Radiācija, bites-roboti un 5G.

Jau 2017. gadā Apvienotās Karalistes valdība publicēja savu stratēģiju nākošās bezvadu tehnoloģijas ieviešanai, ko dēvē par 5G jeb 5to paaudzi.
https://www.gov.uk/…/next-generation-mobile-technologies-a-…

Dokuments paskaidro, ka atšķirībā no iepriekšējām mobilo sakaru paaudzēm 5G nav tikai esošo tehnoloģiju uzlabojums, izmantojot ātrāku savienojumu un lielāku datu pārraides ātrumu- tā ir ‘sistēmas sistēmas’ izveide, kas sevī ietver simtiem tūkstošus jaunās paaudzes mobilo sakaru raidītājus jeb antenas, ko dēvē par šūnu apraidi. Tos izvietos pilsētu centros un tad ārpus tām – aprēķināts, ka vienā pašā Londonas pilsētā būs vajadzīgas 42.000 antenas.

Tas ir aptuveni tikpat, cik šobrīd eksistē visā UK un tas parāda to masīvo kvantitāti un investīciju apjomu, kāds nepieciešams 5G projekta īstenošanai visā valsts teritorijā.

5G ieviešana UK ir daļa no koordinētas globāla mēroga stratēģijas, kura tiek īstenota vienlaicīgi daudzās valstīs. Tās mērķis ir radīt elektronisku infrastruktūru planetārā mērogā – to var pamatoti dēvēt par 5G ekosistēmu.

Mēs esam pieraduši ar šo jēdzienu saprast dzīvu organismu mijiedarbību savā starpā, kā arī ar augsni, stihijām – bet šeit parādās pavisam cits redzējums- paralēlas, pilnībā elektroniskas ‘ekosistēmas’ radīšana, kurā savā starpā sadarbosies tehnoloģijas, ierīces un robotizēti mehānismi.

Šāds tīklojums aptvers un iejauksies tajā dabiskajā vidē, kādā cilvēce ir dzīvojusi tūkstošiem gadu. Šāda alternatīva elektroniskā ekosistēma ir kā neredzams tīklojums ap visu planētu, kas sevī ietvers ne tikai cilvēku ražotos robotus, ierīces un aplikācijas, bet tajā tiks iepītas arī dzīvās būtnes un līdz šim dabiskie procesi. Zemei virzoties pretī ‘viedplanētas’ statusam, pats Internets pakāpeniski izplatīsies apkārtējā vidē, kļūstot par tā saukto ‘lietu internetu’, kuram piekļuve ir nodrošināta absolūti visur, lai kur mēs atrastos.

Tas notiek jau šobrīd, bet 5G šo procesu daudzkārt paātrinās. Viena no 5G projekta galvenajām definīcijām ir tā, ka tas būs 100% pieejams visur- nebūs tādas vietas uz planētas, kur no šī pārklājuma varēs izvairīties.
Lai kur jūs būtu, jūs vienmēr būsiet pieslēgts.

Un šis pieslēguma veids būs tā sauktais ‘seamless connectivity’- nemanāmais pieslēgums, kas nozīmē to, ka jebkādu daudzumu dažādu datora programmu un sistēmu varēs lietot no viena lietotāja interfeisa, būtu tas viedtālrunis, planšete vai piezīmjdators. Tas arī nozīmē to, ka vienalga, lai kur atrastos lietotājs, tas vienmēr atradīsies iesaistīts šajā elektroniskajā ekosistēmā. Tas nozīmē aizvien pieaugošu robežu nojaukšanu starp reālo un elektronisko pasauli- šīs pasaules savienosies vienā. Populārā Pokemon Go spēle jau tika izveidota un testēta šādai videi – tā dod ieskatu tajā, kāda būs šī paredzētā nākotne.

