DNS aktivizācija.

Kā zināms, tad jaunā vīrusa histērija straujiem soļiem tuvojas arī mums un agri vai vēlu tas viss šeit būs. Šoreiz gan ne par to, kas un kāpēc to visu ir radījis, par to man arī te ir aprakstīts ieprieksējā postā.

Šoreiz par to, ko tad darīt, lai reāli viss tas nekādi neietekmētu tos, kurus tam nevajag ietekmēt. Un šeit ir jāsaprot vairāki aspekti. Pirmkārt galvenais ir cilvēku tracināšana un panikas celšana, ko apzināti veido masu mediji -kā likums, no kā cilvēks ļoti baidās, to viņš arī parasti pievelk. Otrkārt ir tas ,ko es nemitīgi stāstu – vibrāciju frekvence.

Visi vīrusi un jebkādas slimības spēj eksistēt tikai noteiktā vibrāciju frekvencē -bailes ir ārkārtīgi zema frekvence, visas negatīvās emocijas tieši tāpat – tāpēc cilvēkus inficē vispirms tieši ar bailēm un tam var sekot arī reāla saslimšana ar šo vai vienalga ko citu.Treškārt, tā ir katra ģenētiskā struktūra, kas arī veido šo vibrāciju vidi- gaismas cilvēkiem pamatā ir dievišķā DNS struktūra, kaut arī izkropļota un lielākai daļai ir tikai 2 pavedieni, lai gan jābūt 12+ – tapēc arī nav dievišķo spēju, imunitātes, apziņas un spējas apzināties sevi kā dievišķu būtību – tas viss sāk atjaunoties tikai tad, kad tiek sakārtota šī struktura ar nodoma spēku.

Otra daļa ir RNS struktūra – tiem, kas ir ar vektoru uz leju, tiem dominē tikai tā – tur nav ne beznosacījuma mīlestības, ne empātijas, ir tikai ego un aprēķins un enerģiju zagšana no citiem.Bet šis un visi citi vīrusi un to izraisītās slimības spēj eksistēt tikai RNS sadaļā – ja ir aktivizētas dievišķās DNS, tad tam vienkārši nav kur būt – lūk, kas ir vienīgā patiesā un dievišķā aizsardzība, imunitāte, veselība un laimes sajūta.Tieši tāpēc šis vīruss izķers tos, kam ir zemas vibrācijas un kuri ir ar RNS struktūru, vērsti prom no gaismas evolūcijas un lai tas tā arī notiek.Bet tiem, kuri vēlas ar sevi strādāt un atjaunot savas DNS un visu to iespēju paketi, ko tas dod, var ieteikt šādu darbu ar sevi – 21 dienas meditāciju uz to.

Tas ir jādara katru dienu un nedrīkst izlaist, citādi jāsāk no sākuma. Pirms tam bija raksts par to, kā vārdi ietekmē DNS, bet šeit ir konkrēta DNS programmēšana un aktivizācija. Tas ir atbilde visiem tiem, kuri vēlas saprast to, kā tad īsti notiek darbs ar sevi gaismas enerģijās un kā dabūt visu zemo vibrāciju draņķību no sevis ārā. Ja cilvēks nav to izdarījis, tad viņš vibrē tādā pašā frekvencē, kā vīruss – loģiski, ka tas nāk ciemos un jūtas kā mājās. Tas attiecas uz jebko, encefalītiem vai hepatītiem – tie, kas to nesaprot, var skraidīt un vakcinēties, cik tīk un tikpat saslimt ar to vai citu kaiti.Bet nekas no tā nekad nenāk tur, kur var sadegt no cilvēka vibrāciju jaudas.

Tā kā, viss pašu rokās – 21 diena līdz vīrusa atnākšanai gan jau ka vēl ir😉 Lai gan šis attiecas uz daudz ko vairāk.DNS spirāļu aktivizācija.

