6 pārvaldes prioritātes.

Informatīvais materiāls par to, kā tiek pārvaldīta sabiedrība. Ja cilvēks ir spējīgs uztvert šādu materiālu, tad viņš spēj domāt konceptuāli – tā, kā to dara globālā elite, kura pārvalda planētu un visas valstis līdz ar to.

Katru reizi, sastopoties ar tādiem izteikumiem ka ‘PSRS’ Latviju okupēja un izsūtīja cilvēkus, bet ASV to nav darījusi, tātad ASV ir labas un tie ir mūsu sabiedrotie, rodas vēlēšanās pavaicāt – bet vai vairāk par bērnudārzu esat apmeklējuši?

Tāda ilūzija rodas tāpēc, ka cilvēki nav informēti par vispārējiem pārvaldes principiem un prioritātēm un viņiem tāpēc liekas, ka okupācija un attiecīgi kaut kāda genocīda veikšana vispār var būt tikai ar ieročiem un spēka uzspiešanu viņiem redzamā un saprotamā veidā – lūk, iesēdināja vagonā un izsūtīja, vai nostādīja pie sienas un nošāva – tur viss ir skaidrs un saprotams.

Jā, tā arī notiek – vēsturē tā notiek. Taču ir jāsaprot, ka šāda situācija un pārvalde nav iespējama ilgtermiņā – ieroču spēks vien nekad nespēj pakļaut tautu vai nāciju pilnībā vai noturēt to paklausībā- tas ir laika ziņā ātrākais un uz to brīdi efektīvākais paņēmiens, iekarot kādu valsti, taču tas ir visvājāk iedarbīgais ilgtermiņā. Lai saprastu to, kā tad notiek reālā pārvalde, ir jāizdala 6 pārvaldes prioritātes no zemākās un primitīvākās līdz augstākajai hierarhijā.

6 prioritāte – ieroči, armija, policija, visas spēka struktūras, likumdošana, tiesu sistēma, jebkāda veida vardarbība – visātrāk realizējamā pārvaldes struktūra, taču kā minēts, tas nedarbojas ilgtermiņā.

5 prioritāte – tautas veselības vadīšana. Tabakas, narkotikas, alkohols, gēnu inženierija, medicīnas industrija – genofonda iznīcināšana. Vai arī veselīga dzīvesveida propaganda un iestrādes tā realizācijai. Šeit var atcerēties to, kā ASV indiāņus masveidā nodzirdīja kolonizatori, piedāvājot tā saukto ‘ugunsūdeni’ – alkoholu. Nekādu higiēnu slāviem – tikai spirtu un tabaku – Ādolfs Hitlers.

4 prioritāte – ekonomiskā. Aizdevumi, kredīti, ekonomiskie modeļi, nauda – finanšu sviras kā pārvaldes instruments ir ļoti efektīvs paņēmiens. Ja valsts atrodas kredītu verdzībā, tad pats par sevi saprotams, ka tā vairs nav suverēna lēmumu pieņemšanā, bet tos diktē aizdevējs.

3 prioritāte- faktoloģija. Notikumu apraksti, reliģijas, visa kultūra, revolucionārās un citas kustības -šeit tiek strādāts uz cilvēku apziņas un zemapziņas formēšanu – masu mediji.

2 prioritāte- vēsturiskā. Vēstures rakstīšana un pārrakstīšana – šīs prioritātes pārvaldīšana ļauj saskatīt cēloņus un sekas, vēsturiskos notikumus un saprast notiekošo pasaulē, izejot no iepriekšējās pieredzes. Pārrakstot tautas vēsturi, iepotējot tai mītus, tiek pārrautas tās saknes un izpratne pašai par sevi.

1 prioritāte – metodoloģiskā. Cilvēku pasaules skatījuma formēšana, kopējā ideoloģija- šajā prioritātē esošie saprot visu kopējo konceptuālo notikumu virzību, procesus, parādības un tieši no šī līmeņa notiek šo procesu formēšana, veidošana un realizācija -šis ir pats galvenais, ideju līmenis, kam pakārtoti visi pārējie.

Un šis ir pats lēnākais, bet toties efektīvākais ilgtermiņa pārvaldes veids, jo tad, kad cilvēki un tautas uzvedas un domā tā, kā vajag pārvaldniekam, tad pārvalde tiek realizēta bez aizķeršanās. Atkarīgs viss ir tikai no pašu pārvaldnieku morāles principiem, kur tas ved.

Svarīgi ir saprast sekojošo – lai valsts būtu suverēna un spētu pašnoteikties, tai ir jāspēj pašai realizēt visas šīs prioritātes. Tiklīdz kāda no tām notiek no malas, tad ne par kādu suverenitāti vairs neiet runa.

Un tagad katrs var paskatīties un salīdzināt, cik tad pasaulē ir suverēnas valstis, kuras pašas realizē šīs prioritātes? Vai vismaz kādas no tām? Tad paveras patiesā aina un redzējums, kas tās pārvalda.