Tajā spēlētājam tiek dots uzdevums meklēt virtuālu pokemonu, izmantojot sava tālruņa GPS sistēmu, lai fiksētu tā atrašanās vietu reālajā dabā. Ir dažādi pokemonu veidi – dažus var noķert zālē, citus ēkās, dažus upēs – tie ir visur, taču tos dabā redzēt nevar – tāpēc ir jālieto tālruņa kamera un speciāla aplikācija – tad jūs redzat šo virtuālo radījumu. Šādā veidā cilvēkus jau uzsāk pieradināt pie jaunās elektroniskās ekosistēmas.

Pokemonu spēle sagatavo tās spēlētājus daudz lielāka mēroga spēlei – dzīvei elektroniskajā ekosistēmā, kurā cilvēku dabiskā uztveres spēja pakāpeniski tiks sablenderēta kopā ar virtuālo saturu un aplikācijām. Jo vairāk cilvēki tiks pieradināti orientēties pasaulē caur digitālo informāciju un datu straumēm, dabiskā pasaules uztvere un sajūtas atrofēsies. Cilvēki kļūs emocionāli aizvien atsvešinātāki dabiskos kontaktos ar dzīvu būtni un paši savā starpā – tā vietā, redzot pasauli caur digitālo prizmu, ļaudis tiek pieradināti pie iespējas nepārtraukti kontrolēt un manipulēt ar apkārtējo vidi un pakļaut to savām vēlmēm.

Bīstami ir tas, ka pati lietu vērtība izzudīs kā tāda- ja tām nebūs elektroniskas identitātes, tām nebūs arī vērtības. Mums draud nākotne, kurā elektroniskā vide būs tā, kura noteiks mūsu mijiedarbību ar reālo, dodot vajadzīgo informāciju, lai mēs vispār varētu orientēties pasaulē. Turklāt tie, kuri izvairās no piedalīšanās šajā virtuālajā ekosistēmā caur savu tālruni vai jau iemontētu čipu, kas ir nākošā projekta fāze, nonāks stāvoklī, kur viņi faktiski tiks atstumti no iespējām nodrošināt savu eksistenci – dzīvei būs obligāti jānotiek virtuālajā pasaulē, jo visus nepieciešamos pakalpojumus varēs saņemt tikai tajā –skaidras naudas izņemšana taču arī ir acīmredzams solis ceļā uz elektronisko verdzību.

Elektroniskās verdzības sistēmas izstrāde notiek ātri- paredzēts to pilnībā realizēt šī gadsimta vidū. Bet tikai simts gadus iepriekš elektroniskās zinātnes vēl neeksistēja – termins ‘elektronika’ parādījās tikai 1940tajos. Pirmie eksperimenti ar elektromagnētiskajiem viļņiem sākās 1880tajos, to pionieris bija Hermanis Hercs. Pašas elektrības fenomena pētīšana sākās 1660tajos, kad tika nodibinātas pirmās zinātniskās akadēmijas- mūsu nesenās attiecības ar elektrību, kura gadu tūkstošiem pirms tam ir bijis nepazīstams un nepielietots spēks, savā ziņā norāda uz to, ka tā ir daļa no mūsu modernās apziņas. Jo tikai līdz ar ‘apzinātā vērotāja’ apziņas dzimšanu – tādas apziņas, kura ir pamatā modernās zinātnes attīstībai, vispār varēja elektrību atklāt. Tas nozīmēja atteikšanos no tās apziņas, kāda valdīja agrāk, kur cilvēks tika uzskatīts par dabas daļu, kā tas bija agrākos laikos.

