Kā Putins ‘nācijas tēvu’ nobiedēja.

Iepriekšējais mans ieraksts beidzās ar to, ka vietējie krievvaloddīgie mediji jau bija uzķēruši iniciatīvu par LR iedzīvotāju vēršanos pie KF prezidenta ar lūgumu palīdzēt K. Misānei. Kas tad noticis pa šīm dienām? Diezgan labas lietas.

Vispirms tepat Latvijā vēl vairāki mediji šo ziņu publicēja, bet vakar tas jau parādījās KF lielajos ziņu portālos, kā RIA un Rambler, kā arī vēl dažos.
https://ria.ru/20200217/1564855331.html…

Un tad, sakritība vai nē, bet sāka rosīties nācijas tēvs un pārējā varnešu varza, ja pirms tam tikai plātīja roķeles, tad šobrīd jau ir fiksi sadabūjuši vajadzīgos spriedumus un orderus, lai Misāni varētu vismaz prasīt atkal izdot Latvijai.

Lieta ir ļoti vienkārša – tā kā varnešiem tāda situācija, ka LV iedzīvotāji lūdz palīdzību KF prezidentam, jo vietējie kangari ir dulburi un neko nevar izdarīt, ir vienkārši briesmīgi apkaunojoša. Tikai tas varēja piespiest viņus sākt tekalēt un kaut ko darīt, citādi atnāks Putins😄

Varbūt, ka tas nebija izšķirošais faktors, bet savu lomu tas nospēlēja. Un tā nu KF prezidents, pats to neapzinoties, jau ir ļoti palīdzējis šajā lietā. Tas, ka tur tagad izskan kaut kādi paziņojumi norobežoties no šādas iniciatīvas ir vienkārši cilvēku nesapratne par to, kā var vadīt sociālās supersistēmas- līdz šim vienmēr varneši ir manipulējuši ar sabiedrību caur medijiem. Bet šoreiz ir izdevies fantastisks PR gājiens pret viņiem pašiem. Visu laiku viņi mūs biedēja ar Putinu, bet šoreiz mēs ar to pašu sabiedējām viņus.😉

Un izrādās, ka par šo iniciatīvu jau zina arī KF prezidenta preses dienesta vadītājs Peskovs – lai gan viņš atrunājas, ka neko tur izdarīt nevar, taču pats fakts ir tāds, kāds tas ir un iespējams, ka viss jau arī ir izdarīts, ko šeit varēja un vajadzēja paveikt.
https://lv.baltnews.com/…/Peskov-Putin-ne-znaet-o-dele-graz…

Protams, ka vietējā dzeltenā prese nevarēja izdomāt neko citu, kā šo te.
https://jauns.lv/…/371925-kas-ir-latvijas-pilsoni-vasilevsk…

Attiecībā uz visu situāciju, varu paskaidrot – es pat neesmu idejas autors un neko neesmu lūdzis -bet es atbalstīju un izplatīju šo ideju vienkārša iemesla pēc. Vienīgais, kas varēja nostrādāt šajā lietā, ir pēc iespējas plašāka ažiotāža- ar bļaušanu un karošanu vietējos soctīklos un rakstiem tvnetā ir par maz. Bija nepieciešams kaut kas radikālāks – un te tas ir.

Par visu citu tur minēto – jā, esmu pret vakcīnām, sorosītiem, genderismiem, 5G un par draudzību ar KF😉 Tam tā kā būtu jābūt ikviena saprātīga cilvēka viedoklim, ja viņš vēlas saglabāties kā rīcībspējīgs etnoss, nevis degradēts bars.

Viena lieta gan tur nav patiesa- ja es nebūtu saistīts ar Latviju, tad nevērstos pret visām šeit notiekošajām nelietībām. Ja kāds to vēl nav ievērojis, tad ikviena varnešu rīcība un darbība ir vērsta uz totālu genocīdu pret tautu un tās degradāciju. Tapēc tie, kas to saprot- pievienojieties idejai par svešas varas nokratīšanu. Tieši viņi un tādi barkāni, kas atbalsta Rietumu antikultūras šļuru un raksta tādus rakstus, nav saistīti ar Latviju, bet ar Vašingtonu un Briseli.

Pat, ja viņiem izdosies tagad kaut ko izdarīt šajā lietā, tas neatceļ visu pārējo – Zolitūdes tiesa un pārējā ņirgāšanās jau gaida savu kārtu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s