5G tehnoloģija – izšķirošais brīdis starp totālu verdzību vai atbrīvošanos.

Visā pasaulē tiek aktīvi veikta jaunas paaudzes 5G mobilo sakaru ieviešana. Latvija šai jomā atkal steidzas priekšā visai Eiropai. Nav tādu pārliecinošu argumentu, kas pārliecinātu varas iestādes, ka tieši šī ir ļoti bīstama līnija, kura nav šķērsojama bez baismīgām sekām iedzīvotājiem visās pilsētās un ciematos. Varas iestādes kā mēnessērdzīgas turpina visur ieviest šo iznīcinošo tehnoloģiju.

Ir kļuvis zināms, ka Eiropā jau ir aktīvisti, kuri aizdedzina torņus, nozāģē aprīkojumu un atslēdz tos no elektrības padeves. Šīs darbības tiek veiktas kā īsta partizānu cīņa. Bet Šveicē varas iestādes jau ir dzirdējušas savu pilsoņu protestus un ir oficiāli atteikušās no 5G tehnoloģijas, ko šajā valstī apliecina oficiāls moratorijs uz šādiem darbiem.

Ko šajā gadījumā darīt, ja šie torņi tiek uzstādīti tieši uz dzīvojamo ēku jumtiem, uz skolu un bērnudārzu jumtiem?

Sabiedrībā nav cilvēku, kas zinātu par šādu bezvadu sakaru tehniskajiem parametriem un to iedarbību uz cilvēku un dzīvnieku organismiem. Putni un dzīvnieki mirst. Cilvēki masveidā saslimst ar vēzi, asins un iekšējo orgānu slimībām. Un neviens negrasās pārbaudīt šos tehniskos jaunievedumus attiecībā uz to bīstamību veselībi. Tās ierīces, kuras varas iestādes it kā izmanto kaitīgo ietekmju testēšanai, izrādās nav jutīgas pat uz vienkāršu tālruņa zvanu.

Katram cilvēkam ir tieši tik daudz ierobežojumu, cik viņš sev uzlicis pats. Neviens nevar ierobežot māti, kas aizsargā savu bērnu no nāvīgām briesmām, darīt visu iespējamo, lai no tām izglābtos. Māte, gluži kā tīģeriene, cīnīsies ar ienaidnieku, lai viņas bērns būtu dzīvs un vesels. Bet gadījumā, ja briesmas nav redzamas, un tās ir nomaskētas kā parasta tehnoloģija, pie kuras tās lietotāji ir ilgi un neatlaidīgi mācīti un pieradināti, un šie bezvadu sakari jau ir kļuvuši ļoti ierasti un pat vajadzīgi, tad tagad var iedarbināt tādus šo sakaru darbības režīmus, kuri cilvēka acij neredzamā diapazonā var viegli izsist no dzīves cikla cilvēkus jebkurā skaitā. Pietiek ar izstarojamo vibrāciju normas pārsniegšanu, lai ar šo vibrāciju jaudu padarītu cilvēka organismu ķermeni neatgriezeniski izpostītu.

Galu galā visi jau sen zina, ka elektromagnētisms ir esošs dabā un kosmosā, taču tikai daži cilvēki ņem vērā to, ka tas arī ir vai nu masu iznīcināšanas ierocis, vai arī palīgs un glābējs no visām likstām.

Cilvēka organisma frekvenču rādītāji atrodas fiziskās pasaules robežās. Un šīs vibrācijas jau ir tik izpētītas, ka pret tām izturas kā pret pašsaprotamām. Piemēram, pat vienkāršas ķermeņa temperatūras paaugstināšanās slimības laikā nekavējoties ietekmē visu fizisko orgānu darbību.