Kad 17 gs Eiropas kolonisti devās uz Ameriku, viņi tur atrada indiāņus, kuri joprojām stingri turējās pie apziņas, ka cilvēks piedalās dabas procesos. Šo apziņu aprakstīja Lakota indiāņu virsaitis Stāvošais Lācis, savā rūgtumā par balto iebrucēju izjaukto ‘veco kārtību’ – Vecā dzīve bija pieskaņota dabas ritmiem, saistīta ar mistiskām saitēm pie Saules, Mēness, zvaigznēm un zāles stiebru locīšanās, tekošiem strautiem un čukstošā vēja. Lakota indiāņi zināja, ka cilvēka sirds, kas atrauta no dabas, kļūst cieta- cieņas zudums pret katru dzīvu radību ātri noved pie egoisma arī cilvēku attiecībās.

Lakota ļaudis nekad nesēdēja iespiesti krēslos, kā to darīja baltie- tā vietā viņi sēdēja uz augsnes, jo tā varēja izjust Mātes Zemes vareno spēku. Tas attīra, dziedina un dod spēku. Tik dziļi Lakota indiāņi bija piesaistīti Dabai un tās ritmiem, garu pasaulei, ko tie dēvēja par Lielo mistēriju jeb Wakan Tanka, kas veido to fizisko realitāti, kurā viņi dzīvo.
Indiāņi redzēja baltos kā tādus, kuri jau toreiz zaudējuši visu saikni ne tikai ar dabu, bet arī ar garīgo pasauli. Vienīgais, kas tiem bija svēts, bija nauda, īpašumi un peļņa – uz šī altāra tika ziedots viss – cilvēciskās īpašības un saikne ar kaut ko augstāku tajā skaitā.

Šī tendence ‘vērot’ un aizvien vairāk atdalīties no dabas ir tikai pieņēmusies spēkā līdz ar ciparu revolūciju. Viedtālruņu kultūra uztur atdalītu apziņu, kura savulaik iznīcināja gan Dabas procesos iekļautos indiāņus, gan arī tagad agresīvi uzbrūk visam, kas vēl ir palicis cilvēkos no pirmatnējās, instinktīvās saiknes ar planētu- mūsu Māti. Dabiskās attiecības ar dzīvo planētu tiek aizstātas ar visu dzīvo iznīcinošo vērotāja apziņas sadarbību ar elektronisko un digitālo pasauli.

2017 gada jūnijā Holandē notika konference, kas veltīta ‘viedsaimniecībai’ – arī tas ir viens no daudzsološajiem 5g aspektiem.
Šī viedā saimniekošana sevī ietver to, ko dēvē par precīzo agrikultūru- tā balstās uz milzīgu datu apjomu, ko ievāc no sensoriem, kurus izvieto laukos, dronos vai robotos. Jau 2015. gadā 30 miljoni ierīču tika pieslēgtas internetam šādas sistēmas ietvaros. 2020. gadā šo ierīču skaits plānots jau 75 miljoni. Sensori uzmanīs augsnes temperatūru, skābes saturu, tiem būs piekļuve datu bāzēm un laika apstākļu prognozēm tiešsaistē. Droni apsekos sējumus ar infrasarkanajiem sensoriem, kuri var identificēt izmaiņas augos līdz pat 10 dienām, pirms tās kļūst redzamas cilvēkiem, tādejādi brīdinot fermerus par ūdens vai minerālmēslu trūkumu, kukaiņu uzbrukumiem utt.

Uz zemes bāzētie roboti savukārt tuvākajos 10-20 gados praktiski aizstās šodienas laukstrādniekus ‘attīstītajās valstīs uz doto brīdi roboti jau spēj izpildīt lielu daļu lauksaimniecībās nepieciešamo darbu un tos var vadīt ar pulti. Taču drīz tie kļūs pilnīgi autonomi. Dronu sensori savukārt var sekot līdzi ražas stāvoklim un ļauj tiem veikt atbilstošas darbības, piemēram, bombardēt augus ar ultravioleto starojumu, lai apkarotu kaitēkļus.

