Kā tiek pārvaldīta un pārveidota pasaule jeb 6 pārvaldes prioritātes.

CIlvēki pieraduši uzskatīt, ka pasaulē notiekošais ir kaut kādas nejaušības, ka ekonomika pati sevi ‘regulē’, ka ieroču karš ir vienīgais redzamais līdzeklis, kā var veikt karadarbību utt. Taču globālā pārvalde spēlē pavisam citā, daudz smalkākā līmenī un pielieto pavisam citas metodes, kad ir nepieciešama ietekme uz valstīm un tautām. Tapēc tikai zināšanas par šīm prioritātēm spēj palīdzēt izprast notiekošo pasaulē un mūsdienu cilvēkam, ja viņš nevēlas būt vadāms muļķis, vairs nepietiek tikai prast lasīt un rakstīt.
Pasaules pārvalde iedalās 6 prioritātēs.

Sestā prioritāte.

Pats zemākais – sestais līmenis – tas ir tehniskie iznīcināšanas ieroči un vismazāk efektīvais- piemēram, amerikāņi sabumboja Afganistānu, bet nespēj to kontrolēt, jo vietējie vienmēr būs pret viņiem naidīgi. Nacistus sabumboja un noslaucīja no zemes virsas vēl 70 gadus atpakaļ, taču tagad viņi atkal rodas visās valstīs un arī bijušās PSRS republikās- kāpēc- tāpēc, ka nacisma ideoloģija iznīcināta netika.

Piektā prioritāte.

Genocīda ieroči – alkohols, gēnu inženierija, dažādas piedevas, atkarības izraisošas vielas – tās iznīcina ne tikai dzīvos, bet ietekmē arī nākošās paaudzes.
Daudzi atcerās, kas šajā sfērā notika 90tajos Krievijā, kad alkohola reklāmas gāja pa valsts TV kanāliem, radās veseli narkomānu un alkoholiķu kvartāli. Arī Latvijā šodien tiek piekopta masveida nodzirdīšanas kampaņa, alko veikali uz katra stūra.

Ceturtā prioritāte.

Ekonomika un cīņas līdzekļi tajā -bezdarbs, kredītu atkarības, ražošanas likvidācija, starptautiskās valūtas mafijas kontrolētās bankas un atkarība no dolāra, ārējais parāds un ekonomiskie slepkavas, mākslīgi izraisītās krīzes – plašs spektrs, ko pielietot pret jebkuru valsti un tās iedzīvotājiem.

Trešā prioritāte.
Ideoloģiskā, faktoloģiskā apziņu apstrāde.

Vienkāršāk cilvēkus vadīt ir no ideoloģiskās platformas – no tās veido reliģijas, to fanātus, pašnāvniekus, no tās nāk visas idejas par revolūcijām, tā ir kontrole pār masu medijiem un vajadzīgo tēlu un domformu iepotēšana cilvēku smadzenēs, ienaidnieku vai labo pasludināšana, rusofobija un viss pārējais.

Otrā prioritāte.
Vēsturiskā.

Cilvēks, kurš nezina vai aizmirsis savas Tēvijas vēsturi ir līdzīgs kokam, kam nokaltušas saknes.
Jaunas varas atnākšanai parasti seko vēstures pārrakstīšana. To var uzskatāmi redzēt šodien, cik ļoti liberāļi un savas tautas ienaidnieki Krievijā cenšas nomelnot tās pagātni, uzvaru Tēvijas karā, tās vadoņus, kuri valsti uzcēla un slavināt tos, kuri to sagrāva. To pašu redzam pie mums jau no krustnešu laikiem, kuri pasludināja viedos Baltus par pagāniem un mežoņiem un šodien mēs neko vairs nezinam par savu patieso vēsturi kā vien no iebrucēju hronikām. Psihovēsturiskais karš tiek vērsts pret tautu, kuru paredzēts formēt kā jaunas ideoloģijas nesējus, kura vajadzīga tās saimniekiem- Ukraina ar savu 20 gadus ilgušo nacistisko propogandu parāda to, cik maz laika tam vajag, lai izaugtu pavisam zombēta paaudze, kura ienīst visu radniecisko, slāvisko un spēj tikai graut un postīt. Arī Latvijā šī parādība nav sveša.

Pirmā prioritāte.
Pasaules redzējuma formēšana, metodoloģija, filosofija.

Tautas pakļaušana būs visefektīvākā un neatgriezeniska, ja izdosies izmainīt tās pasaules uzskatus masu statistiskos apjomos, tad šī tauta pati aizstāv savu saimnieku intereses. Tad gudrākie un viedākie cilvēki ir spiesti bēgt uz Rietumiem, lai sevi nodrošinātu, bet atlikušo skaits tiek samazināts līdz tam, kas vajadzīgs, lai nodrošinātu saimnieku apkalpošanu.
Lūk, šis ir pats bīstamākais ierocis, kura sekas redzamas jau šībrīža Latvijā -histēriska Rietumu ‘vērtību’ aizstāvēšana, kur tautai ir tikai viens ceļš- tapt inficētai ar Rietumu antikultūru tā, ka tā izmirst, nespējot saprast šīs sistēmas viltīgo piegājienu.
Tikmēr, kamēr tiek kurināta antikrieviskā histērija un draudēts ar kaut kādu Krievijas iebrukumu, kas ir pati zemākā, sestā prioritāte, reāli no šīs valsts īstajiem saimniekiem- jaunās pasaules kārtības – tiek īstenotas visas pārējās piecas.


Kas attiecas uz multimiljonu bruņošanos, kas mūs tagad aizsargāšot no ‘agresora’ – PSRS bija varena armija, taču tas neglāba to no sagrāves – pilnīgi pietika, ka tās vadoņi sagribēja personiskās bagātības un līdzināties Rietumu miljonāriem. Tā bija ideoloģiskā apstrāde, kuru šie cilvēki neizturēja.

Tāpēc atcerēsimies šīs prioritātes un paskatīsimies caur šo prizmu uz to, kas tad īsti notiek pasaulē, ko mums grib iestāstīt un kas pa to laiku notiek realitātē un mūsu galvās.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s