Madonna Eirovīzijā 2019 – sātanisma un epidēmijas vēstnesis.

Kāds atceras Eirovīziju 2019 Izraēlā? To, ka tur kā goda viesis uzstājās pasaulē zināmākā iluminātu ikona Madonna? Droši vien, ka to visi sen ir aizmirsuši. Taču uz šodienas notikumu fona ir lietderīgi šo uzstāšanos vēlreiz uzmanīgi noskatīties, jo tā ir vienkārši fascinējoša. Ne jau dziesmas kvalitātes ziņā, bet tajā, kas tur ir parādīts un pateikts. Arī pašas dziesmas nosaukums ir vairāk nekā zīmīgs- Future jeb nākotne.

Sākot ar to, ka uzstājas viņa ar vienu aizsegtu aci – tas ir vispārzināms masonisko struktūru simbols – visuredzošā acs.

Tad kādā brīdī visa skatuve ir liesmās, kas nu ļoti atgādina Austrālijas degšanu, kas sākās dažus mēnešus pēc tam.

Tālāk seko dejotāji gāzmaskās, kuri vienā brīdī visi krīt gar zemi, Madonnai ar kroni galvā uzpūšot tiem elpu. Corona taču ir kroņa vīruss🤭

Bet pats galvenais ir lirika.

“They think we’re not aware of their crimes, but we are just not ready to act”

“Viņi domā, ka mēs nezinam par viņu noziegumiem, bet mēs vēl neesam gatavi rīkoties”

Not everyone is coming to the future
Not everyone is learning from the past
Not everyone can come into the future
Not everyone that’s here is gonna last (Gonna last)

Ne visi ienāks nākotnē
Ne visi mācās no pagātnes
Ne visi varēs ienākt nākotnē
Ne visi, kas šeit ir, turpinās būt.

Viss šis pasākums atgādina kaut kādu sātanistu rituālu, kur šos vārdus sakot, Madonna zīmīgi norāda uz skatītājiem- ņemsim vērā, ka Eirovīzijas auditorija visā pasaulē ir ap 190 miljoniem.

Šajā uzstāšanās reizē ir ļoti daudz simbolikas, ieskaitot sagruvušus debesskrāpjus, salauztu Brīvības statuju, kristietības simboliku, Golgātas kalnu, kādā brīdī redzama arī lāzeru spēle, kas ļoti atgādina vīrusus vai baktērijas, stilizēta sātana galva uz altāra, otrādi apgrieztais krusts, kas ir sātanisma simbols utt. Madonna ir sen zināma arī kā jūdaistu okultās Kabalas praktizētāja.

Vārdu sakot, skatieties paši. Šajā perfomancē ir ielikta pilnīgi visa globālās sātanistu elites filozofija, simboli un plāni. Tumšais okultisms visā savā krāšņumā.
https://www.youtube.com/watch…

Un atkal- es taču visu laiku saku, ka neko viņi nekad neslēpj un visu vienmēr atklāti parāda. Tādas spēlītes viņiem pat ļoti patīk. Bet viss šis pasākums taču norisinājās 2019. gada maijā😉 Tad vēl nevienam sapņos nerādījās ne Austrālijas degšanas histērija, ne vēl jo vairāk Ķīnas vīruss. Bet tas viss ir redzams šajā perfomancē.

Vēl interesantāk ir tas, kas notika tālāk. 2019. gada septembrī parādījās ziņas, ka ASV ir sākuši kursēt FEMA vilcieni. FEMA – tās ir tās nometnes ASV, kurās glabājas miljoni plastmasas zārku. Jau daudzus gadus vērīgie ļaudis par tiem rakstīja – un šeit arī es 12/09/19 izteicu versiju par to, ka planētas varenie gatavojas kaut kādai masveida karantīnai un cilvēku masu pārvietošanai visu ASV līmenī vai planetārai izmiršanai, ņemot vērā šo nometņu kapacitāti un vilcienu ietilpību. Un tālāko jau mēs zinam – tūlīt pēc tam sākās Ķīnas vīrusa izplatība. Tagad taču tās lietas beidzot saliekas kopā, vai ne?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s