Visuredzošā acs – planetārās pārvaldes simbols.

Kāpēc ir tik daudz slavenību foto, kur tie aizsedz vienu aci? Tas taču nevar būt tāpat vien. Šis žests ar vienu aci patiesībā ir ar dziļu jēdzienu, kas atklāj faktus par šīs pasaules pārvaldniekiem.

Acs zīme- tā ir vērīga pilsoņa aktuāla tēma, kura bieži parādās arī masu informācijas līdzekļos. Tā ir visur – mūzikas klipos, žurnālu vākos, filmu afišās, reklāmās un citur. Šādu attēlu skaits ir vienkārši pārsteidzošs. Ir labi redzams, ka šīs zīmes izplatīšanā tiek pieliktas īpašas pūles. Tad ko īsti nozīmē šis simbols?

Aplūkosim šī simbola transcendentālo nozīmi. Turcijas kultūrā ir amulets ‘nazar’, kuru izmantoja ļaunu garu atvairīšanā. Līdzīgus simbolus var atrast arī citur pasaulē- Portugālē, Brazīlijā, Armēnijā, Azerbaidžānā, Tunisā, Grieķijā, Izraēlā, Ēģiptē, Meksikā un citur.

Cilvēka acs ticis izmantos kā simbols kopš paša zināmās civilizācijas pirmsākuma. To var atrast visās kultūrās. Karls Jungs savulaik apzīmēja šo simbolu kā klasisku arhetipa simbolu, kas ir iebūvēts cilvēces kolektīvajā bezapziņā. Saskaņā ar viņa teoriju, cilvēks instinktīvi reaģē uz arhetipu simboliku un neapzināti piešķir tiem noteiktu jēgu.

Saprotams, ka acis ir pats svarīgākais sajūtu orgāns – tās simbolizē arī gaišredzību, dvēseles spoguli, intelektu, gaismu, patiesību, morāles īpašības – skatīties kādam acīs nozīmē būt atklātam un godīgam. Tādā veidā cilvēki aizsedzot acis ar brillēm vai kā citādi nav pilnībā patiesi. Gandrīz visās kultūrās acs simbols saistās ar tādām īpašībām kā dievišķums, garīgā atklāsme, gaišredzība, vai arī maģija- ļaunā acs.

Acs simbolizē redzēšanu un gaismu, attiecīgi arī pašu apziņu. Tā ir mūsu daļa, kura aptver Visumu un redz mūsu vietu tajā. Tās ir zināšanas, apzināšanās un viedums. Acs uzņem sevī gaismu, tīro Visuma enerģiju un nogādā to iekšējam garam. Tā ir vārti starp Visumu un Augstāko ES.

“Miesas spīdeklis ir acs; ja nu tava acs ir skaidra, tad visa tava miesa būs gaiša. Bet, ja tava acs ir nevesela, tad visa tava miesa būs tumša. Ja tad gaišums, kas tevī, ir tumsība, cik liela būs tumsa” /Mateja evaņģēlijs 6:22-23/

Acs simbols vienmēr bijis apveltīts ar mistisku un garīgu dimensiju. Kā saka tautas parauna- acis ir dvēseles spogulis, logs- šī iemesla pēc acs simbols ir īpaši svarīgs okultajās aprindās un mistēriju skolās. No paša civilizācijas pirmsākuma Saules un acs simbols – acs debesīs – saistās ar dievišķumu. Ēģiptes civilizācijā Hora acs, Ra acs saistītas ar Saules dievu.

Agrīnais Saules dievs bija Hors. Kad Ra pieņēma Saules dieva titulu, viņš bija zināms arī kā Ra Horahti vai divu horizontu Ra.
Vienu aci Hors zaudēja cīņā ar Setu. Tots aci atjaunoja. Senajos Ēģiptes manuskriptos Hora acs ir ļoti spēcīgs simbols ar dziļu nozīmi.

Tā kā acs simbols saistās ar Sauli-dievišķuma starpnieku- tad ezotēriskā acs skaitās visuredzoša. Šādu visuredzošās acs arhetipu var atrast arī citās senās kultūrās. Persijā pasaules radītājs bija Ahura Mazda- viņa acs bija pati Saule.

Skandināvu mitoloģijā visu dievu tēvs ir Odins, kuru attēlo kā pavecu vīru ar vienu aci – visaugstākā , neredzamā Radītāja reģents. Tā kā Rietumu okultisms ir ļoti cieši saistīts ar šo minēto kultūru mitoloģiju, tad visuredzošās acs simbolika sastopama arī masonu, iluminātu, rožkrustiešu biedrībās un ordeņos.

Alberts Makki raksta, ka Visuredzošā Acs ir ļoti svarīgs augstākā spēka simbols, ko masoni aizņēmušies no senajām tautām. Tas ir simbols, kas apzīmē Dieva skatienu, tas atgādina par to, ka ikvienu domu, rīcību un darbību piefiksē Lielais visuma Arhitekts un ka cilvēki ir saistīti ar saviem pienākumiem ne tikai fiziski, bet arī garā un asinīs. Kā zināms, asins brālība ir visspēcīgākā līguma forma, kad notiek energo informatīvā apmaiņa smalkajos plānos. Ņemot vērā masonu kustības ietekmi uz pagājušo gadsimtu vēsturiskajiem notikumiem, visuredzošā acs ir iekļauta arī ASV valsts zīmogā un Cilvēktiesību deklarācijā.

