Bērnu tirdzniecība un pedofilija jeb Rietumu elites morālie standarti.

Kas gan varētu būt svētāks un tīrāks cilvēkiem, kā bērni? Tie, kuri ir vecāki savām atvasēm, parasti vienmēr cenšas būt mīloši un panākt, lai bērni izaug vēl labāki, kā paši –vismaz tā tam būtu jābūt tur, kur valda saprāts.

Taču laikmets un cilvēku morāle bieži vairs pēc šī kritērija nestrādā un arī bērni šodien ir kļuvuši par degradētās patērētāju sabiedrības daļu, kur valda preču- naudas attiecības –arī viņi kļuvuši par preci, ko pērk un pārdod- kaut arī tas vēsturē nav nekas jauns, taču izrādās, ka arī 21 gs, kad cilvēce lido kosmosā un atklāj tik daudz noslēpumu, cilvēku zemākās īpašības ir tikpat riebīgas, ja ne vēl riebīgākas, kā tumšajos viduslaikos.

Tie, kuru rokās ir vara un nauda, joprojām uzskata sevi par nesodāmiem – viņi domā, ka var nopirkt jebko un izlietot savu sātanisko tieksmju apmierināšanai- arī mazus bērnus. Nupat izskanēja skandāls saistībā ar Džefriju Epšteinu, kurš esot veicis pašnāvību- šis miljonārs –pedofīls savā privātajā ‘Lolita Express’ lidmašīnā regulāri veica izpriecas lidojumus šīs pasaules bagātajiem un varenajiem, piegādājot to izklaidēm nepilngadīgus bērnus – pasažieru skaitā bijuši gan toreizējais ASV prezidents Klintons, gan Anglijas karalienes dēls princis Endrjū, gan arī daudzi citi Rietumu elites pārstāvji.

Taču vai šis ir kaut kāds izņēmuma un ārkārtējs gadījums? Nē, tāda ir visa Rietumu valdošā elite un viņu līdzšinējais pasaules pārvaldes instruments ASV – tajās ir sasniegts tāds izvirtības līmenis, ka ar saviem bērniem tur vairs nepietiek, lai apmierinātu visu pedofilu tieksmes- tāpēc šī valsts ir vadošais pasaules bērnu importa līderis.

Brittany Murphy veiktajā pētījumā dota šokējoša analīze nelegālo bērnu ievešanas apjomam ASV un to tālākas legalizācijas centieniem- saskaņā ar nesen publicētiem datiem no ASV Veselības departamenta (U.S. Department of Health & Human Services), 2016.gadā ASV tika nelegāli ievesti 52.147 bērni no citām valstīm – tas ir, 149 bērni dienā. https://www.mrctv.org/…/obama-released-52k-illegal-alien-ki…

Visi viņi ieradušies nelegāli, bez pieaugušo pavadības, taču kāds tos ir sponsorējis. Kopumā tikai 2 gados no 2014-2016 Departaments ir atzīmējis 133.502 nelegālu bērnu ierašanos valstī.

Visi šie bērni ir ielaisti valstī ar paziņojumu par obligātu ierašanos imigrācijas tiesā, kur tiek pieņemts gala lēmums attiecībā uz viņu palikšanu valstī. Šīs tiesas vidēji deportē tikai 4% no ievestajiem bērniem, bet vairāk kā 1/3 no visiem iebraucējiem tiesās nemaz neierodas un vienkārši nozūd ASV plašumos. Un arī nekāda tālāka kontrole pār legalizētajiem bērniem un viņu likteņiem nenotiek.

Jebkurš sponsors, ievedot valstī bērnus un tos legalizējot, var būt drošs, ka ievērojot formālās justīcijas procedūras, valsts viņus neaiztiks. Un tālākais bērnu liktenis tai neinteresēs.