Un, ja cilvēki ir iemācījušies mikroviļņu krāsni izmantot par cepeškrāsni ēdiena gatavošanai, tad varat viegli pamanīt, ka par mikroviļņu krāsni var kļūt telpa, kas atrodas starp bezvadu sakaru torņiem, ar nosacījumu, ka šo torņu iekārtu darbība visos režīmos ir ieregulēta rezonanses režīmā. Tāpēc šajā komkrētajā teritorijā starp torņiem var būt diezgan pieņemamas vibrācijas, kas nodrošina tikai visa veida sakarus, un var būt arī radikāli palielinātas vibrācijas, kas nekavējoties pārvērtīs starp torņiem esošo telpu par mikroviļņu krāsni, kas sadedzina dzīvu cilvēku un dzīvnieku smadzenes un ķermeņus.

Šādi izmēģinājumi jau bija pielietoti Eiropā, un to rezultāts izpaudās putnu, dzīvnieku un kukaiņu masveida bojāejā. Arī Krievijā šādas pārbaudes ir bijušas veiktas. Bet to pārbaudei tika izmantotas ielu demonstrācijas. Īpaša veida ietekme uz cilvēka organismu, ko rada 5G starojuma viļņu vibrāciju frekvenču diapazons, dzīvā organismā izpaužas kā olbaltumvielu saišu sabukšana, un arī pārtrauc nervu sistēmas savienojumu spēju pārvadīt elektriskos impulsus no smadzenēm uz visiem orgāniem.

Mēs atturēsimies no visu invaliditātes veidu apraksta, kas rodas no 5G starojuma ietekmes, tie drīz ienāks jauno slimību vēsturē, gadījumā, ja jums būs pārāk bail iesaistīties pretdarbībā ar savām varas iestādēm.

Ņemot vērā, ka pie varas valsts vietās pašlaik atrodas cilvēki, kas īslaicīgas materiālās labklājības dēļ ir pārdevuši savas dvēseles, tad ar viņiem nav iespējams vienoties “pa labam”, kas nozīmē, ka vietēji jāpielieto visa veida vietējo pašpārvaldi, lai ne tikai vienkārši pārvaldītu nāvējoši bīstamo tehnoloģiju ieviešanas procesus, bet arī lai izdzītu no varas necilvēkus, kas ir visi tie, kuri jau ir pārdevuši savas dvēseles.

Ir dažu autoritatīvu apgaismotu personu ierosinājumi, rakstīt vēstules dažādām iestādēm un pieprasīt ierēdņiem atbildēt uz tām. Jo vairāk būs vēstuļu no pilsoņiem dažādās iestādēs, jo labāka būs situācija konkrētajā reģionā. Vai tas tā ir?

Esot iedzīvotājam, kuram nav nekādu iekārtu lai noskaidrotu objektīvu priekšstatu par patiesībā notiekošo, ir muļķīgi un naivi rakstīt un prasīt priekš sevis atvieglojumus attiecībā uz to, ko absolūti nav iespējams izkontrolēt.

Elites sistēma ir izvirzījusi mērķi ar visiem līdzekļiem paverdzināt visus planētas cilvēkus un pakļaut tos viņu dēmoniskajai gribai. Šādas iespējas rodas tikai pilnīgas kontroles apstākļos, ko var nodrošināt šajā sarunā apspriestā tehnoloģija.

Viņu varas iestādes sper steidzīgus soļus pretim šādai savai neierobežotajai Varai, un viņiem nav citas alternatīvas. Tāpēc jebkādi argumenti vai pamudinājumi turpmāk nav noderīgi.

Šveicē, tāpat kā Anglijā, ir atteikušies ne tikai no 5G tehnoloģijas, bet arī no nedzimušu bērnu ultraskaņas izmeklēšanas. Vai jūs zināt, kāpēc? Tāpēc, ka tā ir šo spēku mītnes vieta, kuri lieliski zina par šo tehnoloģiju ietekmes sekām uz cilvēkiem.

