Elektriskais auto-19. gadsimta tehnoloģija un cilvēces regress.

Iespējams, ka daudziem ir radies priekšstats par to, ka elektriskais auto, tas ir mūsdienu ‘zaļo’ tehnoloģiju sasniegums- tā varētu domāt, vērojot Tesla kompānijas mārketinga panākumus un šī brīža eko-histērijas vilni, kas paģēr masveidā atbalstīt un iegādāties šāda tipa auto.

Vai tā tiešām ir? Nebūt ne. Kas ir elektro automobilis? Tas ir spēkrats, kura kustību nodrošina viens vai vairāki elektro motori, kuri saņem enerģiju no autonoma avota- akumulatora vai citiem degvielas elementiem. Te nav iekšdedzes dzinēja.

Paradokss ir tas, ka elektriskais auto parādījās ātrāk, kā auto ar iekšdedzes dzinēju. Pirmais šāds auto tika uzbūvēts 1841. gadā. Ap 1880. gadu tie jau kļuva diezgan populāri. To trūkums sākotnēji bija augstā cena, taču tie, kuri varēja tos atļauties, augsti cienīja acīmredzamās priekšrocības – momentālo palaišanas iespēju, kluso gaitu, ekspluatācijas vienkāršību un smakas neesamību, atšķirībā no auto ar benzīna vai dīzeļa motoriem.

Maksimālo popularitāti šie auto sasniedza ap 1910tajiem- uz to brīdi bija strauji pieaugusi mājsaimniecību elektrifikācija un elektriskie auto sastādīja 38% no kopējā auto tirgus apjoma. Jau toreiz tādi apkopa arī ielas, bija gan arī uzlādes stacijas un viss nepieciešamais. Turklāt tie bija savam laikam vairāk kā atbilstoši ātruma ziņā- 100km/h ātrums tika sasniegts jau 1899. gadā.

Taču elektrisko auto popularitāte sāka kristies līdz ar autoceļu attīstību, jaunu naftas atradņu atklāšanu un to pārstrādes rūpniecības attīstību, kā arī ar elektriskā startera un klusinātāja izgudrošanu- rezultātā benzīna auto kļuva par lētāku un praktiskāku pārvietošanās līdzekli.

Vārdu sakot, viss jaunais atkal izrādās tas pats labi aizmirsts vecais – tas, par ko šodien vaimanā ekoteroristi un aiz viņiem stāvošie globālisti, taču jau bija pirms 120 gadiem!

Ekoloģiskie auto, tīrs gaiss pilsētās, nekādu Co2 izmešu – bija pats Tesla ar saviem unikālajiem projektiem, kā brīvā enerģija un bezvadu elektriskā strāva. Ja globālisti patiešām būtu rūpējušies par planētas tīrību un cilvēku labsajūtu, tad taču būtu platām rokām atbalstījuši un finansējuši šos projektus.

Kādā pasaulē mēs dzīvotu šodien, ja toreiz cilvēces attīstība tiktu pabīdīta šajā virzienā?

Taču toreiz Rokfelleri, Rotšildi, Morgani un citi pasaules naudas sistēmas turētāji uzskatīja par nelietderīgu tādu attīstības virzienu, kurā nevar kontrolēt resursus un gūt peļņu.

Tāpēc pasaule aizgāja pa fosilā kurināmā un iekšdedzes dzinēju ceļu. Bet šodien tieši to pašu klanu atbalstītā zaļā un ekoloģiskā histērija ir nekas cits, kā 150 gadus vecas tehnoloģijas uztiepšana cilvēkiem vēlreiz, tikai nolūks te ir pavisam cits – deindustrializācija un depopulācija planetāros apjomos.

Bet viss tas, kas reāli ir pieejams jau tagad, lai uzlabotu cilvēka veselību vai dzīves apstākļus, varbūt tiks atmests atkal tikai pēc 100 gadiem – tik tālu šie globālisti ir priekšā tam, ko šodien uzskata par zinātnes progresu parastā pūļa izpratnē.

Visi attēlos redzamie ir pagājušā un pat aizpagājušā gadsimta elektriskie automobiļi.

Elektrība- tā tik ir lieta. Neklaudz, nav visādu sviru, droša un nekādu trokšņu /Tomass Edisons/
Vienā no attēliem viņš pozē pie sava pirmā elektro-automobiļa Edison Baker, 1895. gads.

Vēl attēlos – vīrieši Siemens&Halske ražotajā auto Berlīnē, 1882.gads.

La Jamais Contente – pirmais franču izgudrotāja elektriskais auto, kas pārsniedza 100km/h jau 1899. gadā un kam bija vieglā sakausējuma plūdlīniju forma.

Elektriskā ielu tīrāmā mašīna 1907. gada Berlīnē.

Elektromobīļi pie uzlādes stacijām utt.

Cita starpā, ne jau tikai ‘zaļie auto’ bija gadsimtu atpakaļ – tieši tāpat toreiz pa ielām naski braukāja arī šodienas masveida bums – elektriskie skūteri🙂

Lūk, ko nozīmē ‘klimatneitralitāte’ – tas ir nevis lietderīgs cilvēces zinātniski- tehniskais vai kultūras progress, bet tā apturēšana un pakāpeniska atgriešanās atpakaļ pagātnē soli pa solim līdz viduslaikiem – strauji progresē šobrīd tikai viena sfēra – IT – cilvēces zombēšanas un kontroles tehnoloģijas.

Viss pārējais, ieskaitot ‘izglītības reformas’, kalpo tikai vienam – degradēt pūli līdz primitīvas izdzīvošanas instinktiem. Tajā skaitā arī pandēmija un vīrusa histērija.

Cilvēcei ir ieslēgts regress un atpakaļgaita. Sapratīsim vai ļausimies?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s