Ļoti interesanta ir ģeogrāfija, kur šie bērni nonāk. Absolūtais līderis ir Vašingtona, Kolumbijā. Tālāk seko Florida Kalifornijā, Ņujorka Merilendā, Teksasas un Virdžīnijas štati, beidzot Havaju salas. Var atgādināt, ka Vašingtona tiek dēvēta arī par pasaules seksuālo minoritāšu galvaspilsētu, kam seko San Francisko un Ņujorka, kur kopumā dzīvo vislielākais minoritāšu %.

Kā tad tas ir iespējams? Kā tik milzīgā apjomā var tikt īstenotas šādas kriminālās darbības? Loģiski, ka tas nevar tikt īstenots bez tiešas ASV valdošās elites līdzdalības. Un tā nemaz neslēpj savu tieksmi uz bērniem.
Tā pat atzīmē šo interesi kā sasniegumu. Ja mēs atveram Hilarijas Klintones personiskā saita sadaļu, tad tur varam izlasīt sekojošo – ‘Pēc juridiskās skolas beigšanas Hilarija varēja doties strādāt uz jebkuru prestižo juridisko kompāniju, taču izvēlējās strādāt bērnu aizsardzības fondā. Viņa strādāja ar ieslodzītajiem pusaudžiem DienvidKarolīnas pieaugušo cietumā un ar bērnu-invalīdu ģimenēm Masačūsestas štatā. Tas viņai izraisīja pieķeršanos bērniem visas dzīves garumā.
https://www.hillaryclinton.com/about/

Kā piemērs tam, kā sponsori zog bērnus un ved tos savu tālāko mērķu realizēšanai uz ASV, ir nu jau bijušās The New Life Children’s Refuge organizācijas direktores Laura Silsby skandalozā lieta. Ziņojumā, kurš saucas Owning Laura Silsby’s Shame: How the Haitian Child Trafficking Scheme Embodies the Western Disregard for the Integrity of Poor Families ir sīki aprakstīts, kā Laura Silsbija izveidoja veselu bērnu zagšanas kanālu no Haiti, lai tos nelegāli ievestu ASV. Rezultātā viņa uzķērās uz kārtējās 33 bērnu ievešanas mēģinājuma, taču pašas Hilarijas Klintones nodrošinātā aizsardzība palīdzēja izvairīties no soda.
https://harvardhrj.com/wp-conte…/…/sites/14/2009/09/King.pdf

Senās Klintones un Silsbijas attiecības bērnu pārvietošanā uz ASV apliecina gan wikipedia ieraksts, gan elektroniskās sarakste starp viņām vēl no 2001 gada. Ir aprakstītas detalizētas bērnu zagšanas shēmas un mēri, kādus pieņēma Hilarija Klintone, lai piesegtu šo nelegālo biznesu.
https://en.wikipedia.org/…/New_Life_Children%27s_Refuge_case

Raksturīgi, ka skandalozā Klintones palīdze Huma Abedina pastāvīgi kūrēja Silsbijas vadīto aģentūru, bet viņu aizstāvošais advokāts pats tālāk tika apsūdzēts bērnu tirdzniecībā seksuāliem pakalpojumiem.
https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/2772
https://wikileaks.org/…/323249_-os-haiti-us-legal-adviser-t…

Vēl vairāk, wikileaks platformā tika publicētas vēstules, kur viņi apspriež nolaupīto bērnu cenas un to transportēšanas izmaksas. Tāpat arī visa šī kanāla struktūra un finansēšana ir atspoguļota publicētajās Klintones vēstulēs.
https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/3741

Klintones fonda organizētājā bērnu nolaupīšanas shēmā, spriežot pēc pieejamās informācijas ir iesaistīti vismaz 6 Kongresa locekļi un vairāki Federālo drošības struktūru darbinieki. Klintone personiski ir lidojusi ar miljardiera-pedofīla aviolaineri Lolita Express, kurš izgaismojies arī bērnu importā no Krievijas, tāpat jau minētais Bils Klintons un nebūt ne ar Monikas Levinskas vecuma meitenēm. Par to presē ir ziņots 11 reizes, bet lidojumu žurnāli liecina par skaitu, kas pārsniedz minēto vismaz 2 reizes.
https://www.foxnews.com/…/flight-logs-show-bill-clinton-fle…

Visi šī lainera pasažieri tika reģistrēti vārdos no Nabokova slavenā darba Lolita, tas tika nodrošināts ar lielām gultām grupveida seksa vajadzībām turpat uz borta ar tikko nopirktajiem bērniem.