Jau šodien jūs varat iet pa lauku kilometriem un tā arī neredzēt nevienu strādnieku tajā. Izņemot vēl mazās un bioloģiskās saimniecības, lielajā lauksaimniecības biznesā saikne ar Māti Zemi, tās spēku ir zaudēta pavisam. 5G sistēma šo atsvešinātību padarīs vēl graujošāku, jo tā nav ekosistēma dzīviem organismiem – tā ir mākslīgā intelekta, robotu ekosistēma. Minētajā Holandes konferencē bija arī diskusija par to, kā reaģēt uz satraucošo bišu populācijas izzušanu. Neviens tur neminēja par to, ka bites ir ļoti jūtīgas uz elektromagnētisko starojumu – fakts, kas zināms jau vairāk kā 40 gadus.

Tā vietā tika piedāvāts pavisam cits risinājums –apputeksnēšanas drons APIS – Autonomous Pollination and Imaging System – autonomā apputeksnēšanas sistēma.
https://www.businessinsider.com/walmart-robot-bees-farming-…
Tas ir pilnīgi autonoms mikro izmēra drons – tas, ka cilvēku radītā elektroniskā ekosistēma nogalina īstās bites, tas nekas – toties ir sasniegts tehnoloģiskais līmenis, kurā iespējama šādu mikro robotu ražošana.

Ar šo piemēru tiek atklāta visa 5G ekosistēmas būtība – tā slēpjas dzīvo organismu aizvietošanā ar mākslīgiem robotiem, hibrīdiem. Šī brīža tehnoloģiskais progress iet nevis uz to, lai ietekmētu vai uzlabotu kaut kādus dabiskos procesus – tas iet uz to, lai pilnībā aizvietotu dabu!

Pat šajā, konstruēšanas stadijā esošā elektroniskā ekosistēma graujoši ietekmē daudzus dzīvos organismus. Ne tikai ļoti jūtīgās bites starojuma ietekmē kļūst dezorientētas, dusmīgas un tām ieslēdzas pašiznīcināšanās mehānismi.

Nesenie pētījumi ar skudrām parāda, ka arī tās ir ārkārtīgi jūtīgas uz bezvadu radiāciju un atstāj savas dabiskās teritorijas, ja nonāk saskarsmē ar mobiliem tālruņiem vai torņiem. Arī augļu mušas, zirnekļi, dažādas vaboļu sugas ir ļoti jūtīgas uz elektromagnētisko starojumu. Ar katru gadu aizvien vairāk pētījumu apstiprina to, ka dzīvie organismi tiek graujoši ietekmēti tieši tajās frekvencēs, kādās tiek būvēta jaunā elektroniskā ekosistēma- gan koki, gan augi, sēklas, vardes, putni, cūkas, peles- saraksts papildinās ar katru brīdi.

Viens no attēliem, kurš reklamē 5G ‘progresu’ un kas pievienots rakstam, patiesībā parāda kaut ko citu -sākot ar 1G cilvēks vēl turas pie zemes, bet ar katru nākošo aizvien vairāk no tās atraujas – 5G apzīmē jau pilnīgu atdalīšanos.

Tai pašā jūnijā, kad Holandē notika minētā ‘viedsaimniekošanas’ konference, Anglijas pilsētā Lewes notika arī konference, kura bija veltīta bezvadu elektromagnētiskā starojuma ietekmei. To apmeklēja daudzi cilvēki, kuri ir jūtīgi uz šo starojumu- patiesībā ikviens no mums tāds ir, tikai ne visi ir to apjautuši. Šī sajūta ir kā 6tā maņa, kuru pakāpeniski pastiprina arī fiziskie efekti saskarsmē ar šo starojumu. Gadiem var just tikai nelielus efektus- gripai līdzīgas sajūtas, galvassāpes, ādas drudzi, bezmiegu. To vienmēr vēl var norakstīt uz kaut ko citu.

