Manipulāciju mehānismi.

Iespējams, kāds būs aizdomājies, kas par iemesliem varētu būt tam, ka cilvēki uzvedas tieši tā, kā tie uzvedas, kas ir tas, ko dēvē par raksturu un kas nosaka visu šo cilvēku uzvedības modeļus un viņu problēmas, kas ar to saistās.

Ir pieņemts uzskatīt, ka cilvēkam piemīt brīvā griba un viņš pats nosaka, kā dzīvot un ko darīt. Šeit neiet runa par reliģiozajiem fanātiķiem, kuri no sevis “nespēj nekā”, bet kuriem visu nosaka Dievs – par to, kapēc viņi šādi uzvedas, runa būs mazliet vēlāk. Bet cik tā brīvā griba patiesi ir brīva – un ko mēs pieņemam par brīvo gribu?

Vai tā ir iespēja apmierināt visas iegribas, vai tieši pretēji, spēja atturēties no egoistiskām vēlmēm, kas parasti ir saistītas ar materiālo ilūziju pasauli?Jau iepriekš daudz esmu minējis par to, ka pamatā cilvēku rakstura tendences nosaka iekšējās būtības forma kā tāda. Ja tā ir lejupejošā, tad šie cilvēki vienkārši nespēj just tīro mīlestību, bieži ir agresīvi, despotiski, lai gan reizēm var arēji būt rūpīgi, tāpēc bieži vien nevar pat nojaust, ka viņi ir visu problēmu un slimību sakne tam, kurš tiek enerģētiski apzagts.

Taču vai tie, kuru būtība ir ar gaismas izcelsmi, tāpēc vienmēr ir jauki, mīļi un pozitīvi? Nebūt ne. Jo līdz savai patiesai dvēseles būtībai viņi nemaz netiek un tā neizpaužas. Kapēc? Lai to saprastu, ir jāaplūko daži no izplatītākajiem manipulāciju mehānismiem, ar kādiem nācies sastapties gan personiskā garīgās attīstības ceļā, gan tie, par kuriem ir iegūta informācija, pētot dažādas situācijas cilvēkiem.

Tie ir visa veida ierobežojumi, traucējumi un pamats dažnedažādām problēmām jau fiziskajā plāksnē, veselības vai sadzīves lietās.Vispirms jāaplūko tāds jēdziens kā piesaistes. Šis kā manipulāciju instruments varētu būt visizplatītākais un tās ir ļoti dažādas- tā ir enerģētiska programma, piesūceknis smalkajos ķermeņos, kas nemanāmi manipulē ar cilvēku, liekot tam veikt kādas darbības, lai pārstāvētu attiecīgā egregora intereses.

Parasti tās ir piesaistes pie egregoriem, reliģiju, filosofiju, valstu, arī alkohola, narkotiku, nikotīna un tamlīdzīgi. Piesaistes kā enerģijas zagšanas pieslēgumus veido arī lejupejošās formas būtnes, jeb enerģētiskie vampīri par kuriem daudz runāts iepriekšējos rakstos – rezultāts tam visam ir tāds, ka piesaistītais cilvēks vairs nav ar brīvo gribu, viņš kalpo kaut kādam enerģētiskam veidojumam, pats to neapzinoties, vai baro kaut ko ar savu enerģiju un pats līdz ar to zaudē imunitāti, veselība pasliktinās, parādās nogurums.

Mūsdienu laikmetā jau ir jāaplūko arī piesaistes pie virtuālajām pasaulēm, datorspēlēm – cik daudz laika cilvēks un īpaši jaunieši tagad pavada pie datora, tālruņos un planšetēs. Atī mākslīgais intelekts ir ļoti spēcīgs vitālās enerģijas zaglis. Viena no piesaistēm, caur ko zog seksuālās un dzīvības enerģijas, jau diemžēl ir ielikta cilvēkam piedzimstot – tā saucamā kundalini energija jeb tas mehānisms, par kuru visur viltus ‘ezotēriskās praksēs’ tiek runāts kā par dzīvības enerģiju, garīgās attīstības elementu, kas jāatmodina, taču patiesībā tas ir ilūzijas ražojošs mehānisms un darbojas arī kā piesaiste, caur ko jūs apzog. Ne jau velti to attēlo kā čūsku, kas aptinusies ap mugurkaulu.

