Grēta Tunberga – depopulācijas projekta sākums.

Dzīvoja tāda jocīga meitene vārdā Grēta Tintin Eleonora Ernmane Tunberga. Kad viņai bija 11 gadu, viņa iekrita vispārējā depresijas stāvoklī, uz kādu laiku pārtrauca apmeklēt skolu, pārtrauca ēst.

Drīz vien ārsti uzstādīja Grētai un arī viņas māsai skanīgu diagnozi- Aspergera sindroms jeb autistiskā psihopātija, hiperaktivitātes un uzmanības deficīta sindroms, apsēstības komuplsīvais sindroms, kam raksturīgas uzmācīgas domas, patoloģiskas bailes, vēlme ieciklēties uz vienveidīgām darbībām.
Par Grētas uzmācīgo ideju kļuva vēlme mainīt klimatu. Tur savu lomu spēlēja arī meitenes vērotais viņas vecāku darbībā, kuri nodarbojas ar kreisā spārna liberāļu aktivitātēm ekoloģijas plānā, cīņu par migrācijas paplašināšanu un psihiski slimo cilvēku tiesībām.

Daži vārdi par Grētas vecākiem- tēvs aktieris Svante Frics Vilhelms Ernmans Tunbergs. Viņš ir 1903.gada Nobela prēmijas ķīmijā laureāta Svante Augusta Areniusa pēctecis, kurš savulaik nospēlēja galveno lomu Zviedrijas karaliskās zinātņu akadēmijas atteikumā piešķirt šo pašu prēmiju ģeniālajam krievu ķīmiķim Dmitrijam Mendeļejevam divreiz- 1905 un 1906 gados.
Māte- operas dziedātāja, Eirovīzijas 2009 dalībniece Malena Ernman, viņa arī Sāra Magdalena Ernman.

Savas slimības īpatnību dēļ Grēta var daudzus gadus koncentrēties uz vienu uzdevumu un viss, kaut plūdi. Padzirdējusi ekoloģiskos stāstiņus, viņa ar fanātisku degsmi sevi veltījusi dotajai tēmai. Atteicās no gaļas, zivīm, piena produktiem, olām, medus, ādas izstrādājumiem, vilnas, zīda un citiem dzīvnieku industrijas izstrādājumiem. Piespieda savu ģimeni arī kļūt par vegāniem, uzlikt mājās saules paneļus, pārvietoties ar velosipēdiem un atteikties no lidojumiem, kas, protams, smagi ietekmēja mātes –dziedātājas karjeru. Nu un patriotisma uzplūdos piespieda atdot ģimenes ārpilsētas villu ‘bēgļu’ patversmei.

2018.gada 20. augustā 15 gadīgā Grēta Tunberga atteicās iet uz skolu līdz tam brīdim, kamēr politiķi nepievērsīs uzmanību globālās sasilšanas problēmai. Izveidojusi plakātu Skolstrejk For Klimate (Skolas bastošana klimatam), izdrukājusi kaudzi ar plakātiņiem, apsēdās pie Riksdāga ēkas. Likās, nu un kas? Kam tad interesē šizofrēniskās skuķes izdarības?

Taču tai pašā dienā viņai PR sāka veidot sociālie tīkli. Nedēļas beigās viņai jau pievienojās vēl desmiti līdzīgu šizofrēniķu, bet par skolas bastošanu izstāstīja lielākie zviedru laikraksti. Atbalstu Grētai izteica daudzi parlamentārieši no valdošās sociāldemokrātu darba partijas, Zaļās partijas, Kreisās un Centra partijas.

8. septembrī Grēta paziņoja, ka negrasās apstāties un savu `Fridays for future` kustību izziņoja par beztermiņa pasākumu, aicinot visus pasaulē tai pievienoties. Un patiešām jaunie aktīvisti visur uzsāka protesta akcijas pie parlamenta ēkām, publicējot atskaites Instagram. Britu, amerikāņu, vācu, kanādiešu, holandiešu, austrāliešu, dāņu, somu, austriešu, čehu, japāņu, šveiciešu, jaunzēlandiešu, kolumbiešu un citu valstu skolnieki piektdienās sāka bastot skolas un iziet mītiņos uz ielām.

