Statistika par veselajiem.

Ieskatoties pašmāju ziņu portālos, pēdējā nedēļā tur dominē tikai viena doktrīna -maksimāli izplatīt ziņas par vīrusu, kur un kas vēl ir inficējies, uzskaitīt saslimušos un ziņot par ārkārtas stāvokļiem. Ir jau tik un tik saslimušo, publicētas kartes ar izplatību, no Itālijas bildes ar armijas auto, kas vedot miroņus tonnām, Francijā tanki uz ielām. Vārdu sakot, pilnīga apokalipse.

Tāpat ir ar visiem citiem main stream medijiem, kas visi nodarbojas ar to pašu apokalipses sajūtas radīšanu cilvēku prātos. Tiek radīta sajūta, ka visapkārt tikai saslimst un mirst viens aiz otra.

Bet uz tā fona ļoti maz kur manāma statistika par to, kas tad notiek ar tiem saslimušajiem, kuri nav nomiruši. Kādā veidā notiek slimošana, kādi simptomi.

Nu lūk, nupat ir publicēta statistika par Ķīnas epidēmiju, kura jau faktiski ir beigusies. Ko tā parāda?

80.9% no visiem saslimušajiem to pārnesa vieglā formā, ar parastiem gripas simptomiem. 13.8% tika klasificēti kā vidēji smagi gadījumi, un tikai 4.7% tika atzīti kā kritiski. Analizēti dati par inficētajiem 44672 inficētajiem Ķīnas teritorijā uz 11/03/20

87% no visiem saslimušajiem jau atvesoļojās, 9% vēl slimo, bet miruši ir 4%. Šie dati ir vēl jaunāki, 80928 saslimušie Ķīnā uz 19/03/20.

No tiem, kas ir miruši, gandrīz visiem ir fiksēta vēl kāda slimība, sirds mazspēja, diabēts, augsts asinspiediens vai novājināts organisms, zema imunitāte. Tāpēc šeit ir plaša augsne manipulācijām, jo reālās nāves iemesls lielākajā daļā gadījumu vispār var būt pavisam cits. Tikai 0.9% no mirušajiem nav konstatēta kāda cita problēma. Tikai par šo 1% var puslīdz droši teikt, ka vainīgs ir vīruss. Analizēti dati par inficētajiem 44672 inficētajiem Ķīnas teritorijā uz 11/03/20

Un visbeidzot, gandrīz visi viņi ir bijuši vecumā no 70 un īpaši pēc 80 gadiem. Analizēti dati par inficētajiem 44672 inficētajiem Ķīnas teritorijā uz 11/03/20

Ļoti līdzīgi ir arī Itālijā. Tur galvenā problēma ir tā, ka veselības sistēma nav gatava uzņemt un reaģēt vienlaicīgi uz tādu skaitu cilvēku.

Tad ko mēs varam secināt? Pirmkārt, šie dati nu nekādi neliecina par kaut kādu briesmīgu mēri, kā to pasniedz masu mediji- 87% jau ir veseli un šis cipars vēl pieaugs, bet 80% neko nejūt vairāk, kā parastas gripas simptomus. Protams, ka tie, kuru organisms ir novājināts, tiem rodas komplikācijas -bet tieši tāpat tas ir ar parasto gripu un jebkuru infekciju. Tas viss ir imunitātes jautājums. Turklāt pievērsiet uzmanību, ka šie 87% ir atveseļojušies tāpat vien, bez nekādām vakcīnām. Atcerieties to tad, kad Lielā Farma sāks savu vakcinēšanās propagandu un triljonu bizness sāks uzņemt kārtējos apgriezienus.

Otrkārt, tieši vietējiem medijiem būtu jāpublicē šie dati un jānomierina cilvēki, taču viņi dara tieši pretējo – uztur histēriju un paniku. Bet tieši tas pazemina imunitāti- bailes, stress, neziņa un bardaks sakarā ar globālās histērijas ietvaros pieņemtajiem lēmuniem visu slēgt.