Šo simbolu pieņēmušas arī vairākas spēcīgas slepenās organizācijas, kā Ordo Templi Orientis. Bet vai šis simbols patiešām apzīmē kaut ko dievišķu? Te tad arī viss kļūst okults jeb slepens – patiesā okulto simbolu nozīme ir zināma tikai augsta līmeņa iesvētītajiem. Tieši šajos simbolos un zināšanās par to nozīmi arī slēpjas masonu patiesie noslēpumi. Un tāpēc tie nenozīmē neko, ja mēs neredzam tajos neko citu, kā zīmējumu un kaut kādu interpretāciju. Cilvēki ir palaiduši garām to, ka senatnes simboli tiek izmantoti ne tāpēc, lai kaut ko atklātu, bet tieši otrādi, lai noslēptu.

Menlijs Halls, pazīstams masons, raksta, ka visuredzošā acs ezotēriski nozīmē galējo okultisma mērķi – sasniegt dievišķumu saviem līdzekļiem. To dara ar čiekurveida dziedzera aktivizācijas palīdzību – trešā acs.

Islāma eshatoloģijā beigu laiku figūra saucas al Masih ad Dadžal – viltus pravietis, mesija, melis- viņš ir akls ar labo aci. Izliekoties par mesiju, viņš piemāna pasauli. Tas ir tas pats, kas Antikrists kristiešu mitoloģijā. Dadžala atnākšanu pavēstīs dažas zīmes – ļaudis pārstās pievērsties Dievam, negodīgums kļūs par dzīves normu, meli kļūs par labdabīgiem, ļaudis domās tikai par materiālo labumu un kukuļdošana kļūs ikdiena.

Tajā laikā būs arī bads, cilvēkiem nebūs kauna, daudzi pievērsīsies sātanismam, nebūs cieņas pret vecākiem un nogalināt otru varēs bez nekāda iemesla.
Ņemot vērā to, ka šodienas pasauli pārvalda okultā elite, nav pārsteuigums, ka tās simboli ir visapkārt. Šodienas izklaides industrija zeļ uz kontroles, manipulāciju, realitātes izkropļošanas rēķina. Tās uzdevums ir aizvest prom no visa tā, kas ir patiess, tīrs un īsts. Šodienas visuredzošās acs simbols ir to ‘izredzēto’ simbols, kuri tur pakļautībā visu planētu.

Tai pašā laikā, kad visuredzošā acs ezotēriski asociējas ar trešās acs aktivizāciju, lai sasniegu dievišķo apskaidrību, slavenību izmantotais žests ir ar pilnīgi pretēju nozīmi –tas aizsedz un deaktivizē aci. Arī šāda žesta simbolisms ir ļoti spēcīgs.

Kad cilvēks slēpj vienu aci, tad tiek bloķēta puse no redzes. Simboliski runājot, viņš kļūst pa pusei akls uz īstenību. Aizsedzot vienu aci, slavenības simboliski pavēsta par to, ka upurē svarīgāko savas būtības daļu materiālo labumu gūšanai. Un tā kā acs ir arī logs uz dvēseli, tas vienlaicīgi apzīmē arī daļēju vai pilnīgu dvēseles pārdošanu.
Vienas acs žests ir arī svarīgs okultās elites simbols, kas apzīmē prātu kontroli.

Šī simbola esamība plašsaziņas līdzekļos parāda arī to, ka tie visi kalpo šai nelielai elitei. Lai šis simbols nemitīgi parādītos visas pasaules medijos, mūzikas klipos un izklaides materiālos, saprotams, ka ir vajadzīga centralizēta pārvalde, kura devusi uzdevumu to darīt.

Padomājiet par to, cik ir vajadzīgs naudas, varas un ietekmes, lai visas šīs slavenības nemitīgi lietotu šos žestus savos klipos un foto sesijās. Cik vajag līdzekļu, lai tas būtu redzams uz žurnālu vākiem, Holivudas filmās un visur tur, kur tiek sasniegtas masas?

Īsāk sakot, tas parāda valdošās elites būtību un tās dienas kārtību – iedarbību uz cilvēka psihi, sātanisma propagandu, kontroli pār saprātu, transhumānisma normalizāciju, dzimumu demontāžu un citas līdzīgas dehumanizācijas idejas. Galējais nolūks ir aizvest masas pēc iespējas tālāk no visa, kas ir īsts- no veselības un līdzsvara. Acs simbols, tas ir arhetips, kas darbojas ārpus laika un telpas.

Tāpēc cilvēki reaģē uz uzmācīgu skatienu, sajūt, ka tiek novēroti – tajā ir kaut kas, kas satrauc un pievelk vienlaicīgi. Ja agrākos laikos visuredzošā acs tika saistīta ar Saules dievībām, tad mūsdienās tā ir kļuvusi par valdošās elites visvarenības simbolu, tai formējot to realitāti, kādā mēs dzīvojam.

Patreiz esošā izklaides industrija ir pārpildīta ir izvirtībām un kādreizējo dievišķo simbolu izkropļojumiem- arī varavīksnes krāsās esošā ‘komūna’ šo dziļi sakrālo simbolu, kas patiesībā nozīmē tiltu starp cilvēku un dievišķo, ir pievākusi sev un tas nav nejauši, bet tīši radīts izkropļojums- bet par to šeit nedrīkst runāt, jo tad pienākas bloks – to jau daudzi ir pārbaudījuši.

Un tieši tāpat šodien visuredzošā acs simbolizē sātaniskās elites visuresamību- vienlaicīgi tas ļauj atpazīt visu to, ko šī elite vada – masu medijus, popkultūras un citu industriju darbiniekus, kuru uzdevums ir propagandēt sātanismu un izkropļot visu to, kas nodrošinātu dabisko lietu kārtību, cilvēku un planētas simbiozi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s