Globālais astoņkājis un karš pret cilvēci.

Pasaules ekonomiskie forumi Davosā nāk un iet, bet pasaulē nekas nemainās. Nabadzīgie kļūst aizvien nabadzīgāki, bagātie aizvien bagātāki, kari un konflikti eskalējas visur, kur vien iespējams- pasaules elite rausta savus striķīšus, taču iznīcināt paši sevi viņi nevēlas- savu planētu, savas jahtas, savus īpašumus, savas centrālās bankas un kazino. Viņi dzīvo pārāk labi, lai ar atomkara apokalipsi iznīcinātu savas feodālās dzīves, kur viņi ir karaļi. Tāpēc šīs elites plānos ir cits karš – bez skaļiem ieročiem, bet pakāpeniska un pastāvīga nevajadzīgo masu iznīcināšana, atstājot infrastruktūru neskartu.

Šis karš ir visur- ne aukstais, bet pavisam karsts. Tā nolūks- liekās cilvēces daļas iznīcināšana vidējā- vai ilglaicīgākā perspektīvā. Šī stratēģija darbojas kā astoņkājis, kura taustekļi vienlaicīgi darbojas visā pasaulē. Šajā karā neinformētais cilvēks parastais izdzīvot nevar – viens no šiem taustekļiem ir bioloģiskie ieroči.

Pasaulē ir vairāk kā 100 slepeno laboratoriju, kuras vada Pentagons un Centrālā Izlūkošanas Pārvalde, kur tiek izstrādāti ieroči. Parasti tās darbojas zem ‘zinātniski- pētnieciskā’ seguma, meklējot zāles dažādu cilvēku un dzīvnieku slimību ārstēšanai vai veidus, kā kontrolēt dažādus kaitēkļus, kuri izposta sējumus. Taču patiesībā tur tiek izstrādātas un veidotas dažādas baktērijas un vīrusi. Arī jaunas vakcīnas, kuras izmēģina uz vietējiem, protams, viņiem par to neko nezinot.

Viena no šādām militāri – bioloģiskām laboratorijām ir Ričarda Lugāra vārdā nosauktais pētnieciskais centrs Tbilisi. Šeit tiek pētīta saikne starp DNS grupām, bet mērķis ir Krievijas un apkārtējo etno-ģeogrāfisko apgabalu iedzīvotāji, ieskaitot Tuvos Austrumus.

Līdzīgas laboratorijas ‘izmeklē’ Austrumu Āzijas tautas, ar akcentu uz Ķīnu. Latīņamerika – Vašingtonas ‘iekšpagalms’, arī nav apdalīta. Ebolas epidēmija Rietumāfrikā 2014- 2016 visticamāk bija mākslīgi veidota. Oficiāli tika reģistrēti 30.000 inficēto, no kuriem 11.000 mira. Neoficiāli mirušo ir vairāk – vismaz 20.000. Sjerra Leonē un Libērijā- valstīs, kuras visvairāk cieta no šīs epidēmijas, visai ievērojamas sekas tas atstāja uz ekonomiku.

Tas ir tests uz to, kā mūsu laikos pakļaut tādas attīstības valstis Āfrikā, kurām ir daudz derīgo resursu. Cits šī astoņkāja tausteklis ir ĢMO. Šeit valda Monsanto, kura no 1970tajiem sadarbojas ar Henriju Kisindžeru – kādreizējo ASV valsts sekretāru- Bilderbergas kluba iedvesmotāju.

Viens no šī kluba mērķiem- ievērojami samazināt pasaules iedzīvotāju skaitu. ĢMO šim nolūkam ir lielisks, jo tur var implantēt jebkādu bioloģiska ieroča paveidu un neviens neko neievēros. 1990tajos Monsanto Indijā izmēģināja ĢMO kviešus, kurus lietojot pārtikā, sievietes kļuva neauglīgas. Šie eksperimenti tika veikti tā sauktajā ‘neaizskaramo kastā’ – pašā nabadzīgākajā iedzīvotāju slānī. Informācija par to pavīdēja, bet žurnālistiem ātri aizvēra muti.

