Dzīvā ūdens strukturizēšana.

Ja kāds 30 gadus atpakaļ teiktu, ka nākotnē cilvēki pirks ūdeni pudelēs, diez vai kāds tam ticētu. Taču dzīves reālijas ir tādas, ka aizvien vairāk ļaužu ir spiesti ūdeni pirkt.

Ūdens, tas ir mūsu veselības pamats. Jo tīrāks tas ir, jo ilgāk cilvēkiem saglabājas vitalitāte un mazāk jātērē uz ārstiem un zālēm. Taču pat izmantojot sadzīves filtrus, tīru ūdeni mēs nevaram iegūt. Maksimums, ko spēj šie filtri, ir samazināt hloru un sīkos atkritumus. Lai ko rakstītu filtru reklāmās, tie nerisina ūdens attīrīšanas jautājumu. Hloru nevar pilnībā aizturēt, bet ogļu filtri savukārt paši piesārņo ūdeni ar mikroskopiskiem ogļu putekļiem. Ar to daudzumu pietiek, lai pie vārīšanas kopā ar atlikušo hloru veidotos dioksīns. Tas ir kancerogēns. Bez tam, ogļu filtri pamazām sāk piesārņot ūdeni aizvien vairāk. Tad kā var mājas apstākļos iegūt tīru un dzīvu ūdeni?

Ūdens – pats jaudīgākais informācijas nesējs, kāds vien eksistē uz planētas. Papildus informācijai, tam ir noteikta molekulu struktūra un režģis, kura arī ietekmē tā kvalitāti. Tāpēc ūdens kvalitāte ir tieši atkarīga no tās informācijas un struktūras, kādu tā sevī nes. Dabā ūdens tek no pazemes, savācot sevī informāciju par visu, ar ko saskaras. Tāpēc ūdens no meža avotiem ir pats tīrākais, tajā ir visa informācija un attiecīga tīra enerģētika, tas ir filtrēts caur iežiem, smiltīm, akmeņiem un citiem dabiskiem filtriem savā ceļā. Šāds ūdens ir dziedinošs cilvēka organismam, tas satur meža spēku, vitalitāti, tas uzlādē un ārstē.

Bet tagad iedomājieties to ceļu, ko ūdens veic, kamēr sāk tecēt pa kanalizācijas caurulēm- to vispirms savāc stacijās, tad pievieno dažādas ķimikālijas un kamēr tas nonāk līdz mūsu krānam, tas iztek cauri simtiem dažādām caurulēm, kuras veidotas taisnos leņķos, kādu dabā nav- arī tas lauž molekulāro struktūru- izejot cauri tūkstošiem māju, tas savāc sevī milzīgu daudzumu attiecīgas informācijas – gala produkts tad ir viss šis mudžeklis, kas tek no krāna.

Ir tik dīvaini lasīt rakstus par to, ka ‘zinātnieki neesot pierādījuši’ to, ka ūdens nes informāciju vai maina struktūru, kam jābūt skaidram pat mazam bērnam. Tāpat, kā ikviens, kurš kaut ko saprot no enerģētikas, labi zina, ka jebkurš priekšmets un visa matērija nes sevī informāciju, ne tikai ūdens. Bet tā struktūra ir īpaši labi piemērota.

Tāpēc gluži loģiski, ka tekot cauri attiecīgai videi, tas uzkrāj attiecīgo informāciju – tāpēc tur, kur dzīvo tūkstošiem cilvēku savā ikdienas stresā un strīdos, ūdens struktūra nevar palikt nebojāta un tīra, lielpilsētās tas nav iespējams.

Tad ko var darīt, lai šo negatīvo informāciju iztīrītu, atjaunot ūdens dabisko struktūru? To var darīt ar savu nodomu un gaismas enerģiju spēku, ja cilvēks prot strādāt šādā apziņā, attīrīt gan ūdeni, gan pārtiku pirms ēšanas- tieši tādas tradīcijas izsenis ir Austrumu kultūrās un bija arī mūsu senčiem- mantru skaitīšana vai pateicība Dabai pie galda pirms katras maltītes, kas patiesībā ir attīrošs rituāls, kas strukturizē ēdiena molekulas tā, kā tas ir harmoniski organismam- var darīt to un piekopt šādas garīgas prakses, bet tiem, kuri vēl nav tikuši līdz tādai apziņai un dzīvesveidam, var ieteikt citu, sadzīvisku metodi.

Un tā ir vienkārša – sasaldēt un atsaldēt ūdeni. Dabā ir iestrādāta bezgalīga gudrība. Pēc sasaldēšanas ūdens it kā tiek atjaunots, līdzīgi kā nospiežot ‘reset’ pogu ierīcēm, kas atjauno ‘rūpnīcas iestatījumus’ Tā arī ūdenī atjaunojas tā sākotnējā struktūra. Tā, kas ir harmoniska mūsu ķermenim. Tas ir informatīvais un strukturālais stāvoklis, kas dziedina. Tieši tāpēc pats dārgākais ūdens, ko šodien tirgo veikalos, ir iegūtais no arktiskajiem ledājiem.