Galvenais šī bērnu seksuālās izmantošanas trafika organizators bija Klintones padomniece Huma Abedina.
Zemāk minētā informācija apliecina, ka ASV un Lielbritānijā eksistē veselas noziedzīgas ķēdes, kuras nodrošina piekļuvi bērniem to seksuālās ekspluatācijas nolūkos, kā arī bērnu pornogrāfijas vajadzībām klientiem no Rietumu politiskai un biznesa ‘elitei’ Tās ir vērstas uz visneaizsargātāko sabiedrības daļu, īpaši to, kura atrodas bērnu namos. Un lielā vairumā gadījumu šīs ķēdes atrodas pašas likumdevējas varas aizsardzībā, tā kā šis ir arī vērtīgs šantāžas un kompromāta avots, tā kā šādu klientu atklāšana nozīmē iespējas radīt tiem pamatīgas problēmas.

Te ir saraksts ar tiem, kuri paspējuši izgaismoties kā šādi klienti, par kuriem ir rakstīts presē- šāda saprātīgam cilvēkam šokējoša rīcība ir pavisam normāla parādība Rietumu valdošajās elitēs. Tie ir viņi, kuri apvaino Krieviju un citas valstis tajā, ka tās nepienācīgi ievēro minoritāšu tiesības.
https://www.reddit.com/…/the_breaking_uk_vip_paedophile_sc…/

Bet kur tas skatās tiesību aizsardzības sistēma? Diemžēl ļoti bieži tā pati ir daļa no šī noziedzīgā sindikāta un nodrošina kriminālo darbību piesegšanu. Reizēm, protams, kaut kādi gadījumi nonāk presē un tad iestādes vienkārši ir spiestas kaut kādu izmeklēšanu uzsākt.

Pēc tam, kad tika publicētas Klintones vēstules un materiāli no Vainera datora, FIB ar 400 darbinieku sastāvu no 55 nodaļām, apvienotas 74 grupās veica operāciju trīs dienu garumā Cross Country X, kuras laikā tika arestēti 239 bērnu seksa tirgoņi un izglābti 82 bērni. No vairāk kā 50.000 ikgadējiem iespējamiem upuriem- tikai 82.
https://www.upi.com/…/FBI-rescues-82-childre…/1151476859195/

Un tikai milzīgā sabiedrības spiediena dēļ – bet tvaiks tika nolaists, bandinieki arestēti, bet augšējie slāņi joprojām ieņem augstākos amatus Baltā nama administrācijā.
Pēc iepazīšanās ar visiem šiem materiāliem šķiet, ka visu to nevar darīt cilvēki- tie ir sātanisti. Un visa šī bērnu tirgoņu elite patiešām vēl ir iesaistīta arī visos bēdīgi slavenās Bohēmijas birzs rituālos.
https://newspunch.com/wikileaks-email-links-hillary-clinto…/

Wikileaks publicētā sarakste tieši saista Hilariju Klintoni, Kolinu Pauelu un Henriju Kisindžeru ar Bohēmijas birzi, kā arī norāda uz kādu slepenu okulto globālistu pulcēšanās vietu. Dati norāda, ka tieši Bohēmijas birzī notiek pasaules kontroles plānu saskaņošana gan ar demokrātiem, gan republikāņiem ASV valdībā.
https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/11933