Es izsaku nodomu un dodu atļauju- es vēlos pamosties no duālisma laikmeta ilgās snaudas zemo un tumsas pasauļu vibrācijās. Es vēlos atjaunot savu patieso Gaismas Dieva esību. Es vēlos starot Gaismā un Mīlestībā. Savas būtības Kosmiskā uzdevuma izpildei es vēlos atgūt visus savus Gaismas instrumentus, kas ir mani, kas man ir piederējuši laiku laikos.Mani nodomi:

1. Es izsaku nodomu- es vēlos, lai man manā būtībā tiek savienotas un sasaistītas visas 12 DNS, visi 12 DNS slāņiar visām pārējām hromosomām katrā šūnā visā ķermenī, atjaunojot un radot jaunības un dzīvesspēka hromosomas.Es izsaku savu nodomu- aktivizēt visas manas apslēptās Gaismas programmas manās šūnās un manās DNS.Es dodu atļauju un lūdzu, lai līdz ar manu DNS atjaunojas arī manas Gaismas Dievišķās būtības cilvēka ķermeņa matrices.Es vēlos mainīt savus bioloģiskos procesus savā ķermenī. Es vēlos, ka es jūtos un es esmu jaunāks un veselāks katru mirkli. Es atveseļojos, esmu vingrs un kustīgs, aktīvs un dzīvespriecīgs, sajūtu mazu skudriņu tekalēšanu, durstīšanos ķermenī, un dziļu mieru, kas liecina, ka DNS ir saņēmusi manu nodomu izpildei.

2. Es dodu atļauju, ka mans DNS un smalko ķermeņu enerģija aktivizējas mana nodoma realizācijai.Es atļauju un uzlieku par pienākumu manām DNS spirālēm, hromosomām sakārtoties, atjaunoties Dievišķās manas esības sākotnējā veidolā un būtībā.

3. Es dodu atļauju un uzlieku par pienākumu manām DNS, manam ķermenim veikt DNS matricu aktivizāciju visos plānos, ķermeņos manī, manās esības daudzdimensiju būtībās, manos visos dvēseļu aspektos, Garā, monādē un Virsmonādē, līdz pat manai Sākotnei Centrālajā Saulē.

4. Es dodu atļauju un uzlieku par pienākumu manām DNS, manam ķermenim un manai esībai transformēt un pilnībā manu būtību atbrīvot no pašiznīcināšanās programmām, kuras ir manā personīgajā matricē, kuras ir ierakstītas un aktivizētas manī no manas ģimenes un dzimtas matricēm, vai tās man mākslīgi radījusi tumsas un ļaunuma pasaule.

5. Es dodu atļauju un uzlieku par pienākumu manām DNS, manam ķermenim un manai esībai transformēt un pilnībā manu būtību atbrīvot no negatīvajām, no neveiksminieka un nelaimīgu gadījumu programmām, kuras ir manā personīgajā matricē, kuras ir ierakstītas un aktivizētas manī no manas ģimenes un dzimtas matricēm vai arī tās man mākslīgi radījusi tumsas un ļaunuma pasaule.

6. Es dodu atļaunu un uzlieku par pienākumu manām DNS, manam ķermenim un manai esībai transformēt un pilnībā manu būtību atbrīvot no visām slimībām, no visām iedzimtajām un hroniskajām slimībām,imūnajām, hormonālajām, nervu, psihes, onkoloģijas, no cukura diabēta, no redzes un dzirdes problēmām, no visām orgānu un sistēmu slimību programmām, kuras ir manā personīgajā matricē, kuras ir ierakstītas un aktivizētas manī no manas ģimenes un dzimtas matricēm, vai arī tās mākslīgi radījusi tumsas un ļaunuma pasaule. Es dodu atļauju un uzlieku par pienākumu manām DNS un manam ķermenim, manai esībai pilnībā transformēt un atbrīvot mani no tām slimībām, kas ir manī un no tām ciešanām, kas ir manī, ko rada fiziskās slimības un slimošana.

