Vai tiešām Irāna ‘notrieca’ Ukrainas Boeing?

Neskatoties uz to, ka Irāna ir paziņojusi par savu vainu lidmašīnas notriekšanā, neviens TV šovu “analītiķis” nav izteicis domu par to, kāpēc tad tik pēkšņi kažoks tika apmests otrādi- ir jau tik daudz atvainošanās un visa kā, taču šīs versiju maiņas loģisku vērotāju darītu uzmanīgu.

Skatot globālos procesus, vienmēr jāatceras, ka šajās spēlēs nekas nav tā, kā izskatās vai kā leļļu raustītāji grib, lai tas izskatās.
Tā arī šeit.

Un tātad- 2. janvārī tiek nogalināts Suleimani, bet 4. janvārī poļu aviokompānija LOT bez nekāda paskaidrojuma atsakās veikt lidojumus virs Irānas uz nenoteiktu laiku. Ja to kāds vispār ievēroja, tad var skatīties tālāk https://www.thefirstnews.com/…/polish-national-airline-to-a…

Tālāk notiek sekojošais- 8. janvārī faktiski vienlaicīgi ar Irānas veikto raķešu triecienu pa iepriekš iztukšotām ASV bāzēm tās teritorijā nokrīt pasažieru lidmašīna- tai pēkšņi aizdegas dzinēji.

Parādās kaut kāds video, kur it kā redzama raķete- tam jau veltīts ne mazums kritikas, bet šobrīd pati Irāna ir oficiāli atzinusi ‘kļūdas pēc’ palaistu raķeti. Bet mēs apstāsimies pie dažiem interesantiem faktiem. Kas notika 3 stundās starp pēdējo raķešu triecienu pa Irbilu, Irākā, kur atrodas ASV bāze un lidmašīnas krišanu? Lidostā ieradās vismaz 9 reisi, katrs no kuriem taču varēja tikt uzskatīts par potenciālu atbildes trieciena nesēju, ja reiz tāda ir tagadējā versija. Un ja kaut kādas ‘kļūdas’ pēc būtu kaut kas jānotriec, tad saskaņā ar elementāru loģiku tai būtu jābūt kādai no šīm 9, kuras lido Teherānas virzienā, vai ne tā?

Izrādās, ka nē- notriekta taču tika lidmašīna, kura IZLIDOJA no Teherānas, attālinājās no tās, uzņemot augstumu, lidojot pa stingri noteiktu trajektoriju, esot nemitīgos sakaros ar operatoru. Kā tā?

Saskaņā ar pēdējo oficiālo versiju iznāk, ka operators ir sajaucis pilnīgi pretējā virzienā lidojušu un augstumu uzņemošu lidmašīnu, kura lido prom no mērķa ar raķeti, kura lidotu uz mērķi un tieši otrādi, pazemina augstumu? Kurā valstī tad tādus pieņem darbā?

Bet tikmēr 9 citas lidmašīnas, kuras tad nu patiešām varbūt varētu sajaukt ar atbildes triecienu, jo tās vismaz lido uz Teherānu, mierīgi nolaižas un neviens nekļūdās. Turklāt šis 752 reiss tika aizkavēts par stundu-it kā kapteiņa dēļ, kurš licis izkraut lieko svaru- šai laikā no Teherānas tās stundas intervālā pirms šīs izlidoja vēl vairākas citas dažādu kompāniju lidmašīnas, pa to pašu koridoru, bet ‘notriekta’ tieši šī.

Kas notiek tālāk? Pirms ‘atzīšanās’? Jau 6 stundas pēc katastrofas Irānas nostāja ir, ka tai ir visi pierādījumi teroristu veiktam sprādzienam – tā atsakās nodot melno kasti Boeing un ASV un uzstājīgi pieprasa plašu starptautisku izmeklēšanu, pieaicinot pēc iespējas vairāk ekspertus.

Te var atcerēties MH17 – ja tas būtu nokritis Krievijas teritorijā, tad Krievija šādu izmeklēšanu panāktu – tai ir visa vajadzīgā aparatūra un eksperti – neviens neiedrošinātos iepīkstēties un visus šos gadus melot, kā to dara Rietumi tagad. Tāpēc Ukrainas teroristiem ārkārtīgi svarīgi bija neļaut tai pārlidot robežu – tai bija jānokrīt Ukrainā, lai varētu pēc tam vēl apšaudīt notikuma vietu visu vasaru un iznīcināt visus pierādījumus – ukraiņu raķete lidmašīnu nespēja notriekt līdz galam, tāpēc to piebeidza tur speciāli dežurējošais iznīcinātājs.

Ja lidmašīna nebūtu aizkavēta par stundu, tad incidenta brīdī tā būtu atradusies pavisam netālu no minētās ASV bāzes Irbilā, pret kuru tika veikti šie Irānas raķešu triecieni – tad nevajadzētu neko vairāk pierādīt- versija par to, ka lidmašīnu notriekusi kāda no tām raķetēm, liktos loģiska un saprotama. Tieši to, ko vajadzētu ASV valstiskām elitēm, kas šo terora aktu ieplānoja, lai parādītu to, ka Irāna ir terorists.

