Dvēseļu negatīvie līgumi/nepareizie scenāriji.

Attiecības ar citiem cilvēkiem neapšaubāmi ir svarīgākais dzīves un dvēseles pieredzes apgūšanas veids, kāds vien eksistē – mēs mācamies un vēlāk mācam citus, dažādas dzīves situācijas un iesaistītie cilvēki liek mums pārdomāt patiesās vērtības, satiekam pozitīvus un ne tik pozitīvus cilvēkus, mācamies atšķirt graudus no pelavām – un tā tālāk.

Bet kas nosaka to, kapēc mūsu dzīves ceļā sastopam tieši tos cilvēkus, tieši tādu pieredzi gūstam – kāpēc tieši tajā vietā un laikā ir tieši tas un ne cits cilvēks?To nosaka jau iepriekš izveidoti scenāriji, pirms dvēsele inkarnējas. Par šo ir runāts daudz un šāda izpratne daudziem noteikti jau ir, ka nekas nenotiek nejauši, bet pēc plāna un tās informācijas, ko dvēsele sevī atnes, piedzimstot kā cilvēks.

Taču ne tik daudz joprojām ir saprotams tas, ka ar šo informāciju un enerģijām ir iespējams manipulēt un pastāv zemei naidīgās civilizācijas, tumsas un maģiju hierarhija, kas ar to nodarbojas. Arī šis nav izņēmums – viņi ir tikuši klāt šai informācijai jeb akaši hronikām un spējuši veikt tur ierakstus, kas reālajā dzīvē bieži noved nevis pie harmoniskas divu dvēseļu pieredzes, bet pie naida, destrukcijas, enerģētiskās apzagšanas. Kā tas notiek?Brīdī, kad Gaismas dvēsele pieņem lēmumu reinkarnēties jeb iemiesoties cilvēka ķermenī, dvēselei jau ir izveidots scenārijs.

Scenārijā ir ierakstīta dvēseles pieredzes apgūšana dažādu notikumu un saskarsmju laikā. Diezgan bieži šajā scenārijā parādās arī tā saucamie „negatīvie līgumi”. Tas nozīmē, ka praktiskajā dzīvē notiek notikumi, kuru pamatā ir divu dvēseļu scenārijos ierakstīta negatīva jeb ciešanu radoša satikšanās. Galvenās šādu līgumu formas ir balstītas uz pāridarījumiem, pārlieku lielu kontroli, vardarbību, agresiju, nodevību utt. Piemēram, līguma forma „agresors un upuris” sadzīvē veidojas šādās situācijās:

Meitene ieprecās vīra ģimenē, kurā bez pārtraukuma jauno sievu terorizē vīramāte, vīra māsa vai kāds cits radinieks no vīra puses. Vai otrādi.

Darba attiecībās kāds kolēģis regulāri veido konfliktsituācijas, apvaino, apmelo, rada intrigas un sagroza reālos faktus par, šajā gadījumā „upuri”.„Pudeles brāļu” konflikti ar pamatīgu izkaušanos.Vardarbība pret „upuri” ar neatjaunojamu fizisko veselību vai pat „upura” nāve.Galvenās negatīvo līgumu formas mēdz būt: emocionālās un fiziskās atkarības negatīvais līgums – saimnieks/vergs, kurā parasti viens no laulātajiem partneriem pārvalda visus naudas līdzekļus un nosaka emocionālo atmosfēru ģimenē.

Manipulāciju negatīvais līgums – spēlmanis/bandinieks, kurš izpaužas „netīrajās” spēlēs, naudas mahinācijās bandu, mafiju, retāk ģimenes ietvaros.Līguma formu vadītājs/vadāmais ir gan pozitīvā, gan negatīvā forma, kuru bieži pielieto sektās, politiskajās partijās, ģimenēs retāk.Pēc iemiesoto reinkarnāciju skaita jaunas dvēseles karmu uzkrāj ar pametējs/pamestais līguma formu, jo parasti tiek pamesti bezpalīdzīgi cilvēki, kuri nav spējīgi paši izdzīvot: mazi bērni, invalīdi, veci cilvēki.

Klasiskajā formā uzraugs/ieslodzītais ir cietuma uzraugs un cietumnieks, bet šāds līgums mēdz būt arī ģimenes locekļu starpā, kur viena persona atņem fizisko, emocionālo vai garīgo brīvību. Pēdējā laikā šī forma izpaužas arī darba vietās starp kolēģiem.Pastāv vēl līgumi: zaglis/apzagtais, vergturis/vergs, kārdinātājs/naivais, izšķērdīgais/taupīgais uc.Diezgan bieži cilvēku sākotnējā scenārijā šādu līgumu skaits ir neliels, cik vajadzīgs pieredzes apgūšanai, bet tā kā duālisma pārvaldniekiem izdodas šos scenārijus izkropļot un veidot viltus ierakstus akaši hronikās, tad rezultātā Gaismas dvēselei iemiesojoties jau parādās bezgala daudz ierakstu par negatīvajiem līgumiem starp dvēselēm ar kurām ir nolemts spēlēt kārtējo „dzīves teātri”.

