Vai Tu esi radikālis?

Valsts drošības dienests sagatavojis un nupat savā mājaslapā publicējis informatīvu materiālu par to, kā sabiedrībai atpazīt personas radikalizāciju.

https://www.sargs.lv/…/valsts-drosibas-dienests-sagatavojis…

Tur ir sarakstiņš ar radikalizācijas pazīmēm, pēc kā varētu atpazīt attiecīgo personu. Izmaiņas uzvedībā, izskatā, interese par radikālām sektām, vardarbību, šaujamieročiem utt- ok, tās patiešām varētu būt normāla radikāļa pazīmes.

Taču pievērsiet uzmanību, kādas pazīmes vēl tur ir minētas.

Rietumvalstu vērtību noliegšana vai nicināšana,

Demokrātijas, dzimumu līdztiesības un seksuālo
minoritāšu tiesību noliegšana;

Izteikti rasistisku uzskatu paušana, naidīga
nostāja pret imigrantiem;

Tas jau ir interesanti. Vispirms, kas tad ir tās “Eiropas vērtības”, kuru noliegšana uzskatāma par radikālisma pazīmi? Genderisms, multikulturālisms, ģimenes institūta un nacionālās identitātes likvidācija? Gadsimtiem ilgusī planētas kolonizācija un resursu izlaupīšana, divu ātrumu Eiropa? Šodien kriptokolonizācija turpinās tieši tāpat- izdalot kolonijām himnas un karogus, resursu izsūknēšanas politika nemainās.

Pavisam precīzu ieskatu šodienas kultivētajās ‘vērtībās’ var gūt, iepazīstoties ar ES garīgā tēva Kudenhova Kalergi vēl tālajā 1925. gadā izdotajā grāmatiņā “Praktiskais ideālisms”, kura, starp citu, pieejama latviskā versijā. Droši vien, ka tā atrodas šodienas varnešu skapīšos un regulāri tiek pašķirstīta.
https://www.janisroze.lv/…/filoz…/praktiskais-idealisms.html

Kas tur ir teikts?

Lūk, kas – “Tālākas nākotnes cilvēks būs jauktu asiņu. Rases un šķiras izzudīs dēļ telpas, laika un aizspriedumu pārvarēšanas. Nākamā eirāziešu – negroīdu rase, kura ārēji būs līdzīga seniem ēģiptiešiem, aizstās tautu un personību dažādību.”

Eiropas nākotni Kudenhovs – Kalergi redzēja tajā, ka eiropieši sajaucas ar citām rasēm un tautām un izzūd kā nacionālas individualitātes, bet šo tautu elites nomainīs ebreju garīgā vadoņu kasta. Tādi plāni vienmēr tiek aprakstīti jau sen, pirms uzsākas to realizācija- vai tas atbilst patiesībai- nu pavaicājiet sev, kas šodien notiek Eiropā ar migrantu pūļiem un kāda ir to uzvedība. Kādas izcelsmes ir LV prezidents? Ko te dara kebabnieki uz katra stūra?

Ja jūs noliedzat šīs ‘vērtības’ un jums interesē nacionāla valsts un tautas kultūrvēsturisko sakņu saglabāšana, tad pēc Valsts Drošības Dienesta prātojuma, jūs esat radikālis.

Nākošais punkts – dzimumu līdztiesības un minoritāšu tiesību noliegšana. Ja jūs atbalstāt dabisko savienību starp vīrieti un sievieti, uzskatāt, ka pastāv tikai 2 dzimumi, nevis 72, jums nepatīk praidi- jūs esat radikālis.

Nupat bija sižets par indiešu ‘studentu’ izdarībām Turības kojās, kur tie dzīvo tieši tā, kā pieraduši savās mājās, kur cūkas un govis brīvi staigā pa ielām un netīrība ir šausminoša, naktīs notiek trokšņošana un apreibinošo vielu lietošana. Taču ja jūs negribat tādus redzēt sev kaimiņos un neatbalstāt welkomisma politiku, tad jūs atkal esat radikālis.

Ja cilvēks atbilst vismaz trim radikālisma pazīmēm, tad acīmredzot ir pamats viņu uzskatīt jau par potenciālu teroristu.

Un tad ir atlicis tikai viens solis ceļā uz to politiku, kas jau šodien tiek aktīvi piekopta Eiropā – visu šo salašņu aizstāvēšana notiek politiskā līmenī, par viņu izdarībām policijā nepieņem pat ziņojumus, bet visi tie, kuri iestājas pret šo patvaļu un naidīgās kultūras ievazāšanu, ir rasisti un radikāļi. Tas ir līdzīgi, kā šariata tiesā, kur izvarotai sievietei vēl piespriež nāvessodu. Ja viņa ir precēta, tātad pārkāpusi laulību, ja nav precēta, tad pārkāpusi aizliegumu stāties sakaros ārpus laulības- lūk, visa jurisdikcija, ar ko operēt.

Tad kam kalpo šis tā sauktais “drošības dienests’, kādas valsts un kādu drošību tas te aizstāv? Latviešu tautai un tās interesēm? Stipri šaubos.

Bet ko vidējais aritmētiskais latvietis? Neko, tam joprojām pie visa vainīgi krievi un Putins.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s