Attiecību veidi.

Par lietām, kuras cilvēkiem šai pasaulē ir svarīgas, neliels apraksts par to, kā pamatos tiek veidotas attiecības, uz ko tās balstās un kāpēc tas noved pie vispārzināmām sekām un tik reti izdodas atrast to harmoniju, pēc kuras lielāko tiesu visi tiecas. Sākumā bija tāda samīlēšanās un pēc neilga laika izrādās, ka otrs nepavisam nedara to, ko no viņa gaida – miljoniem variāciju par šo tēmu iz dzīves zinās katrs.

Pasaulē mēdz būt 3 veidu attiecības.

Garīgie pāri.
Radniecīgie pāri.
Karmiskie pāri.

Garīgie pāri.

Vēl tos sauc par kosmiskajiem/zvaigžņu pāriem. Tie ir cilvēki, kas ir viens otra pavadoņi, jeb dievišķās attiecībās esošie. viņus mēdz dēvēt arī par dvīņu liesmām, otrajām pusēm. Lai gan otra puse, tas nav īsti pareizais apzīmējums, katrs cilvēks jeb dvēsele ir sākotnēji pilnīgs. Pavadonis ir tas, ar ko Tu kopā ej pa savu ceļu, bet caur kopējo pasaules tīklojumu. Viņiem ir pilnīgi identisks redzējums par to, uz kurieni viņi iet. Tie ir 2 vektori, kas tiecas uz vienu punktu. Viņiem ir kopēji sapņi par nākotni. Tas viņus apvieno uz mūžīgiem laikiem, pat, ja viņiem ir dažādas aizraušanās, dažādi materiālie vai sociālie stāvokļi, atšķirības izskatā vai uzskatos. Taču viņus apvieno Patiesības meklējumi – kopēja tieksme. Viņi kopā ir kā 2 viena putna spārni, kad tas paceļas savā lidojumā.

Tādu pāru ir ļoti maz. Bet tāda savienība ir uz ļoti ilgu laiku. Kā likums, šādi cilvēki ārēji ir pavisam dažādi, bieži vien ar pilnīgi pretējiem uzskatiem daudzās lietās, dzīves pieredzi. Socionikā tos sauc par duālajiem pāriem – piemēram, viņa ir matemātiķe, gara auguma – viņš savukārt, muzikants, augumā ne īpaši padevies, neko nesaprot matemātikā. Tomēr viņi ir absolūti laimīgi un nekad nestrīdas, dzīvo saskaņā ar Vēdiskajiem principiem, viņu māja ir viesmīlīga un daudzus iedvesmo – par spīti visām viņu atšķirībām.

Radniecīgie pāri.

Cilvēki- draugi, biedri. Viņiem ir kaut kādas kopējas aizraušanās, psiholoģija, mūzika, politiskā partija, vienalga kas. Viņiem ir interesanti dotajā brīdī, bet viņiem ir dažādi uzskati par to, kā šis dotais brīdis izpaudīsies nākotnē. Piemēram – viņš aizraujas ar astroloģiju, viņa arī – paņem un apprecās. Tas nav slikti, bet parasti vienmēr pēc laiciņa izrādās, ka lai gan abi ir sapņojuši par māju, bet viens par ķieģeļu un pilsētā, otrs par koka un laukos. Un reti kad izdodas uzcelt kaut ko kopīgu. Līdz ar to sākas strīdi. Kā ierasts, tas viss ir pēc tam, kad ir jau bērni, kopēji kredīti un tamlīdzīgas lietas. Šeit rodas teiciens – rutīna nogalina. Lai gan ne jau rutīna, bet nepareizi izveidotas attiecības – tas nogalina.

Ja jums nav kaut kādi karmiski parādi un mācības attiecībā uz sievietēm/vīriešiem, vispārēji vai konkrēti pret kādu, tad jūsu dzīvē būs kāds, kas sniegs jums nosacītu mieru. Bet jūs nekad neizjutīsiet lidojuma sajūtu, nekad nebūsiet kā viena putna divi spārni. Tādi pāri kopā dzīvo bieži vien visu mūžu, taču vienmēr turpina meklēt to īsto un vienīgo kaut kur ārpusē. Tā ir rutīnas pilna, pelēcīga un neinteresanta dzīve. Šis modelis ir visbiežāk sastopamais, taču nebūt ne sliktākais attiecību variants. Ir vēl kāds.

Karmiskie pāri.

Viņiem ir vienādas sāpes. Tie ir cilvēki, spoguļi, kas savā blakus cilvēkā gluži kā spogulī redz paši savas sāpes, trūkumus, neatrisinātās situācijas, mācības, situācijas, agresiju un tā tālāk. Viņi faktiski ir kā ienaidnieki, lai gan ienaidnieks nav tik slikts apzīmējums, kā pieņemts domāt, jo tas ir kāds, kas piespiež doties savā iekšējā pasaulē, meklēt risinājumus tur. Šie cilvēki pievelkas viens otram, jo viņiem ir vienādas programmas, piemēram, viņš neieredz sievietes, viņa neieredz savu māti – viņiem ir vienādas problēmas, abi nevēlas uzņemties atbildību par savu dzīvi. Kad viens no viņiem pamanās izdziedēt savu sāpi, viņi izšķiras – vairāk viņiem kopā nav ko darīt.

Šie pāri atstrādā iepriekšējo dzīvju problēmas un nodarījumus, ja tur ir slikti nodots eksāmens, tad tas pats cilvēks atkal ienāk mūsu dzīvē, lai atkārtotu šos pašus karmiskos mezglus. Katras šādas attiecības faktiski tuvina gan vīrieti, gan sievieti tuvāk iespējai satikt to patieso īsto, mācot sevi sakārtot un izdziedināt visu to, kas traucē šo īsto satikt. Jāatzīmē, karmiskā mīlestība, tā ir pati smagākā. Tā gluži kā viesulis uzsprāgst sirdī un gandrīz to sadedzina. Un kamēr sirdī ir šī liesma, cilvēks cieš no greizsirdības, sāpēm, no tā, ka viņu krāpj. Jums gribās būt ar to cilvēku, bet viņš patstāvīgi nodara jums ciešanas. Jums liekas, ka nu tas jau ir pēdējo reizi, ka rītdien viss mainīsies…bet pienāk rītdiena un viss sākas no gala. Karmiskajās attiecībās bieži var dzirdēt teicienu – man ar viņu ir slikti, bet bez viņa vēl sliktāk. Tad kapēc tā notiek? Jo tā ir karmisko parādu atdošana vēl no iepriekšējām dzīvēm, šeit var būt iesaistītas slepkavības, nodevība, izvarošana – tā ir kā spēle, kas bieži vien velkas daudzas dzīves, kamēr beidzot iestājas sapratne un piedošana. Cieš un mokās abi, kamēr nenotiek atstrāde. Par cik šobrīd notiek planētas pāreja uz jaunu apziņas un evolūcijas līmeni, šādu pāru parādās aizvien vairāk, jo atstrādei ir jānotiek, pirms šī pāreja var notikt.

Šajā kategorijā ietilpst arī visa veida enerģijas ņēmēja/donora attiecības, upura/agresora lomas un viss pārējais, par ko arī psihologi mēdz runāt savos pētījumos, taču kā vienmēr, visam pamatā ir scenārijs un ieraksti smalkajā pasaulē, kuri nosaka to, kas ar mums notiek – attiecīgi tikai apzināšanās un garīgā attīstība var to visu mainīt un palīdzēt pāriet uz pozitīvāku scenāriju.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s