Taču lidmašīnu kaut kas aizturēja lidostā par stundu –lūk, te jau sāk darboties globālistu līmenis.
Tā kā poļu LOT atteicās veikt lidojumus uz Irānu, vajadzēja atrast kādu citu – šī “notriektā” lidmašīna 6. janvārī izgāja tehnisko apskati Teherānā, bet pirms tam tajā pašā datumā ielidoja no Londonas. Kur tieši dzinējus ‘apkopa’ tā, lai tie aizdegtos, droši vien mēs neuzzināsim- taču sākumā visi turējās pie versijas, ka notikusi tehniska kļūme, gan ASV Trampa personā, gan Ukrainas aviolīnijas –visi saprata, ka Irānai ir dzelžaini pierādījumi un labāk ir visu norakstīt uz tehniskām kļūdām.

Bet Irānas izsaukums par starptautisko ekspertu izmeklēšanu kaut kā nekur neatsaucas, neviens uz to nereaģē. Irāna pat ir ar mieru sūtīt melno kasti uz Franciju, lai organizētu ekspertīzi tur, taču atkal nekas nenotiek. Bez ārvalstu ekspertu aparatūras Irāna nevar pierādīt, kas notika ar lidmašīnu. Un tā Irāna sastapās ar pilnīgi informatīvo blokādi.

Pareizāk sakot, izeja tai bija – ir valsts, kura spētu gan nodrošināt vajadzīgos ekspertus, gan pārraut šo ASV valstisko elišu organizēto informatīvo blokādi –tā ir Krievija. Taču šeit Irānai, kura ir nozīmēta par nākošo globālās pārvaldes centru un kuru tāpēc iesaista visos starptautiskajos procesos, kuras dēļ nonesa Irāku, kurai dod pārvaldībā visus Tuvos austrumus, tāda veida sarunas vienkārši nebija pieņemamas – tad būtu jāmainās visai imperiālistiskai politikai un jāspēlē pēc pasaules veiklākā diplomāta noteikumiem – tāpēc šāds solis netika pat izskatīts.

Un tāpēc sekoja ‘atzīšanās’ 11. datumā no sērijas lai “vilks paēdis un kaza dzīva”- tā vienkārši ir izdevīgi visiem, lai situācija nomierinās un Irāna nospēlē ‘godīgos zēnus’ nu kļūdījāmies, nu gadījās. To pasaule kāri pieņem un viss turpinās pēc vajadzīgā scenārija. Bet Irāna vairs nav terorists, kas būtu bijis visas pasaules masu medijos, ja izdotos šis sākotnējais plāns.

Tikai ukraiņu ASV valstiskās elites pakalpiņi, saprotot, ka arī šeit viņu plāns neizdevās, sacēla traci, ka jāliek Irānai sankcijas, ka nevar tai ticēt utt.

Tā lūk šis lietas bīdās- stāsts ir par to, kā kārtējo reizi pasaules pārvaldnieki visas pasaules priekšā nospēlē veiklu teātri, visi mediji beigās vienojas par vajadzīgo versiju un visiem viss ir skaidrs.

Bet nekas nav tā, kā izskatās. Turklāt šī versija tagad ļauj Irānā veikt pamatīgu iekšēju tīrīšanu un arestus, kuri jau ir sākušies ar šodienu – viss tas lieliski iederas vajadzīgajā scenārijā un to nevēlamo elementu likvidācijā, kas neatbilst iecerētajam scenārijam -apvainot nolaidībā un nodevībā vai nekompetencē var ikvienu – viss darbosies.

Jau šobrīd tiek iesaistīti protestos kārtējie ‘studenti’ un valdības šūpošana ir sākusies jo redziet, valdība taču mums meloja veselas 4 dienas😄 Nu un tālāk atliek tikai spridzināt pulvera mucu un darīt to, kas nu kuram klanam tur jādara.
Un kas tad tur tiek aizturēts šajos mītiņos? Anglijas vēstnieks😏 Kas viņam tur meklējams? Vai tad Nulandes dalītie pīrādziņi Maidaunā neko neatgādina?

Kas attiecas uz to, kāpēc šai katastrofai tika izvēlēta, iespējams, sākotnēji poļu lidmašīna, bet tad Ukrainas, tad šeit ir vēl vienkāršāk. Polijai ir faktiski pēdējā ASV valstiskās elites pakalpiņu valsts Eiropā- tā darītu visu, ko tai liek. Ukraina ir vēl izdevīgāka – šis pseidoštats vispār tiek vadīts pilnībā no ASV vēstniecības. Ja avarētu kādas normālas Eiropas valsts aviolaineris, tad pastāv iespēja, ka tur varētu notikt kaut kāda neatkarīga izmeklēšana, bet šo valstu valdības ir pilnīgas klintonoīdu marionetes.

Tāpēc var tikai atviegloti nopūsties, ka Airbaltic nav tiešā reisa uz Teherānu- jo lielāks klintonoīdu pakalpiņš par šiem varētu būt tikai mūsu ārlietu resors – iedomāties no skapja iznākušā ministra iztaponisko ‘sadarbību’ ar klintonoīdiem, tā jau ir šausmu filmas cienīga vīzija.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s