Unikālās tehnoloģijas, kuras pasaulei netiek dotas.

Aplūkosim dažas tehnoloģijas, kuras palikušas slēptas no sabiedrības. Kaut gan informācija par tām ir brīvi atrodama, taču to realizācija praktiskajā dzīvē ir nobremzēta. Kāda būtu mūsu pasaule, ja ne mūžīgā korporatīvās zinātnes un elites cīņa pret cilvēcei vajadzīgiem izgudrojumiem?

Starlite.

Šis ir materiāls, kurš spējīgs izturēt ārkārtīgi augstas temperatūras, virs 10.000 grādiem pēc Celsija skalas. Tā radītājs ir izgudrotājs- amatieris no Jorkšīras Anglijā Moriss Vords. Šis unikālais izgudrojums izgaismojās 1990.gada martā TV raidījumā ‘Tommorow’s World”

Lai demonstrētu materiāla iespējas, raidījuma vadītājs noklāja vienu vistas olu ar Starlite materiālu, bet otru atstāja tādu pašu. Abas olas tika pakļautas acetilēna degļa iedarbībai. Kāds gan bija TV skatītāju izbrīns, kad pēc 5 minūšu dedzināšanas ar kompozītu apstrādātā ola palika pilnīgi neskarta – to sasitot, saturs izrādījās karstuma neietekmēts.

Šis materiāls, kurš termo izturībā ievērojami pārspēj pasaules izturīgākos izolācijas materiālus, kā kvarca aeorogels, ko izmanto aviācijas un kosmosa industrijā, sastāv no 21 ingredienta. Šim izgudrojumam vienkārši vajadzēja uzspridzināt zinātnisko sabiedrību un nonākt masu ražošanā, taču tā nenotika un 2011. gadā tā izgudrotājs šo noslēpumu paņēma sev līdzi kapā.
https://www.newscientist.com/…/mg21428641-700-the-power-of…/

Pola Baumana ģenerators.

Dosimies uz nelielo Lindenu Šveicē, kur 250 cilvēku lielā komūna jau kopš 1980.gada ražo sev enerģiju bez jebkādas degvielas.

Elektrostatiskie ģeneratori Testatika – tos uzbūvēja pulksteņu meistars Pols Baumans pirms gandrīz 40 gadiem – 4 tādas mašīnas izstrādā enerģiju vairāk kā 750kW jaudā.
Ar to pietiek, lai nodrošinātu ciemata mājas, vietējo kino, mēbeļu fabriku un citas iestādes. Šīs ierīces darbojas uz Vimšutstras ģeneratoru principa un sastāv no diskiem, kuri griežas, izmantojot elektrostatisko mijiedarbību.
https://en.wikipedia.org/wiki/Wimshurst_machine

Galvenais noslēpums ir ķēdes kondensatoru saturs abos lielajos cilindros. Taču Baumans nekad nav demonstrējis to, kā darbojas viņa iekārtas, nekad nav bijis ieinteresēts to komerciālā attīstībā un uzskatīja, ka cilvēce vienkārši nav gatava atbildībai, ko dod šāda brīvā enerģija.
https://www.youtube.com/watch?v=9yt7FhiX2AM

Benzīns par kapeikām.

Unikālu tehnoloģiju degvielas iegūšanai no atkritumiem izstrādāja krievu zinātnieku grupa 2012.gadā. Iekārta ir spējīga pārveidot praktiski jebko- plastmasu, koksni, papīru, pārtikas atkritumus benzīna analogā, ar kura daudzumu pietiek daudzdzīvokļu mājas apsildīšanai.
https://rg.ru/2011/05/25/reg-sibir/musor.html

Ja tāda iekārta nonāktu masu ražošanā, tā spētu atbrīvot cilvēci no milzīgajiem atkritumu kalniem – šķiet, kas gan varētu būt vēl labāks risinājums šīm samilzušām problēmām?

Taču pasaules elites plānos saprātīgas, ekoloģiski tīras un ekonomiskas sabiedrības izveide neietilpst – tā nemitīgi nodarbojas ar cilvēka kā parazīta psiholoģisko apstrādi, lai ar to panāktu sev vajadzīgo planētas iedzīvotāju skaita radikālu samazināšanu. Tunbergas projekts nav ekoloģijas saglābšanai un tas sorosoīdiem neinteresē.

Strāvas vadīšana caur 8 mikronu vadu.

Pirms dažiem gadiem krievu zinātnieki veica īstenu revolūciju fizikā – izstrādāja viena vada elektroenerģijas plūsmas sistēmu. Dotais vads ir tikai 8 mikronu diametrā- tas ir 10 reizes mazāk, kā cilvēka mats. Zinātnieki demonstrēja, kā pa šādu diedziņu, kuru faktiski nav iespējams fiksēt ar neapbruņotu aci, tiek padota strāva 25 kilovatu jaudā. Ar to var apgādāt vidēju veikalu.
https://www.youtube.com/watch…

Interesants fakts- šis izgudrojums darbojas pretēji oma likumam. Izdevīgums no šāda vada ir acīmredzams- zaudējumi elektroenerģijas transportēšanā ir faktiski 0, nav vajadzīgs tērēt tūkstošiem tonnu metāla dažādu vadu un kabeļu ražošanā, var iztikt bez transformatoru stacijām – taču enerģētikas kompānijas izliekas, ka nekas nav noticis un pilnībā ignorē šo izgudrojumu.

Zvaigžņu baterijas.

Tas ir 2003 gada izgudrojums. Īpašs panelis savāc Saules starus visos iespējamos diapazonos, pat nakts laikā. Salīdzinoši parastā pirkstiņu baterijai ir aptuveni 1 ampēra jauda stundā, kamēr ‘zvaigžņu baterija’ spēj nodrošināt 10.000 apmērus stundā. Tās izstrādātāji solīja to laist apgrozībā jau 2005. gadā, bet tā arī tas nav noticis.
https://gisee.ru/articles/solar-energy/1169/

Hačinsona antigravitācijas efekts.

1979. gadā kanādiešu izgudrotājs Džons Hačinsons eksperimentējot ar Teslas garajiem viļņu laukiem atklāja interesantu efektu sēriju. Augstas spriedzes ģeneratoru darbības laikā veidojas zona, kurā priekšmeti vai nu sāk levitēt, vai kust.

Par šiem neparastajiem efektiem sāka interesēties uzņēmēji un valdības iestādes, sevišķi ASV militāras pētniecības organizācijas. Saskaņā ar Hačinsona teikto, tika veiktas apmēram 750 levitācijas demonstrācijas – to laikā metālu struktūra pārveidojās par kaut ko nepazīstamu, tika novēroti dažādi neparasti efekti, kā priekšmetu iespiešanās metālā. Šo efektu demonstrācija atgādināja Pandoras lādi- tā visa rezultātā ‘zinātniskā kopiena’ atzina Hačinsonu par nepieskaitāmu un visi viņa eksperimenti tiek noliegti kā muļķības.
https://www.gaia.com/…/the-hutchison-effect-nikola-tesla-in…

Nu lūk, šīs ir tikai dažas no tehnoloģijām, kuru pielietošana varētu pārcelt cilvēci uz pavisam jauna attīstības pakāpiena, taču tas viss neietilpst ne zaļā nacisma, ne planētas resursu pārvaldnieku plānos – tālāk par eksperimentiem vai vientuļiem izgudrotājiem garāžās tādas tehnoloģijas diemžēl netiek.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s