Tiem pievienojās arī studentu masa. Pēc Grētas domām, klimatiskās krīzes dēļ mācīšanās skolās vispār kļūst bezjēdzīga. Viņas vecāki jau paspējuši steigšus uzrakstīt grāmatu ‘Scēnas no sirds’, kur vēsta par to, kā psihiskā nelīdzsvarotība liek bērniem vēl vairāk domāt par planētas veselību. Un zviedru liberāļu analītiskais centrs Fores uzreiz to iekļāva ekspertu padomu statusā. Mja.

2018.gada oktobrī Tunberga divreiz uzstājās ANO un satikās ar ģenerālsekretāru Anotnio Gutteriušu, kurš atbalstīja skolas bastošanas akcijas. 2019. gada janvārī viņa apmeklēja Davosas forumu, kur zem pasaules politiskās un biznesa elites aplausiem sauca uz reālām darbībām – “Jūs sakāt, ka dzīve nav melnbalta. Bet tie ir meli. Vai nu mēs novērsīsim 1.5 grādu sasilšanu, vai arī ne. Es gribu, lai jūs uzvestos tā, it kā degtu jūsu māja. Tāpēc, ka tas šobrīd notiek” 2019. gada februārī viņa jau uzstājās Eiropas sociāli-ekonomiskās komitejas priekšā.

Un Grētas iesāktais izplatās kā vīruss. 2019.gada 15.martā kārtējās piektdienas nākotnei akcijas ietvaros notika ap 2000 akcijām 123 valstīs, tur piedalījās 1.6 miljoni cilvēku. Vācijas kanclere Merķele par to izteicās kā par ‘ļoti labu iniciatīvu’ un bijušais ASV prezidents Obama par to uzrakstīja uzslavas tvītu, slavējot drosmīgos, lietai nodevušos jaunos ‘līderus’
29-31 marā Grēta apciemoja Berlīni, kur uzstājās 25 tūkstošu auditorijas priekšā, kas savācās pie Brandenburgas vārtiem. Tur viņai pasniedza īpašu balvu vācu kino un tv industrijas Zelta kamera ceremonijas laikā.

Aprīļa sākumā Grēta sacēla traci britu sabiedrību Palātā, pēc kā Maikls Gouvs, vides, rūpniecības un sociālās attīstības ministrs toreizējās premjeres Terēzas Mejas kabinetā, pašpasludināts cionists un bijušais kokaīna lietotājs, viens no kandidātiem uz premjerministra vakanci pēc Mejas atkāpšanās, teica tā:
“Kad es jūs klausījos, tad izjutu ne tikai pacilātību, bet arī atbildības un vainas sajūtu. Es apzinos, ka mūsu darbība ir nepietiekoša. Pateicoties Grētai, man kļuva skaidrs, ka vajag rīkoties`

Tai pašā mēnesī zem aplausu vētras Grēta uzstājās Eiroparlamentā Strasbūrā, nokritizējot klātesošos par trim ārkārtas samitiem Brexit sakarā un nevienu ārkārtas samitu apkārtējās vides sakarā. Maijā piedalījās Vīnes konferencē, ko organizēja Arnolds Švarcenegers ar nolūku paātrināt Parīzes klimata konferences vienošanos – atgādināšu, ka 1.06.2017 Tramps oficiāli paziņoja par ASV izstāšanos no šī līguma. Šajā konferencē Grēta atkārtoti tikās ar Gutjerešu, tikās ar Švarcenegeru, ‘zaļo’ Austrijas prezidentu Aleksandru van der Belenu.

