FEMA vilcieni.

Apmēram pirms 10-15 gadiem vispirms forumos, tad arī plašsaziņas līdzekļos ASV tika pacelta tēma par to, kam īsti gatavojas FEMA – ārkārtas situāciju vadības federālā aģentūra. Parādījās informācija par milzu plastmasas zārku daudzumu, kuri izvietoti visā ASV teritorijā. Kad ļaudis sāka pievērst tam pastiprinātu uzmanību, atklājās, ka FEMA bez zārku kolekcijām vēl ir uzbūvējusi 800 īpašas nometnes, kurās var izvietot no 20.000 – 100.000 cilvēkiem.

Jau toreiz tas viss izraisīja plašu diskusiju un brīžiem paniku par to, kam tad īsti tas viss paredzēts. Oficiālā versija bija gluži vienkārša –tas tāpat, katram gadījumam, stihiskām nelaimēm, epidēmijām, atomkaram un tamlīdzīgiem sīkumiem. Viss it kā būtu vēl daudz maz normāli, bet tad vēl pēc dažiem gadiem nāca klajā informācija, ka valdība izgatavojusi vai iepirkusi ap 30 tūkstošus giljotīnu, kuras vēlāk tika izvadātas pa visu pasauli. Kā šādas ierīces palīdz cīņai ar epidēmijām, nekādi nav saprotams, atliek pieņemt vien to, ka gadījumi patiešām var būt ļoti ‘dažādi’.

Katrā ziņā visiem bija skaidrs, ka globālās pārvaldes struktūras gatavojas kaut kādai masveida izmiršanai, ko varētu salīdzināt vienīgi ar dinozauru izmiršanu. Kad tieši tā sāksies, ziņu nav, bet uz doto brīdi adresē https://amg-news.com/what-if-you-would-be-standing-in-fro…/…
ievietota informācija par to, ka ASV ir sākuši kursēt FEMA vilcieni. Tie līdz šim stāvēja novietoti uz rezerves ceļiem visā valstī un nekur nekustējās. Dotajā avotā ir redzami kā foto, tā video materiāli- katram šādam vagonam ir 3 stāvi, katrā var ietilpt līdz 300 cilvēkiem, tātad 900 katrā vagonā kopumā.

To iekšpusē materiāla autoriem neizdevās pabūt, taču ņemot vērā pasažieru daudzumu, nekāds lukss tur nav. Kopumā tādu vagonu ir ap 100 tūkstošiem, līdz ar to tie vienā reizē var pārvest 1/3 ASV populācijas- jautājums tikai – uz kurieni?

Diemžēl šobrīd vēl ir ļoti maz informācijas par to, kur tie devušies tagad, kā arī par to, cik masveidīga šī kustība tur ir. Taču ļaudis pašās ASV ir sākuši uzmanīgi vērot dzelzceļa satiksmi. Ja tiks novērota masveida kustība, tas nozīmēs, ka Lielā Tīrīšana ir jau pie durvīm. Un ja kāds domā, ka tas viss attiecas tikai uz amerikāņiem, tad jāatzīmē, ka tā nav – pasaule šodien ir globāla un viss notiek vienlaicīgi visur.

Jauno pasaules kārtību vēl neviens nav atcēlis un totālo kontroli arī – ne jau velti pērkamās prostitūtas TV ekrānos aizgūtnēm stāsta par 5G nekaitīgumu- visi šie projekti ietilpst vienotā totālās verdzības sistēmā un tas, kas neredz kopējo ainu, arī nevar saprast to, kas un kāpēc tiek gatavots.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s