Kādus globālos uzdevumus risina covid-19 vīruss?

Globālais trends šobrīd nosaka, ka katrai valstij pieklājas atzīmēties vismaz ar kādu inficēto – tam arī visi seko un pie mums gandrīz arī tas izdevās, taču izrādījās, ka vīruss pēc otrreizējas pārbaudes esot pazudis. Gaidīsim ar nepacietību, kurš tad būs tas pirmais, īstais un pareizais slimnieks. Vai nu tiešām Latvijā nevar izdzīvot pat vīruss😶?

Kamēr pasaule nodarbojas ar panikas celšanu, aplūkosim to, kādus tad uzdevumus risina šis vīruss dotās histērijas aizsegā. Šeit tie ir vairāki, gan globāli, gan attiecībā uz pašu Ķīnu.

Krietnu laiku jau notiek visas pasaules formatizēšana ar uzdevumu izveidot divus jaunus pasaules pārvaldes centrus, viens no tiem ir Ķīna, otrs būs Irāna – ASV un Lielbritānijas vietā, kur tie atradās pēdējo gadsimtu. Tieši šī uzdevuma realizācijai tika organizēts gan Brexit, gan Suleimani slepkavība, gan ASV kapitulācija talibiem, gan kurdu uzmešana Sīrijā, kā arī daudzi citi ģeopolitiski svarīgi notikumi, kurus jāprot sasaistīt loģiskā ķēdītē. Tas viss noved pie ASV izvākšanās no Tuvajiem Austrumiem un vispār no pasaules žandarma statusa. Ar Ķīnu process notiek daudzmaz saskaņā ar plānu. Irānas nespēja kontrolēt reģionu ir cits stāsts, tur viss ļoti atpaliek, bet šoreiz ne par to.

Nesen tika paziņots par to, ka pasaules bagātākie ļaudis ir pazaudējuši simtus miljardu dolāru vīrusa dēļ. Bet tie ir tikai bagātākie- ir taču vēl ne tik bagātie spēlētāji ekonomikā. Tas viss kopā rada milzīgu pazudušās naudas kopsummu- lielākos zaudējumus cieš tādi afēristi kā Elons Masks ar saviem projektiem, kas ir tukša gaisa kulšana, kuros tika ieguldīta milzu nauda, bet viens aiz otra tie tiek aizmirsti un norakstīti, kā hyperloop un citi.
https://www.nzherald.co.nz/business/news/article.cfm…

Tas viss kalpo liekās naudas novākšanai un pasaules inflācijas burbuļa samazināšanai. 2012. gadā pasauli šokēja notikums, kas sākas ar Deutsche Bank un beidzās ar to, ka atklājās pasaules lielāko banku derivatīvu uzkrājums, kas pārsniedz visas pasaules ekonomiku – tie ir visa veida vērtspapīri, kas izlaisti viens uz otra un nav segti ne ar ko – šādu vērtspapīru summa pasaulē ir vairāki simti triljonu dolāru vērtībā.

Tas viss ir radījis milzīgu inflācijas burbuli, kurš ik pa laikam ir jāpabaksta un jānolaiž tvaiks. Lai to izdarītu, regulāri tiek izdomātas dažādas ‘finanšu krīzes’, kas patiesībā ir plānoti mehānismi. Šoreiz ir jauna ideja – vīruss. Un burbulis saplok, kompānijas cieš zaudējumus, aktīvu vērtība sarūk, tiek zaudēti triljoni dolāru- nosacīti, protams, jo reālas vērtības tiem nekādas nav.

Bet neviens nav vainīgs- kas tad prasīs tādam Maskam atbildību par iztērētiem miljardiem, par to, ka netiek izmaksātas solītas dividendes? Kas prasīs atbildību no Trampa par to, ka nav izdevies sakārtot ASV ekonomiku atbilstoši solītajam? Nu ko viņi, ja iejaucās vīruss? Zem tā lieliski tiks pabāzta arī ekonomikas stagnācija, algu pieauguma bremzēšana un citas ekonomikas ķibeles, par to taču jau raksta mūsu pašu mediji.