Taču pienāk brīdis, kad kauss ir pilns – viens zvans vai viena stunda par daudz wifi starojuma apkārtnē un cilvēka jūtīguma slieksnis tiek pārsniegts un viņš kļūst par EHS – elektromagnētiskās hipersensivitātes sindroma pārstāvi. No tā brīža jūtīgums tikai pastiprināsies. Un jebkāds starojums no apkārtējiem torņiem, ierīcēm – tas viss kļūst par naidīgu un sāpīgu vidi. Konferences laikā viena no runātājām, Dr. Erica Mallery-Blythe, atsaucoties uz elektromagnētiskā starojuma intensitātes pieaugumu pēdējās dekādēs un raugoties uz 5G ieviešanu, paredzēja veselu medicīniska rakstura problēmu cunami, kas brāzīsies pāri cilvēcei. Aizvien palielinoties kopējam radiācijas apjomam, aizvien vairāk cilvēku tiks diagnosticēti kā jutīgie uz to. Kurš tad jau tagad nepazīst kādu, kuram šis jūtīgums piemīt?

Sliktākajos gadījumos viņi jau tagad spiesti dzīvot kā bēgļi, meklēt zonas, kur pagaidām vēl nav starojums- vai tas ir mazāk toksisks, vai patiešām ir spiesti lietot aizsarglīdzekļus- tā ir iedzīvotāju grupa, par kuru šobrīd atklāti ņirgājas visā pasaulē un arī pie mums dažādi ‘eksperti’ un politiskās prostitūtas, kas pārdevušies šim mākslīgajam intelektam, bet paši vēl nav sajutuši sekas savai veselībai.

Bet šiem cilvēkiem – un tie jau ir miljoni visā pasaulē -5G sistēma vairs nav ekosistēma- tā padara šo planētu nederīgu dzīvošanai!

Spēks aiz 5G ekosistēmas ir masīvs un mēs nevaram cerēt to tik vienkārši apturēt. Pārāk daudz cilvēku bez smadzenēm vēlas tehnoloģiskos labumus, ko tas it kā dod. Mums var nākties dzīvot vidē, kas ir aizvien vairāk piesārņota ar elektrosmogu. Viena no kompānijām, kura strādā uz to, lai planētu padarītu par ‘viedplanētu’ HP Labs, jau pirms vairākiem gadiem noformulēja 5G ideju – ‘revolucionizēt cilvēka attiecības ar Zemi tāpat, kā tika revolucionizētas personiskās un biznesa attiecības ar Interneta palīdzību”

Šis paziņojums satur atslēgu uz to, kā mums stāvēt pretī šim neprātam. Tas, kā mēs sadarbojamies ar planētu, ar dabisko vidi ir tas, kas joprojām ir mūsu pārziņā un patiesā revolūcija ir nepieciešama attieksmes maiņā pret to. Bet ne tāda, kura dod iespējas vēl vairāk manipulēt un kontrolēt Dabu, pilnībā atmetot jebkādas sajūtas pret to. Kas ir vajadzīgs, tā ir saudzīga attieksme uz jebkuru dzīvu radību, par augsni, par ūdeni un augiem – tikai tādā veidā mēs varam atjaunot attiecības ar Zemi. Kopš Francis Bekons ieviesa jēdzienu ‘zinātniskā revolūcija”, mums ir bijuši 400 ekspluatācijas un postīšanas gadi. Tā sauktā vērotāja pozīcija ir jāmaina uz uzmanīgu, mīlestības pilnu pieeju visam dzīvajam. Gēte, kurš to visu labi saprata, teica – ‘visa mūsu uzmanība ir jāvērš uz to, lai sadzirdētu Dabu un saprastu tās noslēpumu”

Un šobrīd no Zemes skan izmisīgs palīgā sauciens. Ja mēs varam atdarīt ausis uz to, tas var palīdzēt atmosties no ilūzijas par to, ka gan jau viss būs labi tikai tāpēc, ka līdz šim vēl nav notikusi globāla mēroga katastrofa, no kuras cilvēce vairs nevar atgūties? Bezjūtīgā vērotāja attieksme ir sasniegusi kritisko līmeni- tā ir pilnībā jātransformē, ja mēs vēlamies cienīgi attiekties pret Zemes patieso būtību un visām dzīvām būtnēm tajā. Gēte runāja par cilvēku kā par spēcīgāko un precīzāko zinātnes instrumentu, bet līdz šim tas ir ticis pielietots klaji destruktīvos nolūkos.

