2019-nCoV vīruss – bioloģiskais ierocis?

Jebkurā notikumā, kas skar vairāk kā pārdesmit cilvēkus un rada finansiālas sekas vairāk par dažiem simtiem dolāru, nevar operēt ar jēdzienu ‘nejaušība’. Tā vienkārši nemēdz būt. Ja lieta ir par miljoniem dzīvību un ekonomiskām sekām, kuras mērāmas simtiem miljardos vai pat triljonos, tāds jēdziens ir pilnīgi izslēgts. Situācijā ar korona vīrusu ir pārāk daudz dažādu detaļu, kas ne tikai liek saprast, bet atklāti kliedz, ka nekāda apstākļu sakritība šeit nav iespējama.

Sāksim ar vienkāršākiem parametriem – vieta un laiks. Epidēmija nez kāpēc uzliesmo tieši ķīniešu Jaunā gada priekšvakarā, kas garantēti nodrošina maksimālu iespējamu inficēšanos ar šo vīrusu un tā izplatību pa Ķīnas iekšējiem migrācijas ceļiem. Šajā periodā statistiski dzelzceļš pārvadā pa valsti apmēram pusmiljardu pasažieru, bet vēl 100 tūkstoši ceļo ar lidmašīnām.

Ja Pekina nebūtu tik asi reaģējusi ar dažādiem ierobežojumiem un karantīnas zonām, tad principā šis vīruss jau būtu iznēsāts pa visu Ķīnu. Un tas noved mūs pie nākošā apstākļa – vietas. Ja pieņem, ka vajag izvēlēties ideālu uzbrukuma vietu, tad Wuhan pilsēta tam ir vislabākā.

Tas ir Ķīnas lielākais transporta mezgls, kurš atrodas vienādā attālumā no Šanhajas un Honkongas – 800km. Bet uzliesmojums kādā no šīm abām nebūtu izdevīgs pašiem amerikāņiem- Šanhajā ir ļoti daudz amerikāņu kompāniju un to menedžeri, bet Honkongā jau ilgstoši notiek protesti, kur ASV jau ilgstoši pielieto daudz resursu.

Toties apmēram 400 km no epicentra atrodas Apple ražošanas bāze – tā ir kompānija, kuru ļoti vēlas atgriezt mājās Donalds Tramps, bet kura ir iespītējusies par visiem ilgāk. Bet šobrīd tur viss ir apturēts. Saskaņā ar Nikkei Asian Review datiem pasaule drīz vispār var palikt bez jaunajiem Iphone. Lai kā tur būtu, bet 2019-nCoV parādīšanās notika tieši Vašingtonas un Pekinas tirdzniecības kara lūzuma punktā un pamiera darījuma parakstīšanas brīdī. Vai Ķīna izturēs šo cīņu divās frontēs, vai arī piekāpsies? Katrā ziņā tuvākajā laikā situācija ir neapšaubāmi izdevīga tieši ASV.

Domājat, ka nekādu slimību, kas spēj izlases kārtībā inficēt noteiktas nācijas pārstāvjus, rasi, etnisko grupu nav un nevar būt nekad? Bet kā tad ar lielu daudzumu dokumentētām liecībām par to, ka darbi šajā virzienā tomēr bija iesākti jau vairākas desmitgades iepriekš un nekas neliecina, ka tie būtu pārtraukti? 1970to gadu beigās DĀR eksistēja slepens projekts “Coast”
https://en.wikipedia.org/wiki/Project_Coast

Tā mērķis bija radīt bioloģisko ieroci, kurš spētu inficēt tikai melnos. Un tieši toreiz PSRS nosūtīja ANO iesniegumu noslēgt jaunu starptautisko vienošanos, kas aizliegtu šādu ieroču izstrādi. Acīmredzami, ka tā laika izlūkošana darbojās ļoti labi. Teorētiski eksistē gēnu inženierijas metodes, tā pati RNS intervence, kuras izveidotāji ir ieguvuši pavisam reālas Nobela prēmijas par saviem izgudrojumiem, kuri ļauj izstrādāt vīrusus ar programmētu nogalināšanas iespēju. Kaut arī oficiāli tāda ideja skaitās grūti realizējama praksē, taču ja ņem vērā tās milzīgās summas, kuras šajos projektos iegulda Pentagons, par pilnīgu neiespējamību nevar runāt.

