Praktiskā rīcība vīrusa histērijas apstākļos.

Tā kā masu panika tik drīz netaisās beigties, tad mazliet jāpastāsta, ko īsti ar to visu iesākt. Tas, ka šī visa histērija ir mākslīgi uzpūsta un kalpo kapitālisma sistēmas demontāžai un jāgatavojas ir tieši tam, par to es saku visu laiku.

Kas attiecas tieši uz pašu vīrusu, ja kāds patiesi baidās tieši no tā, tad nupat pašas Itālijas Veselības institūts publicēja ziņojumu ar analīzi, kurā noskaidrots tas, ka 99% Itālijā mirušo ir jau bijuši slimi ar kādu citu vai pat vairākām slimībām un ka to vidējais vecums ir ap 80 gadiem.

https://www.epicentro.iss.it/…/Report-COVID-2019_17_marzo-v…

Respektīvi, šis vīruss, tieši tāpat, kā jebkāda cita infekcija nogalina tos, kuriem organisms ir novecojies, jau ir slims, kam nav dabiskās imunitātes – bet tieši tas pats ir sakāms par jebkuru citu infekcijas slimību vai parasto gripu.

Bet tas taču neiet kopā ar globālo paniku, ka mēs visi tūlīti mirsim, ja nedarīsim to, ko vara mums liek.

Taču online miroņu skaitītāji un mediju uzpūstā histērija rada iespaidu, ka vīruss pļauj vīrus un sievas spēka gados kā zāli. Nē, tie vienkārši sēž mājās un palīdz brucināt ekonomiku😉

Kas attiecas uz testēšanu un diagnostiku, tad būtiski ir saprast to, ka medicīna aizvien atrod jaunus analīžu, izmeklējumu un diagnosticēšanas paņēmienus un atklāj jaunus vīrusus, parazītus un mikroorganismus. Tie nez no kurienes neuzrodas – jaunās metodes atrod to, ko agrāk – ar vecajām neredzēja. Cilvēki slimoja ar gripu, plaušu karsoni un visu citu, bet tagad uzzināja, ka ar plaušu karsoni slimo arī tāda Covid-19 izraisītā gadījumā.

Šī vīrusa antivielas meklē par saslimšanu ziņojušajiem, bet ne visiem iedzīvotājiem. Ja to pārbaudītu visiem pirms gada, diviem un trim ar elpceļu slimībām slimojušajiem, tad daudziem no tiem atrastu tādas antivielas. Ne jau pats vīruss izplatās tik strauji, kā izplatās šī testēšana un bļaušana par to.

Pati Covid-19 saslimšana nav smagāka par kārtīgām iesnām vai kādu citu saaukstēšanos, ar nosacījumu, ka organisms nav iepriekš novājināts ar citām slimībām un tam ir kāda nebūt imunitāte. Tieši tāpat, kā tas ir ar jebkuru citu infekciju. Tas pēc būtības ir viss – pārējais ir panika, histērija un globāls lohotrons.

Līdz ar to, nekas vairāk arī nav jādara, kā viss tas pats, ko jūs darat, lai uzlabotu savu imunitāti – šeit nav nekādas atšķirības. Jo augstākas ir vibrācijas, jo mazāk vietas kaut kādam vīrusam – slimību nav, ir tikai paša nesakārtotā daļa – tikai tas ir magnēts, kas pievelk vīrusus un draņķības.

Tagad eiropieši ir pēkšņi uzzinājuši, ka jāmazgā rokas un klepojot jāsedz mute. To taču ikviena māte iemāca savam bērnam jau agrā jaunībā😀 Ar lidmašīnām lido arī vīrusi -tiešām, agrāk tā nebij? Pilnīgs sviests. Bet histērija ir un ar to jārēķinās.

Tāpēc tieši tāpat kā ikviena valsts tagad noslēdzas sevī un īsteno kaut kādus pasākumus, tā arī katram ir jānoslēdzas sevī un jāsakārto šī zemo vibrāciju sadaļa ar meditācijām, gaismas un mīlestības enerģijām to sevī izdzēšot – ja jums ir netīrs akvārijs un tajā dzīvo zivs, kas slimo, tad ir divi varianti- muļķis vakcinē zivi, bet gudrais iztīra akvāriju un ielej tīru ūdeni. Tieši tāpat ir ar organismu.

Un vismuļķīgākais, ko var darīt, ir piedalīties kaut kādos ‘online’ pasākumos un atdot savu enerģiju visādiem maģiju egregoriem – to jums vajag tagad pašiem. Atcerieties arī, ka bailes ir ārkārtīgi zema vibrāciju frekvence, kas strauji pazemina imuntāti un tāpēc ir vajadzīga šī histērija.

Un tāpat darbojas medaļas otra puse – piedāvājumi ‘kolektīvi’ kaut ko dziedināt un kārtot- cilvēku enerģijas sistēma grib dabūt visos iespējamos veidos. Tā kā ierastās kolektīvās enerģiju slaukšanas vietas – baznīcas arī ir slēgtas, atliek ņemties pa internetu😀 Tā ir duālā spēle- radīt problēmu un tūlīt piedāvāt risinājumu – zāles, vakcīnas vai kaut kādas tur kārtējās pesteļošanās- no tā visa ir jāiet ārā un jāsaprot lielā spēle, kāda tā ir no ārpuses.

Tas arī viss- nekāds vīruss nevar uzturēties gaismas un mīlestības vibrācijās. Bet tās sevī rada un uztur katrs pats. Kosmiskā Dzīvā uguns nav atcelta, tā plūst aizvien intensīvāk un ikviens var to piesaukt, lietot un transformēt visu savu netīrību.😉

Lai visiem veselība!

https://www.facebook.com/groups/665307873669683/post_tags/?post_tag_id=1245936935606771

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s