Patiesība par Ukrainu ASV televīzijā. Trampa atbildes trieciens demokrātiem.

ASV telekanālā One America News nupat tika parādīta dokumentālā filma “Ukrainas meli. Impīčments. Baidena nauda. Masu slepkavības.”

Šis ir republikāņiem pietuvināts kanāls un šīs filmas autors ir Donalda Trampa bijušais padomnieks Maikls Kaputo. Jā, kaut kāda likteņa ironija tajā ir. Demokrātiem pienācis Kaputo.😏

50 minūšu garajā materiālā vairāk kā puse laika ir veltīta Ukrainai. Runa ir par toreizējā prezidenta Obamas un viņa administrācijas lomu Janukoviča atstādināšanā no varas 2014. gadā, par apvērsumu un šaušanu Maidaunā, par Džo Baidena koruptīvajām saiknēm ar Ukrainas kompāniju Burisma, kā arī par augsti stāvošu Ukrainas amatpersonu iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanās 2016. gadā, atbalstot demokrātu partiju.

Filmēšanā piedalījušies bijušais Ukrainas specdienesta vadītājs Viktors Naļivaičenko, bijušais Gruzijas prezidents Mihails Sakašvili, bijušais Berkut darbinieks Sergejs Tamtura un viņa advokāts.

Filmā tāpat figurē nezināms cilvēks maskā, kurš stāsta par to, ka atklājis uguni gan pa protestētājiem, gan miliciju 2014. gada 20. februārī. Uz jautājumu par to, no kā viņš slēpj savu seju, atbilde ir vienkārša – no tiem, kuri deva pavēli šaut un radīt haosu.

Ir filmā arī tā sauktie gruzīnu snaiperi, kuri apstiprina versiju par to, ka viņus vervēja Maidaunam Sakašvili līdzgaitnieks Mamuka Mamuašvili, kurš vēlāk kļuva par gruzīnu ‘leģiona’ komandieri.

Uz Kijevu viņi atbrauca ar viltotām pasēm. Bet par šaušanu Maidaunā atbildīgi bija Andrejs Parubijs un Sergejs Pašinskis, kuri atbildēja arī par ieroču piegādi.

Filmā tiek pastāstīts, ka no 45 cilvēkiem – Gruzijas pilsoņiem, kuri ieradās Kijevā uz Maidaunu, dzīvi palikuši tikai 14. Filmas autors uzskata, ka tas saistīts ar nepieciešamību atbrīvoties no bīstamiem lieciniekiem.

Viņš pauž domu par to, ka Donalds Tramps ir apņēmies veikt izmeklēšanu visos šajos notikumos. Kaputo arī savelk paralēles starp notikumiem Ukrainā un impīčmenta mēģinājumu, norādot uz Baidena un Sorosa pirkstu tajā, kā arī citu demokrātu iesaisti procesā.

Tieši viņi ir atbildīgi par krīzes eskalāciju Ukrainā. Tieši viņu bērneļi, radi un draugi visus šos gadus ir nodarbojušies ar korupciju Ukrainā, izpārdodot un sagraujot valsti līdz kliņķim, pelnot uz to miljonus.

Nu lūk. Sprādziens ir nograndis. Kā jau varēja gaidīt, Trampa atbildes gājiens un trieciens par demokrātiem-liberastiem-klintonoīdiem nebija ilgi jāgaida – šāda informatīvā bumba pašu ASV televīzijas kanālā pirms kārtējām prezidenta vēlēšanām un pēc demokrātu izgāšanās ar impīčmentu faktiski ir demokrātu partijas un tās atslēgas figūru apsūdzēšana valsts nodevībā, korupcijā un rīcībā pret ASV nacionālajām interesēm.

Viss tas, par ko kopš paša sākuma runāja Krievijas un citi saprātīgie eksperti, ir kļuvis zināms visai pasaulei – pat vidēji statistiskajam amerikānim, kuram maz interesē Ukrainas liktenis, bet valsts nodevība savās mājās viņam tomēr interesē gan.

Nu ko iesāks vietējie demokrātu pakalpiņi un viņu masu mediji tagad, joprojām vervelēs par Kremļa roku, Ukrainas tautas protestiem un labajiem ASV tēvočiem? Par Krievijas iebrukumu Ukrainā? Tad ir jābūt vai nu pilnīgi nepieskaitāmam, vai pilnīgam nacionālim- lai gan tie parasti ir sinonīmi🙂

Latvijas valdība taču pilnā mērā atbalsta ASV demokrātu veikto valsts nodevību, apvērsumu Ukrainā un tieši iesaistīta šajā korupcijā – naudas atmazgāšanā, kas jau izskanējis pasaulē ne reizi vien.

Intervija ar Maiklu Kaputo.
https://www.youtube.com/watch?v=AvWddGJJtE4

Kauliņi ir mesti, brāzieties, viesuļi😑 Ja notikumi turpmāk risināsies tik strauji, kā tas ir šogad, tad drīz vien visa pasaule uzzinās arī to, kā ukraiņi ar demokrātu pavēli notrieca MH17 un gatavojās sākt III pasaules karu, kā arī daudzas citas lietas. Varbūt arī to, kas tad šaudījās šeit 1991. gadā – rokraksts tieši tāds pats, kā ikvienā krāsainā revolūcijā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s