Un tapēc daudzi ieraksti ir viltoti tā, ka to Gaismas dvēseļu vietā, kurus bija jāsatiek kā mīļus un sirsnīgus „teātra izrādes” partnerus, cilvēki satiek pavisam citus radījumus, kuri ir no tumsas hierarhijas un izposta Gaismas dvēseļu dzīves. Tur sastopams viss manis iepriekš aprakstītais – enerģijas zagšana, manipulācijas, agresija un viss pārējais, bieži līdz pat fiziskai iznīcībai. Un nav pilnīgi nekādas nozīmes meklēt vainas sevī, apstākļos, psiholoģijā vai kur citur – ja pastāv šis viltus ieraksts jūsu scenārijā, saskaņā ar kuru ir piesaistīts tumsas darbinieks, tad viņš tur būs un darīs visu, lai jūs ražotu ciešanas un barotu attiecīgo hierarhiju.

Bet dažādas viltus mācības un duālisma darbinieki savukārt dara visu, lai šādas attiecību formas paturētu – jo viņu sistēmai tas ir vitāli svarīgi, citādi nebūs no kā baroties – visādi psihologi un ģimeņu ‘saglabātāji un paši enerģiju ņēmēji nekādi nav ieinteresēti atklāt patiesos cēloņus, kas notiek tādās ģimenēs, kāpēc vienam no partneriem sākas reproduktīvās sistēmas problēmas un citas kaites. A tapēc, ka tur ir enerģijas zagšanas piesaiste.

Bet tas, kāpēc naivās būtnes nespēj atšķirt tos, kuri ir nākuši, lai viņas izpostītu, ir īpaša sistēma – duālismā ir ilūziju pārklājums, ir īpaša viltus simpātiju programma, kur izkropļojumi apziņā liek vērtēt potenciālo partneri ne pēc satura, bet pēc formas – paralēli tam tiek iedarbināta tā ‘karstā iemīlēšanās’ jeb ‘taureņi vēderā’, kas ir līdzīgi ērces ievadītai anestēzijai, lai upuris nejūt kodienu un to, ka tiek sūktas asinis – tas viss ir īslaicīgi un tapēc jautāt par to, a kur palika kvēlā mīla perioda sākumā, ir gluži muļķīgi – tas bija vajadzīgs tikai tāpēc, lai izveidotos pieslēgums un sāktu īstenoties postošais scenārijs.

Labākajā gadījumā tā ir ikdienas nejēdzīga rutīna, kas nepieļauj garīgo attīstību, sliktākajā tā ir enerģijas izsūknēšana līdz slimībām un pilnīgam nespēkam, vai pat letālam iznākumam. Labā ziņa ir tā, ka ar vien biežāk tie Gaismas dvēseļu cilvēki, kuri praktizē Gaismas garīgās attīstības ceļu, pakāpeniski atjauno patiesos, sākotnējos ierakstus Dievišķās matrices personīgajā segmentā, dzēš visus viltus ierakstus un izkropļojumus un atjauno scenāriju saskaņā ar sākotnējo Gaismas plānu. Pēc šādi veikta darba pakāpeniski sāk mainīties arī cilvēka fiziskās pasaules notikumi – notiek lielākas vai mazākas, bet vēlāk vērtējot, noteikti pozitīvas pārmaiņas.

Praktiski cilvēkam izdodas nomainīt darba vietu uz labāku, izšķirties no despotiska dzīvesdrauga vai satikt dzīves partneri un atbrīvoties no vientulības ciešanām.Tāpēc arī šajā sfērā viss atkal ir pašu rokās – nevis staigāt pie zīlniekiem un prasīt, kad būs labais partneris, bet saprast to, kāpēc ir izveidojusies situācija, kurā jums ir slikti, kaut ārēji varbūt viss ir pēc pieņemtajiem sabiedrības standartiem – apprecēties paspēju, bērni ir, darbs un kredīti arī, bet spēka un veselības nez kapēc nav😉

Tad var sekot darbs uz šo negatīvo scenāriju dzēšanu, jo kamēr eksistē pamata ieraksti, nekas nevar mainīties, var tikai no vilka bēgt un uz lāci uzskriet. Jo šajā ilūziju pasaulē nekas bieži nav tā, kā izskatās.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s