Pasaules kapitalizētai ekonomikai šādas krīzes vai lieli kari ir svētība un absolūti nepieciešami, lai nesabruktu visa sistēma.
Tāpēc visi šie zaudējumi ir ieplānoti. Globālās ekonomikas, banku sistēmas un naudas mašīnas turētāji, protams, neko necieš –tas viss attiecas uz reālajiem uzņēmējiem. Mazie likvidējas, lielajiem nolaiž asinis- var sabrukt arī kādas nestabilas valsts ekonomika, bet tas uz globālā fona ir sīkums.

Attiecībā uz pašu Ķīnu šis vīruss ilgtermiņā radīs ļoti pozitīvu efektu. Tā kā Ķīnā tiek plānots veidot pasaules pārvaldes centru, ir jāveic daudz un dažādi priekšdarbi. Visiem zināms, ka tur ir ļoti piesārņota ekoloģija.

Bet tagad pēkšņi izrādās, ka epidēmijas laikā tā ievērojami uzlabojusies – apstādinātās rūpniecības dēļ ir izklīdis smogs. Drīzumā ekonomika atkal sāks darboties, bet jautājums ir – uz kādiem tad noteikumiem? Lai sakārtotu Ķīnas ekonomiku šim jaunajam uzdevumam, ir nepieciešams tikt galā ar visādiem mazajiem privātajiem uzņēmumiem.

Un tur nav runa par tūrisma biznesu vai pat Ali Express. Tas viss ir zāle, kas ataugs no jauna Runa ir par tādiem mazajiem uzņēmumiem kā Toyota, Honda un tml. Mazi tie ir, salīdzinot ar transnacionālajām globālajām kompānijām, kuras nosaka pasaules ekonomiku.

Ķīnā ir iegājušas daudzas šādas kompānijas un ir radies jautājums par to attiecībām ar valsts pārvaldi- par cik tās ir privātās ārvalstu kompānijas. Ja lielie globālisti var izturēt jebkādus zaudējumus, tad šīm kompānijām viss ir atkarīgs no ražošanas –tās apturēšana ir katastrofāla. Un tad valdība saka –nu tad runāsim, zem kādiem noteikumiem turpmāk strādāt.

Respektīvi, notiek Ķīnas ražošanas sektora koncentrācija zem valdības autoritātes un viņu noteikumiem. Kaut kur tā nopērk bankrotējušo uzņēmumu akcijas, kaut kur pārķer pārvaldi, ar kādu sarunā turpmāko darbību zem jauniem noteikumiem un kontroles.

Tas ir milzīgs un komplekss pasākums, kura mērķis ir panākt visas Ķīnas ražošanas un ekonomikas sektora pilnīgu kontroli. Ja Ķīna kļūst par globālās pārvaldes instrumentu, tad tur nav pieļaujams nekāds vietējo vai ārvalstu kompāniju lobijs pārvaldes līmeņos. Īpaši jau ASV kompāniju, kur tiek šauts vēl otrs zaķis – Trampa uzdevums ir savākt tās mājās un atjaunot ražošanu tur. Kā citādi to izdarīt? Pasvilpt un visi saskries atpakaļ? Nu nē taču. Tātad tās ir jāpiespiež un jārada attiecīgi apstākļi.

Un vīruss ir lieliska iespēja šo plānu realizēt- šīm kompānijām jācieš tādi zaudējumi, ka tās vienkārši ir spiestas izvākties no Ķīnas, jo tur apstājusies to ražošana – panika un vīruss taču.

Vēl Ķīnā vīrusa aizsegā tiek nomainīta nauda – pamatojoties ar dezinfekcijas nepieciešamību, tiek izņemtas vecās banknotes un apgrozībā laistas jaunas ar citu sērijas numuru- tāda pavisam nemanāma darbība, bet arī tā tiek panākta kontrole pār naudas apriti.
https://edition.cnn.com/…/china-is-disinfecting-…/index.html

Tāpat tiek aprobēta sociālo kredītu sistēma, kas paredzēta visas sabiedrības pārstrukturizācijai jeb rupji sakot, izdresēšanai Ķīnas jaunā statusa vajadzībām. Tajā pilsoņi tiks vērtēti atbilstoši to sociālai un ekonomiskai uzvedībai un to stāvoklis sabiedrībā tiks noteikts saskaņā ar šiem piešķirtiem punktiem – bonusiem vai soda punktiem. Tas jau ir totālas jaunās pasaules kārtības modelis darbībā. Un to tika plānots ieviest tieši šogad.
https://www.businessinsider.com/china-social-credit-system-…

