Šodienas epidēmija – pirms 10 gadiem aprakstīts scenārijs.

Ne reizi vien esmu teicis, ka lai saprastu globāla mēroga notikumus, ir nepieciešams saprast kopējo planetāro scenāriju, kāds tas tiek bīdīts un organizēts. Tieši tāpat esmu teicis, ka globālie spēlētāji savus planus nekad nav slēpuši, Jaunā pasaules kārtība un veidi tās ieviešanai tiek nemitīgi publicēti un visi atslēgas notikumi, kas noved pie tās realizācijas, ir kaut kur jau parādīti iepriekš.

Vai tas būtu kāds fantastikas romans, vai filma, vai Simpsonu multene, vai publiski izteikts pareģojums, vai modelēts scenārijs. Taču tos saprast un iztulkot var tikai tad, ja cilvēkam piemīt planetāra mēroga domāšana un viņš spēj salikt šos notikumus kopējā scenārijā.

Ir jau bijušas diezgan daudzas norādes uz to, ka Covid-19 vīruss ir mākslīgi veidots, izplatīts un tas kalpo noteiktam mērķim. Taču joprojām lielākā daļa cilvēku nav spējīgi noticēt tam, ka vispār eksistē tāda globālā valdība un ka vietējās valdības bieži vien ir tikai marionetes šo globālistu rokās. Nespēj saprast to, ka visi šādi notikumi, kari, krīzes un ekonomikas sabrukums ir sen izplānots un rūpīgi realizēti.

Tagad iepazīstieties ar futurologa Pītera Švarca scenāriju, kurš tika publicēts 2010. gadā. Tas saucas “Scenarios for the Future of Technology and International Development’ un tā izdevējs ir neviens cits kā Rokfellera fonds.

Šajā ziņojumā ir sadaļa, kas saucas Lock Step. Tas ir planetārās attīstības scenārijs, kurā notiek globāla mēroga epidēmija. Atšķirība tikai tā, ka tur runa ir par 2012. gadu un kaut kādu putnu gripu, taču mūs vairāk interesē aprakstītās sekas. Toreiz vienkārši operēja ar to vīrusu, kas bija aktuāls tad.

“2012. gadā ilgi gaidītā pandēmija beidzot iestājās visa pasaulē. Atšķirībā no 2009. gada H1N1 šī gripa, kam izcelsme ir savvaļas zosis, bija īpaši strauji izplatīta un nāvējoša. Pat vislabāk pandēmijai sagatavotās valstis tika ātri vien pārņemtas ar šo vīrusu, inficējot gandrīz 20% globālās populācijas un nogalinot 8 miljonus 7 mēnešos”

Ilgi gaidītā pandēmija? Un tagad jau interesantāk –

“Pandēmijai bija arī nāvējošs efekts uz ekonomikām, starptautisko pārvietošanos, apstājoties gan cilvēku, gan produkcijas plūsmai, apturot tādas industrijas kā tūrisms un izjaucot globālās apgādes ķēdes. Pat vietējā mērogā normāli piepildītie veikali un ofisu ēkas mēnešiem stāvēja tukšas, tās neapmeklēja ne darbinieki, ne apmeklētāji”

Tagad pati rozīnīte –

“Pandēmijas laikā pasaules līderi izmantoja savu autoritāti, uzspiežot ciešus noteikumus un ierobežojumus, no obligātām sejas maskām līdz ķermeņa temperatūras mērīšanai sabiedriskās vietās, stacijās, supermārketos. Pat pēc pandēmijas beigām visi šie kontroles mehānismi palika spēkā un kļuva pat intensīvāki. Lai aizsargātu sevi no globālām problēmām –kā šādas pandēmijas vai ‘starptautiskā terorisma’, ekoloģiskām krīzēm un pieaugošas nabadzības, valstu līderi palielināja savu varu un ietekmi”

Tur ir arī teikts, ka tieši Ķīna ar savas sistēmas palīdzību vislabāk tiek galā ar šo pandēmiju.

Atcerēsimies to, ka šis scenārijs ir aprakstīts 10 gadus pirms tas notiek tagad.
http://www.nommeraadio.ee/…/RRS/Rockefeller%20Foundation.pdf

Atkal sazvērestības teorija🤭

Ko tad vēl vajag izdarīt, lai pastiprinātu kontroli? Vajag beidzot pilnībā izņemt skaidro naudu- šis process jau notiek labu laiku, daudzi uzņēmumi Rietumos jau atsakās to pieņemt- tagad uz ‘infekcijas’ baiļu pamata to būs ļoti viegli izdarīt.

Vajag ieviest obligātās vakcīnas un sodīt tos, kuri nevēlas sagraut dabisko imunitāti – arī šis process notiek labu laiku- bet tagad panikā esošos cilvēkus būs ļoti viegli piespiest to izdarīt bailēs ja ne no šīs, tad no kaut kādas nākošās epidēmijas.

Protams, ka vajag kontrolēt katra pārvietošanos un aizliegt pulcēšanos – lasi, protestus. Vīruss!

Un tā nu atkal jāsecina, ka nekā jauna nav šai pasaulē – visi šie kontroles un Jaunās pasaules kārtības ieviešanas procesi notiek jau sen – tikai tie notiek pārāk lēnu. Tāpēc viss tas, kas ir minēts šajā paziņojumā, ir jāizdara ātrāk – ja tur runa bija par 2012. gadu, tad šobrīd ir 8 gadu atpalicība no grafika.

Vienīgā labā ziņa, ka ziņojumā ir teikts arī tas, ka lai arī sākumā cilvēki paši labprātīgi piekritīs atdot savas brīvības par labu šai kontrolei, piespiedu vakcinācijai, čipošanai un pārvietošanās ierobežošanai, pienāks brīdis, kad tas tomēr cilvēkiem apniks.

Jautājums tikai par to, kāda tad būs sabiedrība un pasaule tajā brīdī un vai vispār vairs būs iespējams šo globālo valdību nokratīt.

Vai viņiem tas viss izdosies, atkal ir atkarīgs no pašu cilvēku apziņas, vai turpināsim bļaut līdzi panikā un izpildīt visas varnešu norādes, vai arī sapratīsim uz ko tas viss ir tēmēts un ka nekā dabiska šajā procesā nav un nevar būt.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s