Reizēm šīs piesaistes var sajust tīri fiziski brīžos, kad tās tiek ieliktas – zemu vibrāciju vietās, kā slimnīcas, baznīcas. kapi – ierastā vieta ir zem kreisās lāpstiņas vai sirds centra aizmugurē- tur sāk sāpēt, durt, rodas smagums plaušās, vājuma sajūta. Tie ir attiecīgie egregori, kuri tur meklē kārtējo upuri, kam pieslēgties.

Līdzīgas funkcijas – ievest cilvēka prātu ilūzijās pilda arī tā sauktie ilūziju portāli. Tādi parasti atrodas cilvēka 6. enerģētiskajā centrā un darbojas, lai cilvēks fanātiski ticētu un kalpotu kaut kam, vai būtu pārliecināts par to, ka viņam noteikti pienākas pestīšana vai kaut kādi citi reliģiju solīti labumi – tādi ir praktiski visiem reliģiozajiem un dažādas ticību sistēmas pārstāvošiem, ar šiem cilvēkiem ir ļoti viegli manipulēt un tā ir pateicīga masa priesteru kastai.Pastāv arī piesaistes pie zemajām pasaulēm, mirušo valstībām – tādas izveido, piemēram, kapu rituālos, vai tīšām ar nolūku kaitēt, vai “dziedinot” cilvēku – atdodot problēmu mirušajiem – ar šādām lietām ir nācies sastapties un joprojām dziedniecībā šādas tumsonīgas lietas tiek piekoptas un sekas ir ļoti nopietnas tam, kurš neapzinoties ir saistījies ar šādām lietām.

Nākošā lielā grupa ir parazīti. Tās ir enerģētiskas substances, kas mīt cilvēka smalkajos ķermeņos un kam ir instinkts nemitīgi baroties un pašsaglabāties, prasot aizvien vairāk barības – un barība ir zemo vibrāciju enerģijas, bailes, dažādas kaitīgas vielas, ko cilvēks uzņem – alkohols, nikotīns, pārtikas e-vielas.

Arī to ir milzīgs daudzums un visus aprakstīt ir grūti, galvenokārt tie ir astrālie parazīti, ēteriskie, vitālie, elementālie un zemo vibrāciju enerģētiskie parazīti.Astrālie, piemēram, ir alkohola būtne, tabakas būtne, azartspēļu būtnes, narkotiku un tml atkarības izraisošas būtnes – tieši te ir iemesls, kapēc cilvēki kļūst atkarīgi no šīm lietām, jo parazīti ir tiktāl samilzuši, ka pilnībā kontrolē cilvēka gribu un pakļauj to – komplektā nāk piesaiste pie alkohola, tabakas vai azartspēļu egregora.Līdzīgi parazīti mēdz uzturēties nervu sistēmā, kas bieži ir pamats tam, ko sauc par veģetatīvo distoniju, emociju smalkajā ķermenī, kur tie izraisa dusmu vai baiļu lēkmes, barojoties no negatīvo emociju enerģijām, nierēs – tur mīt bailes un parazīti rušina un grauj šos orgānus pamazām, deguna dobumā – tiem, kam hroniskas iesnas vai vienmēr piedzīts ar strutām – tas ir tipisks šāds parazīts.

Ēteriskie parazīti uzturas ēteriskajā smalkajā ķermenī, vitālie – vitālajā, tāpēc tādi nosaukumi – tur tie barojas ar dzīvības, ēteriskajām enerģijām, rezultātā cilvēks ir mūžam noguris un neapmierināts ar dzīvi. Zemo vibrāciju enerģētiskais parazīts, kā jau nosaukumā var saprast, pārtiek no zemajām vibrācijām, dusmām, bailēm, agresijas – līdz ar to, ja cilvēkam ir šāda emociju gamma ikdienā, tad viņš ir aplipis ar šādām būtībām.

Elementālie parazīti mīt mugurkaula enerģētiskajā kanālā – tas ir svarīgākais balsts, gan fiziski, gan enerģētiski ,tajā atrodas visi pamata enerģētiskie centri – ja ir šāds parazīts, tad tas rušina mugurkaulu, padara to vāju un attiecīgā vietā parādās trūces, bojājumi, izkropļojumi un tas viss progresē, kamēr jau nepieciešama operācija.

Atsevišķa grupa vēl ir pārtikas parazitārās būtnes – tās barojas no šlakvielām, e-vielām, pieprasot lielu daudzumu visādas “garšīgas” ķīmijas, ketčupus, mērces utml – ir arī tādi, kas aprij visas organismam vajadzīgās vielas un pāri atstāj tikai taukvielas – bieži šādi ir tie iemesli, kapēc cilvēkam ir problēmas ar gremošanas sistēmu, lieko svaru, anoreksija, bulīmija – vielmaiņas traucējumi – tam pamatā ir jāaplūko šādu parazītu eksistence, kuri tad kontrolē šos procesus.