Tāda ūdens labums ir tajā, ka tas ir maksimāli tuvu dabiskajam tīrajam ūdenim, kuram ir jāpilda noteiktas funkcijas mūsu ķermenim, kuru ir ļoti daudz. Galvenās no tām:

1. Attīrīt ķermeni no šlakvielām un toksīniem –tā ir ūdens viena no pamata funkcijām. Tieši tāpēc tik nemitīgi saprātīgi dietologi uzstāj uz to, ka ir jādzer pietiekoši daudz ūdens dienā, nevis tējas, sulas, kafijas, gāzētie dzērieni- bet tieši tīrs ūdens, tā kā citi šķidrumi organismam skaitās barības vielas, bet ūdens funkcija ir attīrīšana- neviens taču nemazgā traukus ar kolu vai sulu. Taču lielais vairums ļaužu ignorē šo ieteikumu dzert vismaz 2L ūdens dienā. Taču, ja to dara, tad jau visai drīz var just veselības uzlabošanos.

2. Barot šūnas – ūdens arī baro šūnas un piedalās asins radīšanas procesos. Netīrs ūdens, kam ir bojāta struktūra, nevar iekļūt starpšūnu membrānās un veikt šo darbu. Dzīvais ūdens uztur šūnas veselas, tas nozīmē arī tīras asinis un visu orgānu harmonisku darbību, attīrīšanos no holesterīna pleķiem., imunitātes paaugstināšanos un daudz ko citu.

3. Tauku šķīdināšana. Ir zināms, ka vienkārši dzerot pietiekošu daudzumu ūdens, var ātri un nesāpīgi notievēt? Jo tauki 90% sastāv no ūdens un tikai 5% no tauku molekulām, atlikušie 5% ir šlaki un toksīni. Attiecīgi, jo vairāk organismā tauku, jo vairāk toksīnu. Tēma gana plaša, bet galvenais šeit ir lūk, kas- ja dzert vairāk ūdens, nekā organisms prasa, tad sākas ekstrēmās izvadīšanas process un ķermenis izvada vairāk ūdens, nekā saņem. Un tā darbojas tauku masas samazināšanas process.
Tādā veidā dzīvā ūdens labvēlīgā ietekme ir nenovērtējama. Šie trīs punkti ir tikai pats pamats.

Un tā esam nonākuši līdz galvenajam, kā iegūt tādu ūdeni mājās? Lielākā kļūda ir domāt, ka pietiek tikai to sasaldēt un atsaldēt. Taču process ir drusku sarežģītāks.

Ūdens gatavošana sākas ar pašu ūdeni. Tam neder krāna ūdens, ne arī vārītais, kas ir miris un tukša krava ķermenim, ne arī caur sadzīves filtru ‘attīrītais’ Šeit ir vajadzīgs dzeramais ūdens no veikala, turklāt tāds, kurš pildīts maksimāli tuvu Jūsu dzīvesvietai, šai gadījumā tas vismaz ir Latvijā ražotais. Šeit ir tā mistiskā saikne starp katra dzimto vietu un organismu, kas ir pavisam atsevišķas tēmas vērta. Teiksim, 5L veikala ūdens- ja kādam ir iespēja iegūt no akas vai tīrā avota laukos, tiem ir paveicies tāpat.

Ļoti svarīgi ir izvēlēties taru sasaldēšanai. Te neder kastroļi, jo ūdens pie sasalšanas izplešas- ūdens kontakts ar metālu vispār nav vēlams, īpaši ar alumīniju, jo tas ir indīgs. Un dzelzim ir sava enerģētika, kura ietekmēs ūdens struktūru. Derēs plastmasas spainis, vai arī sudraba pārklājuma trauks. To rūpīgi jāizskalo ar karstu ūdeni, pirms ievietot ledusskapī ar saldējamo tilpumu.
Katra saldētava darbojas dažādi. Tāpēc ir jānoskaidro, cik laika paiet, iekams vidū paliek nesasalusi josla aptuveni dūres lielumā- tieši vidū savācas visi smagie metāli un toksīni, kāpēc arī viducis nesalst. Tāpēc jāņem ārā, jāsaskalda un viducis jāizlej. Ja ir vēlme, var pagaršot to, kas ir vidū- būs diezgan labs priekšstats par to, ko mēs dzeram ikdienā, kad gribēsies ātrāk iztīrīt zobus no tās garšas.

Tālāk ir jāsagaida, kamēr ledus izkūst. Tad vēlreiz to jālej tarā un atkal jāsaldē- tas jādara vismaz 2 vai pat 3 reizes – tas ir svarīgi un to daudzi nezina. Pēc otrās sasaldēšanas ledus kristāli kļūst pilnīgi tīri un caurspīdīgi. Tāds ūdens ir atguvis savu sākotnējo harmonisko struktūru un tīrību.

Pēc otras saldēšanas ūdeni jāatkausē stikla tarā – tas ir neitrāls materiāls un ir piemērots ūdens glabāšanai. Stikla burkā liekam šungītu un ļaujam stāvēt 2 dienas.

Kā redzams, process ir diezgan ietilpīgs un aizņem vairākas diennaktis. Taču efekts no tāda ūdens būs nesalīdzināmi pozitīvāks, kā no netīrā krāna ūdens.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s