Ķīnā jau krietnu laiku kā ir sabūvētas veselas pilsētas, kurās faktiski neviens nedzīvo. Diezgan daudzi nez kapēc uzskata, ka tas ir tāpat vien, lai uzturētu ekonomisko izaugsmi- tik muļķīgi skaidrojumi pragmatisko ķīniešu sakarā ir patiešām dīvaini. Tas viss ir paredzēts šim pašam projektam – ārvalstu speciālistu masveida ieplūšanai, tā kā visas globālās organizācijas un pārvaldes sistēmas pamazām tiek pārnestas uz Ķīnu- ir tikai neliela atpalicība no grafika.

Lai par to pārliecinātos, pietiek ievērot nelielu, bet ļoti būtisku SVF vadītājas Lagardas paziņojumu, kurā skaidri tiek paziņots vienas no lielākajām globālistu mafijas organizācijas plāns – pārvākšanās uz Ķīnu.
https://www.reuters.com/…/us-imf-china-lagarde-idUSKBN1A922L
Tas bija jau 2017. gadā.

Globālisti taču neko neslēpj -viss vienmēr ir pieejams atklātos avotos. Taču vai cilvēki ir spējīgi to ieraudzīt un salikt kopā visus tādus notikumus un paziņojumus ilgstošā laika periodā? Parasti ne, jo pūļa atmiņa ir aptuveni 2 nedēļas. Tad viss ir aizmirsts un jāliek jauna plate.

Nu lūk, šādi milzīgi un kompleksi pasākumi tiek realizēti pasaulē un Ķīnā, kamēr masu mediji ķersta un skaita inficētos. Bet par to jums neviens nestāstīs. Jums premjers stāstīts par to, kā vīruss ietekmēs pasaules ekonomiku, kā jāatrod miljoni karošanai ar to un kā atkal visiem jāsavelk jostas jo taču…vīruss.😞. Ne jau valdības mahinācijas.

Realitātē vīruss ekonomiku ietekmē tikpat daudz, cik lietusgāze Bolīvijā ietekmē cūku svaru Latvijā. To dara pavisam citi mehānismi.

Galvenais, kas šeit jāsaprot – protams, ka ne jau globālie spēlētāji gaidīja kaut kādas epidēmijas parādīšanos, lai visus šos procesus īstenotu. Viņi to izveidoja paši un uzturēs tik ilgi, kamēr šie uzdevumi tiks atrisināti – pāris tūkstoši dzīvību uz tā fona ir spļāviens jūrā. Kad ekonomikas finanšu asinis būs pietiekoši nolaistas un ekonomika sāks restartu, tad vīruss arī pazudīs, vai kļūs ārstējams, vai uzradīsies vakcīna -mediji pārtrauks par to visu bazūnēt un pūli sāks tracināt ar nākošo tēmu.

Kā tas viss izdosies, ir atkarīgs no tā, cik ilgi cilvēki turpinās gulēt un mierīgi ļauties šādiem procesiem, kuros viņus dresē, pārveido un manipulē pēc savas patikas Jaunās pasaules kārtības ieviesēji.

Viņi spēlē tik lielos laika nogriežņos, ka cilvēkiem visi šie notikumi šķiet dabiski vai nejauši, taču vajadzīgās pārmaiņas tiek ieviestas lēnītēm, bieži pat paaudzēs. Te var atcerēties Bībeles nostāstu par Mozu, kurš vadāja tautu no Ēģiptes pa tuksnesi 40 gadus. Tuksnesi karavāna var pāriet divās nedēļās. Bet 40 gadus vajadzēja, lai nomainās paaudze un aizmirstas visi iepriekšējie tikumi un likumi. To vietā tika ieviesta pavisam cita reliģija un morāle. Atcerieties to stāstu un sapratīsiet, ka tieši to pašu metodi nemitīgi pielieto arī mūsdienās.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s