Vadāmā kapitālisma demontāža caur vīrusu – kur paliek Baltijas tīģeris?

Tagad, kad iepriekšējā rakstā esam secinājuši to, ka vīrusa izcelsme nav Ķīna un katrai valstij ir savs vīrusa genoms un haplotips, atliek secināt vēl dažas acīmredzamas lietas un noskaidrot to, kāda loma šajā visā globālajā procesā ir atvēlēta Baltijas valstīm un konkrēti Latvijai.

Atbilde ļoti vienkārša – nekāda. Speciāli izstrādāta vīrusa versija tika priekš Ķīnas, Itālijas un Irānas. Tieši tāpēc tur uzliesmojumi notika strauji un tur visas sekas ir tādas, kādas ir. Ķīna ar to tika galā salīdzinoši ātri, pateicoties savai drastiskajai sociālajai sistēmai, bet liberālā Eiropa mocās un Itālijā vispār katastrofa. Kāpēc tieši tur?

Un vai tiešām katastrofa ir tik liela, kā to attēlo masu mediji? No fiziskā viedokļa, protams, Itālijā ir visvairāk veco cilvēku, tieši viņi arī mirst visvairāk. Taču nupat ir publicēts Itālijas Veselības institūta pētījums, kurā noskaidrots, ka 99% mirušo itāļu ir slimojuši vismaz vēl ar kādu slimību, liela daļa pat ar vairākām un praktiski visi mirušie ir vecumā ap un virs 80 gadiem.https://www.epicentro.iss.it/…/Report-COVID-2019_17_marzo-v…

Ko tas nozīmē? To, ka šis vīruss gluži dabiski nogalina tos, kuru organisms ir novecojies, jau ir slims, zaudējis imunitāti – tieši tāpat, kā to dara jebkura cita infekciju slimība. Kas tur ir tik īpašs? Bet tas taču neiet kopā ar globālo paniku, ka mēs visi tūlīti mirsim, ja nedarīsim to, ko vara mums liek.

Taču online miroņu skaitītāji un mediju uzpūstā histērija rada iespaidu, ka vīruss pļauj vīrus un sievas spēka gados kā zāli.

Kas attiecas uz testēšanu un diagnostiku, tad būtiski ir saprast to, ka medicīna aizvien atrod jaunus analīžu, izmeklējumu un diagnosticēšanas paņēmienus un atklāj jaunus vīrusus, parazītus un mikroorganismus. Tie nez no kurienes neuzrodas – jaunās metodes atrod to, ko agrāk – ar vecajām neredzēja. Cilvēki slimoja ar gripu, plaušu karsoni un visu citu, bet tagad uzzināja, ka ar plaušu karsoni slimo arī tāda Covid-19 izraisītā gadījumā.

Šī vīrusa antivielas meklē par saslimšanu ziņojušajiem, bet ne visiem iedzīvotājiem. Ja to pārbaudītu visiem pirms gada, diviem un trim ar elpceļu slimībām slimojušajiem, tad daudziem no tiem atrastu tādas antivielas. Ne jau pats vīruss izplatās tik strauji, kā izplatās šī testēšana un bļaušana par to.

Pati Covid-19 saslimšana nav smagāka par kārtīgām iesnām vai kādu citu saaukstēšanos, ar nosacījumu, ka organisms nav iepriekš novājināts ar citām slimībām un tam ir kāda nebūt imunitāte. Bet šis nosacījums ir pilnīgi saprotams arī pie jebkuras parastās infekcijas vai gripas.

Tagad visiem esot jāsēž mājās, ar lidmašīnām nevar lidot, tur pārvadājoties vīrusi – kādi nedzirdēti jaunumi. Esot jāmazgā rokas un klepojot jāaizklāj mute. To ikviena normāla māte savam bērnam iemāca jau bērnībā – laikam taču viņas ir bijušas pasaules mēroga pareģes.

Tik daudz par to, kā rodas šī histērija. Bet daudz būtiskāk ir tas, kas tiek risināts šajā sakarā. Itālijā bez visa tā ir viena no globālistu galvenajām un senākajām struktūrām – tas ir Vatikāns. Un viens no lielajiem plāniem, kas patiesībā arī notiek jau krietnu laiku, ir kristīgās reliģijas kā dominējošās demontāža. Tāpēc tik daudz pēdējos gados ir pedofīlu skandālu, tāpēc notiek lēna, bet pamatīga baznīcas diskreditācija, visa Eiropā tiek nojauktas baznīcas, bet strauji būvējas islāma mošejas -tāpēc pasaulei simboliski tika parādīta šīs sistēmas nodegšana Notre Dame.

Turklāt Vatikānā visi kardināļi arī ir ļoti cienījamā vecumā – ja nu kāds no tiem saķers vīrusu un nomirs?🙂
Protams, ka arī Vatikāns nevēlas zaudēt savu tūkstoš gadus ilgušo pasaules pārvaldes lomu un tur starp to un dažādiem slepeniem ordeņiem un arī globālistiem notiek liela cīņa. Vīrusa histērija ir īstais laiks, kā tīrīt gan savas rindas, gan izplucināt pretinieku- ikviens var inficēties ar vīrusu un nomirt – jo pasaule tam tic un neviens nedomās, kas patiesībā ir noticis un kā notiek varas pārdale dažādās struktūrās.