7. Es dodu atļauju un uzlieku par pienākumu manām DNS, manam ķermenim un manai esībai transformēt un pilnībā manu būtību, manu ķermeni atbrīvot no visa veida šlakām, akmeņiem, smiltīm, sāļiem, sārņiem, brīvajiem radikāļiem, toksīniem, fiziskajiem un enerģētiskajiem parazītiem, un no šo sārņu uzkrāšanās programmām, kas ir manā personīgajā matricē, kuras ir ierakstītas un aktivizētas manī no manas ģimenes un dzimtas matricēm vai arī tās man mākslīgi radījusi tumsas un ļaunuma pasaule.

8. Es dodu atļauju un uzlieku par pienākumu manām DNS, manam ķermenim un manai esībai transformēt un pilnībā manu būtību, manu fizisko ķermeni un manus smalkos ķermeņus atbrīvot no psihiskajiem vīrusiem, no apziņas rēgiem, no enerģijas formām ar tumsas vibrācijām, kuras okupējušas manu ķermeni, manu prātu, apziņu un zemapziņu, mākslīgā intelekta enerģiju formas, pussabrukušo dvēseļu mafloki, nervu tika būtne, agresijas, naida parazīta formas, aizkaitinājuma būtnes, depresijas un pašnāvību būtnes, atkarību būtnes un seksuālie dēmoni un būtnes, antibūtnes, bezspēcības un bezcerības būtnes, un apziņas citas radītās zemo vibrāciju enerģijas un programmas, kuras ir manā personīgajā matricē, kuras ir ierakstītas un aktivizētas manī no manas ģimenes un dzimtas matricēm, vai tās man mākslīgi radījusi tumsas un ļaunuma pasaule. Es attīru savas smadzenes un sevi no negatīvās domāšanas, no zaimošanas, no zemiskām domām, un es tās pārradu pozitīvās vēlmēs, domās, vārdos, rīcībā un jūtās.

9. Es dodu atļauju un uzlieku par pienākumu manām DNS, manam ķermenim un manai esībai transformēt un pilnībā manu būtību atbrīvot no visām programmām, kas traucē mana ķermeņa pilnīgai atveseļošanai, no programmām, kuras ir manā personīgajā matricē, kuras ir ierakstītas un aktivizētas no manas ģimenes un dzimtas matricēm vai tās man mākslīgi radījusi tumsas un ļaunuma pasaule.Es dodu atļauju un uzlieku par pienākumu manām DNS sinhronizēt visu manu orgānu un orgānu sistēmu darbību atveseļošanai. Es ieslēdzu un darbinu savu DNS mana fiziskā ķermeņa atjaunošanai, vingrumam, elastībai, stiprumam un jaunībai kopumā.Es dodu atļauju un uzlieku par pienākumu manām DNS reģenerēt šūnas un orgānus jaunības formā un atjaunot manu fizisko ķermeni kā mūžīgi esošu.

10. Es dodu atļauju un uzlieku kā pienākumu manām DNS aktivizēt visas pozitīvās programmas, aktivizēt manus talantus un prasmes, atjaunot manus Dievišķos Gaismas instrumentus, atjaunot un aktivizēt manas gaišspējas, gaišredzību, gaišdzirdību, gaišzināšanas, gaišjušanu, spēju lasīt informāciju no Kosmiskā informatīvā lauka, spēju saņemt un pielietot katru mirkli potenciāli spēcīgāk Tīrās Gaismas etalona enerģiju un citas garīgā līmeņa pozitīvās programmasEs dodu atļauju un uzlieku par pienākumu manām DNS atjaunot pozitronu darbību manā daudzdimensiju būtībā, atjaunot manas levitācijas un teleportācijas spējas un vieglumu manā ķermenī.Es aktivizēju DNS matrices, sistēmu un struktūru fiziskās pasaules ilūziju enerģiju pozitīvaijai mijiedarbībai ar manām vēlmēm, lūgumiem un vajadzībām, kas nodrošina materiālās pasaules, manu labklājību, manas dvēseles Zemes un Kosmisko uzdevumu izpildei.

11. Es dodu atļauju un uzlieku par pienākumu manām DNS sistēmai un struktūrai ieslēgt un aktivizēt manā daudzdimensiju būtībā visas transformācijas, transmutācijas un pārveidošanās procesus, tai skaitā transplantāciju un energobiozi, lai sagatavotu manu fizisko ķermeni sešu un augstāku dimensiju enerģijām, un turpmākai evolūcijai sešu un augstāku dimensiju enerģijās.