Astoņkājim ir vēl viens tausteklis- tas ir klimatiskie ieroči. Šai masu iznīcināšanas tehnoloģijai – Environmental modification techniques — ENMOD ir jau vairāk kā 50 gadi. Agrīnās versijas tika pielietotas vēl Vjetnamas karā. Operācijas ‘Popeye’ laikā tika mākslīgi pagarināta musonu lietus sezona, lai nogrieztu ieroču un materiālu piegādi pa Ho Ši Mina taku. Vienlaicīgi tika indēti tropiskie meži, pēc kā sāka dzimt bērni ar neskaitāmiem izkropļojumiem. Slepens klimatiskais karš šobrīd norisinās Āfrikā, kur sekas ir ilgstošs sausums, neraža Somālijā un Etiopijā.

No neparasti aukstajām un mitrajām ziemām Afganistānā mirst rekordliels cilvēku skaits. Vēl 1970 gadā amazones lietus džungļu platība bija 4.1 miljons kvadrātkilometru, bet šodien – 3.1. Rezultāts ir sausuma izplatība Argentīnas Patagonijā.
Nākošais monstra tausteklis ir ūdens privatizācija. Tas notiek klusām, slepeni, zem dažādu ‘attīstības banku’ SVF un pašu valdību vadības.

Palūkojieties uz to, kā notiek pudeļu pildīšanas procesi, ko veic tādas kompānijas kā Nestle, Coca Cola un simtiem citas, kuras piesārņo apkārtējo vidi un padara dzeramā ūdens avotus nepieejamus vietējiem un nabadzīgajiem. Nestle India ar savu zīmolu Pure Life beigās bija spiesta aizvākties no Indijas neskaitāmo sociālo konfliktu dēļ ar vietējiem, jo masveida ūdens pumpēšana tur tik ļoti samazināja tradicionālos saldūdens krājumus, ka tas sāka trūkt vietējiem- tiem tika piedāvāts..iegādāties pudeles ar Pure Life ūdeni.

Tādu pašu problēmu Nestle ir radījusi Āfrikā un pat pašās ASV, pilsētā Flint- Mičiganas štatā. Tur dzeramā ūdens vispār nav daudz, bet Nestle maksāja vien 200 dolārus gadā par tiesībām pumpēt ūdeni no viena no retajiem dabiskajiem avotiem. Arī Kalifornijā, kura cieta no 2015-2016 gada sausuma, Nestle 2017 gadā pārkāpa ūdens iegūšanas normu Sanberdīno Nacionālajā parkā, strādājot ar beigušos licenci 500 dolāru vērtībā, laikā, kad vietējie fermeri sēdēja uz stingri noteikta ūdens limita. Beidzot regulatori piespieda kompāniju pārtraukt tur ūdens pumpēšanu. Par to ir arī izveidota filma Bottled Life.

Ne ar ko nav labāka Coca Cola, Pepsi un citas mega kompānijas, kuras nodarbojas ar ūdens tirgošanu pudelēs. Tās visas izmanto neētiskas metodes, faktiski zogot pazemes ūdeni nabadzīgajiem iedzīvotājiem un tad piespiežot tos pirkt dārgo – pudelēs pildīto. Bet īstenie plēsoņi ir tie, kuri masveidā privatizē pēdējos neskartos ūdens resursus – piemēram, Amazones un Guarani pazemes baseinus Brazīlijā, kuri tiek uzskatīti par pasaules lielāko dzeramā ūdens rezervuāru.

Tās ir franču korporācijas Veolia un Suez, kurām seko britu ITT corporation, American Water Works, Severn Trent, Thames Water- jo vairāk šādu kompāniju privatizē dzeramā ūdens avotus, bet nabadzīgākais slānis vairs netiek pie tīra ūdens. Rezultātā strauji palielinās zarnu trakta slimības un bērnu mirstība attiecīgos reģionos. Par to jau runā arī Pasaules bankas pētījumi, kura kopā ar SVF iestājas par ūdens privatizāciju.
Sliktākais ir tikai priekšā- ūdens privatizācija kļūst par jaudīgu globālo ieroci.