Tālāk viņa tikās ar pāvestu Francisku un Žanu Klodu Junkeru, par viņu jūsmoja Holivudas zvaigznes un mediju giganti. Zviedrijā Tunberga jau nosaukt par gada sievieti, ASV žurnāls Times nosaucis viņu par vienu no 100 ietekmīgākajām 2019 gada personām. 7. jūnijā Amnesty International organizācija, ko sponsorē gan EK, gan rinda Rietumu valstu valdības, gan Klintonu klans, piešķīra Grētai balvu – “Sirdsapziņas vēstnesis’
Žurnālisti stāv rindā, lai dabūtu no viņas interviju. Viņa vienmēr izskatās ārkārtīgi nopietna un mērķtiecīga. Grēta izmanto sarežģītus politiskus terminus ar apbrīnojamu vieglumu – atzīmē The Telegraph.

Meitene apgalvo, ka pati raksta savas daudzās runas. Ievāc informāciju par tiem, kuri piesakās draugos Facebook.
“Slimība ir mani padarījusi citādu, bet es domāju, ka nebūt kā citiem, tas ir dāvana. Tas palīdz man paskatīties uz lietām no cita skatu punkta. Mani grūti piemānīt, es redzu lietas īstajā gaismā. Tāpēc cilvēki mani klausās”- tā Grēta.


Grētas pielūgsme jau uzņem kvazi-reliģijas apmērus. Grēta Tunberga- mūsu laikmeta pravietis! Viņa pilnīgi salīdzināma ar Bībeles praviešiem! Tā skandē zviedru sociāldemokrāte un radikālā feministe Anna Ardin – tā pati, kuru it kā izvarojis Julians Asanžs un kura tagad darbojas arī kā diakons kādā pseido kristiešu sektā.

Grētas māte Malena apvelta savu bērnu ar pārcilvēcīgām spējām – EURASIA DAILY medijs citē viņas vārdus: Grēta pieder pie tā nelielā ļaužu skaita, kuri var redzē ogļskābo gāzi ar neapbruņotu aci. Viņa redzēja, ka šīs gāzes straumēm plūst atmosfērā no mūsu krāsnīm, paceļas gaisā un pārvērš atmosfēru par vienu lielu miskasti. Nonāca līdz tam, ka luterāņu baznīca vienā no Malmo rajoniem paziņoja, ka Grēta ir Jēzus izvēlēta kā pēctece.

Zviedru Riksdaga deputāti no Kreisās partijas un Norvēģijas Stortinga deputāti no sociālistiskās Kreisās partijas (tās abas apvieno neomarksistus, trockistus, lgbt aktīvistus un radikālās feministes) ir jau nominējuši Grētu Nobela miera prēmijai.
Par to, ka Grēta Tunberga ir globālistu projekts, nav ne mazāko šaubu.

Paši pirmie PR viņai sāka veidot skandināvu kreisā flanga globālisti. Tad kādu brīdi projektu kūrēja zviedru PR speciālists un biznesmenis Ingmārs Rentchogs, kurš jau paspējis uz savu ‘start-up’ We don’t have time pievilkt vairākus miljonus dolāru, izmantojot Grētas vārdu. Piedalījās arī Stokholmas PR kantora Iles Pr īpašniece Helena Ilesa. 2018/2019 gada ziemā projekta virzīšanā iesaistījās jau ļoti nopietnas virsnacionālās struktūras, kā Romas klubs, kas 14 martā publicēja īpašu ziņu Grētas atbalstam. Tiešu vadību realizē Sorosa fonds un organizācija “Globālais Maršala plāns”- to vada visiem zināmais klimata viltnieks Als Gors. Viss šis Tunbergas štābs tad arī nodrošina apsardzi, dod vadlīnijas, raksta runas. Uz daudziem foto blakus Grētai redzama jaunā vācu politoloģe Luize Marija Noibauere, Sorosa Open society fonda funkcionāre un arī Bila/Melindas Geitsa globālistu fonda ONE pārstāve.

