Pēdējo dažu dienu svarīgākās ziņas.

Krievijas laikraksta “Novaja gazeta” žurnālisti Jūliju Latiņinu Maskavas centrā divas pagaidām nenoskaidrotas personas sestdien apmētājušas ar fekālijām, vēstīja radiostacija “Eho Moskvi”.

Ko par šo visu piebilst – tas ir labi, ka Krievijā beidzot cilvēki sāk atpazīt un atzīmēt šos 5tās kolonnas un liberastu darbiniekus ar to patieso smaku -jo viņu jēga un būtības mērķis ir tieši tāds – nepārtraukti smirdēt😀 Kas ir Novaja gazeta? Tas ir vēl Gorbačova radīts projekts, kurš to izveidoja 1993. gadā par līdzekļiem, kurus saņēma Nobela prēmijas ietvaros par valsts nodevību, PSRS sagraušanu, izpārdošanu Rietumiem un miljoniem cilvēku iedzīšanu nabadzībā – turpmākam informatīvajam karam pret Krieviju radītais instruments joprojām turpina darboties.
https://www.delfi.lv/…/maskavas-centra-ar-fekalijam-apmetat…

Taču ne velti Krievijas prezidents nesenā intervijā laikrakstam Financial Times paziņoja par liberstijas ēras galu. Financial Times savukārt ir pasaules globālās pārvaldes informatīvais instruments un tapēc šis paziņojums ir līdzvērtīgs KF prezidenta runai ANO 2008. gadā, kur viņš paziņoja par vienpolārās ASV hegemonijas galu.

Un tas tika pateikts ilgi pirms tam, kad tur pie varas nonāca Tramps, kurš to tagad arī sekmīgi realizē. Globālā politika bīdās lēnu, ilgi, bet pamatīgi, tapēc arī tie liberasti, kuri joprojām nesaprot, kas notiek un nevar aizvērties, var arī sagaidīt tādu pašu likteni, kā Jeļena Grigorjeva, pirms mēneša nogalinātā viena no aktīvākajām LGBT bļāvējām Krievijā. Un tie, kas šādas lietas realizē, ir jau pavisam cita līmeņa pārvalde -globālistiem ir gan resursi, gan iespējas šādas darbības veikt visaugstākajos līmeņos – Kenedija slepkavība ir tam lielisks piemērs.
https://www.apollo.lv/…/vinu-biezi-draudeja-noslepkavot-san…

Otra ziņa. Uzņēmums “Huawei” ceturtdien, 22. augustā, prezentēja savu pirmo 5G viedtālruni Latvijā – “Mate 20 X (5G)”, demonstrējot tālrunī pieejamās inovācijas un darbības iespējas “Tele2” 5G tīklā.
https://www.delfi.lv/…/foto-huawei-riga-demonstre-savu-5g-v…

Viss, kas jāpiebilst par šo- pievērsiet uzmanību cipariem ātruma testā- 666. Un tad arī cenai, kāda tā būs šim tālrunim- 999 eiro jeb apgrieztais 666.

Tas ir viss, kas jāzina par 5G, tā ieviesējiem un patiesajiem nolūkiem. Un nekas netiek slēpts, viss ir acu priekšā skaidri un gaiši parādīts vienmēr. Tikai vai acis ir vaļā?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s