5G – Hičkoka šausmu filmas “Putni” praktiskā realizācija.

Šo e-pastu man atsūtīja Arturs Firstenbergs- tas pats, kurš ir uzsācis globālo petīciju pret 5G un kuru es nesen iztulkoju latviešu valodā. Tas ir tāds kā kopsavilkums par notiekošo uz doto brīdi.

Elona Maska Kompānija SpaceX plāno palaist 12000 satelītus, lai nodrošinātu 5G sakarus no kosmosa. Pirmie 60 satelīti tika palaisti 23 maijā. Nākošais komplekts tiks palaists 17 novembrī, tad – 4 decembrī. Tikko tiks palaisti kopumā pirmie 420 satelīti, SpaceX plāno uzsākt globālo 5G servisu noteiktiem klientiem. To nedrīkst pieļaut. Šo satelītu aktivizācija kosmosā draud ar katastrofiskām sekām jau šajā- gaidāmajā pavasarī – ne tik daudz no tiešās radiācijas, kā no Zemes elektromagnētiskā lauka izmaiņām, no kura atkarīga ikvienas dzīvas būtnes eksistence.

Elona jaunākais brālis – Kimbal Musk, kurš arī ir SpaceX direktoru padomē un dzīvo Kolorado štatā, ir ar pretējiem uzskatiem- viņam rūp Zeme un tās nākotne, viena no dabas aizsardzības organizācijām BiG Green ir viņa nodibinājums. Tapēc es centīšos iegūt visus iespējamos kontaktus, kuri var novest līdz Kimbalam Muskam, lai sarunātu tikšanos ar viņu.

Kanādas zinātnieki jau 1960 gados pierādija, ka putnu spalvas uztver mikroviļņu starojumu un arī zemas frekvences starojums izraisa viņos stresu, veselības problēmas un mirstību.
https://www.cellphonetaskforce.org/…/Tanner-Birds-as-Microw…

Spāņu biologs Alfonso Balmori pierādīja, ka radioviļņi negatīvi ietekmē ligzdošanas paradumus un vairošanās funkcijas.
https://www.avaate.org/IMG/pdf/Balmori.pdf

Oldenburgas Universitātes zinātnieki Vācijā pierādījuši, ka radio viļņi ietekmē putni migrāciju.
https://www.nature.com/articles/nature13290

Pirms 2 nedēļām man zvanīja ģenētikas speciālists Julian Northey no Ontario, Kanādā. Viņš pastāstīja, ka pagājušā gadā daudzas Kanādas zosis bija tik dezorientētas, ka nespēja aizlidot uz dienvidiem pārziemošanai. Viņš tās novēroja Ontario ezera krastos lidojot vienu dienu uz austrumiem, citu dienu uz rietumiem – janvāra aukstumā, kad tām bija jābūt gluži citā, siltākā klimatā, tās joprojām lidinājās Kanādā šurp un turp, nespējot orientēties un esot acīmredzamā stresā un izmisumā.

Atšķirībā no apstarotiem cilvēkiem, apstarotie putni nesēž uz antidepresantiem un dažādām tabletēm, kuras nomāc skaidro saprātu un padara nejūtīgus. Tie sāk uzbrukt cilvēkiem. Wall Street Journal 2019. gada 15 jūlijā tika publicēts raksts ar nosaukumu “Hičkokam bija taisnība. Šovasar putni kļūst agresīvi” https://www.wsj.com/…/proving-hitchcock-right-the-birds-are…
Masačūsetā, Minesotā, Britu Kolumbijā, Montanā, Kolorado un Ilionosas šatā kraukļi, vanagi un savvaļas tītari sākuši pikēt uz cilvēkiem un triekties pret viņu galvām.

Jūnijā 5G sistēma tika testēta Bulgārijā, Sofijā. No turienes 17. jūlijā saņemtā vēstule, kuru rakstījusi meitene, kura tur dzīvo, apliecina, tas ir novedis jau pie vairāk kā 700 baložu nāves – tas saskan ar iepriekš saņemto līdzīgu ziņu no Hāgas.

Kur ir palikuši visi putni? Jautā Max Silverman 2019. gada 1. jūlijā no Anglijas savā putnu dienasgrāmatā.
https://maxsbirdingdiary.blogspot.com/…/where-have-all-bird…
Esmu bijis ar kameru vairākas reizes, meklējot filmēšanas materiālu – taču tas sagādā patiesas grūtības ieraudzīt putnus, kurus varētu filmēt -viņš raksta.

Šeit, Santa Fe pilsētā, Richard Balhazar raksta sekojošo – šonedēļ es ar šausmām vēroju to, kā ķirši kokos nogatavojas un turpat arī paliek, kamēr krīt zemē. Vienmēr tikko tie sāk nedaudz sārtoties, kokos ir bijuši putnu bari, kuri tos nekavējoties apēd. Taču tagad es redzu tikai dažus putniņus, kuri cenšas iegūt kādu ogu. Kur ir visi putni??
https://richardbalthazar.com/tag/birds/

Daudz nopietnāka problēma ir ar insektu populācijas straujo izzušanu pasaulē. Tas nav pārsteigums, ņemot vērā to, ka insektiem ir savas antenas, ar ko tie orientējas vidē un komunicē savā starpā. Tas viss ir paskaidrots jau 2007 gada bukletā, ko uzrakstījis vācu biologs Ulrich Warnke.
https://www.naturalscience.org/…/kompetenzinitiative-ev_stu…
———————————————————————————–

Par to, kas tad īsti ir globālā 5G ekosistēma, kā šis projekts nu jau atklāti tiek dēvēts arī 25-27 novembrī Rīgā gaidāmajā tehnokrātu konferencē par 5G un ar ko tas draud pasaulei, būs vēl viens raksts, kas šobrīd ir tulkošanas stadijā. Tajā vēl 2017. gadā ir skaidri un dziļi pateikts viss tas, ko nozīmē šis neprātīgais projekts, kurā viss dzīvais tiek aizvietots ar aplikācijām, droniem un robotiem.

Mērīšanās ar frekvencēm un primitīva matu skaldīšana par atsevišķu raidītāju jaudām ir pilnīga uzmanības novēršana no tā, kas patiesībā ir projekts ‘viedplanēta’ un kam 5G ir domāts.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s