Viņš saprata, ka tikai tad, ja mēs cilvēcīgi attiecamies pret dabisko, bez tehnoloģiju iejaukšanās, mēs varam ņemt dalību šajos procesos – pretējā gadījumā mēs esam svešinieki, kuri provocē, izposta un sagrauj. Līdz pat tam, ka mēs sākam dzīvot pasaulē, kuru vada mākslīgais intelekts. Tāda domāšana pati par sevi nepieļauj dziļāku ieskatu esības mistērijās.


Lai tas varētu notikt, ir jāatvieno sevi no neskaitāmajiem gadžetiem un jāsāk atkal piedzīvot patiesa saikne ar dzīvo- kaut arī pasaule ir aizgājusi pārāk tālu no indiāņu dzīves veida, kurā tie bija neatņemama Dabas sastāvdaļa, taču ikviens var veltīt laiku tam, lai būtu kopā ar ‘sauli, mēnesi, zvaigznēm, plūstošām straumēm, lokano zāli un čukstošo vēju’ – kā reiz teica Lakota indiāņu virsaitis. Pasaules nākotne nav tehnoloģiskā paradīze- tā ir tikai un vienīgi dabiskās ekosistēmas atjaunošana – vai arī planēta būs spiesta attīrīties pati, kā tas noticis ne reizi vien.

P.S raksta autors ir Jeremy Naydler un tas tika publicēts New View Magazine 2017. gada rudenī. Kad atradu šo rakstu, tajā paustā doma likās tik dziļa, patiesa un paskaidrojoša, ka ņēmu un atkal veltīju laiku, lai to iztulkotu – cilvēks ir acīmredzami ar plašu, gaismu nesošu apziņu un viņa jau 2017. gadā paustais apstiprinās – Rīgā 25-27. novembrī notiks kārtējais tehnokrātu- sātanistu 5G kongress, kurā jau atklāti tiek runāts par to, ka 5G ir ‘ekosistēma’ – ne vairāk, ne mazāk – vairs neiet runa par kaut kādiem interneta ātrumiem vai frekvencēm, bet par ‘viedpilsētām’ un ‘izklaides platformām’ Matu skaldīšana ap kaut kādu raidītāju starojuma jaudu un frekvencēm ir tikai uzmanības novēršana no galvenā – ‘viedplanētas’ projekta, kurā notiek viss tas, par ko stāsta šis raksts jau tad, kad 5G tēma sabiedrībā nebija pat aktualizēta.

Apzinoties šo visu, rodas dziļa, smeldzoša sajūta, grūti saprast, kas tas ir – vai Zemes sāpes un izmisums, ko sātanisti ar to dara, vai iepriekšējā pieredze, kad tumsas vara līdzīgi pakļāva un izpostīja visu gaišo un labo, kā tas bija līdz ar krustnešu ienākšanu vai balto iebrucēju veikto genocīdu, kurš izpostīja vietējiem indiāņiem saikni ar Dabu un tās Mistēriju, kā vietā nāca alkatība, vardarbība pret visu dzīvo un ekspluatācija peļņas nolūkos. Tagad paredzēts vēl nebijis agresijas akts pret jau tā nomocīto Zemi.

Te nu katrs var izjust to, kas viņš īsti ir –ja kāds nespēj izjust Mātes Zemes smeldzi un sāpes, bet spēj tikai ņirgāties par to, tad acīmredzami tas ir nekas cits, kā parazīts, kuram šeit nedrīkstētu būt.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s