Varnešu panika 5G sakarā.

Ir sākušas skanēt arī varnešu taures – vakar labi zināmais valdībai vajadzīgās informatīvās vides formētājs Tvnet publicējis šo te. https://www.tvnet.lv/…/panika-par-5g-tiklu-ka-ta-radusies-u…

Nu lūk, tajā pievērsta uzmanība arī manai personai un tā neviļus esmu kļuvis par vienu no galvenajiem mītu izplatītājiem un panikas cēlējiem valstī šai sakarā🙂 Angliski ir tāds termins ‘whistleblower’ – tas, kas runā par lietām, par kurām oficiālajos medijos nav pieņemts runāt. Uzskatīsim to par pagodinājumu – man patiešām zvanīja dotā raksta autore sakarā ar to, ka mans nesenais FB ieraksts par 5G kā globālo cilvēces iznīcināšanas un zombēšanas projektu bija sasniedzis pietiekoši plašu auditoriju un mūsdienās tas acīmredzot tiek uzskatīts par kaut kādu rādītāju, cik bīstams tad varnešiem tas ir.

Jautājumi bija samērā adekvāti un visu to, ko par šo lietu domāju, es arī pateicu -taču ņemot vērā to, kas ir Rebaltic – Sorosa apmaksāta organizācija, neko citu, kā sevis ierindošanu ‘mītu izplatītājos’ es arī negaidīju – apraksts veidots tā, lai radītu iespaidu, ka šitas ir nekas cits, kā kremļa trollis un nav par pilnu ņemams😉 Taču tas, ka rezonanse ir radīta un lielai daļai sabiedrības tomēr nav gluži vienalga, ka viņus nu jau atklāti spiež gluži kā lopiņus uz kautuvi – ja no līdzšinējiem starojuma avotiem, kuri visi ir kaitīgi un visi nes sekas – ja ne tūlītējas, tad ilgstošas un ģenētiskas – vēl var kaut kā izvairīties, tad 5G vairs tādu iespēju neparedz – tieši šis ir pats bīstamākais faktors- galējais projekts paredz visas planētas totālu apstarošanu gan no zemes stacijām, gan no kosmosa ar desmitiem tūkstošiem satelītu, kā arī simtiem miljonu viedierīču, kas saslēgtas vienotā ‘Lietu intereneta’ tīmeklī.

Nemaz ne tik sen arī latviskā presē kaut ko par to visu rakstīja, kā šeit, pirms 5 gadiem. https://jauns.lv/…/81681-bezvadu-internets-maja-vai-draudi-…

Kas attiecas uz cilvēku bailēm no tehnoloģijām, kas esot bijušas vienmēr un ko dotā žurnāliste laikam uzskata par tādu kā trumpi, kas apliecinātu arī šī ieveduma nekaitīgumu un lieku trauksmes celšanu, tad šis jautājums ir jāaplūko mazliet citā kontekstā.

Jā, cilvēki sākotnēji baidījās no automobiļiem, vilcieniem un daudz kā cita. Varbūt tas šodien šķiet smieklīgi, bet tikai tad, ja cilvēkam piemīt šaurpieraina domāšana – ja paskatamies globālā mērogā, tad pie kā tad ir novedušas visas šīs tehnoloģijas ilgtermiņā? Pie grandioza planētas piesārņojuma, smago metālu izmešiem, planētas dzīvo plaušu – tropisko mežu masveida izciršanas, mirstoša okeāna, tūkstošiem dzīvnieku sugu izmiršanas tikai pēdējā – tehnoloģiskā gadsimta laikā.

Zinātnes progresam bija jāizved cilvēki no tumsonības un māņticības ēras, bet daudzos veidos tas ir faktiski nolēmis cilvēci jaunam ciešanu un nāves laikmetam. Un pēdējā gadsimta laikā, to ir pilnīgi pārņēmušas savā varā ļaunprātīgas korporācijas ar nulles ētiku, nulles līdzjūtību un raizēm par jebko citu, izņemot peļņas ciparus katra grafiskā finansu ceturkšņa beigās. Šīs korporācijas ar savu zinātni ir ievedušas cilvēci laikmetā, kad pati cilvēces eksistence ir uz totālas iznīcības robežas.

Piemēram, biotehniskā inženierija mums ir devusi globālu ģenētisko piesārņojumu ģenētiski modificētu graudaugu formā, no kurām neviena nav pienācīgi testēta, pirms tās palaišanas dabiskajā ekosistēmā. Zinātne mums ir devusi nāvējošas medicīniskās tabletes, kas izraisa šausminošus blakusefektus, vakcīnas, kas tīšām piepildītas ar dzīvsudrabu, līdz pat robotiem- iznīcinātājiem.

Zinātne ir pakļāvusi briesmām Zemes ekosistēmu nākotni, tā ir devusi varu koruptīvām valdībām izveidot zinātniskās diktatūras, kur zinātne un tehnoloģijas tiek pielietotas varas centralizēšanai un brīvības apspiešanai, nevis kalpošanai sabiedrībai. Piemēram, Monsanto “zinātniskā” doktrīna jau ilgu laiku ir bijusi pakļaut un kontrolēt visas agrikultūrā izmantojamās sēklas, kriminalizēt fermeru centienus saglabāt savus graudaugus sēklai, tādā veidā ekonomiski paverdzinot zemniekus nebeidzamā atkarības ritenī no monopolistiskām, ģenētiski modifcētām sēklām, ka pieejamas tikai no pašiem Monsanto.