Ja paņem Latviju, tad skaidrs, ka tai nepiemīt absolūti neviena no šīm prioritātēm- savulaik tās nodrošināja PSRS, kas bija pilnīgi suverēna valsts un spēja realizēt visas minētās prioritātes, sākot ar augstāko- pasaules skatījuma un ideoloģijas formēšanu, beidzot ar zemāko – savas armijas esību, ieskaitot arī kontroli pār ekonomiku, veselību, reliģiskām kustībām un vēstures hronoloģiju.

Tas viss bija pašas valsts iekšpusē un nekādas manipulācijas no ārpuses netika pieļautas. Tas bija Staļina ēras un valsts uzplaukuma apogejs. Tikko tās pieļāva, valsts sāka brukt – Rietumu ideoloģiskais karš un vietējo nodevēju rīcība, pieļaujot buržuāziskās patērētāja ideoloģijas ievazāšanu cilvēku prātos, savu lomu nospēlēja. Uz to strādāja gadu desmitiem, jo ideoloģija formējas pietiekoši lēnu, taču tas ir efektīvākais ierocis, kāds vien var būt.

Un kas ir tagad – Latvija nespēj nodrošināt pat viszemāko pārvaldes prioritāti, jo tai nav savas, neatkarīgas armijas, bet ir NATO struktūra – savas ekonomikas nav, jo tā ir integrēta ES, parādu jūgu un finanšu sviras darbina SVF un citi aizdevēji, vēsturi raksta un pārraksta liberāļi, veselības aprūpe faktiski tendēta uz izmiršanu, pilnā sparā darbojas nodzirdīšanas genocīds – par augstākiem pārvaldes līmeņiem vispār nav ko runāt – reliģijas ir svešas, ideoloģija – Rietumu patērētāja un kredītu grābšanas kults – paņemam jebkuru no šīm prioritātēm un redzam, ka tās pārvalda pavisam citi spēki.

Un tieši šajos, augstākajos pārvaldes līmeņos arī tiek realizēts vajadzīgais – vai nu rūpes par konkrēto nāciju vai valsts iemītniekiem, vai arī genocīds – nav vajadzīga nekāda fiziska okupācija vai karadarbība -pilnīgi pietiek iepotēt svešu, naidīgu ideoloģiju, pārrakstīt tautas vēsturi, izglītot jauno paaudzi atbilstoši savām vajadzībām, pagaidīt, kamēr izskalojas vēsturiskā atmiņa un vajadzīgais efekts tiek panākts jau dažu paaudžu laikā un turklāt ir daudz noturīgāks par jebkādu fizisku okupāciju vai atklātu vardarbību – tā tas notiek pie mums un daudz kur pasaulē.

Tā strādā Rietumu ideoloģija un tā viņi panāk savu nodomu realizāciju ilgtermiņā. Nacisma un cilvēku ienīšanas ideju atjaunošanas darbi Ukrainā ir lielisks piemērs, cik ātri tas notiek. Mēģinājumi attaisnot Beslanas teroristus un apvainot tos, kuri atdeva savas dzīvības, veicot šo operāciju, ko tagad uzsākusi Krievijas liberāļu varza, ir vēl viens piemērs – 15 gadus viņi pagaidīja, lai notikums vairs nav tik dzīvs atmiņā un jau sāk pamazām to pārrakstīt pa savam – teroristi -bērnu slepkavas, redz, esot tur arī ar kaut kādām tiesībām bijuši.

Tad nu lūk, lai saprastu notikumus, ir jāsaprot šīs prioritātes un viss kļūst skaidrs kā diena, kas ko dara un kāpēc. Nu un, ja kāds stāsta, ka Latvija esot suverēna valsts, pavaicājiet par šīm priorotātēm, kuru tad no tām mēs sev nodrošinam paši?

Turklāt jebkuru situāciju var izskatīt no visu 6 prioritāšu aspekta- piemēram, lai armija sekmīgi varētu veikt operāciju, karavīriem ir jābūt arī veseliem, ideoloģiski motivētiem, paēdušiem, skaidri jāzina, par ko un ar ko tie cīnās- šie faktori bieži vien ir svarīgāki, kā armijas skaitliskais sastāvs un ideoloģiski motivēts pretinieks bieži var pārspēt skaitliski lielāku, bet nemotivētu un dezorientētu vienību.

Un tāpat var paskatīties kaut to pašu situāciju ar šobrīd aktuālo 5G tēmu- uz ko strādā veselības ministrija? Tieši viņu uzdevums būtu celt trauksmi pie vismazākās aizdomu ēnas par to, ka šī te tehnoloģija var kaitēt valsts iedzīvotājiem, par to, ka tā nav izpētīta un nekādi līdzekļi tās testiem pat nav piešķirti – bet ko dara šī ministrija un pati Viņķele? Piedalās raidījumā, kur tendenzioci izsmej tos, kuriem rūp sava un apkārtējo veselība. Tādā, lūk “valstī’ dzīvojam. A valsts ta nav – visas prioritātes pārvalda tautai naidīgi elementi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s