5G – globālās elites cilvēces iznīcināšanas projekts.

5G jeb piektā mobilo sakaru paaudze šobrīd aktīvi tiek ieviesta daudzos planētas nostūros. Pieaugot informācijas izplatībai par šīs tehnoloģijas kaitīgo ietekmi uz veselību, kā arī konfidencialitātes draudu dēļ daudz kur tiek ieviests moratorijs vai aizliegums šo tehnoloģiju uzstādīt.

Piemērs tam ir Brisele, kur tas apturēts, jo neatbilst radiācijas normatīviem – pasaules pārvaldes varenie taču sevi nevēlas sabojāt, tā kā Eiropas pārvaldes struktūras atrodas tieši Briselē, tāpat arī Bo pilsēta Šveicē un Sanfancisko ASV. Radioviļnu starojums un elektromagnētiskie lauki aizvien biežāk tiek atzīti kā jauns apkārtējās vides piesārņojuma veids.

Iemesli, kuri atklāj 5G bīstamību, kas var pāraugt globālās briesmās, ja pietiekošs cilvēku skaits neapvienosies, lai to apturētu.

5G tīkls izmanto frekvences, kuras ietekmē sviedru dziedzerus, kuru darbības princips ir līdzīgs antenu darbībai. Citiem vārdiem sakot, tas spēj ietekmēt cilvēka lielāko orgānu- ādu.

Izraēlas fizikas doktors Ben-Ishai izskaidro saikni starp 5G un cilvēka sviedru dziedzeriem.

“5G frekvences piepilda mūs ar noteikta garuma viļņiem, kuri mijiedarbojas ar ādas ģeometrisko struktūru. Mēs atklājām, ka šie dziedzeri darbojas kā spirālveida antenas.
Sviedru kanāli ir neatņemama elektromagnētisko viļņu uztveršanas mehānisma sastāvdaļa 75-100 Ghz diapazonā”
https://ehtrust.org/internet-things-poses-human-health-ris…/

Doktors Martin Pall, kurš pēta elektromagnētiskā lauka darbību, ir veicis revolucionāru pētījumu, kurā paskaidro, kā tieši šī lauka iedarbība izsauc priekšlaicīgu novecošanos, pazemina auglību, izjauc normālu sirds un galvas smadzeņu darbību un pat ietekmē DNS. Viņš pirmais veica pētījumus, kuros parādīts, kā elektromagnētiskais starojums aktivizē pārlieku kalcija jonu veidošanos šūnā. Tas noved pie slāpekļa oksīda veidošanās, kas savukārt izkropļo DNS sistēmu. Dr. Palls ir skaidri izteicies par 5G tīkla ieviešanu kā neprātu.
https://www.globalresearch.ca/dr-martin-pall-5g-rol…/5680544

Svarīga intelektuālo skaitītāju īpatnība ir tā, ka tie izstaro viļņus impulsa veidā, nevis vienmērīgi. Citiem vārdiem sakot, tie darbojas starts-stop režīmā, rada impulsu un tad brītiņu ir neaktīvi. Komunālo korporāciju tiesvedības dati no Pacific Gas un Electric Company parāda, ka ‘gudrie skaitītāji’ sūta šādus impulus no 9600 līdz 19.000 reizēm dienas laikā.
http://emfsafetynetwork.org/…/PGERFDataOpt-outalternatives_…

Doktors Palls stāsta arī par to, ka eksistē jau 13 pētījumi, kuri pierāda šādu impulsu kaitīgo ietekmi uz veselību.
http://s3.amazonaws.com/…/pall-to-eu-on-5g-harm-march-2018.…

Galvenais iemesls, kāpēc mobilie tālruņi ir bīstamāki bērniem, nekā pieaugušajiem, ir saistīta ar elektromagnētiskā lauka iedarbību cilvēka organismā.

Dr. Palls:
“Industrija stāsta, ka parasto mikroviļņu elektromagnētiskais starojums iekļūst ķermenī tikai 1 cm dziļumā. Mēs zinām, ka tā nav patiesība, jo šie viļņi dziļi iedarbojas uz smadzenēm, sirdi un hormonālo sistēmu. Svarīgākais pētījums, kurš demonstrē šo dziļo iedarbību uz organismu ir profesora Hessiga Šveicē veiktais pētījums par kataraktas veidošanos jaundzimušiem telēniem. Tas skaidri parāda, ka tām govīm, kuras grūtniecības laikā ganījušās mobilo sakaru torņu tuvumā, dzimst telēni, kuriem ir ļoti paaugstināta tendence saslimstībai ar kataraktu”

