Ķīnas vīruss – globālās politikas instruments.

Vai jūs zinājāt, ka ASV kopš pagājušā gada septembra plosās gripas epidēmija, kura ir skārusi aptuveni 15 miljonus cilvēku un no tās miruši ir 8200? Tie ir dati, kurus publicējis ASV slimību kontroles centrs. Pēdējā laikā saslimstība ir atkal nedaudz pieaugusi.
https://www.cdc.gov/flu/weekly/index.htm

Bet neviens par šo sērgu neceļ it nekādu paniku, to nerāda visu pasaules ziņu kanālos un no tā neveido šausmu stāstus par globālu pandēmiju ar apokaliptiskiem skatiem, kā cilvēki nēsā maskas.

Un kur vecā paziņa – Ebola, pagājušo gadu šausmu stāsts? Saslimstība ar to arī pieaug, bet tas tāpat nevienu vairs nesatrauc. Kāpēc tā? Droši vien tāpēc, ka Kongo ar Ebolas epicentru nav Ķīna – respektīvi, tā nav pasaules lielvalsts, kura apsteigusi ASV daudzās pozīcijās pasaulē.

Kas ir jāatzīmē –runa nav par to, ka nebūtu jāuzmanās no šī jaunā vīrusa – tā lieta izskatās pietiekoši reāla un nopietna. Taču nevar neievērot to, kā tas viss tiek izmantots, lai uzkurinātu kārtējo masu histēriju, bet pie reizes arī pret Ķīnu vērstu noskaņojumu.

Drīzumā tiks noslēgts tūristiskā gada aprēķins –to Austrumos parasti dara tieši pēc kārtējā Zodiaka dzīvnieka atnākšanas, šai gadījumā tā ir žurka. Bet var iedomāties tādu jēdzienu un apjomus tam, ko sauc par Ķīnas tūrismu.

Bet tā ir pasaules lielākā tūrisma plūsma. 2015. gadā 100 miljoni ķīniešu apmeklēja dažādas pasaules valstis, bet 2020. gadā bija lēsti jau 160 miljoni tūristu no Ķīnas. Tas ir vairāķ, kā visas Krievijas iedzīvotāju skaits. 2018. gadā vien šie tūristi ieguldīja citu valstu ekonomikās 288 miljardus dolāru.

Taču tagad uzkurinātās bailes vīrusa sakarā tiešā veidā sit pa kabatu tūkstošiem dažādu uzņēmumu visā pasaulē, simtiem tūkstošiem to darbinieku. Tas it nemaz nav mazāks trieciens kā tās sankcijas, kuras ASV 2018. gadā sāka ieviest uz importu no Ķīnas. Turklāt šāds ierocis ir vēl spēcīgāks un iedarbīgāks – apejot visādas valdības un korporācijas, tas ir tiešs trāpījums pa ļaužu smadzenēm. Un programma ir ļoti vienkārša – primitīvās bailes. Ja sērga nāk no Ķīnas, tātad jebkurš ķīnietis ir drauds veselībai vai pat dzīvībai.

Agrāk bija cūku un putnu gripas, bet tagad tiek spekulēts uz to, ka korona vīrusa izcelsme esot saistīta ar čūskām . Nu kur tad vēl kaut kas briesmīgāks?

Un tas vēl nav viss. Šeit rodas jautājums par to, no kurienes tad rodas šie vīrusi? Un lūk, Washington times publikācija. Tajā bijušais Izraēlas izlūkdienesta darbinieks vērš uzmanību uz to, ka Uhaņ pilsētā kā reizi atrodas Ķīnā vienīgais Virusoloģijas institūts.
https://www.washingtontimes.com/…/virus-hit-wuhan-has-two-…/

Tālāk uzmanīgā tekstā tiek sacīts sekojošais – ‘iespējams, ka dažas laboratorijas tur ir iesaistītas, pētījumu veidā, cita starpā, arī bioloģisko ieroču izstrādē.

Grūti ir izvērtēt Izraēlas izlūkdienesta efektivitāti Ķīnā, bez tam neko tādu jau šis darbinieks arī nepateica. Turklāt Washington Times ir specifisks izdevums, kurā bieži publicējas visādi bijušie un arī esošie izlūkdienestu darbinieki.