Parādās ziņas, ka Latvijā vispār grasās liegt pieeju ambulatorai ārstēšanai, jau ir atcelti iepriekšējie pieraksti, zobārsti nezina, vai būs darbā, vai nē- pats ar to jau esmu saskāries.
http://www.mfd.lv/veselibas-ministrija-riske…

Tagad iznāk, ka visas citas slimības tiek atceltas? Jeb no visa cita cilvēki bez vajadzīgās aprūpes varēs mierīgi mirt, bet mēs tik skaitīsim šī vīrusa saslimušos? Ņemot vērā to, ka šis vīruss kā reizi bīstams ir tiem, kuriem jau ir šis citas slimības un zema imunitāte, varneši un valdības visā pasaulē taču dara visu iespējamo, lai mirstība maksimāli palielinās – sēžot mājās, bez sportiskām aktivitātēm, bez iespējām aprūpēt savas jau esošās slimības – kāds tad būs rezultāts?

Protams, ka rezultāts būs tas, ko mēs jau esam aplūkojuši iepriekšējos rakstos un ir skaidrs, kāpēc visa šī histērija un lēmumi ir tādi – tas viss kalpo aizsegam visas ekonomiskās sistēmas demontāžai uz šī mākslīgi radītā haosa fona. Vai šī briesmīgā vīrusa statistika ir ietekmējusi Ķīnas vai pasaules demogrāfiskos rādītājus kaut par 0.01%? Tas viss iekļaujas dabiskajos procentos, kādi tie ir katru gadu. No vecuma mirst visi, ar gripu un citām slimībām slimo tie, kam nav imunitātes un nekad nav bijis citādi.

Bet tieši visi šie masu mediji ir tie, kas izplata viltus ziņas, neinformē par patiesi vajadzīgām lietām, uztur baiļu atmosfēru, kā rezultātā cilvēkiem patiešām arī samazinās imuntāte. Tai pašā laikā aktivizējas visādi defacto, rebalticas un pārējās prostitūtas, lai kārtējo reizi izvērstu savu dezinformācijas kampaņu pret visiem tiem, kuri nav apmierināti ar masu mediju pasniegto histēriju un vienīgo patiesību, bet meklē savas atbildes.

Un atbilde šeit ir ļoti vienkārša – nevis pats vīruss ir tas bīstamais, bet visas tās sekas, ko rada šī histērija – tās ir bīstamas, jo tās pilnībā sagrauj visu ierasto dzīves ritmu un izveido haosu visās sfērās – domino efekts tad veļas tālāk un sabrūk visas sistēmas. Bet tieši tas arī ir plāns. Cilvēkus spiež sēdēt mājās tāpēc, lai atslēgtu viņus no dalības ekonomikā, kura ir jāsagrauj. Tas ir pavisam kaut kas cits.

Interesanti, ja šie paši mediji tikpat aizrautīgi sāktu publicēt ziņas par 24.000 cilvēkiem, kas katru dienu mirst no mākslīgi uzturēta bada, vai par tiem 3000 bērniem, kas katru dienu mirst no malārijas un visu citu šausminošo statistiku, vai pasaule tikpat nadzīgi mestos to visu apkarot un visas valdības sāktu palīdzēt to visu novērst? Bet kāpēc tā nenotiek?

Tāpēc, ka to nevienam nevajag.

Bet attiecībā uz pašu šo vīrusu nekas vairāk cilvēkam nav jādara, kā vien viss tas, kas tiek darīts parastās gripas apstākļos – jāstiprina imunitāte, nav jāstreso un jābaidās. Nekāds vīruss nevar izdzīvot tur, kur organisms ir tīrs un cilvēks ir mierīgs.

Ja šajā jezgā būs kādi bojā gājušie, tad tas diemžēl būs tieši tāpēc, ka pašu valdība būs radījusi tādus apstākļus – neviens viņiem to neliek darīt, tas ir viņu pašu saprāta stāvokļa atspoguļojums, kādus lēmumus viņi vēl pieņems, lai situāciju maksimāli pasliktinātu.

Lai visiem veselība!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s