Gribētos pavaicāt vēl ko. Kāpēc visas nāvējošākās infekcijas pēdējā laikā sākas no epicentriem tieši Dienvidaustrumāziju? Atipiskā pneimonija, SARS, cūku, putnu gripa, tagad šis 2019-nCoV? Norakstīsim to uz nejaušību, vai aizdomāsimies par to, ka kāds ļoti cenšas atrast ‘absolūto ieroci’ pret konkrētu etnisko grupu?

Šodien zinātnieki jau sāk runāt par lielo daudzumu visādu dīvainību šī pēdējā vīrusa sakarā. Un liela daļa sāk norādīt uz tā mākslīgo dabu. Tādu secinājumu ir jau izdarījuši zinātnieki no Deli valsts universitātes, kuri norāda uz noteiktiem “spraudņiem” šajā vīrusa konfigurācijā, kādu nav nevienā citā korona vīrusā un kuri nevar izveidoties dabiskā mutācijas ceļā.
https://www.researchgate.net/…/338957445_Uncanny_similarity…

Faktiski šis vīruss uz 80% atkārto atipisko pneimoniju un SARS, pēc būtības tas ir šo vīrusu uzlabota versija. Bet par to, ka arī SARS nevarēja rasties dabiskā veidā, jau sen rakstīja tādi izdevumi kā The Lancet, Science, New England Journal of Medicine. Un tie ir vieni no autoratīvākajiem medicīnas žurnāliem, nevis kaut kāda dzeltenā prese.

Arī Krievijas zinātnieki jau 2003. informēja par acīmredzamo atipiskās pneimonijas mākslīgo izcelsmi – par to runāja ģenētiķis Sergejs Koļesņikovs. Viņš arī norādīja uz to, ka šī infekcija lielāko tiesu skar tieši Āzijas iedzīvotājus- mongoloīdu rasi. Turklāt jau ir izdalīta tā sauktā ‘ieejas šūna’, ko ģenētiķi nosaukuši par ACE2.

Un pats interesantākais – pēc viņu teiktā, šādas šūnas ir ļoti augstā koncentrācijā tieši Āzijas vīriešu plaušās. Kā tad tas nav ‘etniskais’ vīruss?
https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.01.26.919985v1

Vispār amerikāņi jau no paša sākuma uzvedas tā, ka atmetuši visu pierasto divkosību. Viņu ģenerālkonsulāts Wuhan pilsētā tika evakuēts ātri un operatīvi.
Tam sekoja Ķīnas ārlietu ministrijas pārstāves komentāri, kuros nosodīta ASV rīcība, apzināti uzkurinot savos medijos histēriju šī vīrusa sakarā.
https://www.fmprc.gov.cn/…/s2510…/2535_665405/t1738551.shtml

Jāatzīmē, ka Pentagons regulāri veic plaša apjoma mācības bioloģiskās infekcijas apstākļos. Pēdējo reizi šādi manevri, kur tika iesaistīti ne tikai armijnieki, bet arī dažādas citas valsts iestādes un nodaļas, norisinājās burtiski nupat, 2019. gadā.

Cita starpā viena no šo mācību izspēles versijām ietver sevī transporta nodrošinājumu bioloģiskam materiālam ar paaugstinātu bīstamību- aizsargāto konteineru iekraušanas un izkraušanas darbus lidmašīnās. Kas tajos? Vīrusa materiāls vai inficētie cilvēki? Tādiem sīkumiem prese, protams, nepievērsa uzmanību. Taču atkal interesants apstāklis – šie manevri, kuros atstrādāta ‘kopēja reaģēšana uz dabiskas vai mākslīgas izcelsmes bioloģisku apdraudējumu” tika veikti sadarbībā ar Dienvidkorejas armiju. Un atkal Āzija. Tas notiek katru gadu kopš 2011. gada.

Par ASV bioloģisko ieroču laboratorijām, uz kurām krīt pamatotas aizdomas par dalību attiecīgu instrumentu izstrādāšanā, ir vēstīts gana daudz. Tomēr vēlreiz – simtiem šādu, pilnīgi slepenu objektu ir visā pasaulē. Un lielākā to daļa ir izvietota tieši Krievijas un Ķīnas robežu tuvumā. Selektīva bioloģiskā ieroča izstrāde prasa lielu rūpību vietējo parametru uzskaitē. Tās nav nekādas parastas bumbas.