Tāpēc jūs varat būt bez cerībām uz to, ka varas iestādes, kas sagrābušas savas ienesīgās vietas un kalpo šai sistēmai sāks bojāt savas attiecības ar saviem saimniekiem. Gluži pretēji, viņi pastiprinās šo tehnoloģiju ieviešanu, un nepaklausības gadījumā viņi sāks pielietot šīs tehnoloģijas, lai radītu precedentu un atvērtu „Pandoras lādi”, lai piespiedu kārtā pakļautu cilvēku masu apziņu uz visas Planētas.

Ķīna jau atrodas šādā situācijā, un tā diemžēl nevienu nemāca. Bet tas, ka tieši ķīnieši radikāli zaudē savu imunitāti un viņu organisms kļūst viegli ievainojams, bez izsardzības pret koronovīrusu, šis nav stāsts par to, ka tas ies garām citu rasu cilvēkiem. Viss var atkārtoties ar precizitāti, tāpat kā Ķīnā.

Gluži pretēji, katrai tautai sāks izpausties savas atbildes reakcijas īpatnības dēļ galējas pakāpes 5G vibrāciju ietekmes uz dzīvu organismu.

Ko darīt?

Mēs jau ilgu laiku sakām, ka jāmaina dzīves sistēma! Šī doma cilvēkus neskar tāpēc, ka viņi neredz saiknes starp tām likstām, kas ar viņiem notiek pilnā mērā, un ar pašu sistēmu, kurā viņi dzīvo. Šī sistēma nevar rīkoties citādi! Tas ir tās kredo! Turēt cilvēkus un dabu pavadā un no tā saņemt daudz dzīvības enerģiju savai parazītiskajai dabai.

Sistēmas nomaiņa pret Gaismas sistēmu ir vienīgais veids, kā atgriezties pie Cilvēcības, kuras visiem tagad tik ļoti pietrūkst! Gaismas sistēma atrisina visas zemes cilvēces problēmas un atņem spēkiem vardarbības iespējas. Bet, lai sāktu virzīties uz Gaismu, un nevis tikai vienkārši laužot torņus, kurus aizstātu ar vēl izsmalcinātākiem paverdzināšanas instrumentiem, cilvēkiem ir jāatrisina visas problēmas uzreiz, proti, savā valstī jāizveido Gaismas sistēma!

Mēs nevaram piedāvāt citu savas aktivitātes izpausmes variantu katrai personai, jo visi pārējie būs strupceļa varianti un būs lemti neveiksmei un sakāvei. Tumsa sistēma ir bijusi spēcīgāka par visiem visdrosmīgākajiem varoņiem, tāpēc, ka tai tikai padod ciešanas un sāpes, šausmas un izmisumu. Viņa ar to barojas!

Gaismas sistēmā, gluži pretēji, visām cilvēka psihiskajām enerģijām ir tikai radošs saturs, tāpēc mūsdienu cilvēces uzdevums ir iziet no Tumsas sistēmas un ieiet Gaismas sistēmā, lai arī cik biedējoši un nesasniedzami tas varētu šķist vidusmēra cilvēkam.

Šo abu darbību realizācija arī ir uzvaras un jaunā nākotnes tēla svinību garantija, kas radikāli atšķiras no tā, ko piedāvā dēmoniskā „Jaunā pasaules kārtība”!

Uzdrīkstieties pārvarēt savas bailes, tas ir visssvarīgākais sasniegums, ko jāsasniedz ar tādu izpratni, ka glābiņam nekas cits netiks piedāvāts. Vai nu nāve „Jaunās pasaules kārtības” elektroniskajā koncentrācijas nometnē, vai arī dzīve un labklājība Gaismas valstī – cilvēka gara apziņas bezgalīgo iespēju pasaulē.

P.S šo atsūtīja kāds cilvēks un avotu tam es nezinu, taču visam teiktajam varu tikai piekrist- izšķirošais brīdis ir pienācis, vai nu totāla cilvēces debilizācija un kontrole, vai izrāviens uz jaunu planetāro un garīgās attīstības līmeni. Nu tikai vispirms ir jāatdala vieni no otriem, lai pirmie tur ar savu 5G un korona vīrusu arī attīrās no planētas😉

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s