Kolina Pauela uzlauztajā sarakstē redzami foto, kur Bohēmijas birzs slepenajās sanāksmēs tiek demonstrēts zīmīgais Guccifer žests, starp viesiem ir arī aktieri Džordžs Kenedijs un Malkoms Makdauels. Hilarija Klintone arī ir atmaskota kā šīs pašas globālistu elites pārstāve ar sātaniskām un kabalistiskām tendencēm, kā arī atklātas viņas ciešās saites ar Rotšildu ģimeni. Šī bijusī kandidāte uz ASV prezidenta amatu ir tik dziļi iesaistīta Jaunās pasaules kārtības elites struktūrās, ka Bohēmijas birzs rituālos piedalās rituālos, pielūdzot Molohu – šajos rituālos neizpaliek arī cilvēku upurēšana. Tādi rituāli tur notiek jau kopš 1800.gada.


Augsti stāvošo sātanistu saraksts neaprobežojas tikai ar šībrīža ASV eliti- dažādos laikos tur piedalījušies ASV prezidenti Hovards Tafts, Kelvins Kūlidžs, Herberts Hūvers, Dvaits Eizenhauers, Ričards Niksons, Džeralds Fords, Ronalds Reigans, Džordžs Bušs Sr un Jr –dažādu pilsētu mēri, astronauti, FIB direktori, valsts sekretāri, starptautisko banku vadītāji, lielo korporāciju direktori. Un protams, Anglijas karaliene Elizabete II izpildīja sātanam veltītu deju Bohēmijas birzī 1983.gadā.

Visi šie ‘elites’ pārstāvji agrāk vai vēlāk izrādās iesaistīti bērnu tirdzniecības un pedofilijas lietās. Arī tie bērni, līdz kuriem viņu nagi netiek, it nemaz nav pasargāti no šo sātanistu darbībām. 2016.gadā nāca gaismā šokējoši fakti par tīšu bērnu nogalināšanu Sīrijā – tur bojā gāja 36 bērni un vēl 50 nonāca kritiskā stāvoklī pēc vakcinēšanās ar attiecīgo preparātu – to veica Pasaules Veselības Organizācija – jā, tā pati, kura atzina nātrija ciklamātu par nekaitīgu Coca Cola vajadzībām, pēc tam, kad tika panākts šīs vielas aizliegums un tagad izliekas neredzam elektromagnētiskā starojuma kaitīgo ietekmi uz dzīvo dabu 5G sakarā. Nebūs lieki atgādināt, ka šī organizācija ANO ietvaros ir šīs pašas elites veidots totālās kontroles mehānisms.
https://wearechange.org/dozens-children-died-given-tainted…/

Šīs programmas ietvaros bija paredzēts vakcinēt 1.6 miljonus bērnu. Protams, ka šos faktus Rietumu prese izvēlējās ignorēt, tāpat, kā daudzus citus līdzīgus gadījumus, tā kā bērni šajā Rietumu koncepcijā ir tikai prece, kas līdzinās hamburgeram, ko var pirkt, pārdot, izmest vai izmēģināt savas dēmoniskās tieksmes. Un šie cilvēki sēž mīkstos krēslos Baltā nama struktūrās.

Kas tad notiek šai sfērā pie mums? Te var palasīt, ko šai sakarā rakstīja mediji vēl 2017.gadā – kas un kādus adopcijas kanālus ir izveidojis – arī šeit šis bizness tieši tāpat tiek piesegts visaugstākajos līmeņos –partiju un ministriju piesegā.

https://www.lsm.lv/…/latvijas-bernu-adopcija-uz-arzemem-da…/

Tapēc būtu vēlreiz vērst uzmanību uz to, kas ir tie, kuri kūrē visus šos projektus, pieņem likumus un aizgūtnēm stāsta, cik viss tas mums ir derīgs un vajadzīgs- sākot ar vakcīnām un beidzot ar 5G- nekur ‘oficiālajā’ presē, ko viņi paši arī pārvalda, nekāda patiesība par to visu nebūs atrodama, izņemot pavisam kliedzošus gadījumus – taču tuvojas Ūdensvīra jeb Patiesības laikmets un maskas krīt.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s