādām kaitēm? Ko tad šīs vakcīnas viņiem dos?

Turklāt ir skaidri redzams, ka bērniem šis vīruss vispār praktiski ir nekaitīgs, pieaugušiem 80% gadījumu tas paiet ar viegliem simptomiem. Tad kam būs vajadzīgas visas šīs masveida vakcinēšanās ar cilvēcei pilnīgi nezināmiem efektiem?

Acīmredzot, ka Bils nav nekāds muļķis un ļoti labi zina to, kā virzīsies notikumi un pēc kāda plāna notiek šī paniskā ‘epidēmija’, kādu reakciju tas izraisīs pūlim un ka šie baiļu tirgoņi spēs beidzot realizēt savu sapni – vakcinēt visus.

Vēl jo vairāk tāpēc, ka mūsu acu priekšā tiek atstrādāts konkrēts jaunās pasaules kārtības modelis – karantīna, kontrole un tālāk arī likumdošanā iestrādāta obligātā vakcinēšana piespiedu kārtā. Tāds likums jau ir pieņemts Dānijā. Bils to visu ļoti labi zina un vienkārši gatavojas šim scenārijam, turklāt jau ļoti ilgi.

Tāpat, kā visu notiekošo zina tie ASV senatori, kuri īsi pirms biržas sabrukuma pamanījās nopārdot savas akcijas- šobrīd tur briest kārtējais politiskais skandāls par šo tēmu. Turklāt tas notika pēc viņu publiskā paziņojuma, ka ar ekonomiku viss ir kārtībā – bet pēc savas slepenās sanāksmes viņu pašu rīcība bija pavisam cita.

Un tad nu skaties un brinies, kā šīs pasaules varenie vienmēr tik labi spēj paredzēt visas šīs lietas un vienmēr rīkoties pareizi, izglābjot savus kapitālus un investējot kompānijās, kuras vispārējās histērijas ietvaros strauji kļūst bagātas, bet mums ir jātic, ka viss ir dabiski, nejauši un mēs vienkārši esam stulbi.

Starp citu, eksistē kāds ļoti efektīvs preparāts pret visa veida vīrusiem. To nosaukums ir interferon alpha-2b un tās ir izstrādātas jau 1986. gadā Kubā. Tām ir vairāk kā 30 gadu efektīvas pielietošanas vēsture, 137 dažādi zinātniski raksti par to efektivitāti. Tieši šīs zāles pielietoja arī Ķīnā un tieši Kubai šobrīd visas valstis lūdz palīdzību šo zāļu un speciālistu piegādē. Bet ASV jau gadu desmitiem ir noteikušas sankcijas un embargo pret Kubu – tāpēc apgāde ar šīm zālēm un speciālistiem no Kubas ir ļoti apgrūtināta.
https://peoplesdispatch.org/…/cuba-leads-global-efforts-ag…/

Ja nu ASV kā Holivudas filmu pasaules glābējs patiešām gribētu tagad pasauli glābt, tad šīs sankcijas un embargo tiktu momentā atceltas un šo zāļu ražošana un eksports nodrošināts uz visām valstīm – tā būtu patiešām efektīva cīņa ar ‘pandēmiju’. Taču tas viss nav vajadzīgs lielajai Farmai un vēl jo vairāk Geitsam – šie “labdari’ labāk iegulda miljonus pavisam jaunas un cilvēcei nezināmas nešķīstības izstrādē tā vietā, lai palīdzētu cilvēkiem tikt pie 30 gadus pārbaudītām un efektīvām zālēm. Jo tur nav iespējams ne raust miljardus, ne iestrādāt vajadzīgās indes. Turklāt šīs zāles var dot tikai tiem, kas patiešām ir saslimuši smagākā formā -vakcīnas turpretī var grūzt iekšā visiem un blakusefekti vēl veseliem cilvēkiem bieži vien ir nāvējošāki par pašām slimībām, no kā tās it kā pasargā.

Tieši tāpat rīkojas arī ASV Federālā Rezerve un ECB, printējot triljonus dolāru un eiro, kurus vienkārši izdala baņķieriem, lai kārtējo reizi glābtu to kapitālus, nevis piešķir finanses tiem, kas varētu organizēt efektīvus pasākumus šo pašu jau sen eksistējošo efektīvo medikamentu masveida ražošanai un piegādei visiem, kam to vajag.

Tāpēc varat man nestāstīt, ka visi šie krīzes organizētāji neko nav zinājuši vai ka šī sistēma vispār cīnās ar “pandēmiju”. Viss, ko viņi dara, ir konkrēts plāns, kur viss ir iepriekš zināms, modelēts un paredzēts un kurā nav vietas nekam, kas patiešām varētu kaut ko palīdzēt parastiem cilvēkiem.

Bet vissmieklīgākais visā šajā stāstā ir tas, ka lielākā palīdzība pasaule šobrīd nāk nevis no demokrātiskiem un liberāliem Rietumiem, bet no komunistiskās Ķīnas, sociālistiskās Kubas un arī ‘tirāniskās’ Krievijas, kura arī savus armijas biologus nosūtīs uz Itāliju, kura sūta uz Irānu savus testus.

Tendence skaidri iezīmējas, vai ne?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s