Savā 2009. gada pētījumā Hessigs raksta – no 253 telēniem 79 jeb 32% piemita dažādas kataraktas stadijas. Rezultāti demonstrē saikni starp to un atrašanos sakaru torņu tuvumā grūtniecības laikā. Tika uzrādīta saikne starp antenu skaitu un oksidatīvā stresa veidošanos.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19780007

5G anti kampaņas viens no aktīvistiem, tehnisko zinātņu eksperts Mark Steele ir atklāti izteicies par 5G kā par ieroču tehnoloģiju. Kaut arī tehniskajās atskaitēs tiek apgalvots, ka 5G darbojas 24-100Ghz diapazonā, faktiski tas strādā frekvencē zem 1Ghz un tiek mērīts Mhz. Tā ir ieroču sistēma, tāda pati, kā tālas darbības radiolokators, radars ar fāzes režģa antenu vai vadāmās enerģijas ierocis. Pie šī aprīkojuma izpētes atklājās, ka tam ir dielektriskā linza, kas pierāda to, ka tā ir ieroču sistēma. Autonomi transporta līdzekļi var izmantot 5G, lai gaismotu citu transporta līdzekļu spoguļus, tāpat tā ir pietiekoši spēcīga, lai nogalinātu bērnus vēl mātes dzemdē. Sistēma nepieciešama transporta līdzekļu sakariem savā starpā.
https://everydayconcerned.net/…/5g-is-a-weapons-system-not…/

5G izmanto milimetru viļnu frekvences, tās pēc būtības ir tās pašas, kuras izmanto militārām vajadzībām tā sauktajos ne letālajos ieročos, kuri paredzēti pūļa izgaiņāšanai.

5G frekvences izsauc mitohondriālās DNS sistēmas izmaiņas, kuras tiek nodotas paaudzēm tālāk. Tas ir, 5G ne tikai ir mutagēns, bet tas izsauc tādas mutācijas, kuras tiks nodotas ģenētiski. Tas ir ļoti bīstami nākotnes ģenētikai. Vai daudzi par to domā, kad ieurbušies savā ātrajā internetā viedtālrunī?
Šajā avotā uzskaitīti pētījumi, kuri demonstrē mitohondriju bojājumus elektromagnētiskā starojuma ietekmē.
https://mdsafetech.org/mitochondrial-effects/

Mutaģenēzei parasti seko kanceroģenēze. Ja starojums ir tik spēcīgs, ka tas ietekmē DNS, tad liela ir iespēja, ka tas spēj izraisīt arī vēzi. Marks Stīls apgalvo, ka 5G ir pirmās bīstamības klases kancerogēns, kaut arī pasaules veselības aizsardzības organizācija klasificē mobilo sakaru torņus tikai kā B2 klases kancerogēnu. Taču tā kā PVO ir ANO institūcija, kuru savukārt radīja Rokfelleri, tad viss pasākums ir vērsts uz globālās kontroles izveidi.

Tāpēc šo sistēmu steidz ieviest bez pienācīgas testēšanas- jau tagad ir pietiekoši daudz datu par to, ka arī 2G, 3G un 4G ir saistīti ar lielu daļu onkoloģisko saslimšanu. Bet 5G daudzkārt pārspēj 4G starojuma jaudas ziņā.

5G prasa daudz vairāk pārraides aprīkojuma, kā iepriekšējās paaudzes. Tas noved pie milzīgas infrastruktūras izveidošanas, kur stacijas un torņi tiks izvietoti faktiski visur, tai skaitā dzīvojamo kvartālu vidū. Šāds sablīvējums var kļūt katastrofisks.

5G tehnoloģija ir ar pietiekošu jaudu, lai varētu radīt 3D kartes, kurās attēlots dzīvojamo ēku iekšējais plānojums. Marks Stīls īpaši atzīmē frekvenci 868 Mhz, kuru izmantoja pratināšanas laikā un kura spēj viegli iziet cauri betonam un ķieģeļu sienām.

Viņš apgalvo, ka šī frekvence spēj izvēlēt pat konkrētu cilvēku.
5G infrastruktūra sastāvēs no nelielām fazētām režģu antenām, kuras raidīs starojumu uz konkrētu mērķi, līdzīgi lodei. Mikroviļņu starojums, ko tās rada, ir pietiekoši jaudīgs, lai izkļūtu cauri sienām un cilvēka ķermenim. Mēs atradīsimies šādā starojumā 24/7. Tiek plānots beidzot šajā tīklojumā iekļaut katru Zemes kvadrātcentimetru.