Pastāv arī domformu parazīti, dažādas citas – depresijas, pašnāvības būtnes. Bieži vien pastāv kombinācijas starp tādām, kas savukārt veido jau sarežģītākus mehānismus, piemēram, domformu parazīts sadarbojas ar to, kas ir emociju ķermenī un kopā tas rada depresīvas domas, negatīvas emocijas, bailes un raizes par kaut ko, kam nav reāla pamata.Kaut kas līdzīgs parazītam, bet citas struktūras būtība ir mafloki – tās ir pussabrukušas, degradējušās dvēseles, kuras nav varējušas ne tikt uz Dvēseļu Mājvietu, nedz arī vēl tik degradējušās, lai tās pilnībā sadalītu līdz pirmelementiem – tās atrodas tā sauktajā pelēkajā zonā un bieži piesaistās cilvēkam, parasti pa dzimtu – ja tajā ir, piemēram, hroniski alkoholiķi, tad šīs dvēseles visdrīzāk arī piesaistās dzīvajiem dzimtu locekļiem un pastiprina viņu kāri pēc apdullinošās vielas vēl vairāk.

Rezultāts – dzimtas alkoholisms paaudzēs.Retāk sastopamas ir būtnes ar savu apziņu – dēmoni. Tie ir ļoti spēcīgas būtnes, kas iemājojušas cilvēkos un pilnībā viņu kontrolē, liekot uzvesties neadekvāti, agresīvi – reizēm šiem cilvēkiem jau nepieciešama izolācija no sabiedrības. Bet pēdējā laikā var novērot, ka tieši šīs apziņas formas aizvien intensīvāk cenšas cilvēkus pārņemt – tos, kuriem ir zemas vibrācijas, kuri ar sevi nav strādājuši -tāpēc jo vairāk sastopami gadījumi, kad cilvēks pēkšņi izmainās un kļūst pavisam neadekvāts.

Nākošā grupa ir kodi. Te svarīgākais ir tas, ko varētu dēvēt par tumsas kodu – tie ir kā zīmogi par sadarbību ar tumsas hierarhiju, šajā vai pagājušā dzīvē – ja cilvēks, kas ir gaismas dvēsele, kaut kādu iemesli dēļ, apzināti vai neapzināti ir kalpojis tumsai, nodarbojies ar maģiju, zīlēšanu, rituālu veikšanu ar nolūku manipulēt vai kaitēt, tad par to viņam dvēselē šāds zīmogs tiek iespiests un pēc tā viņu atpazīst.

Šis ir ļoti izplatīts cēlonis dažādām problēmām fiziski šai dzīvē, dažādas baiļu lēkmes, distonijas pazīmes, agresija un citas nepatīkamas izpausmes, turklāt cilvēks bieži pat jūt, ka kaut kas nav kārtībā, tikai nesaprot, kas viņam liek tā uzvesties.Bez šī pastāv vēl vairāki kodi – t.s Arimana kods – tas liek cilvēkam raust mantu, būt alkatīgam, skopam, nenovīdīgam, pastāv dažādi maldu kodi, kas darbojas līdzīgi ilūziju portāliem, duālisma kods, kas neļauj apziņai pacelties augstāk par duālisma līmeni un saskatīt kopainu un citi, retāk sastopami.Neskaitot šos, pastāv vesela rinda mehānismu jeb enerģiju formu, ko sauc par ierobežojumiem.

Tie parasti ir piesaistīti dažādu rituālu laikā, bieži pat tālā jo tālā pagātnē, vai ne tik tālā, lai traucētu garīgajai attīstībai, attiecību veidošanai, spējai izpausties – tieši šajā kategorijā ietilpst dažādas problēmas, neveiksmes, kas saistās ar darbību, rīcību, lauž un sāp roku vai kāju locītavas, neveicas ar attiecībām – t.s bezlaulības vainags, biežas galvassāpes, kakla sāpes – tur parasti var atrast šādus mehānismus, kas ierobežo un rada šīs problēmas.

