Homoseksuālais gēns neeksistē.

Pusmiljona genomu izmeklēšana ir atradusi 5 DNS marķierus , kuri saistīti ar seksuālo uzvedību, taču paši par sevi neviens no tiem cilvēka seksualitāti nenosaka. Šis pētījums parāda to, cik sarežģīta ir cilvēka seksualitāte. Grūtības sagādā arī tas, kā izskaidrot tik delikātu jautājumu plašai publikai.Uz doto brīdi seksuālās ģenētikas tēmai veltītais apjomīgākais pētījums ir atklājis minētos 5 marķierus, kuri saistīti ar viendzimuma seksuālo tieksmi, bet neviens no tiem nevar tikt uzskatīts par drošu seksualitātes rādītāju.

Burtiski nupat, 29. augustā žurnālā Science tika publicēti šī masveidīgā pētījuma rezultāti. Tas balstās uz gandrīz 500 tūkstošu cilvēku ģenētiskajiem datiem. Tas faktiski saskan ar iepriekš veiktajiem mazāka apjoma pētījumiem un apstiprina daudzu zinātnieku aizdomas – kaut arī seksuālā orientācija daļēji ir balstīta ģenētikā, bet neviens gēns to neietekmē nozīmīgi.Nekāda homoseksuālā gēna nav – apgalvo vadošā projekta pētniece Andrea Ganna –Masačūsetsas štata tehnoloģiskā institūta ģenētiķe. Viņa ar kolēģiem nonāca pie secinājuma, ka 25% seksuālās uzvedības var izskaidrot ar ģenētiku, bet pārējais ir apkārtējās vides un kultūras ietekme.

Tādi slēdzieni tika izdarīti arī iepriekš, mazāka apjoma darbu rezultātā.Tas ir nopietns pētījums – saka Melinda Millss, Oksfordas universitātes socioloģe, kura arī pēta reproduktīvās uzvedības ģenētiskos pamatus.Protams, pētījums tik un tā neatspoguļo visas cilvēces stāvokli – izpētītie genomi nāca no pētnieciskās UK Biobank programmas- tajā esošie dati un ģenētiskā informācija pamatā ir no eiropiešu izcelsmes cilvēkiem vecumā no 40-70 gadiem.

Bet tas ir vecums, kad orientācija ir skaidri zināma katram.Taču vairāk vai mazāk ir skaidrs viens- šī brīža globālais pidarasings un genderisms sākot ar bērnu dārziem ir apzināta, mērķtiecīga attiecīgas vides, kultūras un ideoloģijas radīšana- tā kā tikai ¼ no viendzimuma tieksmēm veido ģenētika, tad pārējās ¾ ir jāizdomā klāt – tieši tāpēc ir vajadzīga visa šī bļaustīšanās, praidošanās un atbilstošas kultūras vides veidošana, kurā šī nelielā sabiedrības daļa vēlas dominēt pāri veselajam saprātam un dabas likumiem.

Ko tas nozīmē – to, ka visi šie neveselie ļaudis vairs nevarēs balstīties uz savu dogmu par to, ka viņi tādi ir no dabas un tāpēc tiem pienākas tādas pašas tiesības vai pat lielākas, kā pārējiem- šīs studijas izsit tādu pamatu no kājām un parāda to, ka patiesībā vismaz 3/4 no tā visa ir tīšām radīta un uzturēta vide, uztiepta pārliecība -tieši tāpēc šī apstrāde sākas jau no bērnu vecuma, lai attiecīgu apziņu formētu.

Interesanti arī tas, ka šis pētījums tiek publicēts neilgi pēc KF prezidenta intervijas laikrakstam Financial Times, kurā tika apzīmēts liberālisma ēras gals – tai skaitā arī pidarasinga propaganda tiks izbeigta – process pamazām iekustās.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s