Un tā nu klimatisko partizānu bars ar savu jauno Žannu D’arku maršē pretī Jaunajai pasaules kārtībai.
Un mazliet par to, ko tas viss nozīmē – tas, ka nekāda cilvēka ietekme uz klimatu nenotiek, jau sen ir pierādīts gan zinātniski, gan vēsturiski- klimata izmaiņas notiek vienmēr un neatkarīgi no cilvēka visā Zemes zināmajā vēsturē.

Taču klaigāšana par nepieciešamību tagad ierobežot rūpniecību, atteikties no AES, Hidro elektrostacijām un ogļu dedzināšanas nozīmē pavisam ko citu- Zelta miljarda plāns nekad nav atcelts. Tas nozīmē to, ka ne jau resursu trūkums apdraud planētu, bet nesaprātīga to izlietošana.

Ja visi gribētu dzīvot tā, kā ASV, kur 5% planētas iedzīvotāju patērē 40% pasaules resursu un saražo 50% pasaules atkritumu, tad loģiski, ka pasaulei draud katastrofa- Ķīna ar savu milzīgo rūpniecību, kur ražo vienreizējās lietas, kuras pēc tam kļūst par milzu miskastes kalniem, arī nav ilgstoši uzturama tādā formā –tas tā kā būtu skaidrs.

Bet saprotams ir arī tas, ka pie saprātīgas resursu lietošanas planēta spēj pabarot arī 20 miljardus – taču gan bads, gan bagātās valstis, tas viss ir politiska rakstura lēmums, kur kas notiek, tam nav sakara ar resursu trūkumu.

Un tāpēc Zelta miljards ar šo klasiskās enerģijas resursu izmantošanas pārtraukšanu faktiski iedarbina sen loloto depopulācijas projektu – šobrīd pasaulē nav alternatīvas enerģijas ieguvei, visi ‘zaļie projekti’ – saules paneļi, vēja ģeneratori utt ir absolūti neefektīvi, ir jāpatērē vairāk enerģijas, lai tos saražotu, nekā tie jelkad spēj atpelnīt.

Turklāt vēja ģeneratoros izmanto indīgos neodīmu magnētus, kurus ražo tikai Ķīnā – tāpēc šai klimata histērijai pamatā ir viens vienīgs nolūks – pazemināt tehnoloģisko un dzīves līmeni pasaulē tik ļoti, ka strauji samazinās arī planētas populācija –tas viss iet kopā ar vakcīnām, ar 5G un skaidras naudas atņemšanu- tad paliks elites miljards, vēl viens, kas to apkalpos un trešais, kas klaiņos pa planētu kā nomadi un atjaunos ekoloģiju.

Pārējiem te nav paredzēts eksistēt- Grēta ir labākais piemērs un iedvesmotājs tam, kā notiek neizglītotas protestētāju paaudzes formēšana, kurai skolas nebūs vajadzīgas vispār, bet dzīves jēga sastāvēs no bļaustīšanās dažādos protestos.

Un atkal cilvēki dalās divās frontēs, tie, kuri sirgst ar kaleidoskopisko idiotismu un tapēc neredz to, kur atkal ved aitu barus un tie, kas spēj saskatīt globālo procesu kopainu un savilkt lietas kopā. Arī Latvijā, kur Jaunās pasaules kārtības realizētais populācijas likvidācijas process jau tā notiek pietiekoši strauji, vēl atrodas globālistu fondu pakalpiņi, kas naski organizē klimata vaimanāšanas gājienus tepat pie mums.

Katrs var uzdot sev vienkāršu jautājumu – kas notiek ar tiem, kuri vēlas runāt par patiesi svarīgām lietām, kas notiek ar tādiem kā Asanžs, kurš atklāj elites noziegumus – kāpēc viņam neļauj uzstāties ANO un Eiropas tribīnēs, bet tā vietā draud ar nāvessodu?

Kas notiek ar tiem, kuri iestājas pret indēšanu ar vakcīnām, pret zombēšanu ar 5G, pret planētas dzīvo plaušu – mežu izciršanu? Kaut kā tos neredz tiekamies ar pāvestu, slavenībām un kliedzam no tribīnēm.

Padomāsim nu, kāpēc tā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s