Kukaiņi, dzīvnieki, putni un bērni ir visneaizsargātākie pret šo starojumu savu nelielo ķermeņa izmēru dēļ. Klēra Edvardsa, bijusī ANO štata redaktore, kura šo 5G problēmu darīja zināmu ANO ģenerālsekretāram, mītiņā pret 5G Stokholmā teica – Interesanti atzīmēt, ka 20 gadu laikā mēs esam zaudējuši jau 80% kukaiņu. 5G darbības rezultātā zaudēsim visus 100%. Un tad pienāks arī mūsu kārta.

5G starojums palielina to ķermeņa temperatūru, kas netika novērots 4G un WIFI.
http://emrabc.ca/?p=15174

Tiek plānots, ka 5G kļūs par vienotu tīklojumu, kurš virzīs kosmosa starojumu uz Zemi.
Vismaz 5 kompānijas piedāvā izvietot orbītā 20,000 satelītus, kuri pārklās Zemi ar fokusētiem un vadāmiem stariem. Katrs no tiem izstaros mm viļņus līdz 5 miljoniem vatu no tūkstošiem antenu.

Šeit ir jāsaprot kopējo pasaules sazvērestības ainu. Visas šīs iznīcinošās tehnoloģijas, 5G, WiFi, bezvadu starojums, HAARP jonosfēras sildīšana, gēnu inženierija, ĢMO un citas tiks apvienotas vienotā, gigantiskā kontroles un vadības sistēmā. Piemēram, ķīmisko trašu izkaisītās metāla daļiņas var izmantot 5G sistēmā.

Vēl 2002. gadā pētnieks Arturs Firstenbergs publicēja savu 5G analīzi, ilgi pirms tam, kad šī tehnoloģija tika apstiprināta. Viņš skaidroja, ka šo viļņu ārkārtīgais īsums un biežums atgādina ložmetēja kārtu, kura atstarojas ķermeņa iekšpusē un izveido mikroskopiskas 5G anteniņas pašā ķermenī.

Kad ķermenī iekļūst īsviļņu magnētiskie impulsi, tad atšķirībā no parastā elektromagnētiskā starojuma notiek kas cits –šie impulsi paši kļūst par mazām antenām, kuri tālāk izstarojas vēl dziļāk ķermenī.
https://www.cellphonetaskforce.org/5g-from-blankets-to-bul…/

Viss tas vēl vairāk apliecina 5G ārkārtīgo bīstamību.

Vairākas apdrošināšanas kompānijas, pazīstamākā no tām – Lloyd’s of London nonāca avīžu slejās, jo atteicās apdrošināt telekomunikāciju konglomerāta Big Wireless atbildību gadījumā, ja tiks iesniegtas prasības par kaitējuma nodarīšanu veselībai saistībā ar 5G un WIFI
https://principia-scientific.org/lloyds-insurers-refuse-to…/

Kompānijas riska grupas atskaite jau 2010. gadā atklāj ievērības cienīgu argumentu – tajā šīs tehnoloģijas tiek salīdzinātas ar.. azbestu. Tā kā laika gaitā ir pierādījies, ka azbests izraisa vēzi, tad šī nu jau pirms 9 gadiem dotā analīze parāda, ka jau tad riska grupas analītiķi bija pietiekoši gudri, lai saprastu to, ka tieši tāpat parādīsies pierādījumi bezvadu un mikroviļņu tehnoloģiju kaitējumam.

5G ir daudz lielāka, globāla projekta sastāvdaļa, kura ietvaros paredzēta totāla kontrole, vadāmā ietekme un mākslīgā intelekta ieviešana vēl straujākos tempos.
5G salīdzinot ar 4G nav tikai nākošais solis- tā izstarotā jauda būs desmitkārt un simtkārt jaudīgāka, bet milimetru viļņu ieviešana nozīmē vēl jaunas, nebijušas briesmas.

Vēsture atkārtojas un zinātnei vajadzēja gana ilgu laiku, lai saprastu alkohola un tabakas kaitīgumu, šobrīd notiek atjēgšanās ĢMO sakarā, bet nu jau priekšā 5G. Šī projekta īstenošanai tiks pielietota visa iespējamā ‘miskastes’ zinātne, uzmanības novēršana un labumu solīšana. Taču sausais atlikums ir tas, ka beigu beigās 5G ir nekas cits, kā Jaunās Pasaules kārtības programmas daļa, kura ļaus novērot burtiski katru planētas iedzīvotāju.

Nav piemērotāka brīža saprātīgiem cilvēkiem, kā sākt cīnīties par savu brīvību un tiesībām kā tagad!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s