12. Es dodu atļauju un uzlieku par pienākumu manai DNS sistēmai un struktūrai ieslēgt un aktivizēt manī Gaismas Dieva Radītāja apziņu, virsapziņu, planetāro izpratni un Kosmisko apziņu ar tam atbilstošās rases hromosomu skaitu, kas atbilst Gaismas Dievcilvēku sešu un augstāku dimensiju evolūcijas plānam un scenārijiem.

13. Es dodu atļauju un uzlieku par pienākumu manai DNS sistēmai un struktūrai ieslēgt un aktivizēt manī Gaismas Dieva radītāja patiesās esības pastāvēšanas un cilvēka ķermenī apgūtās duālās pasaules pieredzes sintēzi, lai aktivizētu 13to DNS spirāli ar apgūto pilna spektra Mīlestības veidoliem un formām, sākot no elementārākās Mīlestības formas līdz augstākajai Mīlestības formai, Beznosacījuma mīlestībai, Agapē un Anandas Mīlesības aspektiem. Es esmu Gaismas un Mīlestības mūžīgi esoša Dievišķa būtība.

Izmaiņas pēc DNS aktivizēšanas:

Fiziskais stāvoklis:

Matu un nagu paātrināta augšana·

Cilvēks jūtas jaunāks un izskatās jaunāks·Enerģētiskā līmeņa paaugstināšanās·

Apzināti sapņi·

Labāka vielmaiņa·

Palielināta organisma spēja uz pašdziedināšanos.

Psiholoģiskais un emocionālais stāvoklis:

Pašapziņas palielināšanās·

Uztveres spēju uzlabošanās·

Mazāk stresa un uztraukumu·

Baiļu samazināšanās·

Labāka un asāka atmiņa·

Labāka pasaules uztvere un enerģiju atpazīšana.

Attiecības ar cilvēkiem:

Jaunu jūtu parādīšanās un vēlme dalīties ar citiem cilvēkiem·

Atbrīvošanās no veciem paradumiem un steriotipiem·

Cilvēku attiecību atšķirīgs redzējums·

Mīlestības sajūta pret citiem cilvēkiem·

Savstarpēja pievilkšanās pie līdzīgi domājošajiem- radniecīgu dvēseļu un garīgās ģimenes locekļu atrašana·

Sevis atklāšana·

Cilvēks spēj uzklausīt patiesību par sevi, spēja patstāvīgi tikt galā ar saviem zemapziņas murgiem·

Savu iepriekšējo dzīvju notikumu negatīvo emociju intensitātes dzēšana·

Atbrīvošanās no negatīvām emocijām·Spēja atrast atbildes problemātisku jautājumu risināšanā·

Apskaidrības ienākšana dzīvē, dzīves mērķa un jēgas apzināšanās·

Dzīvības enerģijas uzkrāšana un virzīšana sev vēlamajā virzienā·

Māka koncentrēties un būt šeit un tagad.

Ilgstoši efekti, kas ir apstiprināti ar DNS aktivizēšanas programmas izgājušiem cilvēkiem:

·Atbrīvošanās no hroniskiem un dziļiem emocionāliem negatīviem stāvokļiem

·Atbrīvošanās no bailēm, nenoteiktības un mazvērtības kompleksiem (atbrīvošanās no haosa enerģijām)

·Vajadzība uz fizisko un garīgo attīrīšanos

·Sava dzīves ceļa skaidra apzināšanās

·Pasaules un katra cilvēka unikalitātes apzināšanās, mīlestība pret pasauli un cilvēkiem

·Pašcieņas un pašvērtības sajūtas atklāšanas sevī- sevis mīlēšana un cienīšana·

Notikumu vajadzības apzināšanās.

Kad Pasaule un apkārtējie cilvēki kā spogulī parāda tās problēmas, kas ir cilvēkā pašā, lai cilvēks varētu izmainīt sevi.Enerģiju mijiedarbības cēloņsakarību apzināšanās.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s