Naudas un ekonomikas ciparošana- nākošais tausteklis. Ar tā palīdzību varas iestādes var brīvi kontrolēt jebkuru sabiedrību caur tās resursiem, atņemot ienākumus, kas nepieciešami eksistencei. 2018 gada pirmajā pusē Japānas kriptobiržas tika uzlauztas uz 540 miljoniem dolāru – lūk Jums kripto drošība.
Šobrīd eksistē apmēram 1400 dažādu kriptovalūtu un to skaits pieaug. Tās iecienījuši spekulanti un krāpnieki- bet digitalizācija nav tikai kriptovalūtas, tas ir arī pakāpeniska skaidras naudas izņemšana no apgrozības.

Tas jau notiek visā Eiropā, sākot ar Skandināvijas valstīm, kuras ir absolūts izmēģinājuma poligons visām sabiedrību degradējošām un kontroles mehānismu ieviešanas sistēmām, tur jau ir parādījušies veikali, kas vairs nepieņem skaidru naudu. Tā cilvēks kļūst par baņķieru vergu.

Ja mēs pāriesim uz ciparu ekonomiku, tas nozīmē, ka visam vērtība kļūs elektroniska. Fizisks darbs, ieguldītais laiks- viss kļūs par maziem cipariņiem. Ja neoliberālā sistēma gribēs ietaupīt uz tā rēķina, tad ieguldīto darbu varēs novest līdz 0 vērtībai. Jebkura sabiedriskā vērtība, sociālā statistika kļūst par politisku farsu, kā tas jau ir ar bezdarba līmeni, inflāciju un ‘ekonomisko izaugsmi’

Tas savukārt noved pie vēl viena astoņkāja taustekļa – visuresošas Rietumu pasaules propogandas, kuru īsteno 6 informācijas giganti, kuru kontrolē ir 90% Rietumu hemisfēras masu mediju. Viņi pārdod ziņas par Krievijas, Sīrijas, Irānas, Venecuēlas, Kubas, Ķīnas un citu valstu ‘ļaunumu’, kuras jelkādā veidā nevēlas pakļauties imperiālisma doktrīnai. Šis ir visjaudīgākais ierocis, jo ar tā palīdzību tiek pilnībā izskalotas pilsoņu smadzenes un tajās tiek iestādīta sēkla – ideja par karu un vajadzību ‘nest demokrātiju’ visur tur, kur tiek ‘apdraudētas Rietumu vērtības’

Bet galējam triecienam jātop īstenotam ar galvenajiem taustekļiem – parasto bruņojumu – kari un konflikti- tur, kur pārējie taustekļi savu darbu nedara pietiekoši efektīvi, tad darbā tiek laista tradicionālā nāves mašīna, režīmu maiņa caur krāsainām revolūcijām, NATO algotņu iebrukums, pilsoņu karš Ukrainā, Sīrijā, Jemenā, Irākā, Afganistānā.

Tas viss ir globālās pārvaldes īstenotais genocīds visā pasaulē, tikai to par tādu neviens nevēlas nosaukt – tā vietā pasauli nemitīgi biedē ar Krievijas ‘agresiju’ un nemitīgi piemin PSRS laikmeta nebūšanas, lai gan tā nekad nav piedalījusies globālo kolonizatoru realizētajos cilvēces likvidācijas plānos, tieši otrādi, tas bija alternatīvs plāns, kā cilvēcei izdzīvot, kā izveidot draudzīgu sociālo nometni, kurš tāpēc steidzami bija jāsagrauj no iekšpuses un ārpuses, ļaujot vaļu kapitālisma himērai darīt savu darbu.

Tāpat arī liberāļu lamātā ‘krievu pasaule’ ir šāds alternatīvs projekts, kurš pamazām veidojas kā pretstats Rietumu degradācijai un baltās rases iznīcināšanas plānam.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s