Secinājumi šeit ir vienkārši. Šodienas cilvēku, kurš pārbarots ar informāciju un kurš ir atradināts no spējas to mierīgi analizēt, vairs nevar iekustināt ar politiku vai ekonomiku –to var tikai ar primitīvām bailēm par dzīvību. Bailēm no jaunām slimībām, par planētas bojā eju klimata izmaiņu dēļ.

Tāpēc cīņa ar ģeopolitiskiem konkurentiem un dažādu globāla rakstura problēmu risināšana ieiet šādā – jaunā fāzē, kas gan patiesībā ir mūžsena un primitīva zemāko instinktu iedarbināšana savu mērķu sasniegšanai.

Kādi tad ir šie mērķi? Globālās politikas ietvaros šobrīd notiek ļoti intensīva planētas pārvaldes centru pārkārtošana – ASV tiek demontēta kā pasaules lielvara un šīs pilnvaras pāriet uz Ķīnu. Lai šo procesu īstenotu, ir nepieciešami daudz un dažādi priekšdarbi, bet pats galvenais šeit ir ASV valstisko-klintonoīdu elišu izvākšana no teikšanas pasaulē un tai pašā Ķīnā.

Tā kā uz doto brīdi dažādas ASV kompānijas ir ļoti cieši saistītas ar Ķīnu, tad gluži loģiski, lai tās atrautu no turienes un neļautu tām ietekmēt Ķīnas politiskos iekšējos procesus, ir nepieciešams trieciens pa tām – tāds, lai tās ciestu pamatīgus zaudējumus. Tam lieliski der ASV-Ķīnas ‘tirdzniecības karš’, kas patiesībā ir tieši šī procesa realizācija un tam der arī šis vīruss. Sekos arī citas metodes.

Šādu globālu- planetāru procesu īstenošana vienmēr notiek šādas masu histērijas ēnā. Pūļa uzmanību ir nepieciešams novirzīt kaut kur citur. Vai kāds atceras, kā 80to beigās pasauli tracināja ar ‘ozona caurumu’? Tā bija tāda pati histērija, kā šobrīd ar klimata izmaiņām- taču šī procesa ēnā tika sagrauta PSRS un sociālistiskā sistēma. Tad, kad simti miljonu cilvēku tika iedzīti nabadzībā, socvalstis izlaupītas un nodibināta ASV lojālu oligarhu pārvalde, tad arī ozona caurums pēkšņi pazuda🙂

Šobrīd notiek pārvaldes centru pārnešana, tā saucamais Brexit – un lūdzu jums vīruss. Ja kādam nepatīk vīruss, tad lūdzu skandāls Britu karaļnamā, vai kārtējā asteroīda tuvošanās – katrai gaumei savs. Pirms tam bija “skripaļu lieta’, dzeltenās vestes Francijā, joprojām ir nemitīga antikrieviskā histērija. Viss tas ir aizsegs globāla līmeņa pārmaiņām, lai pūlis nedomā par to, kas notiek ar viņiem, valstīm un necenšas tur maisīties. Nu kas tas par Brexit, ja Skotija, Velsa un Ziemeļīrija tagad meklējas, kā tomēr palikt ES?

Brexit bija domāts tam, lai izvestu visu UK no Eiropas, tā kā tur bija paredzēts nonest visas esošās valstis, veidot jaunas, tai skaitā formēt citas tautas un robežas – tieši tam tur palaida migrantu miljonus, taču process tika nobremzēts – bet Brexit apturēt nevar tik viegli, jo sociālā inerce tik ilgi gatavotiem projektiem ir pārāk liela – tad nu atliek izdarīt tā, lai Brexit formāli ir, bet praktiski- nav. Viss būtībā paliek pa vecam.

Tāpēc attiecībā uz šo vīrusu- zāļu tējas, protams, nopērciet, bet vajag arī saprast, ka tas kalpo pavisam citiem mērķiem un nekas ne no kā nerodas🙂 Tikko rimās histērija par Austrālijas degšanu, tā sinhroni sākas nākamā – pūlis nedrīkst atslābt ne mirkli, citādi var sākties bīstams process, ko sauc par domāšanu un tad var arī sākties jautājumi, kas īsti notiek un kāpēc visu laiku kaut kas mainās bez cilvēku piekrišanas un saprašanas, ko ar tiem vispār dara.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s