Tāpēc Itālija ir svarīgs atslēgas punkts, kur histērija tik ātri nebeigsies – tāpēc, ka pie vajadzības var vīrusu vēl nedaudz aktivizēt, ja tas sāk dabiski pierimt – ar to Itālija atšķiras no citām Eiropas valstīm, pie kurām nav īpaši strādāts, bet kur infekcija izplatās tikai tik, cik tā rodas saskarsmē ar ārpasauli.
ES Itāliju ir pilnīgi pametusi likteņa varā un arī tas tiek darīts ne jau tāpat vien – tur haosam vienkārši ir jāturpinās. https://foreignpolicy.com/…/coronavirus-eu-abandoning-ital…/

Tieši tāpēc Baltijas valstis un Latvija šajā ziņā var būt mierīga – šeit tas vīruss jau no paša sākuma tā visai negribīgi gāja garām, bija kaut kādi caurbraucēji un līdz savam pirmajam slimniekam nācās gaidīt vairākas nedēļas, kamēr Eiropā jau gāja vaļā.
Tas ir tā vienkāršā iemesla dēļ, ka Baltijai šajā ziņā nav nekādas nozīmes globālajā spēlē. To neviens netaisās īpaši inficēt, ne tai pievērst kādu uzmanību. Šeit darbojas tikai ķēdes reakcijas princips.

Tieši tāpēc nav nekādas koordinācijas ne no Briseles, ne Vašingtonas saimniekiem un tāda Latvija ir atstāta pati par sevi – katra valsts tagad noslēdzas sevī un mēģina kaut kā tikt galā ar vispasaules histēriju.

To dezinformācijas kampaņu un citus ekonomikas graušanas pasākumus ko lielais kapitāls pielietoja pret padomju cilvēkiem, to tas tagad pielieto pret Eiropu. Tiek slēgtas robežas, taisīti forsmažori, ierobežotas tiesības un izsludināti ārkārtas stāvokļi.

Kāpēc to dara?

Tāpēc, ka tādā veidā notiek vadāma kapitālistiskās ekonomikas demontāža. Tur, kur neizbēgams krahs varētu aprakt zem drupām “labi ģērbtos kungus un kundzes”, tur vadāmais krahs tos atstāj peldam virspusē – “redziet, ne jau kapitālisms un kapitālistu valdības ir sliktas – to visu ir izdarījis vīruss, pieglaudīsim ausis un nevienu nevainosim ekonomikas sabrukumā.”

Panikas izraisīšana ir mērķtiecīga un labi koordinēta lielbagātnieku akcija sava stāvokļa saglabāšanai.
Pie rietumniekiem tagad atgriežas tas, ko viņi izdarīja ar padomju cilvēkiem. Tikai toreiz PSRS-ā “sliktā” bija ideoloģija, bet viņiem tagad “sliktais” ir vīruss.

Tāpēc šeit bīstamība ir ne kaut kādā vīrusā, bet apstākļos, ko tas radīs. Šī histērija lieliska parāda katras valsts pašpietiekamību un iespējas savākties. Iedomājieties, kas notiek apstākļos, ja apstājas loģistika, kas jau faktiski notiek – haoss uz robežpunktiem un sastrēgušas kolonnas – ko tas nozīmē valstij, kurai nav nekādas savas ekonomikas un ražošanas, bet kura ir pilnīgi atkarīga no ES dotācijām un importa. Ko tas nozīmē valstij, kuras ārvalstu īpašnieku lielveikalu ķēdes ir pilnas ar šo pašu ārvalstu produkciju.

Ko tas nozīmē valstij, kuras politiķi visas kārtis ir likuši uz integrāciju šajā, tagad strauji brūkošajā sistēmā, vienlaicīgi maksimāli sanaidojoties ar kaimiņvalsti, kurai ir visi resursi un iespējas tikt galā ar jebkuru krīzi un pabarot visus. Visu laiku es esmu teicis, ka šī x stunda pienāks, kad Latvija paliks kā vista bez galvas, kas nezinās, uz kuru pusi skriet – tas viss politiķu stulbuma un antikrieviskās histērijas dēļ. Nu kur tagad ir tā mūsu eirokomisāru ‘jaudīgā’ ietekme Eiropā, kur tie mūsu ‘sabiedrotie’? Tie pagrieza savus tankus un armijas atpakaļ un aizbēga uz Ameriku. Neies taču karot ar Krieviju dēļ Baltijas, ja te var saslimt ar vīrusu.😀

Mana paaudze un vecākās vēl tīri labi atceras PSRS sabrukuma beigu posmu, deficītu, tukšos plauktus un tam sekojošo 90to haosu. Toreiz rietumnieki vareni priecājās, ka tiem ir izdevies sagraut sociālisma sistēmu un plānoja savas kapitālās sistēmas mūžīgu kundzību – taču pagāja nieka 30 gadi un bumerangs atgriežas pie viņiem pašiem. Un Latvija, kā parasti, atrodas zaudētāju rindās.

Varbūt beidzot pienācis laiks mainīt savā domāšanā kaut ko? Ne vīruss ir problēma. Problēma ir kapitālisms un nepareiza sabiedroto izvēle.
https://redflag.org.au/node/7055

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s