Arī šeit sastopamas interesantas kombinācijas, piemēram, mehānisms, kas sastāv no ierobežojuma uz rīcību/zemo vibrāciju enerģētiskā parazīta – fiziski tas dod efektu, ka cilvēkam tad, kad kaut kas svarīgs ir dzīvē jādara, uznāk panikas lēkme.Turpinot ceļu garīgajā attīstībā, jau var sastapt aizvien smalkākus instrumentus, kombinācijas – pastāv tā sauktie imprinti.Piemēram, vainas apziņa, mazvērtības sajūta – reti kurš aizdomājas, ka tās ir mākslīgas programmas, cilvēcisko attiecību imprints – tas neļauj saprast, ka patiesībā cilvēki tikai spēlē lomas, ģimenes attiecības ir tikai šāda lomu spēle, apgūstot pieredzi dvēselēm, bet cik ļoti cilvēki ir pieķērušies tam, cik svarīga tiem ir šī ilūziju pasaule, dzimtas godāšana, ciltskoki un viss pārējais.

Protams, ka pastāv vēl daudz un dažādi mehānismi un sistēmas, kā pakļaut un ierobežot tos, kam atnākot šeit ir bijis paredzēts izstarot gaismu, pildīt savus uzdevumus un gaismas plānu – ir zemākie jeb mīnus enerģētiskie centri, tumsas dubultnieki, tumsas pārklājumi smalkajiem ķermeņiem, ja kāds no vecākiem ir enerģētiskais vampīrs, negatīvas programmas čiekurveida dziedzerī, tīmusā, kas ir vārti uz iekšējo bezgalību, sāpīgo menstruāciju, klimaksa, priekšlaicīgas novecošanās programmas un daudzi citi, par kuriem līdz šim nav bijis nekādas nojausmas, ka tas nav nekas dabisks un tikai ar rūpīgu darbu un izpēti tos ir iespējams atpazīt un izņemt.

Kas attiecas uz šeit aprakstītajiem, tad vēl ir tikai pats pamats, ar ko ir jāsāk, lai attīrītu sevi un uzsāktu garīgo attīstību – ja jūs līdz šim domājāt, ka jūs vai kāds cits cilvēks vienkārši “tāds ir” raksturā vai uzvedībā, tad tagad jūs saprotat, ka it visam pamatā ir enerģija, kāda no tās formām, kas izraisa to vai citu sajūtu, tieksmi, provocē uz rīcību. Paskatieties uz visu no šāda aspekta – starp gaismas dvēselēm vienīgā dabiskā plūsma un sajūta ir beznosacījuma mīlestība – jebkas cits ir mākslīgs, prāta un šo mehānismu radīts, aktivizēts, lai panāktu negāciju ražošanu.

Prieks par esību beznosacījuma mīlestības plūsmā – tas ir stāvoklis, kādā jāatrodas dvēselei vienmēr un visos apstākļos. Padomājiet par to, pirms nākošo reizi rodas vēlme kašķēties, uznāk dusmas vai veidojas konflikti. Kamēr jūs nenodarbojaties ar garīgo attīstību, ir grūti atšķirt šīs sajūtas, vēlmes, tieksmes un notiek identificēšanās ar tām. Jums liekas, ka dusmas un aizvainojums, bailes, skumjas -tas ir “jūsu” emocijas un tās ir dabiskas? Nē, tā nav. Tikai tad, kad jūsu vibrācijas ir pietiekoši augstas, šie mehānismi, kas šīs sajūtas izraisa, sāk atklāties viens aiz otra un jūs tos sajūtat kā svešķermeņus un tos pamazām var sākt lobīt nost kā sīpola mizas un tad jūs patiesi spējat iegūt iekšējo mieru, harmoniju – tad, kad esat brīvi no visa un visiem, kas cenšas ar jums manipulēt.

Jo tikai dvēselei piemīt 100% brīvā griba, taču ienākot šai blīvajā pasaulē, fiziskajā ķermenī, tā sastopas ar milzīgu pretestību un ir jāpieliek pamatīgs darbs, lai tā spētu izpausties caur prāta, ego un visas šīs paverdzinošās sistēmas džungļiem, apjaust savu Dievišķo būtību.

Bet darbs var sākties tad, kad ir iestājies lūzums apziņā, kura saprot un spēj atdalīt visu šo un atpazīt sevī – tad var sākt tos piepildīt ar gaismas un mīlestības enerģijām un sadedzināt- bet tikai tad, ja paša vibrācijas ir augstākas par to vidi, kurā šie veidojumi un programmas spēj atrasties.Tā arī ir patiesā garīgā attīstība.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s