Ir vēl kāda interesanta amerikāņu organizācija. Tas ir Džona Hopkinsa veselības aizsardzības centrs. Tā darbinieki regulāri veic ļoti interesantas simulācijas, kas atgādina štāba mācības, tikai ne kara, bet tieši epidēmijas apstākļos. Pirmā tāda simulācija norisinājās 2001. gada vasarā. Bet pēdējā – “Event 201” nupat -2019.gada oktobrī. Abu darbības sfēra ir pandēmija. Bet “Event 201” leģendā tās iemesls ir skaidri norādīts un tas ir…korona vīruss. Šajā simulācijā 65 miljoni cilvēku mirst 18 mēnešu laikā.
https://www.abc.net.au/…/coronavirus-outbreak-rese…/11906562

Abas šīs simulācijas notika tieši pirms epidēmijas uzliesmojuma Ķīnā. Toreiz tas bija SARS, bet tagad tas ir 2019-nCoV. Nu kā to var izskaidrot? Protams, sakritība😏

Nu un nobeigumā vēl dažas detaļas. Wuhan kļuva par vienu no pirmajām vietām Ķīnā, kur tika ieviests reāls 5G. ASV dara visu, lai nepieļautu šīs tehnoloģijas nonākšanu pasaulē tieši šajā, Ķīnas izpildījumā.

Mazliet no vēstures –ASV savulaik jau vismaz reizi ir īstenojušas genocīdu pret veselu etnisko grupu, izmantojot pēc savas būtības bioloģisko ieroci – runa ir par tiem pašiem indiāņiem. Kolonisti no Eiropas viņiem dāvināja ar baku vīrusu inficētas segas un palagus. Šodien šo kolonistu pēcteči atrodas Baltajā namā, Pentagonā, Valsts departamentā, CIP un FIB. Bet indiāņi ir likvidēti un to pēcteču atliekas sadzītas rezervātos.

1981. gadā iznāca tāda grāmata “Tumsas acis” – autors Dīns Kuncs. Un tajā, smejies vai ne, ir aprakstīts cilvēku radīts vīruss Wuhan 400, kas izveidots Ķīnā.
https://www.siasat.com/wuhan-400-novel-predicted-coronavir…/

Otrs augstākais epidēmijas uzliesmojums ārpus Ķīnas ir nekur citur, kā Irānā. Vēl kāda dīvaina ‘sakritība’, ņemot vērā pēdējā laika notikumus un attiecības starp ASV un šo valsti.

Ja parastām vakcīnām un zālēm testēšanas periods ir vismaz vairāki gadi, tad šeit jau parādās ziņas par vakcīnas testiem faktiski vienlaicīgi ar uzliesmojumu. Nu ja🙂 Ka tik nebija otrādi, vispirms vakcīna un tad vīruss?

Taču galvenais šeit ir ne jau pats vīruss, bet veids, kā to pasniedz. Ja 20. gs kādas valsts vai veselas sistēmas ekonomiku sagrāva lielajos karos, tad šodien pietiek ar vīrusu, medijiem un internetu, kurā izplatīt histēriju. “Ārkārtas stāvokļi” ir brīnišķīgs aizsegs miljardu rebēm un tas viss noteikti atnāks arī līdz mums.

Tāpēc jāgatavojas šeit ir ne jau vīrusam, kas pats par sevi nav nekas briesmīgāks par parastu gripu, no kuras mirstības procents ir augstāks, bet tieši panikai, ekonomikas sabrukumam, loģiskā saprāta trūkumam un reizēm pat dzīvnieciskiem instinktiem, ko mēs nupat redzējām Ukrainā, kur pret saviem evakuētajiem pilsoņiem izvērtušās tādas raganu medības un histērija, kas salīdzināma tikai ar viduslaiku primitīvo ļautiņu attieksmi pret burvjiem, raganām un spitālīgiem. Cilvēkus inficē ne jau tik daudz ar vīrusu, cik ar bailēm. Bet panikā esoši cilvēki ir gatavi uz lietām, ko nekad nedarītu normālos apstākļos. Te arī slēpjas būtība.

Ir 21. gadsimts, bet cilvēkos nekas nav mainījies. Un šādu procesu modelētāji to ļoti labi zina.
https://abcnews.go.com/…/hysteria-coronavirus-sparks…/story…

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s