Strom VS Boeing

Kamēr visa veida korporatīvie speciālisti aizgūtnēm stāsta par elektromagnētiskā lauka nekaitīgumu, es pameklēju, vai pasaulē ir kādi precendenti vai tiesu spriedumi šajā sakarā – izrādās, ka ir gan- 1990. gada Washington Post avīzē ir aprakstīts Roberta Stroma gadījums pret Boeing kompāniju.
https://www.washingtonpost.com/…/de5463d6-3c06-40a1-9122-…/…

Boeing izmaksā savam darbiniekam 500.000 dolārus.
Tehniskais darbinieks, kam diagnosticēta reta leikēmijas forma, ir panācis ievērojamu prasības apmierināšanu no avioindustrijas giganta, kad izdevās pierādīt to, ka viņš ticis izmantots kā eksperimenta jūrascūciņa, lai noskaidrotu elektromagnētisko impulsu iedarbību uz cilvēku.

Roberta Stroma advokāti paziņoja, ka panāktā vienošanās ar kompāniju ir pirmā visā valstī, kur darbiniekiem tikušas izmaksātas kompensācijas par to, ka tie tikuši pakļauti zemas frekvences starojumam no elektromagnētiskiem laukiem.

Tā kā līdzīgs starojums nāk arī no strāvas līnijām, video ekrāniem un elektriskajām segām, advokāti uzskata, ka šis gadījums var novest arī pie citām tiesiskām darbībām.

Elektrības kompānijām tagad ir jāuzmanās – tā teica Michael Withey, galvenais lietas advokāts – jūs nevarat izvietot elektriskās ierīces tuvu pie skolām.

Viņš arī paziņoja, ka šī lieta reprezentē atklāsmi par to, ka elektromagnētiskais starojums var izraisīt vēzi un var tikt izmantots tiesu praksē, kad runa ir par veselības boājumiem.

Kaut arī Boeing noliedza savu vainu, taču piekrita izmaksāt pusi miljona dolāru – kā arī izziņoja, ka mainīs savas procedūras starojuma testēšanā un apmaksās līdz pat 10 medicīniskiem testiem katru gadu ikvienam no 707 uz to brīdi iesaistītiem darbiniekiem EMF testēšanā, kā arī visiem bijušajiem.

Boeing jau tika uzbūvējis jaunu EMP testa laboratoriju ar aizsardzību, kā arī ieviesuši jaunas procedūras un izskaidrojumu ar potenciālajiem riskiem.

Es jūtos ļoti pacilāts šīs neticamās uzvaras dēļ – tā Stroms, 50 gadus vecs uz to brīdi – par saņemto naudu viņš vēlāk nodibināja fondu, kurš publiski atklāja EMF starojuma bīstamību.

Vienošanās arī paredz 200.000 dolāru izlietošanu medicīniskā administratora algošanai, kas uzraudzīs darbinieku veselību.

Stromam nekad netika paziņots, ka telpā ir elektromagnētiskā lauka starojums, ka viņa uzdevums testēt EMP impulsus no raķešu komponentiem var radīt kādas sekas veselībai. Taču viņam tika diagnosticēta hroniska leikēmija.

Tāds ir šis stāsts – tagad, kad 5G antenas bāž uz visiem māju jumtiem, skolām, bērnu pulcēšanās vietām, par to maksā 3 miljardus no ES un tik straujā slepenībā tas viss notiek, bet mums atkal stāsta, ka EMF ir pilnīgi nekaitīgs, tad ir vērts zināt, ka pasaulē ir precendents, kad ir izdevies lielos monstrus piespiest pie sienas un panākt labvēlīgu spriedumu arī ‘nekaitīgā’ elektromagnētiskā lauka lietā. Jo šobrīd notiek tieši tāds pats eksperiments ar cilvēkiem masveidā, neko neinformējot par to, kas tas īsti ir par starojumu un kāds būs tā efekts uz veselību.

Varat būt droši, ka ieviesēji domā par miljardu apgūšanu, nevis par jūsu veselību.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s