Tas ir viens no neskaitāmiem piemēriem, kad tā sauktā zinātne ir lietota, lai sadragātu cilvēku brīvību un cilvēktiesības. Daudzi piekritīs, ka iespēja saglabāt daļu sēklas nākošai sējai ir fundamentāla cilvēka pamatbrīvība.

Atcerieties, šie zinātniskie nāves un neprāta pielūdzēji ir tie paši cilvēki, kas vada mūsu sabiedrību daudzos veidos, stāstot mums, ka nepieciešams vairāk vakcinēties, lietot vairāk medikamentu, fluorizēt dzeramo ūdeni ar nāvējošiem ķimikātiem, sagraut ķermeņus ar mammogrāfijām un ražot enerģiju ar atomelektrostaciju palīdzību. Šie tā saucamie zinātnieki mēģina kontrolēt sabiedrību visos līmeņos, bet viņi nekad neatzīs, ka ir neprāta mošķi, kas apzināti izplata naidu pret jebkādu ideju par Radītāju, brīvo gribu, vai pat prāta eksistenci.

Praktiski viss, ko zinātne ir apsolījusi cilvēcei, ir izrādījies izgāzšanās. Caur farmakologiju tika apsolīta veselības un dzīvotspējas uzlabošanās, tā vietā mēs saņēmām hroniskas slimības un infekcijas. Caur ģenētiski modificētiem augiem tika apsolīta brīnišķīga pārpilnības ēra, kas izskaudīs badu pasaulē, lielāka ražība, noturība pret kaitēkļiem.

Tā vietā mēs saņēmām ražības samazinājumu, supernezāles, kas imūnas pret jebkādām ķimikālijām, strauju vēža izplatību dzīvnieku vidū, kas šos augus ēduši un globālu piesārņojumu. Zinātne apsolīja tīru nebeidzamu atomenerģiju, bet tā vietā mums ir nebeidzami avāriju un radioaktīvo noplūžu draudi, kas spēj saindēt apkārtni uz tūkstošiem gadu.

Zinātne apsolīja apgaismības ēru ar televīziju, tā vietā mums ir masu mediji, kas zombē un kontrolē.

Zinātne apsolīja infekciju slimību izskaušanu, radot antibiotikas, tā vietā mums ir daudz jaudīgāki vīrusi, kas imūni pret tām.

Tad, kad tika būvēta transkontinentālā dzelzsceļa stacija ASV, 19. gs vidū, tas noveda pie totāla indiāņu pamatnācijas genocīda un bizoņu izmiršanas – ja 19. gs sākumā bizonu skaits ASV sasniedza pat 75 miljonus, tad gadsimta beigās to skaits atlika tikai daži tūkstoši- tos brutāli izšāva, tiem tika izjaukti dabiskie migrācijas ceļi un tas viss arī skaitās kā tehnoloģisks sasniegums – vai tad bailes no vilcieniem nebija pamatotas?

Un tagad zinātne mums sola milzīgus datu pārraides ātrumus – ko mēs saņemsim patiesībā?

Šeit ir mazliet jāparokas vēsturē un jāatceras precendenti – 20gs 50tajos lielās tabakas kompānijas atklāti reklamēja cigaretes kā pilnīgi nekaitīgas pat grūtniecēm un maziem bērniem un apgalvoja, ka tās smēķē pat ārsti. Vai jūs varat šodien iedomāties tādas reklāmas? Bet bija vajadzīgi gadu desmiti, kamēr saprātīgai cilvēces daļai izdevās pārliecināt un apgāzt šo korporāciju algotos ‘zinātniekus’ un marketologus par to, cik bīstams kancerogēns tas patiesībā ir un kas ir cigarešu sastāvā.

Tas pats ar Monsanto – 90to sākumā, kad pasaulē jau cēla trauksmi par šīs korporācijas ražotām indēm un to ietekmi uz dzīvo dabu un organismiem, pie mums brīvi reklamēja ‘pilnīgi nekaitīgu’ Raundapu.

Un atkal bija vajadzīgi gadu desmiti, kamēr izdevās šo monstru piespiest pie sienas un ASV jau ir bijuši vairāki tiesu spriedumi tai par sliktu un nācies izmaksāt miljonu kompensācijas, jo tiesas ir atzinušas tiešu saistību starp tās ķimikālijām un vēža izraisīšanu vairākiem fermeriem. Rindā ir vismaz 5000 līdzīgu iesniegumu. Nekaitīgs Raundaps? Bet to taču platām mutēm apgalvoja tie paši ‘zinātnieki’, kuri tagad par katru cenu cenšas iesmērēt 5G kā ‘pilnīgi nekaitīgu’
https://www.reuters.com/…/monsanto-ordered-to-pay-289-milli…

5G ieviesēji pret šo cenšas nodrošināties – apdrošināšanas kompānijas nevēlas apdrošināt atbildību par to, ko izraisīs šī starojuma efekti.

Nu tad lūk – vēsture atkārtojas tikai tapēc, ka mēs no tās nemācamies. Varbūt ir laiks sākt to darīt un domāt plašāk par iespēju iegādāties lepnu viedtālruni ar 5G par 999 eiro, kuru ražojuši vergi tālājā Ķīnā, kuri strādā 6 dienas nedēļā par dažiem dolāriem dienā vai pat bez atlīdzības vispār?

Ir miljoniem veidu, kā izpostīt, iznīcināt visu dzīvo, bet ir tikai viens veids, kā to radīt – atcerieties to, ka planēta mums ir tikai viena.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s